mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 20:56 
 
Erelen ty powinienes postawic pierwsza kolejke ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 20:58 
 
No ja wlasnie sie rozplywam przy OST'cie Sign'a :)
o /XXX i /4Koma pierwszy raz slysze a mangi G.U jakos jeszcze nie moglem dopasc.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 21:04 
 
http://thewafflehouse.net/ ;)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 21:56 
 
Elfka napisał(a):
(...) nareszcie 75 - Hurra! rzadze (...) kazdy ma swoje taktyki na zdobycie slawy (...)
Masz zajefajny powód do grania w FF :o :o :o


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 22:00 
 
Kassei napisał(a):
Elfka napisał(a):
(...) nareszcie 75 - Hurra! rzadze (...) kazdy ma swoje taktyki na zdobycie slawy (...)
Masz zajefajny powód do grania w FF :o :o :o

1. To była ironia.
2. To było o innych.
3. Skoro taka ciekawa kłótnia Pritula, to jak naspamuje jakieś 1000 postów tutaj to i tak nikt nie zobaczy :D
4. Od kiedy to solenizant stawia Gok :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 22:01 
 
nabijacze postów. Pff.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 22:14 
 
Ok - decyzja podjęta - szkoda moich nerwów - dosyć przepychanem w RL z konkurencyjnymi firmami. Gra ma być oderwaniem i przyjemnością, a nie kolejnym punktem zapalnym kłótni. Mam głęboko w poważaniu CC. Nie twierdzę, że wszyscy są źli. Ale jak czytam "a bo ja gram w to od... lat i co ty tam wiesz".. No sry. Wiem tyle, że kontakty międzyludzkie wszędzie powinny być takie same.
Prawda jest taka, że nie mam problemu z dogadaniem się z innymi graczami. Problem jest tylko z "polaczkami". Z tymi, którzy grająw to kilka lat i uważają, że są uber i wspaniali, a inni się nie liczą. Sprowadzę was na ziemię - dla mnie to wy jesteście zerami za brak podejścia do ludzi. Osobiście wolę grać z ludźmi na poziomie.

Cytuj:
teraz tez przez ta bzdure chce oddac perelke

Wolę teraz zanim ktoś mnie naprawdę wyprowadzi z równowagi.

Cytuj:
maly tczewiak - to taki sobie gosc, co wpadl do Finala i sie mu tu nudzi

Mylisz się kobieto. Nie nudzi mi się - mam z kim grać. Nie mam problemu ze znalezieniem party, nie mam problemu ze znajomościami. Gram z osobą na której mi zależy - to mi wystarcza.
Ale jak czytam wypociny osób, które najprawdopodobniej lubią tutaj wywrzeć wrażenie, gdyż w życiu realnym są zakompleksionymi nieudacznikami (może mają pracę na kasie w intermarche za 600zł miesięcznie?) to mi się niedobrze robi.
Cała idea MMOG'ów nie polega na tym by być najlepszym - tylko na tym by potrafić współdziałać z ludźmi.

Już to zaakceptowałem, że CC mnie lubić za poglądy nie będzie. Więc po co się męczyć? Oddam perełkę i nikt płakać nie będzie.

Cytuj:
ten problem "podzera" wszystkich, ktorzy przyszli w drugiej fazie i trzeciej

Znowu się mylisz - wiem, że jestem "spóźniony" i nic tego nie zmieni. I jakoś mi się nie spieszy do bycia "uberem". Mam to gdzieś - gram, by miło spędzić czas. Ale może to dla niektórych niepojęte.
Może w niektórych naturze leży obrażanie i wyzywanie?

I na zakończenie - wolę noobów niż użeranie się z bufonami.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 22:20 
 
tczewiak napisał(a):
Mam głęboko w poważaniu CC. Problem jest tylko z "polaczkami". Z tymi, którzy grają w to kilka lat i uważają, że są uber i wspaniali, a inni się nie liczą. Sprowadzę was na ziemię - dla mnie to wy jesteście zerami za brak podejścia do ludzi. Osobiście wolę grać z ludźmi na poziomie.


