mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 07:37 
Cytuj  
TandK napisał(a):
Chyba jedynym dla nich wyjsciem bedzie przeniesienie serwerow do innego kraju - obie elektrownie atomowe maja wylaczone na dobre - 1 juz sie nie podniesie - nie potrwa to tygodnia a raczej pare miesiecy, jesli projekt FFXI nie byl dla nich rentowny, to sa nawet duze szanse, ze przymuszeni sytuacja zmkna go na dobre lacznie z XIV, a jesli zarabiali to dobrze zdaja sobie sprawe z sytuacji i nie beda tkwic w marazmie, ich wyniki finansowe ostatnich lat nie sa najlepsze. Generalnie nastawilem sie, ze w FF juz sobie nie pogram. Martwi mnie tylko ze grajac w inne gry nudza mi sie one juz po godzinie - a nie bede na okraglo ksiazek czytac :/


Ja zaryzykuje stwierdzenie, ze ogolnie do FF doplacaja, wiec wylaczenie pewnie nawet im sie oplaca. XI to juz teraz maly zysk, a XIV to ciagla strata.
Mysle jednak, ze wlacza serwery (pewnie w kwietniu).

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 18:47 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Dobra przyznam sie. Nudze sie kurwa jak nigdy, niech juz wlacza te servery ; ;

Get life :P



;)


Uwierz mi ze to nie jest kwestia uzaleznienia, po prostu gdyby cos innego sprawialo mi tyle przyjemnosci to poszedlbym to robic.

Czynnosci ktore daja mi przyjemnosc to ( kolejnosc przypadkowa ):
1. Granie w noge
2. Granie w FFXI
3. Sex
4. Jazda na Snowboardzie
i troche mniej:
- jazda na rowerze
- na rolkach
- masturbacja

Granie w noge planuje zaczac juz niedlugo ( moj kumpel ktory zazwyczaj organizuje mecze jest poinformowany ze jak tylko cos bedzie to zeby dal znac). Grac w FFIZ nie moge. Jestem moze staroswiecki ale sex dla mnie to cos wiecej i uprawiam go tylko z dziewczynami z ktorymi znam sie dluzej i mam co do nich zamiary przynajmniej rozpoczecia zwiazku. Wiaze sie to pozniej z tym ze sie jest w tym zwiazku a to sie wiaze z zupelna zmiana trybu zycia i nie mam na to teraz ochoty ^^. Na snowboard nie mam aktualnie kasy ( bo trzeba by raczej jechac za granice ). Na rowerze zaczne jezdzic jak jeszcze troche skoczy temperatura. Roli mam bardziej do skakania niz jezdzenia, a na to jestem za tlusty i za malo rozciagniety ( pracuje nad tym :D). Masturbacja oczywiscie jak najczesciej ale nawet przeciagana nie ejst to czynnosc ktora moze wypelnic jakis znaczacy kawalek czasu w dniu :D

EDIT: Ofc zapomnialem o filmach i serialach, ale to znowu tylko kilka godzin z dnia.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 18:56 
Cytuj  
Kurde zaczalem 13stke prawie udalo sie zgubic czarnucha ale mnie zlapal :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 19:56 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Czynnosci ktore daja mi przyjemnosc to ( kolejnosc przypadkowa ):
1. Granie w noge
2. Granie w FFXI
3. Sex
4. Jazda na Snowboardzie
i troche mniej:
- jazda na rowerze
- na rolkach
- masturbacja ......


masz szczęście , że napisałeś "kolejność przypadkowa" - ale i tak :
SEX zawsze na 1szym miejscu .... zwłaszcza ,że w FFXI nie masz "gdzie - tego" robić - nawet wirtualnie :p

a masturbacja ..... już samo "używanie rąk" do gry w FFXI zastąpi ci masturbację .... x 10 .


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 20:08 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Uwierz mi ze to nie jest kwestia uzaleznienia, po prostu gdyby cos innego sprawialo mi tyle przyjemnosci to poszedlbym to robic.

Czynnosci ktore daja mi przyjemnosc to ( kolejnosc przypadkowa ):
1. Granie w noge
2. Granie w FFXI
3. Sex
4. Jazda na Snowboardzie
i troche mniej:
- jazda na rowerze
- na rolkach
- masturbacja

Granie w noge planuje zaczac juz niedlugo ( moj kumpel ktory zazwyczaj organizuje mecze jest poinformowany ze jak tylko cos bedzie to zeby dal znac). Grac w FFIZ nie moge. Jestem moze staroswiecki ale sex dla mnie to cos wiecej i uprawiam go tylko z dziewczynami z ktorymi znam sie dluzej i mam co do nich zamiary przynajmniej rozpoczecia zwiazku. Wiaze sie to pozniej z tym ze sie jest w tym zwiazku a to sie wiaze z zupelna zmiana trybu zycia i nie mam na to teraz ochoty ^^. Na snowboard nie mam aktualnie kasy ( bo trzeba by raczej jechac za granice ). Na rowerze zaczne jezdzic jak jeszcze troche skoczy temperatura. Roli mam bardziej do skakania niz jezdzenia, a na to jestem za tlusty i za malo rozciagniety ( pracuje nad tym :D). Masturbacja oczywiscie jak najczesciej ale nawet przeciagana nie ejst to czynnosc ktora moze wypelnic jakis znaczacy kawalek czasu w dniu :D

EDIT: Ofc zapomnialem o filmach i serialach, ale to znowu tylko kilka godzin z dnia.

