mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2018, 12:02 
Cytuj  
lolo99 napisał(a):
Czołem ekipie!

jak wygląda czasowo granie w FFXI teraz? Mam praktycznie jedno okienko w tygodniu na granie - sobota 22.00-2.00. W starych czasach, to by się za bardzo nie pchnęło gry do przodu w tym czasie: połowa z tego to czekanie na coś/kogoś.

Robicie jakieś stałe eventy razem, czy jednak za mało ludzi i nie ma z kim?

Tak się przymierzam co jakiś czas i pewnie kiedyś w końcu wrócę żeby pośmigać i muzyki posłuchać. Mam nadzieję na odświeżoną wersję FFXI na Switch'a :)


Teraz to w pare godzin mozna duzo zrobić. Rzadko na cos sie czeka. Wiele rzeczy jest do zrobienia solo.

Gra jest totalnie inna, ale klimat udalo sie zachowac. Ciegle sa wgrze rzeczy ktore wymagaja kupe czasu do wymaksowania.

Wspolne eventy to tak srednio wychodza, chyba ze w 2-3 osoby, bo rzadko sie widuje wiecej osob naraz na LSie.

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2019, 11:50 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
Myrta wbił chyba każdy job na Master jaki mógł i też przepadł :D
Naif ostatnio dawał znać na Disco 30. Maja i od tamtej pory cisza.


Mam w planach się reaktywować :-) Tylko muszę kompa w pracy ogarnąć :-)


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 sty 2019, 20:05 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
Gli2duS napisał(a):
Myrta wbił chyba każdy job na Master jaki mógł i też przepadł :D
Naif ostatnio dawał znać na Disco 30. Maja i od tamtej pory cisza.


Mam w planach się reaktywować :-) Tylko muszę kompa w pracy ogarnąć :-)


Fajnie! Mnie tez ciagnie :) chcialem w grudniu ale mialem straszny zapierdol.

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 sty 2019, 08:07 
Cytuj  
Ja skusiłem się niedawno na powrót , ale przeniosłem się na Asure , Glizdus też.
Tutaj widać ,że ta gra jeszcze dycha , populacja jak za starych czasów .

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2019, 17:07 
Cytuj  
Dzisiaj się zalogowałem :-) Fajnie wrócić i widzę że będzie co robić ... upgradowanie siekierek dla BST :P


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2019, 13:00 
Cytuj  
Jakies 2 tyg temu aktywowałem konto - zalogowałem się ze 2 razy, postałem i za cholerę nie wiedziałem co robic. Pogadalem z kims kto gra ciagle i jednak uznaje ze to bez sensu - niestety gra dla ludzi bez celu w zyciu. (generalizuje) .. szkoda bo fajnie się kiedyś gralo

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2019, 20:28 
Cytuj  
TandK napisał(a):
Jakies 2 tyg temu aktywowałem konto - zalogowałem się ze 2 razy, postałem i za cholerę nie wiedziałem co robic. Pogadalem z kims kto gra ciagle i jednak uznaje ze to bez sensu - niestety gra dla ludzi bez celu w zyciu. (generalizuje) .. szkoda bo fajnie się kiedyś gralo


Może w złym miejscu stałeś?:]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2019, 09:43 
Cytuj  
naif napisał(a):
TandK napisał(a):
Jakies 2 tyg temu aktywowałem konto - zalogowałem się ze 2 razy, postałem i za cholerę nie wiedziałem co robic. Pogadalem z kims kto gra ciagle i jednak uznaje ze to bez sensu - niestety gra dla ludzi bez celu w zyciu. (generalizuje) .. szkoda bo fajnie się kiedyś gralo


Może w złym miejscu stałeś?:]


haha, moze stal na Diunach? ;)

Generalnie robic jest co, fun jest jak kiedys, tyle ze odpadl ten element socjalny (chyba najwazniejszy w starym FFXI), bo wiekszosc rzeczy mozna robic solo albo z przypadkowymi ludzmi.

