mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 gru 2003, 11:12 
Cytuj  
Od kiedy gram w FFa, strasznie, ale to strasznie boli mnie szyja. Po godzinie grania mam tak zdretwialy kark, ze nie moge nim ruszac... nigdy wczesniej nie mialem takich objawow... moze krzywo siedze a moze po prostu sie starzeje :sad:

Inna sprawa, ze ciagle chodze niedospany... moja dzewczyna patrzy na mnie jak na czubka i tylko czekam, az zacznie robic mi wymowki, ze wiecej czasu poswiecam grze niz jej (tak naprawde najwiecej czasu poswiecam doprowadzeniu mojego kompa do porzadku).

W dodatku grajac w party na takiej pustyni musisz byc nonstop skoncentrowany na maxa, nie ma czasu sie odlac, zjesc... nawet na fajke nie moge wyjsc (co ma swoje dobre strony), a odebranie telefonu moze skonczyc sin bardzo zle (-10% exp i wkoorwienie gosci z party).

Ale generalnie bardzo sympatyczne uzaleznienie... tak tylko chcialem sobie troszke pomarudzic :wink:

_________________
RagnarokOnline: ksawery - Knight lvl 77, FFXI: Xavery - Warrior.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: ksawery dnia 2003-12-11 11:23 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2003, 12:32 
Cytuj  
Nie bede zanudzal ksiazkowymi wywodami, ale jesli boli Cie szyja to masz zle ustawiony monitor. Gorna krawedz ekranu powinna byc na wysokosci oczu uzytkownika - tak zebys ni9e musial zadzierac glowy do gory. Dobrze jest, kiedy ekran jest przed Toba a nie z boku (aczkolwiek to juz nie jest takie wazne). Pozdrowka

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 gru 2003, 13:01 
Cytuj  
Tak. Najgorsze w party na pustyni jest to, że nie można się wysikać. Ja do tego lubię sobie czasmi popić piwko przy graniu. Już się nawet w despeacji zastanawiałem nad zainstalowaniem nocnika pod biurkiem albo chociaż plastikowej butelki :smile: Z jednej strony ciśnie a z drugiej żal expa :smile:

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 gru 2003, 13:04 
Cytuj  
Hahahaha! To bylby max, jesli zdecydujesz sie na wstawienie nocnika to prosze cie bardzo o zdjecie :smile:)))

Tu nawet nie chodzi o expa... ale o reszte party. Tak naprawde to chyba trzeba sie umawiac na jakies pzrzerwy tak zeby wszyscy za jednym zamachem zalatwili to co maja do zalatwienia i wio.

PS.
Mam monitor ustawiony dokladnie tak jak opisales, zastanawiam sie czy to ne wina grania na padzie i inna niz przy klawiaturze pozycja na krzesle.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 gru 2003, 13:17 
Cytuj  
Macie full racji wczoraj nasz RDM chciał zapalić dygaro i nas rozgrzmocili ^^;

*

Posty: 112
Dołączył(a): 21.07.2003
Offline
PostNapisane: 11 gru 2003, 15:16 
Cytuj  
Ano pustynia powinna sie nazywac "Adrenaline Dunes". Pelna koncentracja, dobry timing i znanie swojej roli to podstawa. Bo nie wiadomo czy zaraz cos nie wyskoczy, albo jakis pociag nie przyjedzie. Uwielbiam to miejsce.
Swoja droga to klade sie ostatnio zupelnie o dziwcznych porach. Potem w pracy ledwo siedzie przy monitorze i jak nie mam nic do zrobienia to poprostu zasypiam na siedzaco.
Zastanawiam sie nad podlaczeniem do kroplowki na weekend. %)
d.

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 11 gru 2003, 18:07 
Cytuj  
Cytuj:
Zastanawiam sie nad podlaczeniem do kroplowki na weekend. %)


:lol: niezłe! może to jest jakieś rozwiązanie ?

właściwie to można by taki stojak mieć non-stop przygotowany obok komputera, siadasz podłączasz i jedziesz :lol: :lol:

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2003, 22:37 
Cytuj  
No takiej gry jeszcze nie bylo, zeby grozila smierc od pekniecia pecherza hahaha. Fajnie, ze nam sie trafilo.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.