O kurwa. Ten post mnie rozjebał całkowicie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 20:36 
Cytuj  
Kompilacja FF i masturbacja. Double Blastah gotowy ^^

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 20:45 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Uwierz mi ze to nie jest kwestia uzaleznienia, po prostu gdyby cos innego sprawialo mi tyle przyjemnosci to poszedlbym to robic.

Czynnosci ktore daja mi przyjemnosc to ( kolejnosc przypadkowa ):
1. Granie w noge
2. Granie w FFXI
3. Sex
4. Jazda na Snowboardzie
i troche mniej:
- jazda na rowerze
- na rolkach
- masturbacja

Granie w noge planuje zaczac juz niedlugo ( moj kumpel ktory zazwyczaj organizuje mecze jest poinformowany ze jak tylko cos bedzie to zeby dal znac). Grac w FFIZ nie moge. Jestem moze staroswiecki ale sex dla mnie to cos wiecej i uprawiam go tylko z dziewczynami z ktorymi znam sie dluzej i mam co do nich zamiary przynajmniej rozpoczecia zwiazku. Wiaze sie to pozniej z tym ze sie jest w tym zwiazku a to sie wiaze z zupelna zmiana trybu zycia i nie mam na to teraz ochoty ^^. Na snowboard nie mam aktualnie kasy ( bo trzeba by raczej jechac za granice ). Na rowerze zaczne jezdzic jak jeszcze troche skoczy temperatura. Roli mam bardziej do skakania niz jezdzenia, a na to jestem za tlusty i za malo rozciagniety ( pracuje nad tym :D). Masturbacja oczywiscie jak najczesciej ale nawet przeciagana nie ejst to czynnosc ktora moze wypelnic jakis znaczacy kawalek czasu w dniu :D

EDIT: Ofc zapomnialem o filmach i serialach, ale to znowu tylko kilka godzin z dnia.

O kurwa. Ten post mnie rozjebał całkowicie.


Ciekawi mnie w sumie czemu. bo chyba nie dlatego ze przyznalem sie otwarcie do tego co robi 95% male? Moze dlatego ze nie lubie przygodnego seksu? Jabys mial czas to wytlumacz :)


_________________
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 20:52 
Cytuj  
w naszym kraju temat masturbacji to wciaz cos ... wstydliwego :)

2 lata pobytu w UK - i sluchanie tego co sadza mlodzi anglicy o "tym" utwierdzilo mnie w przekonaniu , ze jestesmy ciagle zacofani w tego typu tematach. Jednak rozpoczynanie rozmowy na ten temat - na takim forum - jest na pewno niebezpieczne ( patrz flame nadchodzacy ) lub przesmiewki .


Ja gram teraz w to co mnie moj syn namowil :p FARMERAMA :) ... oraz stare zalegle tytuly na PS2 .

A co ! stare ale dobre :)


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 20:55 
Cytuj  
Bart: nie sądzę, aby 95% facetów musiało marszczyć freda. Najbardziej mnie jednak rozbroiło zestawienie seksu i ffxi :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 20:58 
Cytuj  
Jakos ktos sie jeszcze smieje w tym wieku z masturbacji to jedyne co mozna zrobic to zignorowac bo to troche dziecinne.


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 21:00 
Cytuj  
Ja bym obstawial ze robi to 99,5% facetow ^^ i to nie dla tego ze musi

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 21:05 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Bart: nie sądzę, aby 95% facetów musiało marszczyć freda. Najbardziej mnie jednak rozbroiło zestawienie seksu i ffxi :D


To nie chodzi o to ilu facetow musi tylko ilu to robi ^^

Co do zestawienia to oczywiscie sam orgazm i wieksza czasc czasu podczas seksu jest znacznie przyjemniejszym i intensywniejszym przezyciem niz granie w ffxi, ale podczas gry w ffxi towarzysza mi zupelnie inne nieporownywalne i odmienne odczucia ktore sa rowniez znacznie bardziej rozciagniete w czasie. Dlatego zestawienie tego obok siebie nie uwazam za cos dziwnego.

EDIT: Hehe Tomasz mnie ubiegl. :D


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 21:29 
Cytuj  
TandK napisał(a):
Ja bym obstawial ze robi to 99,5% facetow ^^ i to nie dla tego ze musi


te 0,5% ma akurat reke w gipsie pewnie

Edit: seks seksem a jak skonczysz to sie nasowa 1 mysl
: "kurwa serwery dalej wylaczone"

Aktualnie katuje Homefront i Multi demo Crisisa 2 na Xklocu


_________________
Jast v2.0

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 21:44 
Cytuj  
egoist napisał(a):
TandK napisał(a):
Ja bym obstawial ze robi to 99,5% facetow ^^ i to nie dla tego ze musi


te 0,5% ma akurat reke w gipsie pewnie



obie ręce w gipsie* ^^


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.