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2019, 13:36 
Cytuj  
Omen i nowy Dynamis solo się nie da. A to główna zabawa teraz, upgrade equipu na +3, upgrade neck, solo to można sobie REMA upgradować ... farmić JP


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2019, 19:07 
Cytuj  
Powiem krotko przezywam nowa mlodosc w FF11. Kupa fajnych rzeczy do robienia :) Dzis zakupilem Seekers of Adoulin. Trust sa super nie trzeba juz wolac ludzi do pomocy, ostanio na Genkai 10 robilem to solo LOL - BCMN :D
Jak wrzucilem w grafice wsio na maxa to nawet calkiem niezle to wyglada i nie razi :D
Sterowanie jest troche "kwadratowe" po przejsciu z FF14. Czekam na dodatek FF14, z reszta juz kupiony ale nie wierzylem ze FF11 mnie tak wciagnie, szkoda ze nie ma nikogo z kim mozna by pograc, a jest sporo kontentu :)
Zaczalem grac Dancerem jak frajda LOL Wlasnie robie questa na Eviscerate :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2019, 10:17 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Powiem krotko przezywam nowa mlodosc w FF11. Kupa fajnych rzeczy do robienia :) Dzis zakupilem Seekers of Adoulin. Trust sa super nie trzeba juz wolac ludzi do pomocy, ostanio na Genkai 10 robilem to solo LOL - BCMN :D
Jak wrzucilem w grafice wsio na maxa to nawet calkiem niezle to wyglada i nie razi :D
Sterowanie jest troche "kwadratowe" po przejsciu z FF14. Czekam na dodatek FF14, z reszta juz kupiony ale nie wierzylem ze FF11 mnie tak wciagnie, szkoda ze nie ma nikogo z kim mozna by pograc, a jest sporo kontentu :)
Zaczalem grac Dancerem jak frajda LOL Wlasnie robie questa na Eviscerate :)


O Bodziu!!! Na jakim grasz serwerze?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2019, 11:30 
Cytuj  
Na Bahamucie tak jak kiedys sie wszyscy umawialismy :D
Ile trzeba nadrobic contentu OMG - jest co robic jest fun.
Póki co jade z tym:
https://www.bg-wiki.com/bg/Fresh_99/RoE ... Gear_Guide


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2019, 14:48 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Na Bahamucie tak jak kiedys sie wszyscy umawialismy :D
Ile trzeba nadrobic contentu OMG - jest co robic jest fun.
Póki co jade z tym:
https://www.bg-wiki.com/bg/Fresh_99/RoE ... Gear_Guide


Przede wszystkim rób Ambuscade - to Ci da przywoity sprzet i bedziesz mogl z trustami robi wiekszosc rzeczy w grze.

Szkoda ze przegapilem return home... moze zdaze zajrzec na sama koncowke. Kusi reaktyowanie konta, ale mam malo czasu i troche sobie pykam w LOTRO, na XI to za malo.

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2019, 21:26 
Cytuj  
To jednak dobrze widziałem, mignąłeś mi w Jeuno :P


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2019, 17:42 
Cytuj  
Jak będziesz potrzebował z czymś pomocy to pisz śmiało.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"


Posty: 47
Dołączył(a): 15.12.2017
Offline
PostNapisane: 26 maja 2019, 14:37 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
Omen i nowy Dynamis solo się nie da. A to główna zabawa teraz, upgrade equipu na +3, upgrade neck, solo to można sobie REMA upgradować ... farmić JP


Teoretycznie da sie solo robic Dynamis, ale nie da sie solo wejsc :)
Jednak, nawet jak ktoś pomoże Ci wejść, to i tak trzeba mieć raczej mocno dopakowaną postać, więc tak się raczej nie da farmić na swoje pierwsze +2 i +3.

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2019, 15:26 
Cytuj  
MamDuzyBaniak napisał(a):
Balrog napisał(a):
Omen i nowy Dynamis solo się nie da. A to główna zabawa teraz, upgrade equipu na +3, upgrade neck, solo to można sobie REMA upgradować ... farmić JP


Teoretycznie da sie solo robic Dynamis, ale nie da sie solo wejsc :)
Jednak, nawet jak ktoś pomoże Ci wejść, to i tak trzeba mieć raczej mocno dopakowaną postać, więc tak się raczej nie da farmić na swoje pierwsze +2 i +3.


AF na +2 da się wysolować, na +3 potrzebne PT, Relic +2 i +3 jest potrzebne PT, ale Clear dla joba można zrobić z shout ... a wszystkie itemy kupisz na AH, szybciej ufarmisz na nie kasę niż zobaczysz dropy i wygrasz lot.
Więc w sumie nie jest ciężko.

Na razie bym się skupił żeby zrobić fabułę i mieć do tego dostęp + MASTER na jobie / jobach którymi chcesz grać.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"


Posty: 47
Dołączył(a): 15.12.2017
Offline
PostNapisane: 26 maja 2019, 19:13 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
MamDuzyBaniak napisał(a):
Balrog napisał(a):
Omen i nowy Dynamis solo się nie da. A to główna zabawa teraz, upgrade equipu na +3, upgrade neck, solo to można sobie REMA upgradować ... farmić JP


Teoretycznie da sie solo robic Dynamis, ale nie da sie solo wejsc :)
Jednak, nawet jak ktoś pomoże Ci wejść, to i tak trzeba mieć raczej mocno dopakowaną postać, więc tak się raczej nie da farmić na swoje pierwsze +2 i +3.


