mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 17:28 
 
Kamilus mam PLD na 63 ktorego ruszam jak tylko skoncze merity.
Mialem plan zrobic DRK i zmeritowac wszystko co sie da i wtedy konczyc PLD (63) DRG (55) BLM (41) Generalnie po pierwsze chce maats cap ( tak tak smiejscie sie ) Po drugie nie ruszylem tych jobow jeszcze bo jedni wola robic np 3 lvl zatrzymac sie zdobywac equip i capowac skilla pozniej znow 3 lvl znow skill znow equip. Ja wole sobie scapowac na DRK elemental magic scapowaac enfeelebing i dark zrobic merity w mp w ele magic zrobic merity w h2h i ogolnie we wszystkim co bedzie potrzebne zdobyc equip do 75 lvl i pozniej juz bez zadnych przystankow bez przejmowania sie czym kolwiek spokojny szybki komfortowy exp do 75 :) Nie wiem czy ktos sie jeszcze pokusi o Maats cap z Polakow, ale ja moge obiecac ze ja napewno go zdobede i bedzie to napewno nie dalej jak do konca 2008 roku tak tak to caly rok ponad, ale jak Opi Rha i gal ruszali z relickiem to tez niektorzy mysleli ze z motyka na slonce sie zucaja. Zreszta ja nie robie maats cap tylko dla maats cap ja po prostu najwiekszy fun w tej grze odnajduje z grania roznymi jobami na roznych pozycjach i widoku taktyki i jej realizowania z kazdej strony i perspektywy. Ok koncze bo sie rozpisajak zwykle bez sensu bo mozna by caly sens zamknac w dwoch zdaniach zapewne.


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 19:11 
 
Nie będziemy wprowadzać żadnych punktów ani bidowania ani nic - bez jaj.

Tak jak mówiłem - najważniejsze w naszym statiku jest przede wszystkim klimat, atmosfera i fun. najgorsze co może się stać to głupia walka o itemy. Ato - jeżeli tylko na tym Ci zależy - to poszukaj innego statika.

Ja uważam, że podział powinien być następujący:

Goliard:
Feet: Saku > Katsu > reszta
Legs: Katsu > Saku > reszta
Hands: Katsu > Saku > reszta
Body: Katsu > Saku > reszta
Head: LOT (?)

Askar:
Feet: Glizdus (X) > Ator > Maras (X) > reszta
Legs: Ator > Maras > Glizdus > reszta
Hands: Glizdus > Ator > Maras > reszta
Body: Maras > Ator > Glizdus > reszta
Head: LOT (?)

Denali
Huck - bo nikt inny nie może nosić :(

Jak macie uwagi do listy - to napiszcie poniżej. To będzie lista której się będziemy trzymać. Nawet jak ktos będzie miał 4 części a ktoś inny 0.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80


Ostatnio edytowano 21 lis 2007, 10:21 przez Huckster, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 331
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 19:35 
 
Ja tylko feet i body potrzebuje, nic więcej. A jeśli już to hands są u mnie na ostatnim miejscu i na pewno Katsu bardziej sie magic acc przyda, od kiedy ma whm lullaby. :wink:


_________________
B.B.B.T.D. King

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 19:36 
 
Huckster napisał(a):

Goliard:
Feet: Saku > Katsu > reszta
Legs: Katsu > Saku > reszta
Hands: Saku > Katsu > reszta
Body: Katsu > Saku > reszta
Head: LOT (?)


Ogolnie to fajne te sety ale...
Gram WHMem teraz robie SMNera a wiec..
Feet: lezaly by w mogu..pass
Legs: nawet nawet mogly by sie przydac
Hands: ummm w ostatecznosci...
Body: "Conserve MP" +5 Enmity -5 Haste +4% itd...jak najbardziej
Head: +MND, -Enmity, hMP ... zdecydowanie tak.

Także ogolnie zgadzam sie z priority ktore Huck zaproponowal nie liczac najbardziej dla mnie przydatnej czapy.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 20:03 
 
mi pasuje


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 08:00 
 
mi pasuje.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 08:07 
 
Ja sie zdecydowanie nie zgadzam w jednej kwesti. Mianowicie to chyba żart, że Maras ma priority na Hands przede mną. Rozumiem jeszcze Body ale Hands? chyba żart ...

Innymi słowy niech Sobie Maras wybierze czy woli mieć

Body: on>ja Rece: ja >on
czy
Body ja>on Rece: on>ja

poza tym dałbym Legs: LOT a nie żadne priority bo to jest zdecydowanie najsłabsza część i nikt jej specjalnie nie chce.


BTW: Niestety bardzo zaluje ale nie moge byc w czwartek ; ; ; ; ; ; ; ; Mam rodzinna kolacje i ledwo sie wyrwalem na limbusa. PRzepraszam Was ale to total random byl ze trafilo akurat tak.


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 10:20 
 
Bartelius napisał(a):
Ja sie zdecydowanie nie zgadzam w jednej kwesti. Mianowicie to chyba żart, że Maras ma priority na Hands przede mną. Rozumiem jeszcze Body ale Hands? chyba żart ...

Innymi słowy niech Sobie Maras wybierze czy woli mieć

Body: on>ja Rece: ja >on
czy
Body ja>on Rece: on>ja

poza tym dałbym Legs: LOT a nie żadne priority bo to jest zdecydowanie najsłabsza część i nikt jej specjalnie nie chce.


BTW: Niestety bardzo zaluje ale nie moge byc w czwartek ; ; ; ; ; ; ; ; Mam rodzinna kolacje i ledwo sie wyrwalem na limbusa. PRzepraszam Was ale to total random byl ze trafilo akurat tak.


