mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 105
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2009, 17:47 
Cytuj  
hey znacie może kogoś kto gra na Playstation i może wprowadzić dane mojej Karty?
na forach ludzie mówią że z PSa to nie ma znaczenia czy karta jest VbV czy nie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2009, 18:15 
Cytuj  
Nie znamy nikogo - ja chciałem sprowadzić, ale póki co wystąpiły pewne komplikacje natury finansowej.
Za około tydzień zdam relację czy da się płacić kartą z BZ WBK - zamówiłem Visa classic i Visa electron.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 105
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2009, 18:30 
Cytuj  
hehehe ja też, ale szukam innej metody gdyby ta $%$&^%* karta nie zadziałała konto założyli a na kartę kazali czekać 2 tygodnie sigh.

A najfajniejsze jest że visa mówi że ten bank wystawia takie karty a jak się spytałam pani przy zakładaniu konta to zapadło pełne ciszy milczenie więc moja frustracja rośnie.

założyłam sobie to konto z allegro więc cały czas żyje nadzieją że to dziadostwo zadziała.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2009, 18:37 
Cytuj  
Z allegro może właśnie nie zadziałać.
Tak samo miały od 1 lipca działać karty Visa Buisness z WBK (takową posiadam), ale... "problemy techniczne i jednak nie można jeszcze nimi płacić".
Tak samo nie wiadomo czy zadziała karta Money.pl. Allekarta i Money.pl są kartami partnerskimi więc nie do końca spełniają wymagania VbV. Chociaż to jest Polska i wszystko jest możliwe. Ja zamówiłem normalne karty do mojego konta osobistego i mam nadzieję, że któraś zadziała.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 105
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2009, 18:49 
Cytuj  
siła reklamy mówi że zadziała :P ale z nimi to nigdy nic nie wiadomo :(
SE nadal się upiera że te karty prepaid działają w VbV.
Założyłam allegro bo jest bezpłatne a jak mam używać tylko do FF to nie chce płacić jeszcze miesięcznie za prowadzenia konta.

*

Posty: 105
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2009, 21:21 
Cytuj  
bla bla bla teoretycznie alle karta też działa i dla klientów iindywidualnych

Usługa 3D-Secure

Teraz Twoje zakupy w Internecie są bezpieczne jak nigdy dotąd! Mając dowolną kartę wydaną przez BZ WBK S.A. dla ludności możesz płacić w Internecie na całym świecie!

Już nie musisz się martwić, że Twoje dane zostaną ujawnione i dostaną się w niepowołane ręce. Każdy posiadacz karty VISA, Maestro lub MasterCard wydanej przez BZ WBK S.A. dla klienta indywidualnego robiąc zakupy w Internecie na całym świecie może bezpłatnie skorzystać z dodatkowego zabezpieczenia swoich transakcji poprzez usługę 3D-Secure. Wystarczy tylko mieć aktywny dostęp do Usług Bankowości Elektronicznej BZWBK24 internet i zarejestrować się w usłudze.

BZ WBK S.A. jako pierwszy bank w Polsce wprowadził na masową skalę usługę bezpiecznych płatności internetowych 3D-Secure!

Od 1 sierpnia 2007 roku usługa 3D-Secure została udostępniona użytkownikom Allekarty – od 24 września 2007 mogą z niej korzystać posiadacze wszystkich kart debetowych i kredytowych Visa wydanych przez BZ WBK dla klientów indywidualnych. Dotyczy to zarówno wypukłych, jak i płaskich kart Visa. Dzięki wprowadzeniu usługi 3D-Secure karty debetowe Visa Electron dotychczas zamknięte na Internet zyskują nową funkcjonalność: możliwość wykonywania transakcji w Internecie.

Od 21 lipca 2008 z usługi 3D-Secure mogą korzystać także wszyscy użytkownicy kart Maestro i Mastercard – debetowych i kredytowych.

Usługa 3D-Secure umożliwia dokonywanie zakupów w sklepach internetowych kartą płatniczą z dodatkową autoryzacją tych transakcji przy użyciu mechanizmów autoryzacyjnych Usług Bankowości Elektronicznej BZWBK24 internet. 3D-Secure to standard zabezpieczenia transakcji płatności kartami w sklepach internetowych poprzez bezpieczny protokół przyjęty przez organizacje płatnicze Visa International ( Verified by Visa ) oraz MasterCard ( MasterCard SecureCode).

Atuty usługi 3D-Secure:

* jeszcze większe bezpieczeństwo zakupów internetowych
Usługa 3D-Secure sprawia, że kupowanie w Internecie jest teraz jeszcze bardziej bezpieczne. Do tej pory Użytkownik karty był identyfikowany na podstawie: numeru karty, daty jej ważności oraz wartości kontrolnej CVV2/CVC2. Teraz, dzięki usłudze 3D-Secure jest dodatkowo identyfikowany na podstawie smsKodu (lub kodu z tokena) wykorzystywanego w Serwisie Bankowosci Elektronicznej BZWBK24. Stanowią one dodatkowe hasło zabezpieczające płatność.
* szeroka dostępność
Warunkiem skorzystania z usługi 3D-Secure jest :
o ze strony banku – wydanie karty płatniczej BZ WBK S.A. dla klienta indywidualnego oraz udostępnienie aktywnych Usług Bankowości Elektronicznej BZWBK24 internet zabezpieczonych smsKodem lub tokenem,
o ze strony klienta - posiadanie karty płatniczej BZ WBK S.A. dla klienta indywidualnego oraz aktywnych Usług Bankowości Elektronicznej BZWBK24 internet zabezpieczonych smsKodem lub tokenem,
o ze strony sklepu internetowego - udostępnienie możliwości takiej identyfikacji.
W innym wypadku płatność kartą będzie przebiegać na dotychczasowych zasadach - w szczególności:
1. Płatność kartą VISA Electron BZ WBK S.A., VISA Electron Prestiż BZ WBK S.A., VISA Electron VIP BZ WBK S.A., VISA Electron<30 BZ WBK S.A. w sklepie internetowym, który nie posiada wdrożonej usługi 3D-Secure będzie przebiegać w tradycyjny sposób,
1. Płatność kartą Maestro BZ WBK S.A. oraz EURO<26 Maestro BZ WBK S.A. w sklepie internetowym, który nie posiada wdrożonej usługi 3D-Secure nie zostanie zrealizowana.
* to bardzo proste
Aktywacji usługi 3D-Secure można dokonać podczas pierwszej płatności w sklepie internetowym, dokonywanej za pomocą karty płatniczej dla ludności BZ WBK S.A. Po przekierowaniu do serwisu BZWBK24 internet należy się zalogować i realizować działania zgodne ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranach. Zarejestrowanie się w programie 3D-Secure spowoduje, że Użytkownik karty będzie potwierdzał każdą transakcję internetową - poprzez podanie smsKodu (lub kodu z tokena).

Korzyści dla Ciebie:

* dodatkowe bezpieczeństwo bez prowizji
Usługa 3D-Secure to dodatkowe bezpieczeństwo Twoich płatności bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
* większe poczucie bezpieczeństwa
Dzięki usłudze 3D-Secure czujesz się jeszcze bardziej bezpiecznie płacąc kartą w Internecie – identyfikacja użytkownika podczas dokonywania płatności internetowych stanowi dodatkowe zabezpieczenie transakcji.
* najwyższy standard bezpieczeństwa
Jesteś w grupie pierwszych klientów w Polsce, korzystających z tego typu usługi w formie zintegrowanej z Twoimi usługami BZWBK24.
* wygoda
Uruchomienie usługi 3D-Secure nie powoduje konieczności generowania dodatkowych haseł i PINów. Korzystasz z dotychczas posiadanych usług na identycznych zasadach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2009, 21:57 
Cytuj  
Allekarta ma 3-D secure, ale niekoniecznie spełnia wymagania VbV ;)
Tyle, że znając nasz kraj to będzie ona traktowana jako zwykła karta WBK.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 105
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2009, 22:08 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Tyle, że znając nasz kraj to będzie ona traktowana jako zwykła karta WBK.


Amen :P

A tak poza tym to nie mam pojęcia jak w tym banku działa dostęp przez internet bo jak się loguje to widnieje tam jedno słowo "Przepraszamy" i jakiś błąd 533 :P

PS Koleżanka z Francji mówi że tam u nich tych kart z VbV ni ma, może grac tylko do grudnia a potem koniec :( chyba że kupi wersje europejską i od zera.


Posty: 26
Dołączył(a): 21.05.2009
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 15:44 
Cytuj  
Ja płace kartą BZ WBK i nie ma problemów

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 23:14 
Cytuj  
Problem dotyczy kont NA.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 26
Dołączył(a): 21.05.2009
Offline
PostNapisane: 15 sie 2009, 09:35 
Cytuj  
A to sorka ja gram na koncie EU

*

Posty: 105
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 12:14 
Cytuj  
ok właśnie zostałam oficjalnie zweryfikowana przez SE :P i aktywowana z allakartą z banku zachodniego, miło że coś w tej Polsce działa :P

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 12:25 
Cytuj  
Gratulacje, masz konto EU czy US?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*

Posty: 105
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 12:36 
Cytuj  
US, jak zaczęłam grać o Eu jeszcze nie było słychać ^^

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 12:38 
Cytuj  
No to ekstra, przynajmniej jest alternatywa dla graczy u nas z kontami US, dzięki za info :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 12:59 
Cytuj  
Cool cool, ja osobiscie w piatek jade do WBK podpisac papierki, a karte kiedy dostane to sie zobaczy. :) Tylko nie zamowilem Allekarty tylko Karte <30

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 14:17 
Cytuj  
Dzisiaj dostałem karty (classic i elcetron). Zamówione w piątek. Zaraz się przekonam jak to działa.

Edytka:
WBK :(
Cytuj:
Szanowni Państwo!
Uprzejmie informujemy, że z przyczyn technicznych nie jest w tym momencie możliwa autoryzacja transakcji w programie Bezpieczne zakupy.
Przepraszamy za utrudnienia.


Edytka nr 2:
bangla


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 105
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 23:07 
Cytuj  
na kartę czekałam 5 dni ^^ więc w miarę szybko (w mBank 2 tygodnie ale może dlatego że to wznowienie to im się nie spieszyło)


wzięłam alle kartę bo ja nie <30 :P i tylko alle była bezpłatna :P za prowadzenie konta :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.