mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 22:47 
 
Zrobił na złość ? Tzn został i wyzywał od kurew, szmat, debili, chujów?
Nie no jeśli on miałby być 'ikoną polskiego FF11' to ja sie wiecej z polakami w tej grze nie utożsamiam.


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 23:11 
 
Ten topic nosi tytul "/goodbye" ... zostancie przy temacie ... nie robcie wiochy .... plz


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 23:27 
 
tczewiak napisał(a):
Ja miałem trochę spięć z Myrtą. Ale jest on ikoną polskiego FF11. Jest jedną z trzonowych osób w CC. A właściwie był. I mimo wszystkich zgrzytów będzie mi go brakować.

A na jego miejscu zrobiłbym na złość Deshterowi i Kalci xD
Ale ja już taki mam charakter xD


ikoną? :lol:
Nigdy nie miałem *nie*przyjemności grać z osobą która jest tak samolubna i arogancka i ma w d*&^% inne osoby, która odchodzi pozostawiając dług w teamie, który pracował na jej limbusowe monety a wystarczyło sprzedać mniej gili. Nie zależy mi na kilku gilach a każdy powinien spłacać swoje zobowiązania.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 23:29 
 
Po co Zet, dla niego to ty jesteś chodzacym zbiorem pixeli, po co ma być wobec ciebei uczciwy? :lol:


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 23:33 
 
Lord_Deshter napisał(a):
Po co Zet, dla niego to ty jesteś chodzacym zbiorem pixeli, po co ma być wobec ciebei uczciwy? :lol:


Chyba gorzej Desh...

Boli mnie to, że teraz będzie trzeba powiedziec obcokrajowcom, że obywaltel naszego kraju ukradł AC :(, że zaufalismy mu, bo zasady są dla wszystkich równe... Jak zwykle potrzebny jest zamordyzm czyli np. klauzula "LS ma praw do nie wypłacenia coinów poniżej 0 bez podania przyczyny...".


_________________
Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 23:35 
 
Ta, ale nie mamy już chyba w limbusie żadnego takiego 'kogoś'. Na szczęście.


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 23:57 
 
A ja uwazam, ze nawet dla chamskich ludzi trzeba byc milym (troche mi zajelo dojscie do tego "arcytrudnego" przemyslenia :) ). Kto wie, moze dana osoba kiedys stanie sie rowniez taka jak my i dolaczy do nas, by razem budowac lepszy swiat^^.


Ja tam Myrciaka lubilem. To spoko czlowiek, tylko czasem trudny w odbiorze. Niby troche samolubny,ale z drugiej strony to pomocy nie odmawial. Czasem az za dwoch pracowal. Bez powodu tez nikogo nie atakowal (chociaz czy powod byl wlasciwy to juz kwestia interpretacji 8) ).

Dlatego bez zastanowienia powiem: powodzenia zyciu! Delektuj sie zyciem jak wszyscy co odeszli^^.


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 01:09 
 
Hehe kazdy jest jaki jest i nic tego nie zmienia... Mimo tego wszystkiego co tu piszecie napewno sporo ludzi bedzie pamietac myrte jedni lepiej drudzy gorzej. Co do dlugu z limbusa to serio mogles zamiast spylac cala kase odkupic monety i miec swiety spokuj o polowe mniej ludzi by sie teraz czepialo.

Dobra puzno juz nie mam sily nic konkretnego pisac powodzenia w zyciu lepiej zeby nie wygladalo jak odbitka lustrzana sytuacji z FF w wykonaniu RL. Znalem sporo takich osub co znikaly z dnia na dzien bez oznak zycia z blachej przyczyny.


Posty: 33
Dołączył(a): 29.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 04:11 
 
{/goodbye} Myrta


Posty: 6
Dołączył(a): 27.11.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 14:37 
 
Nie chciałam zakładać nowego tematu, więc napisze 2 słowa tutaj.

Teraz ja będe grała na koncie Karola ( czytałam przez ostatnią godzinę forum i widze, że nieźle nabroil :evil: ), i wydaje mi się że tak rozwinięta postać zrekompensuje mi fatalna reputację nicka: Myrta 8)

Samuraj idzie na razie w odstawkę i zabieram sie za granie Corsairem ( troszke już nim grałam , więc wiem o co chodzi ), podoba mi się rola support w drużynie.

ps. mam na imię Ola, 24 lata......to tyle narazie o sobie.

pozdrawiam i postaram się ( chodź chyba nie będzie to łatwe ) , żeby nick Myrta już się nie kojarzył tak dramatycznie, dla niektórych z Was.


ps 2. Jakby ktoś był w stanie obdarować mnie perełka CC, byłabym zobowiązana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 14:38 
 
foto foto =P

A tak na poważnie - nauczcie dziewczynę grać SAMem i niech kontynuuje odrabianie długu Myrty... Ja tam problemu nie widzę...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 14:40 
 
trzewiak ty sie wez lepiej uspokoj. nie bedzie dziewczyna zadnego dlugu odrabiac. /t Lesiu , Nimloth po perle


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 14:51 
 
Taira dlugow nie musi za Myrte oddawac, nie ma w tym obowiazku ani pressji.
mozna kupic konto z zabowiazaniamu, a mozna kupic i bez.
kwestia jak z Myrta sobie to ustaliliscie, sadze, ze dlugow Myrta nie sprzedal :)

Witaj kolezanko na CC i Pixies.
CoR jest fajny i milo, ze masz wlasne zainteresowania.

