mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2011, 08:11 
Cytuj  
Shinji-kun napisał(a):

Brakuje mi walk, gdzie wygraną gwarantowało zgranie i wiedza 18 osób w ally, a nie duo/trio/ czy jedna osoba z 2 boxami.


Takich walk w calej grze bylo zaledwie kilka. Reszta to tak jak napisal Ragni, albo nudne, dlugie eventy, ktore po rozpracowaniu strategii tez nie wymagaly jakiego smega skilla.

Ok, w Abyss tez kampisz timed spawny, ale wlasnie jak raz Ci sie nie uda, to za 10 minut masz kolejna szanse, a nie za 24h. Plus, jezeli tutaj Ci sie nie uda, to masz opcje pojsc na cos innego i tam probowac szczescia.

Ogolnie chodzi mi o to, ze jezeli S-E chce przywrocic do lask eventy typu dynamis/salvage/einherjar itp, to powinni je zmodyfikowac tak, aby bardziej pasowaly do tego jak gra wyglada teraz i do tego co chca gracze. Z drugiej strony wydaje mi sie, ze i tak to zrobia, bo nowa ekipa nie jest taka glupia.

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 3 mar 2011, 09:17 
Cytuj  
Ja nie tesknie za walkami na 18 osob - moze powodem jest to ze nie mialem szczescia trafic do jakiegos super HNM ls. Ciekaw jestem jak bysmy takie walki robili na provoke? Teraz jest fajnie chcesz grac robisz sobie jakis solo job albo wolasz kumpla i sie bujasz po abyss. Jak widzisz ze w 1 miejscu nic nie zdzialasz lecisz w inne, zawsze sie cos dzieje chyba ze trafiasz na wysyp JP i tylko sie wkurzasz, ze wszystkie campy pelne a jak cudem uda ci sie claimnac NM to dostajesz jakis /tell w krzaczkach, lub nagle JP ktory wczesniej ci pisal "I don't speak any english" nagle sie jezyka nauczyl i ci pisze NEXT BOSS US!!!!!!!

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 3 mar 2011, 09:44 
Cytuj  
Jak po ponad pół roku chodzenia na nieprawdopodobnie nudny i długi event jakim jest dynamis mogłem lotować thf hands bo przez cały czas ciułałem na to punkty to do tej pory z niczego sie bardziej nie cieszyłem:). Choć jak w perspektywie miałem przez 3.5h biegać i ginąć w jakimś dynamis-windurst po raz xx dla puntków to się we mnie przewracało.
Zawsze lubiłem Nyzul i Limbus bo były raczej ogólnodostępne, trwały w miarę krótko i można było robić w 1 pt. Einherjar robiłem krótko dla Buccaneer's belt który po miesiącu zastąpiłem Crudelist belt (zakupionym na ah za lol 10k). HNMów nie kampowałem, pomagałem przy BB i to raczej przychodziłem na gotowe, ale siedzenie afk i przychodzenie na okna było nudne. Nie będę narzekał jak będzie bo tego nie wiem, będę narzekał dopiero jak faktycznie nic nie będzie można zrobić.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2011, 20:38 
Cytuj  
Shinji-kun napisał(a):
Brakuje mi walk, gdzie wygraną gwarantowało zgranie i wiedza 18 osób w ally, a nie duo/trio/ czy jedna osoba z 2 boxami.


Nie przypominam sobie takiej walki. Jedynie AV i PW ale PW wymagalo 36 osob, a AV to zwykly zerg. Wszystkie inne walki w grze jesli sie robilo w 18 osob to dlatego ze tyle osob bylo, a nie dlatego ze tyle byylo potrzeba. Czekaniee na HNMy to byla kurwa totalna porazka. Widescanowanie 3h 2 NMow tez. Sea i Sky juz byly lepsze przynajmniej raz na jakis czas cos sie bilo. Najlepsza czescia tej gry byly misje CoP i Zilart, a te wlasnie byly robione w party a nie ally i abyssea jest najlepszym dodatkiem jaki jest bo wlasnie stworzony jest dla lowman. Jak ktos lubil stac 3h w DA to nie wiem czemu po prostu nie siedzial na jakims chacie w necie na jedno wychodzilo.
Owszem abyssea jest w wiekszosci za latwe, ale daje fun, a jak ktos szuka wyzwan to jest ich sporo.

http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Pantokrator
http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Azdaja
http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Shinryu
http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Rani
http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Apademak

Tu masz kilka, idz to zabij bez brew (i bez backtankowania Azdaji).

