mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 23:01 
 
tczewiak napisał(a):
Cytuj:
Nie masz jaj.

Pozwól, że kto inny to oceni ok?

Zdejmij spodnie i majtki, zrób zdjęcie i wyślij Loth :D Wtedy będzie mogła ocenić :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 23:08 
 
Erelen napisał(a):
Zdejmij spodnie i majtki, zrób zdjęcie i wyślij Loth :D Wtedy będzie mogła ocenić :D

One są już zarezerwowane ;)
Więc sorry winetou - nikt inny nie dostanie =P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 23:09 
 
Erelen napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Cytuj:
Nie masz jaj.

Pozwól, że kto inny to oceni ok?

Zdejmij spodnie i majtki, zrób zdjęcie i wyślij Loth :D Wtedy będzie mogła ocenić :D

Er. może lepiej oszczędź mi tego horroru, co? ><'

T. ja nie twierdzę, że Ty nie masz racji. Nie twierdze tez, ze ją masz. Za to uważam, ze niepotrzebnie wywołujesz wilka z lasu, fochy strzelasz etc. Czasem po prostu lepiej się zamknąć, "ja wiem swoje, a wy spadajcie" niż robić aferę w sumie bez większego powodu. Jasne, ze są uberzy, którzy mają sie za niewiadomo kogo, ale na każdym lsie tego uświadczycz. Lepiej sobie wziac na luz, piwko otworzyc i włączyc grę niż podniecać się sprzeczka na forum. Im mnie wrogów w grze, tym lepiej. Potem się okaże, że whm nie rzuci na ciebie Raise, bo podpadłeś jego kumplowi, którego wywaliłeś z party za to, że chciał campowac gdzie indziej. Myslisz, ze cały ls CC wzajemnie się kocha, nigdy nie spiera i w ogóle? Ale CC by już dawno nie istniało, gdyby ludzie mieli podobne podejscie jak Ty. Masz z kims zwady? Olej, dodaj do blacklist, ignoruj, ale nie angażuj sie w to jakby od tego zależało Twe życie. Zreszta co ja tam wiem, sama swego czasu namiętnie się żarłam, wielu wypowiedzi do dzis żałuję...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 23:22 
 
Ja nawet nie twierdzę, że mam rację. Może mam, może nie. Za to na pewno mam swoje zdanie.
Jedni przemilczą, inni swojego zdania bronią - ja należę do tej drugiej grupy.

I nie odchodzę z CC dlatego, że ono mi nie odpowiada - i tak wkładam perełkę w czasie gdy nie mam co robić - przecież jak jestem w party to rozmowa z LS by mi tylko przeszkadzała.
Odchodzę dlatego, iż wiem, że to ja nie odpowiadam CC. Nie lubię być kulą u nogi. Nie lubię być punktem zapalnym.

A ja akurat zawsze mówię to co myślę.
Kłótnia zaczęła się od tego, że najpierw ktoś podał nazwy samych botów - co w rękach nieodpowiednich osób jest nieporządaną wiedzą. Wyobraźsobie, że gdy kończyłem przygodę z RO to przez ostatni miesiąc bawiłem się udoskonalanie skrypcików w modkore. Dziennie potrafiłem zdobyć 30 hydra card. Wiem jakim złem są boty. Wiem jak potrafią zmienić ekonomię w całym mmorpg.
Jednak temat tyczył się windowera, którego funkcja jest zgoła inna. I gdy ktoś pisze głupoty, że boty wymagają windowera i to jest powód czemu jest on "zły" - sorki - jestem programistą od lat... no na pewno wielu. Nie chce mi się nawet przypominać, ale od początku lat 90tych mniej więcej. Windower może być co najwyżej narzędziem wyręczającym autorów botów od żmudnej pracy. Jednak jeśli on by nie istaniał to napisanie dodatkowych funkcji odpowiedzialnych za zrzucenie directx do okienka - dla kogoś kto zajmuje się programowaniem AI to dzieciniada.
Wracając do kłótni - uraziło mnie to, iż ktoś nazwał lamami wszystkich, którzy nie zgadzają się z jego zdaniem. A prawo do własnego zdania ma każdy. Nawet jeśli ktoś twierdzi, że w jego mniemaniu phpbb to badziew to nikt nie ma prawa z tego powodu go wyzywać.

