mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 16:44 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
CC może i nie było nastawione na hyperleveling ale nikt jakoś nie narzekał jak Suczka wszystkich eskortował i pomagał z fabułą czy questami ani go za to z CC nie wykopał kiedy miał te 10 leveli więcej niż reszta :p


Z krzykiem jest o tyle fajna sprawa ze nie spoileruje i nie psuje zabawy innym, ale jak ktos powerleveluje glownie po to by potem opowiadac wszystko casualom by sie dowartosciowac to ma sie ochote po gebie naklepac.

W ogole to powerlevelowanie to chyba domena mlodszych graczy i tych ktorzy maja za duzo wolnego czasu (z roznych powodow heh), a ze kazdy z nas juz sie troche postarzal od 2003r to powerleveling w starej ekipie nam raczej nie grozi. Dochodzi tez do tego fakt o ktorym pisal juz Simi, ze coraz wiecej ludzi ma doswiadczenie z mmorpgami, 6-10 lat temu ten sport byl raczej elitarny w Polsce (niszowy lol) a teraz dzieciaki juz w podstawowce graja w mmorpgi wiec coraz mniej osob pije duszkiem kolejne tytuly (tak mysle) a wyjatki potwierdzaja regole :wink:

Ja jestem zdecydowanie za polskim LSem o ile tylko usbiera sie tam te kilkadziesiat osob by zawsze bylo z kim pogadac i cos porobic i napewno przybede z osoba towarzyszaca 8)

ps. jizus ile ja mam postow nabitych tutaj mimo ze sie nie udzielam od wiekow! niech ktos mi je przytnie bo co sobie kobieta pomysli :lol:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 19:02 
Cytuj  
Blacklady też ma wrócić... z własnym kontem tym razem :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 19:14 
Cytuj  
kobieta wciąż myśli ,żeś Ty normalny Sai ???? :p


_________________
COLD is BACK !

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 19:40 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
kobieta wciąż myśli ,żeś Ty normalny Sai ???? :p

neeeee, juz od poczatku jej udowadniam zem nie jest :P ale nie wiem czy do konca rozumie skale zjawiska :wink:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 92
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 20:07 
Cytuj  
Zapowiada sie ciekawie wiec mozna smiało mnie dopisac do listy :D

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 09:50 
Cytuj  
Mnie też dopisz ;]

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 09:57 
Cytuj  
New game, new start, good old CC! Z pewnością wypróbuje XIV, tylko mam nadzieję, że dotrzymają słowa i rzeczywiście będzie przyjazna dla graczy z niewielką ilością czasu.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 10:12 
Cytuj  
Łee dopiero za rok :(

Dajcie znać przed premierą :)

**

Posty: 311
Dołączył(a): 18.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 11:15 
Cytuj  
Count me in! :)

*

Posty: 142
Dołączył(a): 5.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 13:59 
Cytuj  
Witam po dosc dlugiej nieobecnosci. Oczywiscie pisze sie na FFXIV i na CC.

tczewiak napisał(a):
Znajdą się osoby, które skupią się na levelingu, znajdą się osoby, które będą grać mało i powoli, a znajdą się pewnie osoby, które max lvl trzepną w 2 tygodnie grając po 20h dziennie.


FFXI jest gra dosc wymagająca (mozna rzec, ze trudna jezeli chodzi o MMORPGi) i pewnie podobne bedzie FFXIV. Nie pamiętam dokladnie tego, ale wydaje mi sie, ze zrobienie 75 levelu na czystym serwerze trwalo minimalnie 8 miesiecy. Na poczatku nikt nie wiedzial co i jak robic, jakie questy wykonywac itd. Dla tego te dwa tygodnie są nierealne, moze po roku.
W zwiazku z tym taki leveling na poczatku, jest utrudniony i bez celowy wg mnie. IMO lepiej poczekac troche, az inni porozkminiaja i potem tanszym kosztem - mniejsza iloscia czasu zrobic tyle samo EXPa, a skupic sie na "delektowniu" sie gra, nie tylko przez sam levelling.

Jak dolaczylem do FFXI zaraz po wydaniu wersji EU. To juz bylo troche parcie na levelling. Wiekszość osob (wersja US), miala juz kolo 70lvlu i trzeba nabijac EXPa ile wlezie, a questy robic tylko te najbardziej potrzebne np. na Avatary. To wlasnie najbardziej mnie meczylo w FFie.