Najlepsze eventy jakie byly w FFXI poza abyssea to:
1. Salvage
2. Nyzul/limbus
3. Einherjar/Zeni
4. Sea/Sky
....
100. HNM

Nie przypadkowo najlepsze byly eventy z najwieksza intensywnoscia i robione przez okolo 6-12 osob.


_________________
Obrazek

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 3 mar 2011, 21:03 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Tu masz kilka, idz to zabij bez brew (i bez backtankowania Azdaji).


Skoro jest coś takiego jak brew to ludzie wolą wydać 200k cruor, które można zrobić w godzinę, niż myśleć/kombinować/męczyć się walką.

Ja jestem ze starej szkoły. Niby Abyssea napawa optymizmem, bo wszystko jest takie easy, ale z drugiej strony full AF3+2/Twilight gear/capped joby to atm żadne osiągnięcie.

Od MMO PVE onry oczekuję wymagających walk. W takim FF się zakochałem, niestety rosnący trend na casual powoduje to, że wszystko, dosłownie wszystko robi się afk'ując połowę walki.

Takie moje zdanie, masz Ato prawo się z nim nie zgadzać.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2011, 21:22 
Cytuj  
Shinji-kun napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Tu masz kilka, idz to zabij bez brew (i bez backtankowania Azdaji).


Skoro jest coś takiego jak brew to ludzie wolą wydać 200k cruor, które można zrobić w godzinę, niż myśleć/kombinować/męczyć się walką.

Ja jestem ze starej szkoły. Niby Abyssea napawa optymizmem, bo wszystko jest takie easy, ale z drugiej strony full AF3+2/Twilight gear/capped joby to atm żadne osiągnięcie.

Od MMO PVE onry oczekuję wymagających walk. W takim FF się zakochałem, niestety rosnący trend na casual powoduje to, że wszystko, dosłownie wszystko robi się afk'ując połowę walki.

Takie moje zdanie, masz Ato prawo się z nim nie zgadzać.


Uzycie brew to kwestia wyboru nie rozumiem w czym problem. Skoro szukasz wyzwania dla SIEBIE to przeciez wystarczy isc walczyc z tymi mobami bez brew. Co z tego ze inni uzyja brew? nie kapuje serio...
W zyciu tez mozesz zabulic 2kola na jakas zajebista callgirl albo mozesz nie zabulic i sprobowac poderwac taka normalnie. Czy to ze ktos inny wybiera pierwsza opcje a Tobie uda sie z druga umniejsza Twoj sukces poniewaz pierwsza opcja istnieje?


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 3 mar 2011, 22:41 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Shinji-kun napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Tu masz kilka, idz to zabij bez brew (i bez backtankowania Azdaji).


Skoro jest coś takiego jak brew to ludzie wolą wydać 200k cruor, które można zrobić w godzinę, niż myśleć/kombinować/męczyć się walką.

Ja jestem ze starej szkoły. Niby Abyssea napawa optymizmem, bo wszystko jest takie easy, ale z drugiej strony full AF3+2/Twilight gear/capped joby to atm żadne osiągnięcie.

Od MMO PVE onry oczekuję wymagających walk. W takim FF się zakochałem, niestety rosnący trend na casual powoduje to, że wszystko, dosłownie wszystko robi się afk'ując połowę walki.

Takie moje zdanie, masz Ato prawo się z nim nie zgadzać.


Uzycie brew to kwestia wyboru nie rozumiem w czym problem. Skoro szukasz wyzwania dla SIEBIE to przeciez wystarczy isc walczyc z tymi mobami bez brew. Co z tego ze inni uzyja brew? nie kapuje serio...
W zyciu tez mozesz zabulic 2kola na jakas zajebista callgirl albo mozesz nie zabulic i sprobowac poderwac taka normalnie. Czy to ze ktos inny wybiera pierwsza opcje a Tobie uda sie z druga umniejsza Twoj sukces poniewaz pierwsza opcja istnieje?