Kłaniam się nisko
konfliktowy kamilus
=P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 23:27 
 
Balrog napisał(a):
Oj Lamki, to właśnie Wasz WSPANIAŁY i NIEZASTĄPIONY Windower umożliwia odpalanie wszelkich botów.... LOL :lol: :lol:


^^; Chodzi mi glownie o to,ze Myrta to napisal dla zartu(informaci), tak poprostu :lol:

A Ty odrazu na niego wyjechales tak:
tczewiak napisał(a):
1. lamki to takie niedorozwoje jak balrog
2. boty można odpalić bez windowera - dowiedziałem się o tym dzięki tobie - bo podałeś nazwy tychże botów - a google to wspaniałe narzędzie
3. windower to przydatne narzędzie - nie mierz ludzi swoim pokrojem, iż każdy chciałby tylko oszukiwać

I tak offtopicznie pytanie do Balroga: impotencja umysłowa boli?


Tez by sie zdenerwowal :x
Dziwicie sie,ze Myrta pozniej zaczal wylatywac z takimi haslami.

Po czym trzewiak walnal focha :
tczewiak napisał(a):
Żeby Was więcej nie drażnić - perełkę oddam gdy tylko wrócę z wydm. Nie chce mi sie być solą w oku CC.


I gdy zeszlo sie calkowicie na inny temat nagle Ty wyskakujesz tak :

tczewiak napisał(a):

Prawda jest taka, że nie mam problemu z dogadaniem się z innymi graczami. Problem jest tylko z "polaczkami". Z tymi, którzy grająw to kilka lat i uważają, że są uber i wspaniali, a inni się nie liczą. Sprowadzę was na ziemię - dla mnie to wy jesteście zerami za brak podejścia do ludzi. Osobiście wolę grać z ludźmi na poziomie.
.
.
I na zakończenie - wolę noobów niż użeranie się z bufonami.


Obraziles caly ls/i nie tylko.
Na podsumowanie : to Ty byles prowokatorem tej klutni (patrz wyzej).Zarzucasz nam,ze nie mamy podejscia do innych ludzi/graczy,a sam tak naprawde nie potrafisz powstrzymac swoich nerwow i zaczynasz wyzywac kogos "1. lamki to takie niedorozwoje jak balrog" i np. "I tak offtopicznie pytanie do Balroga: impotencja umysłowa boli?".Z takim nastawieniem wcale sie nie dziwie,ze my "polaczki" bedziemy Cie traktowac inaczej niz na to zaslugujesz.
PS.Ludzie w FFxi mowia sami o sobie "ja jesten lama/nOObem i tak pozostanie" po czym wszyscy sie smieja i niektorzy przyznaja sie do tego samego!:) I jak napisalem wczesniej to tylko Ciebie to urazilo nikogo innego!

PS1.
Keii napisał(a):
@Balrog, Elfka, Ancover, Palis - może mi ktoś wytłumaczyć, co ma mała tolerancja na chamstwo do czasu spędzonego w FFXI...


W tym momencie to mala tolerancja i kompletny brak taktru mozna przypisac trzewiakowi,ktory (patrz wyzej)zaczal to.To,ze grupa ludzi gra od 2-3lat niektorzy od roku,a inni od paru miesiecy(i mowie teraz w swoim imienu) nie mam zamiaru czytac na Forum jak w tym przypadku trzewiak sprowokowal Myrte do napisania kilku zdan pod wplywem nerow.A pozniej wielkie pretensje do wszystkich. >.< A czasami zdarzy sie wcale nie zaprzeczam chamskie odzywki na samym lsie/Forum i jak z tego powodu opuscisz CC (Twoja decyzja nikt Cie nie zmuszal na dolaczenie do naszej grupy) to i tak sie spotkasz jeszcze z gorszymi obelgami w calym vanadiel!

Mozesz sobie pisac trzewiak cokolwiek chcesz po przeczytaniu mojego posta! :lol: :lol: (nie mam nikogo na /blist i nikogo nigdy nie bede mial :]
chociaz Ty zasluzyles na to).Powodzenia w FFxi
BTW to,ze jestes programista od lat to nie znaczy,ze wiesz wszystko o bootach do Ffxi rotfl
A zreszta Ty wiesz swoje! :]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 23:33 
 