AF na +2 da się wysolować, na +3 potrzebne PT, Relic +2 i +3 jest potrzebne PT, ale Clear dla joba można zrobić z shout ... a wszystkie itemy kupisz na AH, szybciej ufarmisz na nie kasę niż zobaczysz dropy i wygrasz lot.
Więc w sumie nie jest ciężko.

Na razie bym się skupił żeby zrobić fabułę i mieć do tego dostęp + MASTER na jobie / jobach którymi chcesz grać.


Nie wiem Sukoshi czy pisałeś do mnie czy bardziej ogólnie :D

+2,+3 relic można robić solo, ale ktoś Cię musi wpuścić na Dynamis bo wejście jest od 3 osób. No i generalnie trzeba mieć przypakowaną postać i najlepiej COR, BLU, DRK lub RDM.
Ja od dłuższego czasu farmie Dynamis, ale 3ma kontami.

Co do AF to solo da się zrobić chyba tylko Gin i może Fu, ale generalnie ciężko bez party, ale w 2-3 osoby już się da spokojnie.


Posty: 47
Dołączył(a): 15.12.2017
Offline
PostNapisane: 27 maja 2019, 08:23 
Cytuj  
TandK napisał(a):
Jakies 2 tyg temu aktywowałem konto - zalogowałem się ze 2 razy, postałem i za cholerę nie wiedziałem co robic. Pogadalem z kims kto gra ciagle i jednak uznaje ze to bez sensu - niestety gra dla ludzi bez celu w zyciu. (generalizuje) .. szkoda bo fajnie się kiedyś gralo


Ale, że niby co? Że kiedyś ta gra była dla ludzi z celem w życiu? Jak chciałem założyć rodzinę albo mieć dobrą pracę, to grałem w FFXI? :D
Twój komentarz generalnie tak bardzo nie ma sensu, że można by go pokazywać w partiach politycznych, jako przykład jak się wypowiedzieć, żeby było tak bez sensu, że ludzie będą pod wrażeniem, ponieważ nic nie zrozumieją :D


Posty: 47
Dołączył(a): 15.12.2017
Offline
PostNapisane: 27 maja 2019, 08:35 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Powiem krotko przezywam nowa mlodosc w FF11. Kupa fajnych rzeczy do robienia :) Dzis zakupilem Seekers of Adoulin. Trust sa super nie trzeba juz wolac ludzi do pomocy, ostanio na Genkai 10 robilem to solo LOL - BCMN :D
Jak wrzucilem w grafice wsio na maxa to nawet calkiem niezle to wyglada i nie razi :D
Sterowanie jest troche "kwadratowe" po przejsciu z FF14. Czekam na dodatek FF14, z reszta juz kupiony ale nie wierzylem ze FF11 mnie tak wciagnie, szkoda ze nie ma nikogo z kim mozna by pograc, a jest sporo kontentu :)
Zaczalem grac Dancerem jak frajda LOL Wlasnie robie questa na Eviscerate :)


Ja się za to zastanawiam, czy nie pograć znowu w FFXIV (znowu to trochę złe słowo, bo jestem w MSQ zaraz po Ifricie i mam jakiś śmiesznie mały poziom). Oglądam cały czas różne promocyjne filmiki i opisy updateów i wygląda i brzmi to całkiem zacnie. Chciałbym chociaż może zrobić MSQ, ponieważ słyszałem, że całkiem niezła fabuła. Tylko problem z przejściem z FFXI na FFXIV jest właśnie taki, że w FFXI można teraz 80% zrobić solo, a mając 3 konta to nawet 95%, więc nie wiem, czy miałbym czas cokolwiek zdziałać w FFXIV, chyba że jak rozumiem grałbym tankiem, to wtedy łatwo o party.

W razie czego Bodziu, miałbyś ochotę na wymienną pomoc? Ja Ci pomogę w XI, a Ty mi w XIV jeśli się zdecyduję tam trochę pograć? :) Ja bym potrzebował głównie chyba w XIV wiedzy co robić, żeby nie tracić czasu i może nie rushować do przodu na chama, ale żeby utrzymać jakiś w miarę rozsądny progres :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.