mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2003, 14:51 
Cytuj  
Ja już dawno postalowiłem, że będe Mithra White Mage i chciałem w Windurst. Mam już przygotowane mapy, list questów itd. ...
Sie najwyżej spotkamy poźniej ^^ A planujecie zakładać jakiś linkshell ?

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2003, 16:17 
Cytuj  
Dobra ja mam taki maly pomysl ... mzoe to i bylo i pewnie tak a ja jestem slepy ale .;] :
Miloby bylo gdyby ludzie podali swoje namiary na GG zawsze to latwiej cos sie dopytac czy jakas inna sprawa zalatwic a z forum kazdy wie jak jest , nie kazdy sprawdza je co 5 min .. ;] a wiec podajcie swoje gg i moze jakas mala lista sie z nimi by zrobila ..;] GG: 1721556

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2003, 17:43 
Cytuj  
Czy ktos placil moze ostatnio w interactcd karta intelligo ? slyszalem niedawno ze nagle przestali ja akceptowac mimo iz wczesniej placilo sie nia normalnie... :/ poki kasa na konto nie wplynie to mam czas by sie rozejzec na wszelki wypadek...

Alex jaka karta ty placiles im ??

Czy moze ktos zna inny sklep ktory do polski gry wysyla ???

Czy jesli intelligo nie zadziala moglbym liczyc na czyjas pomoc w tej kwestii... ?


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2003, 18:25 
Cytuj  
sklep: http://www.newageconsoles.com/prod_view ... inalfanixx

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2003, 18:35 
Cytuj  
dzieki ale....
maja cene 49.99 ale w funtach...
nie akceptuja electronow....
Status: OUT NOW ...

i z tego co widze obsluguja UK....


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2003, 18:45 
Cytuj  
Cytuj:
Czy ktos placil moze ostatnio w interactcd karta intelligo ? slyszalem niedawno ze nagle przestali ja akceptowac mimo iz wczesniej placilo sie nia normalnie... :/


Przestali akceptować eKartę. Inteligo akceptują, ponieważ z punktu widzenia sklepu jest to zwykła Visa (nie electron).

Ja płaciłem właśnie Inteligo - w piątek. Więc nie sądze, aby coś zdążyło się zmienić od tego czasu.


_________________
Browar

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2003, 18:53 
Cytuj  
Przyjeli intelligo ?? super ! swietna wiadomosc :] no to licze ze w przyszym tygodniu bede tam smigal :]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2003, 19:31 
Cytuj  
Jezu, co sie narobilo. Ja caly dzien w pracy bozego swiata nie widzialem alez sie narobilo. No, ale ruch. To po prostu przechodzi moje najsmielsze oczekiwania! Ale fajnie!!! Nowe forum tez jest. Jejku! Chyba jestem szczesliwy w morde :smile:
Co do world passow, to korzystajcie ze wszystkiego co sie da. Ja bez problemu w godzinke moge nastepnego worldpassa kupic jesli potrzeba, wiec jesli bedzie problem to prosze dac znac na forum. Dzis o 18:00 poszły plytki poleconym priorytetowym do Strangerr'a (kopie), Scorpio (moje oryg). Pani na poczcie bila sie w swoje obfite piersi, ze dotra najdalej w ten czwartek.
Jesli ktos kupuje cd-keya samego i chce plytki niech da znac na tym Forum. Jesli bedzie wiecej chetnych to poprosimy moze szczesliwych Strangerr'a i Scorpio, zeby moze zrobili po jeszcze jednej kopii i wyslali do potrzebujacych :smile:. Niech nam sie CD'ki mnoza, a liczba polskich graczy rosnie lawinowo :smile:.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2003, 19:55 
Cytuj  
O co chodzi z tym kupowanie cd-keya ?
Ile t kosztuje itp.
Bo mam znajomych ktorym moze by to pasowalo

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2003, 20:11 
Cytuj  
Gokulo,
cdkey, a tak naprawde 4 klucze ktore sa w komplecie z gra sa dla ludzi niecierpliwych albo oszczednych. Firmy wysylkowe wyceniaja FFXI na jakies 50 USD plus przesylka. Mozna w niektorych miejscach zrezygnowac z przesylki i dostac natychmiast numery seryjne oszczedza sie na czasie i pieniadzach za przesylke ale potrzebne jest 5 plytek CD. Jesli tak jest w Twoim przypadku to zglos sie do watku samopomoc chłopska w tym forum.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2003, 23:54 
Cytuj  
Czy doczekamy sie jakis screenow smakowitych made in pl ? :smile: Chocby screeny paperdolla invetarza spellbooka umiejetnosci w walce itp bajerki :smile:
tylko duuzo duuuzo :grin:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2003, 23:58 
Cytuj  
Nawet chciałem zrobić dzisiaj, ale w sumie nic ciekawego jeszcze nie mam do pokazania - za słaby level.

Najlepiej popatrzcie po tych stronach, do których linki przyczepiłem na górze forum.


_________________
Browar

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 lis 2003, 02:12 
Cytuj  
nikt nie mowi ze wymaga od was od razu screenow jak stoicie nad truposzczkiem demona :smile: Jak bedziecie zwekali to predzej FF dowiemy niz je zobaczymy :smile:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 20:15 
Cytuj  
Sry ze to wskrzeszam ale przefajny topic. Wszystko wyjasnia :wink: tak sie zastanawialem dlaczego i jak to sie stalo ze na Ramuh jestesmy. thx Alex :)


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 20:23 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Ja już dawno postalowiłem, że będe Mithra White Mage i chciałem w Windurst. Mam już przygotowane mapy, list questów itd. ...
Sie najwyżej spotkamy poźniej ^^ A planujecie zakładać jakiś linkshell ?


emmm.. Goku - to jakim cudem TaruTaru Red Mage ? ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 20:30 
Cytuj  
oh jizas, toz to zenada wyciagac taki rzeczy !!! schowac, skasowac !
goku mial chyba mithre whma na innym serwie zanim sie na tarutaru ramuha przeniosl ^^;


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 20:34 
Cytuj  
Zjawka to tak jak ja miałem być tarutaru rdm/ninja ;)
No RDM jestem nawet mam pełengo suba ninja ale nie jestem tarutaru :)
Jak zobaczyłem mithra w intor a potem w trakcie twozenia postaci to sie zakochałem w tej rasie :D


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 20:39 
Cytuj  
Yup Sai dobrze pamieta ;) Moja pierwsza postac to byla Mithra White Mage Lilith na serverze Carbuncle :) Dobilem do lv 11 a potem sie przenioslem na ramuh ^^; Aby tak ich doscignac z levelami, a nawet przescignac ;P

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 21:02 
Cytuj  
No tak to sie zaczelo. :D Post byl na poczatku na ogolnym, ale szybko sie doczekalismy wlasnego dzialu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 00:21 
Cytuj  
Grabarz w akcji... Hehe - z tamtych ludzi to chyba już tylko Opi i Huck zostali? Czemu odkopałem? Chciałem zobaczyć jak noobowali dzisiejszy "uberzy".

Poniżej kilka ciekawych linków:
Larry rulez: viewtopic.php?t=6380
Odważny Huck THF16 vs. Black Dragon: viewtopic.php?t=6380
Kiepskie party: viewtopic.php?t=6512
Zarabianie gili: viewtopic.php?t=6423
Reklama IGE by Opi: viewtopic.php?t=6486
Limbo bimbo i inne ciekawostki: viewtopic.php?t=6773
Stok biznesmen: viewtopic.php?t=6885


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.