mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 20 cze 2010, 10:09 
Cytuj  
Ktos jest zaineresowany zdobyciem tych item? Ja bym sie nie obrazil gdybym to mial dla mojego WAR i PLD
http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Nocturnus_Mail_Set
Obrazek
Obrazek

moze jakis static na takie wypady bo pare fajnych rzeczy z campagin ops mozna dostac np. fajny back dla DD
http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Cuchulain's_Mantle[/img]
Obrazek[/img]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2010, 11:42 
Cytuj  
Na ta mantle zbieram kase. :)

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2010, 11:50 
Cytuj  
Aby zawalczyć o 2 pierwsze fanty całe northlands plus obie części zamku muszą być pod kontrolą dowolnej z nacji, dopiero wtedy można wziąć Fiat Lux Campaign OP.

Cuchulain's Mantle trochę łatwiej bo tylko La'Vaule musi być pod kontrolą Sandy.

Jakieś 8 godzin non stop bicia mobków ze znaczkiem kampanii nad głową (nie musimy sami brać udziału w kampanii) przez pełny alliance przeciąga influence ze strony beastmanów na stronę nacji z których są gracze. Najlepiej zacząć 8-9 godzin przed tally bo inaczej to strata czasu.

Sama walka z Shadowlordem jest prosta- wystarczą 4 osoby które mają jakieś pojęcie o współpracy i czego się można spodziewać w środku.
DD którzy tankują "ubierają" /nin obowiązkowo, inaczej 4 hit WS w dual wield mode potrafi ściągnąć całe HP (w porywach do 1600). Warto mieć holy water bo niektóre speciale mają added effect Curse albo Doom.

Mój skład chodził SAM, NIN, RDM, SCH i COR dla sacowania addów ale raz RDM zapomniał wziąć key item, wtedy zajęło nam to 25 minut w 4 osobowym składzie bez haste. W 5 osobowym składzie SL padał w średnio 16 minut (czasem trzeba było się obracać jak SL używa melee absorb shield).


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2010, 14:58 
Cytuj  
ja chętnie się wybiore jak rejony będą otwarte.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 04:33 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Aby zawalczyć o 2 pierwsze fanty całe northlands plus obie części zamku muszą być pod kontrolą dowolnej z nacji, dopiero wtedy można wziąć Fiat Lux Campaign OP.

Jakieś 8 godzin non stop bicia mobków ze znaczkiem kampanii nad głową (nie musimy sami brać udziału w kampanii) przez pełny alliance przeciąga influence ze strony beastmanów na stronę nacji z których są gracze. Najlepiej zacząć 8-9 godzin przed tally bo inaczej to strata czasu.


This.

Jakby te Op mozna bylo robic tak sobie to by kazdy w tych zbrojach latal a cuchlain by kosztowal z 50k (bo ma z 30% drop rate)
Niedawno byl 1 tydzien z La value pod kontrola sandy i cuchlain dropnal z prawie 4 milionow na 2,5 a witch sash z 2m na 1m ( ja kupilem za 850k :D )


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 17:57 
Cytuj  
no i z tego powodu fajnie miec kilka osob ktore jak bedzie mozna to na to pojda - a te rejony sa pod kontrola calkiem czesto wiec nie przesadzajmy

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 19:14 
Cytuj  
TandK napisał(a):
no i z tego powodu fajnie miec kilka osob ktore jak bedzie mozna to na to pojda - a te rejony sa pod kontrola calkiem czesto wiec nie przesadzajmy



nie wiem na jakim grasz serverze ale na ramuhu byl tylko 1 tydzien kiedy northland byly zdobyte lol


_________________
Obrazek

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.