mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 14:25 
Cytuj  
windower nadaje się tylko do robienia ładnych zdjęć
(nie używam go dlatego nie znajdziecie na forum moich obrazków zrobionych windowerem)

windower nie nauczy nikogo robić porządnie ws'ów, bo bym widział to roku (poza jednym przypadkiem-> Ganesha)
nie nauczy nikogo operować maną, bo bym widział to od roku
za to jest SUPER narzędziem do niechcącego AFK na eventach, do gadania na gg w trakcie/zamiast leczenia, do restowania kiedy to niepotrzebne i jest SUPERUSPRAWIEDLIWIENIEM za nieprzygotowanie się do misji/questu/walki/eventu bo zawsze można zajrzeć do netu i sprawdzić coś


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 14:55 
Cytuj  
Chciałem tylko dodać, że samochód jest fatalnym narzędziem, które nie nauczy nikogo jak się poruszać, jest dla ludzi leniwych, którym nie chce się chodzić i którzy nie pamiętali, żeby wyjść po bułki 3 godziny temu.
.
.
.
.
.
.
.
.
Co to w ogóle za debata - windower daje możliwość ALT-TABA + korzystania z różnych pluginów. Jedni kochają alt-taba bo nie mogą / nie chcą sobie pozwolić na wylogowywanie się z gry, żeby sprawdzić coś, albo aby poczytać sobie mmorpg.pl podczas czekania na party - inni wolą nie uzywać windowera i tyle.[/url]


_________________
Obrazek

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 14:59 
Cytuj  
Hu hu ... "bredzisz" "wmawiasz" "nie nauczysz sie" mocne slowa. Fakt, zapomnialem dodac "imho" do wypowiedzi, ale watpie, ze cokolwiek by to zmienilo.
Blm to nie jedyna klasa jaka expowalem ale fakt, do najciekawszych nie nalezy.
Ja windowera uzywalem wlasnie po to, zeby sobie czekajac na party/jadac gdzies tam/restujac miedzy walkami zeby pogadac sobie na gg/przegladac strony/zobaczyc co mam dalej w quescie robic(zapytac na lsie nie idzie, bo w najlepszym wypadku zostaniesz odeslany na allakhazam). Jednym slowem .. gdyby nie windower to bym nawet miesiaca na finalu nie wytrzymal ;p


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 15:08 
Cytuj  
Dla mnie window mode jest niezbędny - jako, iż prowadzę serwery, które trzeba ciągle monitorować (wykresy). W okienku gra, obok wykresy i wszystko działa sprawnie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 15:19 
Cytuj  
nikt nikomu nie zabraniał nigdy używania windowera ani innych zabawek tak samo jak nikt nigdy od nikogo nie wymaga być słabym/średnim/dobrym graczem (oprócz kilku HNMLSów które dbają o jakość swoich eventów i nie chcą prawdopodobnie dopuścić do ewentualnego chaosu podczas kilkugodzinnych potyczek z jednym mobkiem)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 15:32 
Cytuj  
Op - nie używasz windowera tylko dlatego że obok na biurku masz laptopa :P
Windower w moim przypadku to tylko alt+tab i nic pozatym. Dużo ludzi jest dumnych że nie używa a nie zastanawiało się ile trudniej byłoby im grać gdyby ktoś za nich nie sprawdził czegoś na www (mapa, drop, quest, synteza), a sam sprawdzam takie informacje dla innych dość często.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 15:32 
Cytuj  
Window mode nie wyklucza zaangażowania w grę. Jednak brak możliwości chwilowego wyjścia - gdy jest czas na to wyjście jest sporą wadą.
W chwili obecnej gram z koleżanką. Ma pewne problemy z siecią - i wówczas gdy "wyleci" jest w stanie po chwili mnie na gg poinformować, iż zaraz wróci.

Druga sprawa - głupie pytanie "co robisz? czy teraz grasz?", na które starczy zdawkowa odpowiedź "tak" jest pięknie rozwiązana w wypadku window mode - szybka wiadomość na gg, szybka odpowiedź.

Także proszę o nie patrzenie na ludzi korzystających z windowera, jako na tych co olewają granie...
Inny przydatny moment - wystawienie bazaru (wiem, że jest coś takiego, wiem jak ustawić ceny, nie wiem jak postawić bazar =P), alt-tab i można w tym czasie popracować...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 15:34 
Cytuj  
widower jest ok. bez nie wiem jakbym gral.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 15:39 
Cytuj  
Też mi się wydaje, że jest spox...ja nie korzystam z prozaicznego powodu - mam dwa kompy obok siebie...więc alt+tab nie jest mi potrzebne...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 15:56 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Op - nie używasz windowera tylko dlatego że obok na biurku masz laptopa :P


Internet w laptopie mam od niedawna.

Jakos (prawie) wszyscy starzy gracze zrobili lvl 75 bez windowera, wiec pls nie mowcie ze sie nie da grac bez tego. Windower sam w sobie jest ok, Anc np ma windowera, a nie widzialem zeby KIEDYKOLWIEK alt tabowala w czasie gry w party. Kwestia jak i do czego sie go uzywa.

Wspolczuje wszystkim ktorzy graja np w WHmem albo RDmem i w tym czasie gadaja na gg, pisza prace, "monitoruje serwery" :), przeglada www i robia mase innych rzeczy ktore sprawiaja ze przecietne exp party robi 1k/h zamiast 5k/h.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 16:01 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Wspolczuje wszystkim ktorzy graja np w WHmem albo RDmem i w tym czasie gadaja na gg, pisza prace, "monitoruje serwery" :), przeglada www i robia mase innych rzeczy ktore sprawiaja ze przecietne exp party robi 1k/h zamiast 5k/h.


ja ogladam lesbijki i robie 10k/h


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 16:08 
Cytuj  
Przeczytalem na poczatku tylko pierwsza czesc zdania Opa i juz mialem pisac, ze RDM czy WHM nie powinni miec na takie cos czasu, ale dopiero potem zauwazylem o co chodzi :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 16:12 
Cytuj  
Bazztek napisał(a):
mrynar napisał(a):
Wspolczuje wszystkim ktorzy graja np w WHmem albo RDmem i w tym czasie gadaja na gg, pisza prace, "monitoruje serwery" :), przeglada www i robia mase innych rzeczy ktore sprawiaja ze przecietne exp party robi 1k/h zamiast 5k/h.


ja ogladam lesbijki i robie 10k/h


Szkoda, ze nie Thergalem bo by sie przydal jeszcze jeden DRK na 75 lvlu w CC. :)

Zreszta DRK podobnie jak MNK moze sobie spokojnie TV ogladac, zbyt duzo od niego uwagi w party nie zalezy. Szczegolnie jak gra z BLMem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.