mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 sty 2004, 13:40 
Cytuj  
Ja tym razem sie piszę na 100% - nawet jakbym był w Qufim i chainował moby po 200xp za sztukę :wink:

Mam już war23/mnk11, a dopóki się zdecydujemy to powinienem zrobić 25lvl.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2004, 13:51 
Cytuj  
Taaaak, no cuz, teoretycznie termin dla mnie juz minol ... wiec ... nie liczcie specjalnie na mnie bo 2 tygodnie to ciut dlugi termin na umawianie sie .... pozatym ... jak dotad to jedna osoba chce albo dwie no moze 3 a reszta ma gdzies ... no i to tyle ... :sad:

PS : Jeszcze nie sprzedalem armorka wiec jak beda jakies konkrety to sie wstrzymam ale napewno nie w nieskonczonosc :sad:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2004, 17:27 
Cytuj  
Cytuj:
2004-01-22 09:46, swordsman napisał:
EF bedizemy robic jeszcze napewno nie raz (bo jest o co walczyc) a wapie jezeli nie poradzilismy sobie ~20 bysmy poradzili sobie ~25lub wyzej... proponuje by w miare mozliowsci kazdy sobie jednak jakis sprzet zachomikowal... ja wiem ze to zawsze jest jakazs zamrozona kasa... ale pieniadze sczescia nie daja :razz:

Sobota 20.00 ? hmm sobota to taki dzien ciut imprezkowy wiec bede pewnie wiedzial dopiero w sama sobote czy siedze w domku... ale chetnie sie zabiore... jesli miejsce bedzie :>



Moge zostawic sprzet ale mam juz komplet na lvl 1, lvl 7, lvl 21(dla RDM to najlepszy chyba zestaw) i lvl 30(prawie) bez przesadyzmu z tym chomikowaniem. A jeszcze dojdzie mi set na lvl 10/11 i set lvl 16-18
Z kasa to jest problem bo wszedlem w obszar kosztownej zabawy RDM ( 70 k Dispell )

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 sty 2004, 20:46 
Cytuj  
po co ci tyle setow ?!
chyba warto powiekszyc mmogsafe a i pewnie druga postac masz :razz:
nie jest tak zle i mysle ze EF ~20 bedzie jeszcze dlugo jedynym jaki bedizemy w stanei zrobic... a alliance by sie naprawe przydal.... jezeli nie ustalimy godziny to nigdy sie nie zbierzemy... wszyscy beda miec godzien w pamieci i beda mogli sie przygotowac jesli beda chcieli isc... jesli z 30min przed danym czasem nie bedize wystarczajaco osob to trudno i moze za tydzien bedize wiecej ludkow... innego wyjscia nie widze a i goraczkowac sie nie ma co.. toz to zabawa i pojdziemy jesli bedziemy chcieli i bedziemy gotowi... ja sie zglaszam i chetnie pojde jesli nie bede mial jakis RL spaw (thf28)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2004, 08:40 
Cytuj  
Cytuj:
2004-01-26 20:46, swordsman napisał:
po co ci tyle setow ?!

samurai, ninja, warior, whm, summoner ... cos trzeba robic :grin:
Cytuj:
chyba warto powiekszyc mmogsafe a i pewnie druga postac masz :razz:

druga postac i nie zbieram smieci :smile:
Cytuj:
nie jest tak zle i mysle ze EF ~20 bedzie jeszcze dlugo jedynym jaki bedizemy w stanei zrobic... a alliance by sie naprawe przydal.... jezeli nie ustalimy godziny to nigdy sie nie zbierzemy... wszyscy beda miec godzien w pamieci i beda mogli sie przygotowac jesli beda chcieli isc... jesli z 30min przed danym czasem nie bedize wystarczajaco osob to trudno i moze za tydzien bedize wiecej ludkow... innego wyjscia nie widze a i goraczkowac sie nie ma co.. toz to zabawa i pojdziemy jesli bedziemy chcieli i bedziemy gotowi... ja sie zglaszam i chetnie pojde jesli nie bede mial jakis RL spaw (thf28)


Ja sie nie goraczkuje, poprostu od 2 tygodni czekam na sygnal a czekanie 2 tygodnie to chyba nie goraczka :razz:

A pozatym wczoraj sie lekko podqrw**** jak gracz na lvl 50+ stwierdza ze RDM nie jest przydatnym jobem w party jesli nie posiada slep >>> tak to mniej wiecej odebralem

Dla tych co nie wiedza :
Skladowa DMG jaka oferuje w party RDM jest wieksza niz innych jobow poniewaz sklada sie na to nie tylko dmg RDM bezposrednio ale tez wiekszy dmg z mele oraz suma sumarum mniejsza ilosc cure jaka jest wymagana w trakcie walki ... to tyle :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.