No to porownales Ato ^^

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2011, 08:49 
Cytuj  
Musze powiedziec, ze perspektywa robienia eventow w 4-6 osob jest duzo bardziej obiecujaca niz w 32-64...

SE z reszta nie mialo wielkiego wyboru skoro przez ostatnie lata tyle osob odplynelo z gry. Nie mozna isc w zaparte w idee MMO skoro nie ma z kim tej idei realizowac.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2011, 14:26 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Musze powiedziec, ze perspektywa robienia eventow w 4-6 osob jest duzo bardziej obiecujaca niz w 32-64...

SE z reszta nie mialo wielkiego wyboru skoro przez ostatnie lata tyle osob odplynelo z gry. Nie mozna isc w zaparte w idee MMO skoro nie ma z kim tej idei realizowac.



VEJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!


_________________
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2011, 15:19 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Vejitta napisał(a):
Musze powiedziec, ze perspektywa robienia eventow w 4-6 osob jest duzo bardziej obiecujaca niz w 32-64...

SE z reszta nie mialo wielkiego wyboru skoro przez ostatnie lata tyle osob odplynelo z gry. Nie mozna isc w zaparte w idee MMO skoro nie ma z kim tej idei realizowac.



VEJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!

/wave


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 mar 2011, 14:55 
Cytuj  
World Merge, which is scheduled to take place on Mar. 16, 2011, will now be conducted along with the upcoming major version update.

Once more information becomes available, the schedule on upcoming major version update will be announced on Information section.

With the details on upcoming major version update, they will be posted gradually on both official website and official forum starting tomorrow.

*Please refer to the following for the details on the official forum.
http://www.playonline.com/pcd/topics/ff ... etail.html

However, the suspension of following services will be conducted as scheduled.

Starting on Mar. 2, 2011 4:00 PST:
- Both "Creating new characters" and "Issuing Gold World Pass" on designated world has been suspended. These services are scheduled to be reinstated upon the completion of the World Merge.

Starting on Mar. 7, 2011 7:00 PST:
- Within the World Transfer Service, name of source worlds will be removed from the list of destination world.
*Other than the transfer to source worlds, World Transfer Service will be available.

- Character Reactivation Service will be unavailable. A notification will be posted once the service is available again.

We apologize for any inconvenience this may cause and thank you for your understanding.

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 7 mar 2011, 15:02 
Cytuj  
No i ładnie :) Wiemy kiedy będzie w koncu ten ich major update :D

Merge + update = masakra 5k osób online? :O


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 7 mar 2011, 15:13 
Cytuj  
Może po tym update zaczniemy robić WoE (w końcu coś mówili że polepszą to)? Myślałem nad kwestią Emp vs WoE i raczej chce robić WoE, 2 razy w tygodniu po 3 godziny kto by miał ochotę ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 mar 2011, 16:36 
Cytuj  
Ragni napisał(a):
No i ładnie :) Wiemy kiedy będzie w koncu ten ich major update :D


Wlasnie nie wiemy. Merge mial byc 16go, a teraz napisali, ze bedzie razem z Major Patchem, ktorego date podadza dopier.

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 7 mar 2011, 17:26 
Cytuj  
No źle zrozumiałem, ale skoro założyli parę ograniczeń (takich jak Character Reactivation Service) to update/merge powinien odbyć się jeszcze w tym miesiącu (mam nadzieję lol, ale wydaje się to logiczne).


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 mar 2011, 17:41 
Cytuj  
Yup, ogolnie ma byc w marcu patch i to sie raczej nie zmieni.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 10:55 
Cytuj  
100licad napisał(a):
Teraz do mnie dopiero dotarło co wychodzi jakby napisać Atoreis od tyłu...


Buehehe czyli, ze jak... lubi zabawy od tylu :D :wtf: :wtf:

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 16:29 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
100licad napisał(a):
Teraz do mnie dopiero dotarło co wychodzi jakby napisać Atoreis od tyłu...


Buehehe czyli, ze jak... lubi zabawy od tylu :D :wtf: :wtf:


No offense, ale nie wiem czy ktokolwiek zrozumiał co właśnie napisałeś.


_________________
Obrazek

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.