Zdychaj i deleveluj :evil:


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 22:24 
 
Erelen napisał(a):
Kassei napisał(a):
Elfka napisał(a):
(...) nareszcie 75 - Hurra! rzadze (...) kazdy ma swoje taktyki na zdobycie slawy (...)
Masz zajefajny powód do grania w FF :o :o :o

1. To była ironia.

Ironia to zamaskowana kpina; drwina zawarta w pozornej aprobacie; lekki sarkazm, ujęty w wypowiedź, której zamierzony sens JEST ODWROTNOŚCIĄ dosłownego znaczenia słów....Średnio mi to pasuje no ale niech Ci będzie :]


Erelen napisał(a):
2. To było o innych

Tak...miedzyinnymi o mnie... :-?


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 23 kwi 2006, 22:25 przez Kassei, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 22:24 
 
Balrog napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Mam głęboko w poważaniu CC. Problem jest tylko z "polaczkami". Z tymi, którzy grają w to kilka lat i uważają, że są uber i wspaniali, a inni się nie liczą. Sprowadzę was na ziemię - dla mnie to wy jesteście zerami za brak podejścia do ludzi. Osobiście wolę grać z ludźmi na poziomie.


Zdychaj i deleveluj :evil:


No wysoki poziom zaprezentowales Myrta, NO COMMENTS !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 22:25 
 
T. przegiąłeś. Po bitwie z 1 czy 2 osobami wyzywasz cały ls od zer. Spójrz najpierw na siebie nim ocenisz kogokolwiek. Waląc takie mowy dajesz jedynie kiepski obraz siebie samego. Nie masz jaj. Jakbys miał to byc nie opuszczał ls'a przez kilka słownych potyczek, nie wyzywałbys ludzi i w ogóle zamknąłbyś się. Widac dzieciak jeszcze z Ciebie jeżeli tego nie pojmujesz.
Masz słabą psychikę, byle tekst wyprowadza cię z równowagi. Wyluzuj. Jeżeli nie umiesz życ z ludźmi (z wrogami takze) w jakiejś tam zgodzie, to kiepsko widze Twa przyszłość w FFXI. Nie raz trafisz na kogoś kto Ci "podpadnie" i co? Bedziesz zmieniał ls co tydzień? 1 osoba nie pomoże Ci we wszystkim, to jest gra polegająca na współpracy, a do tego trzeba czasem ugryźć się w język.
Co nie zmienia faktu, ze Bal też przegiął :roll:


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 kwi 2006, 22:26 przez Lothlorien, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 22:26 
 
@Balrog, Elfka, Ancover, Palis - może mi ktoś wytłumaczyć, co ma mała tolerancja na chamstwo do czasu spędzonego w FFXI i z jakiego powodu na tej podstawie Elfka robi tczewiakowi psychoanalizę?
Bo to chyba jedyna rzecz w tej dyskusji, której nie rozumiem, a którą zarzucacie tczewiakowi.

Edit:
Loth napisał(a):
Po bitwie z 1 czy 2 osobami wyzywasz cały ls od zer.

tczewiak napisał(a):
Nie twierdzę, że wszyscy są źli.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 kwi 2006, 22:30 przez Keii, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 22:28 
 
Go, jak cos czasami powiesz to... juz powiesz :o Madre rzeczy przydaja sie na tym forum od czasu do czasu.

Erelen, solenizant to jak prawdziwa okazja bedzie, ot np. mi sie juz 2k zblizaja :) Takie 400 to jak chcesz uczcic to sie musisz postarac ;)

Btw. Film Silent Hill juz po necie lata :o

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 22:36 
 
Pomogę ci Gok :D Spamuj tutaj i zacznijmy balangę :D ja może dobiję do 1000 szybko :D W końcu ilość postów najważniejsza :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 22:40 
 
tczewiak napisał(a):
Znowu się mylisz - wiem, że jestem "spóźniony" i nic tego nie zmieni. I jakoś mi się nie spieszy do bycia "uberem". Mam to gdzieś - gram, by miło spędzić czas. Ale może to dla niektórych niepojęte.
Może w niektórych naturze leży obrażanie i wyzywanie?

I na zakończenie - wolę noobów niż użeranie się z bufonami.


Powodzenia z takim podejsciem pozatym to ty zaczeles cala klutnie. Jak bedziesz sie tak bardzo na forum angazowal i elaboraty pisal to nic dobre z tego nie bedzie. Ten czas co spedziles myslac i piszac te texty mogles sobie spokojnie grac i nie byloby dramy. Pozatym watpie ze unikniesz podobnym sytuacji grajac na innym LSie.