No i zrobilo sie w koncu beznadziejnie...
Do tej pory bylo dosyc niegrozne wywyzszanie sie Anc na podstawie ilosci spedzonych w grze godzin i zrobionych lv (mimo ze tak naprawde ma co najwyzej srednia wiedze i umiejetnosci gry), wtrynianie sie Loth w kazda dyskusje czy chamstwo Balroga (Myrty) ale teraz robi sie to juz naprawde przykre i niejednemu moze sie odechciec grac jak to widzi i darujcie sobie teksty ze ktos czytac nie musi albo ze macie gdzies czy ktos jeszcze w to bedzie gral.
Tczewiak, myslisz ze wywolywanie wojny cos zmieni? Nic nie zmieni tylko wywola kolejne dramy ktore skloca jeszcze wiecej ludzi. Po co dyskutujesz z ludzmi ktorych nie lubisz, obchodzi cie ich zdanie ze tak bardzo starasz sie im cos udowodnic? Zignorowalbys 2-3 osoby i zylo by ci sie duzo przyjemniej. Nie tylko wsrod polakow sa takie osoby ale zrzucanie na bliznich jest trendy.

Chyba naprawde najlepiej by bylo jakby jakis moderator kasowal/zamykal wszelkie topiki jesli tylko zaczynaja byc dramatyczne to moze ludziom odechcialoby sie publicznych dyskusji i rozwiazywali spory gdzie indziej...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 23:36 
 
Robicie z igły widły.........
Po prostu..........


SPAM :lol: :lol: :lol:


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 23:39 
 
1. Jeśli obchodzi cię opinia drugiej osoby, to znaczy że obchodzi cię ta druga osoba, a jeśli obchodzi cię ta druga osoba to znaczy że ją lubisz, a jak ją lubisz to znaczy, że jesteście przyjaciółmi :) Gdybyście się nie lubili to byścię się ignorowali. Jest powiedzenie, kto się czubi ten się lubi :)
2. Na zgodę: co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr. Zecznijmy od nowa, jakąś wspólną dużą orgietką :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 23:41 
 
Swordsman: wiem, że nie tylko wśród Polaków. Jeden Niemiec zarzucił mi "cheatowanie", gdyż po 4 dniach miałem lvl14 (też mi wyczyn pfff). Często śmieszni są ludzie z różnych państw. Jednak nikt tak pięknie się nie kłóci jak Polacy.
Jak ja mogę ich nie lubić jak ich nie znam? Był atak, był i kontratak. Proste.
Nie wiem - no po prostu nie wiem. W SWG w polskim communicty takiej chorej atmosfery nie było. Czy na Was wywierana jest jakaś presja "musisz zdobyć ten AF"? Po co tyle agresji?


A co do argumentów Prince. Sam na siebie mówię noob. Jednak sposób wypowiedzi Balroga do grzecznych nie należał. Stąd też i moja reakcja. Potem się juz potoczyło z górki...

Erelen: sorki - ja tylko z moją damą - żadnych orgietek ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 23:42 
 
swordsman napisał(a):
Chyba naprawde najlepiej by bylo jakby jakis moderator kasowal/zamykal wszelkie topiki jesli tylko zaczynaja byc dramatyczne to moze ludziom odechcialoby sie publicznych dyskusji i rozwiazywali spory gdzie indziej...
Święte słowa....pierwszy raz w życiu widzę żeby moderator pozwalał na coś takiego...zanim zacząłem tu zaglądać to wkurzałem się jak Beast walił banami, albo jak Xanth zamykał co drugi temat albo raz wykasował 16 postów, tylko teraz już widzę, że tak powinien robić moderator...Nie dziwi mnie że większość ludzi ma tu tyle postów, jeśli 50% to płone dyskusje i kłotnie...Niech ktoś z nudów zaglądnie do działu Flames...niektóre przeniesione tam tematy nie umywają się do tego co tu się wyprawia... :-?


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 23:43 
 
Zgadzam sie z wypowiedzia z Sai'a.
PS.nigdy sie nie wtracam w zadne spory na Forum czy Lsie ale w tym temacie trzewiak przesadzil nazywajac niektorych z nas "zerem" lub "ludzmi nie na poziomie" dlatego napisalem posta,a w nim to co mysle.

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 23:44 
 
tczewiak napisał(a):
Czy na Was wywierana jest jakaś presja "musisz zdobyć ten AF"? Po co tyle agresji?


Albo ja jestem ułomny i nie rozumiem sensu tego zdania :lol: :lol: :lol:
Albo ty nie wiesz co to jest AF :lol: :lol: :lol:


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 23:44 
 
tczewiak napisał(a):
Erelen: sorki - ja tylko z moją damą - żadnych orgietek ;)

Ją także przyprowadź :D Im nas więcej, tym lepiej :D
Lord_Deshter napisał(a):
Albo ja jestem ułomny i nie rozumiem sensu tego zdania :lol: :lol: :lol:
Albo ty nie wiesz co to jest AF :lol: :lol: :lol:

AF = Anal f*** każdy wie co :D Mam rację?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 23:47 
 
O co to to nie. ;)
Orgietkom mówię zdecydowane nie. :D
I coś Ty taki niewyżyty Erelen? :lol:


Wedle poradnika dla noobów:
AF - artifact, sprzęt dla poszczególnych jobów możliwy do zdobycia dzięki specyficznym questom.