Najbardzie mi sie podobalo jak gralem u Zeta na poczatku funkcjonowania CC, to wlasnie to, że nikt nic nie wiedzial. Byly jakies poradniki tylko po japonsku. Wykonywało sie duzo wiecej questow itd.
Kiedy ja zaczynalem grac to juz bylo tyle poradnikow, ze wiecej czasu spedzilem na ich czytaniu niz fizycznym graniu w FFa ;-).

Mysle, ze wiekszosc osob, ktore zaczynaly od poczatku CC przygode z FFXI, spytana o powiedzmy 2 lata, kiedy im się najlepiej gralo w FFXI, wybralo by pierwsze lata swojej gry, pomimo tego, ze na samym poczatku byli noobami na maxa;-). Przez te pierwsze lata CC, byl zrodlem informacji, zrodlem bezgranicznej pomocy, czyms co wszystkich jakos trzymalo razem w nieznanym swiecie Vana'diel. Pamietam taka sytuacje, ze nie mogle grac w FF, to łączylem sie przez telefon gdziem mialem GPRS, oczywiscie grac sie nie dalo, ale pogadac na LSie zawsze :-)

Wszystko powyzsze wplywa glownie na to, ze jednak nie zdecydowalem sie na powrot do FFXI, to ze bedzie FFXIV wplywa na to ze ze juz sie nie zdecyduje. Juz nie moge sie doczekac nowego Finala i prosze mnie wpisac na liste do CC.

Pozdro


_________________
Limes ---> 42+ SMN / 29 WHM / 17 BLM Retired, czekam na FFXIV ;-)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 14:55 
Cytuj  
Sporo w tym prawdy.

Moj pierwszy rok w FFXI, to oprocz, najbardziej sentymentalnych momentow, rowniez ciagle cisnienie aby nie zostac w tyle - z misjami, ze storyline, z expem, z equipem. Cos strasznego... :D

To z reszta glowny powod dla ktorego na perspektywe grania w FFXIV patrze troche krzywo...


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 15:03 
Cytuj  
Szykuje się prawdziwy powrót weteranów :)
Ja też się piszę na czternastkę i nowe CC, ale tylko w lightowym wydaniu. Czasy siedzenia po nocach minęły.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 15:16 
Cytuj  
Wydaje mi sie, ze teraz wiekszosc z nas dojrzala troche do tego aby takiej presji sie nie poddawac wbrew wlasnej woli i jednak grac totalnie we wlasnym tempie. Oczywiscie napewno nie wszyscy tego beda chcieli ;)
Mam nadzieje, ze w CCv2 nie powstanie od razu takie cos ^^; Oczywiscie nie mowie o sobie, bo ja czesto z natury na poczatkach pre do przodu ile sie da - tak bylo z FFXI - a kto wie jak bedzie z FFXIV - czlowiek juz nie ma tyle czasu(z musu jak i z wyboru) na granie co kiedys.

**

Posty: 214
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 17:00 
Cytuj  
Drak sie pojawi na 300% :P

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 18:55 
Cytuj  
tez sie pojawie. pewnie pod postacia Jasta:D i jak wiekszosc 0 czasu mam obecie na granie:) wic zadne HNM lsy czy cos mnie juz nie interesuja:) mialem swoje 5min w XI(raczej 3 lata) hardcore endgamingu starczy mi na cale zycie.


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 18:56 
Cytuj  
a tak swoja droga zastanawiam sie jak sie czuja ci co pokupowali te boty za 2500$ ostatnio :D


_________________
Jast v2.0

*

Posty: 168
Dołączył(a): 27.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 19:03 
Cytuj  
będą botować aż zamkną servery :roll:


_________________
Obrazek
gimped BLM XD

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 19:07 
Cytuj  
pewnie tez zawitam do XIV, chocby po to zeby zobaczyc co SE wymyslilo :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 21:10 
Cytuj  
vacek700 napisał(a):
będą botować aż zamkną servery :roll:


nie będą musieli, bo wszyscy wyniosą się do FF XIV

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 23:22 
Cytuj  
Suczka strikes back for siur! :>
Świeża gra, świeże doznania i świeże dupy do wyrwania!

ole!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.