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 22:47 
 
Oh Yeah CC ma własną Dramę!! :lol:
A może już miało tylko przegapiłem coś ? ^^;;;;
NVM
Czas na spam :lol:


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 22:47 
 
*bump*


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 22:51 
 
Keii napisał(a):
@Balrog, Elfka, Ancover, Palis - może mi ktoś wytłumaczyć, co ma mała tolerancja na chamstwo do czasu spędzonego w FFXI i z jakiego powodu na tej podstawie Elfka robi tczewiakowi psychoanalizę?
Bo to chyba jedyna rzecz w tej dyskusji, której nie rozumiem, a którą zarzucacie tczewiakowi.
Keii brawo, pomalutku już wątpiłem we wszystkich wypowiadających się...a prawda jest taka, że Tczewiak ma duuużo racji w tym co mówi ja mam podobne zdanie o CC i zresztą nie tylko ja....ja jednak w przeciwieństwie do Tczewiaka dropnąłem po prostu perłe i nie robiłem zamieszania...zresztą 90% ludzi miało do mnie taki stosunek, że pewnie nikt nie zauważył....mam teraz fajny LS i wreszcie mnie gra cieszy...Na 100% nic z nimi nie zwojuję, bo co tu kryć jest to słabizna ale wybrałem ich dlatego gdyż na samym wstępie powiedzieli, że może nie są dobrymi graczami ale są dobrymi ludźmi i faktycznie tak jest....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 23 kwi 2006, 23:05 przez Kassei, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 22:51 
 
Balrog napisał(a):
*bump*

Bump ? :lol:
Co za Bump ?! :lol:

EDIT:
O to już ktoś nas wyrzucił ?
Prawie mi smutno.... :(


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi


Ostatnio edytowano 23 kwi 2006, 22:52 przez Lord_Deshter, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 22:52 
 
Lothlorien napisał(a):
T. przegiąłeś. Po bitwie z 1 czy 2 osobami wyzywasz cały ls od zer.


ja napisał(a):
Problem jest tylko z "polaczkami". Z tymi, którzy grają w to kilka lat i uważają, że są uber i wspaniali, a inni się nie liczą. Sprowadzę was na ziemię - dla mnie to wy jesteście zerami za brak podejścia do ludzi. Osobiście wolę grać z ludźmi na poziomie.



Cytuj:
Spójrz najpierw na siebie nim ocenisz kogokolwiek.

Mam wiele wad. Nie należy do nich bluzganie każdego kogo popadnie - bez najmniejszego powodu ku temu.

Cytuj:
Waląc takie mowy dajesz jedynie kiepski obraz siebie samego.

"Waląc takie mowy"? Cóż to za język?

Cytuj:
Nie masz jaj.

Pozwól, że kto inny to oceni ok?

Cytuj:
przez kilka słownych potyczek

Opuszczam, bo to ja jestem tu gościem, a nie mam zamiaru się dostosowywać do chamskich zagrywek. Nie chcę więcej już mącić gospodarzom.

Cytuj:
nie wyzywałbys ludzi

A gdzie ja wyzywam?

Cytuj:
zamknąłbyś się

Społeczeństwo zbudowane jest na możliwości prowadzenia dialogu.


Cytuj:
Widac dzieciak jeszcze z Ciebie jeżeli tego nie pojmujesz.

Widać dzieciak jeszcze z Ciebie skoro nie pojmujesz, iż ludziom należy się szacunek.

Cytuj:
Masz słabą psychikę, byle tekst wyprowadza cię z równowagi.

Tak zapewne wiele o mnie wiesz? Ktoś jeszcze chętny do zafundowania mi kolejnej psychoanalizy?

Cytuj:
Jeżeli nie umiesz życ z ludźmi (z wrogami takze) w jakiejś tam zgodzie, to kiepsko widze Twa przyszłość w FFXI.

Ja właśnie potrafię żyć z ludźmi - w przeciwieństwie do co poniektórych zadufanych w sobie.

Cytuj:
Nie raz trafisz na kogoś kto Ci "podpadnie" i co? Bedziesz zmieniał ls co tydzień?

Niech Cię o to głowa nie boli ok?

Cytuj:
1 osoba nie pomoże Ci we wszystkim, to jest gra polegająca na współpracy, a do tego trzeba czasem ugryźć się w język.

Żartujesz? Ja w poprzednich postach pewnie pisałem coś zgoła innego.

Cytuj:
Co nie zmienia faktu, ze Bal też przegiął :roll:

Skoro wszyscy sobie pozwalają to co tam jakiś tczewiak...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.