I dokładnie to miałem na myśli.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 00:33 
 
jak dla mnie to bardzo ciekawa dyskusja która pokazuje mi że ffxi dla niektórych oznacza bardziej forum niż samą grę
to co ludzie tu wypisują to NIC w porównaniu z "atrakcjami" jakie was czekają w ffxi, ale najpierw MUSICIE ZDOBYĆ 75 LVL !!!!!!!!!!!!
expowanie i levelowanie TO PLAŻA, każdy post na tym forum TO PLAŻA

pozdrowienia dla naszych northlandowców

btw. ściągnijcie w końcu tego windowera, przecież o tym jest ten topic

ide spać, nie chce mi się 3x w ciągu dnia campić keepera bez dropu :-?


_________________
Obrazek

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 00:42 
 
lol jaki dramat :p
Po takich threadach wlasnie widac jakie to ffxi community jest wspaniale i jak sielankowo jest na cc ;p
btw .. w poradniku dla poczatkujacych powinno byc abc blacklistowania z przykladem /blist add myrta ;p


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 03:29 
 
Keii napisał(a):
@Balrog, Elfka, Ancover, Palis - może mi ktoś wytłumaczyć, co ma mała tolerancja na chamstwo do czasu spędzonego w FFXI i z jakiego powodu na tej podstawie Elfka robi tczewiakowi psychoanalizę?
Bo to chyba jedyna rzecz w tej dyskusji, której nie rozumiem, a którą zarzucacie tczewiakowi.


powiem ci prosto:

- 1. nie toleruje chamstawa (ja osobiscie), ale na Finala stac bardzo duzo ludzi w Polsce o roznym przekroju spolecznym, tzn. stac robotnika, nauczyciela, kierowce ciezarowki, czy samochodu dostawczego, synaka "nowobogatskich" roszicow, goscia, co siedzi w Polsce i za granica, studenta i tp... - to dobre oznaki ZAS
tez wplywa to na kulture w stosunkach ludzi, nawet na takim dyskusyjnym mmorg-u.
akurat w stosunku tczewiaka uwazam zostala zachowana tzw. zwykla plapanina z wyzywkami i nic w sumie wiecej - on okazal zniewage do CC, a pare osob o wybuchowym temperamencie szybko na to zareagowalo - i tyle.

- 2.
Keii napisał(a):
z jakiego powodu na tej podstawie Elfka robi tczewiakowi psychoanalizę?

- naczytales sie sporo pseudonaukowej literatury... albo studiujesz cos w tym rodzaju i probujesz uzywac niestosownych tekstow, slowek? nie nauczyli cie tam przy okazji, co to jest belkot naukowy?
ja nie robie zadnej psychoanalizy nikomu, heh, poprostu stwierdzam, ze gosc sie nudzi i tyle, no dobra - moze poprostu sie znalazl w nieodpowiednim miejscu w nie odpowiednim czasie, albo jakos tak sie mowi - ogolnie ludzie, wiecej luzu, mniej wrogosci.

- 3.
Kassei napisał(a):
Elfka napisał(a):
(...) nareszcie 75 - Hurra! rzadze (...) kazdy ma swoje taktyki na zdobycie slawy (...)
Masz zajefajny powód do grania w FF :o :o :o

- jaka ocene miales w szkole z czytania tekstu ze zrozumieniem? :D


- 4.
tczewiak napisał(a):
Ok - decyzja podjęta - szkoda moich nerwów - dosyć przepychanem w RL z konkurencyjnymi firmami. Gra ma być oderwaniem i przyjemnością, a nie kolejnym punktem zapalnym kłótni. Mam głęboko w poważaniu CC. Nie twierdzę, że wszyscy są źli. Ale jak czytam "a bo ja gram w to od... lat i co ty tam wiesz".. No sry. Wiem tyle, że kontakty międzyludzkie wszędzie powinny być takie same.
Prawda jest taka, że nie mam problemu z dogadaniem się z innymi graczami. Problem jest tylko z "polaczkami". Z tymi, którzy grająw to kilka lat i uważają, że są uber i wspaniali, a inni się nie liczą. Sprowadzę was na ziemię - dla mnie to wy jesteście zerami za brak podejścia do ludzi. Osobiście wolę grać z ludźmi na poziomie.