.......................................................................................................................


Myrtiak - do uslyszenia :wink:

kazdy kiedys z jakiejs przyczyny lub powodu odejdzie z FFXI

tak sie sklada, ze stanowimy tu Polska spolecznosc, czy jestesmy w jednym czy nie LSie.

nie bedziesz i nie jestes jedyny, co ma niesmaki do innych, a inni do Ciebie
grajac pare lat razem... prawie jak w realu mamy cos do siebie na wzajem i mamy swoje/wlasne opinie.


bedzie mi brakowalo Twoich zartow, ale przyznam sie, ze brakuje ich juz od pare miesiecy...

Powodzenia i takich tam dobrych rzeczy w RLu, no i smacznego Mikolaja i bogatego Gwiazdora :D


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 17:53 
 
Granie samurajem to nic trudnego, ale generalnie granie w FF XI do najlatwieszych nie nalezy, trzeba najpierw poznac mechanike gry, moby w grze, krainy itp wiec COR to dobry pomysl na poczatek. Powinno byc latwo o invite, zreszta Myrta ma prawie wszystkie joby na 37 wiec za duzego wyboru dziewczyno nie masz. :D

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 19:19 
 
Taira napisał(a):
Nie chciałam zakładać nowego tematu, więc napisze 2 słowa tutaj.

Teraz ja będe grała na koncie Karola ( czytałam przez ostatnią godzinę forum i widze, że nieźle nabroil :evil: ), i wydaje mi się że tak rozwinięta postać zrekompensuje mi fatalna reputację nicka: Myrta 8)

Samuraj idzie na razie w odstawkę i zabieram sie za granie Corsairem ( troszke już nim grałam , więc wiem o co chodzi ), podoba mi się rola support w drużynie.

ps. mam na imię Ola, 24 lata......to tyle narazie o sobie.

pozdrawiam i postaram się ( chodź chyba nie będzie to łatwe ) , żeby nick Myrta już się nie kojarzył tak dramatycznie, dla niektórych z Was.


ps 2. Jakby ktoś był w stanie obdarować mnie perełka CC, byłabym zobowiązana.


Witaj u nas :)
Jak jeszcze nie masz perełki to w każdej chwili otrzymasz ;)
Wśród CC nie muisz nic odrabiać, bo wiemy o co chodzi, natomiast poza CC możesz mieć różne doświadczenia.

Przejżyj kogo masz na /blist i usuń wszystkie osoby ;)

Powodzenia!


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 19:28 
 
Wtrącę się. Poza forum niewiele miałam z Myrtą do czynienia, ale pamiętam jak pilnował mnie na górce dawno dawno temu i było sympatycznie. Ludzie sa jacy są, macie żale, rozumiem, ja nie mam, wiec życzę good luck.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 19:58 
 
EDIT:

... :evil:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 29 lis 2006, 00:50 przez Kassei, łącznie edytowano 3 razy
**

Posty: 446
Dołączył(a): 20.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 20:03 
 
dzieki za pozegnalny 'prezent', az dziw bierze, ze po tym co zrobiles masz jeszcze czelnosc przychodzic i sie zegnac, komu jak komu, ale nie rozumiem czym sobie zasluzylem. mialem z toba dobre kontakty ingame, widocznie sie przeliczylem i nawet 'kumpel' w akcie desperacji kiedy nie moze sie wyzyc na domniemanych wrogach korzysta z okazji i moze upasc tak nisko...
zycze ci szczescia w zyciu bo co sie bedzie dzialo jezeli ci go nagle zabraknie tak jak w tej grze...? im mniej takich zawistnych ludzi w tym kraju tym lepiej
/goodbye

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 20:06 
 
Heh /comfort Samadam, dobrze że SE jest na takie akcje przygotowane.

Myrta, żałosne było to co zrobiłeś po prostu.


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi


Ostatnio edytowano 28 lis 2006, 20:35 przez Lord_Deshter, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 20:29 
 
ja rozumiem, ze nie chcecie może wzbudzać awantury lub wylewać brudów publicznie, ale skoro już piszecie, to może byście napisali dokładniej co zrobił? No chyba, ze nie, no to nie nalegam...


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.