Cytuj:
teraz tez przez ta bzdure chce oddac perelke

Wolę teraz zanim ktoś mnie naprawdę wyprowadzi z równowagi.

Cytuj:
maly tczewiak - to taki sobie gosc, co wpadl do Finala i sie mu tu nudzi

Mylisz się kobieto. Nie nudzi mi się - mam z kim grać. Nie mam problemu ze znalezieniem party, nie mam problemu ze znajomościami. Gram z osobą na której mi zależy - to mi wystarcza.
Ale jak czytam wypociny osób, które najprawdopodobniej lubią tutaj wywrzeć wrażenie, gdyż w życiu realnym są zakompleksionymi nieudacznikami (może mają pracę na kasie w intermarche za 600zł miesięcznie?) to mi się niedobrze robi.
Cała idea MMOG'ów nie polega na tym by być najlepszym - tylko na tym by potrafić współdziałać z ludźmi.

Już to zaakceptowałem, że CC mnie lubić za poglądy nie będzie. Więc po co się męczyć? Oddam perełkę i nikt płakać nie będzie.

Cytuj:
ten problem "podzera" wszystkich, ktorzy przyszli w drugiej fazie i trzeciej

Znowu się mylisz - wiem, że jestem "spóźniony" i nic tego nie zmieni. I jakoś mi się nie spieszy do bycia "uberem". Mam to gdzieś - gram, by miło spędzić czas. Ale może to dla niektórych niepojęte.
Może w niektórych naturze leży obrażanie i wyzywanie?

I na zakończenie - wolę noobów niż użeranie się z bufonami.


1.) nie musisz oddawac perelki - mozesz ja nie nosic lub wywalic
2.) ze tak rozgryzasz wszystkich, zarzucasz zniewage, nam - nasze braki wartosci, z twojego punktu widzenia, brak "ludzi na poziomie" - schlodnij - pobadz sam - to czasem duzo daje, bo jak ci sie nie nudzi w Finalu, to na 100% nudzi cie sie w RL - bo z jakiej innej przyczyny by taki jeden wpadl, by ludziom mowic, ze sa nic nie warci?
zdaje sie, ze czytasz tylko posty, w ktorych ktos czyms cie dotknal, a nie widzisz innych - rowniez majacych racje bytu
Max' napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Znowu się mylisz - wiem, że jestem "spóźniony" i nic tego nie zmieni. I jakoś mi się nie spieszy do bycia "uberem". Mam to gdzieś - gram, by miło spędzić czas. Ale może to dla niektórych niepojęte.
Może w niektórych naturze leży obrażanie i wyzywanie?

I na zakończenie - wolę noobów niż użeranie się z bufonami.


Powodzenia z takim podejsciem pozatym to ty zaczeles cala klutnie. Jak bedziesz sie tak bardzo na forum angazowal i elaboraty pisal to nic dobre z tego nie bedzie. Ten czas co spedziles myslac i piszac te texty mogles sobie spokojnie grac i nie byloby dramy. Pozatym watpie ze unikniesz podobnym sytuacji grajac na innym LSie.

3.)nie w tym trybie zaczeles i masz takie skutki - na jakie zapracowales:
szerokiej drogi - szybkiego powrotu do domu :D


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 kwi 2006, 03:58 przez Elfka, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 03:50 
 
Uuuuu-u-u-u-u jaka interesujaca dyskusja :D

Co do tych botow to Myrta ma racje. Nie da sie bota bez windowera odpalic, przeciez trzeba zrobic alt-tab i uruchomic plik ;)

Co do samego windowera to jest on rzecza nielegalna lecz bardzo czesto uzywana, i tak jak Sai napisal Ci co go nie urzywaja prosza tych, ktorzy uzywaja aby sprawdzili im cos w internecie;) Ja osobiscie nie moge bez niego zyc, i tak - bardzo rozprasza uwage.

Tczewiak Ty najlepiej wyprowadz sie z kraju bo Cie kilku polakow wkurwia ;]
Nie rozumiem dlaczego Huck nie zamknal tego topicu.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 04:19 
 
Seph napisał(a):

Tczewiak Ty najlepiej wyprowadz sie z kraju bo Cie kilku polakow wkurwia ;]


:D nic tak nie cieszy, jak twoje poczucie humoru, ty Canciaku jeden :D


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 06:27 
 
Zamykam temat.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.