Wg mnie hands równie dobre dla SAMA jak i dla WARa - ja nie widzę przeszkód byś to wziął przed nim - bo body lepsze dla SAMa.

Maras - co ty na to? Ty - priority na body, Ato - na ręce?

Kamil - pójdziesz z nami jutro?


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 11:15 
 
Kusząca propozycja, ale... udało mi się na 99% wskrzesić static Drakowy. Po za tym strasznie u Was noobię. Czuję się z tym źle, że przeze mnie są jakieś opóźnienia i wtopy.
Jeśli jednak nasz static z jakiegoś powodu nie wyruszę to chętnie z Wami pójdę dla funu i pokonywania 5 pięter dla ranka ;)
Zaraz zadzwonię do Draka czy jutro będzie u nas.

W sumie to nasi będą robić PFC, a te są proste więc możemy się umówić tak, że im i tak BLM będzie zbędny i mogę z Wami iść o ile jesteście pewni, że mnie tam chcecie. IMO Was opóźniam (poniedziałek uznaję za megaporażkę z mojej strony), a nie chcę przeszkadzać. Z drugiej strony chętnie się nauczę łazić po nyzulach, bo nasz static też ma takowy zamiar.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 11:19 
 
To SE znoobilo jak mi rr za$%#@li! ;p


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 12:44 
 
Kamil musisz sie z nami zgrac i tyle... troche noobiles z burst II ale to jest do poprawki :D co do priorytetow to ja sie stanowczo nie zgadzam zeby Ator mial piorytet na cokolwiek przed kimkolwiek :P a tak na serio to mnie to wali... moge miec priorytet na body... jeden ch.... ja tam jestem dla funu i dlatego ze to cos nowego dla mnie jest... jak dostane item to zajebiscie jak nie tez zajebiscie... najlepiej zeby Ator mial priorytet na wszystko to przynajmniej przestanie plakac co 5 sec i moze bedzie mniej marudzil na runach :P dostanie co bedzie chcial i szybciej sie go pozbedziemy :P j/k


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 14:56 
 
Marass napisał(a):
Kamil musisz sie z nami zgrac i tyle... troche noobiles z burst II ale to jest do poprawki :D co do priorytetow to ja sie stanowczo nie zgadzam zeby Ator mial piorytet na cokolwiek przed kimkolwiek :P a tak na serio to mnie to wali... moge miec priorytet na body... jeden ch.... ja tam jestem dla funu i dlatego ze to cos nowego dla mnie jest... jak dostane item to zajebiscie jak nie tez zajebiscie... najlepiej zeby Ator mial priorytet na wszystko to przynajmniej przestanie plakac co 5 sec i moze bedzie mniej marudzil na runach :P dostanie co bedzie chcial i szybciej sie go pozbedziemy :P j/k


My to chyba na piwko musimy isc ;)


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 331
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 15:21 
 
Moja sytuacja też trochę nie pewna jest. Kumple organizują lan'a w Halo. Mogę się pojawić na jakąś godzinę, ale pewnie już nie w najwyższej dyspozycji jako że bez bolsa w składzie nie zwykliśmy zasiadać do gry która zwykle kończy sie wyjściem na miasto. :P

Także może lepiej jeśli ogarniecie assaulty dla Glizdusa, a w poniedziałek walniemy 4 tagi. Ale jeśli będzie trzeba to ofkoz specjalnie na Nyzul mogę wyskoczyć na wspomnianą godzinę.


_________________
B.B.B.T.D. King

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 16:01 
 
Ok, to temat podziału skóry na niedźwiedziu mamy zamknięty.

Co do jutra. Luz, jak nie będzie Ato i Saku to zróbmy SP dla Glizdy! :-) Jest jeszcze parę assów które dadzą mu 5pkt.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 17:20 
 
ja się jutro pojawię o ile uporam się z tym:


Obrazek



po wczorajszym maintnance windows zwraca mi błąd krytyczny w ffximain.dll w momencie, w którym moja postać ma się pojawić na ekranie. dzieje się to z windowerem, bez windowera, w windowed mode. zaraz zamierzam zagadać do POL agenta. mam nadzieję, że ktoś podejmie rozmowę o tej godzinie...


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 17:50 
 
na początek kazał mi zrobić Check files Pola i FFa. POL bez błędów, FF pokazał błędy, ale to tylko te po wgraniu Brandsona (może on powoduję error). głupotą jest, że checkuje pliki w poszukiwaniu błędów (20min), znajduje błędny pliki i proponuje naprawę, po czym znów checkuje 20000 plików... SE ftw.

zapewne będzie ściągał te pliki kolejne 20min. SE ftfw!


_________________
Obrazek

**

Posty: 331
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 22 lis 2007, 15:55 
 
Spoko, zróbcie assault'y w takim razie. Nie będę się rozmieniał na drobne. :wink:


_________________
B.B.B.T.D. King

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2007, 17:32 
 
tak sobie w ogóle pomyślałem, że skoro mamy taką zgraną ekipę, to może w ramach pomocy zrobili byśmy dla mnie Swift Belt? ;) mam dwa triggery 8)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2007, 08:43 
 
Gratz Glizdus SP! :) Teraz poszukaj tego Warhorse Hoofprinta!

Kolejny "zwykły" assault, który będziemy robić to:
http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Assau ... or_Chanoix

W poniedziałek jednak proponuje Nyzul ALL THE WAY!

Miejcie po 4 tagi!


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2007, 10:07 
 
Nyzul x4 Yes please!!!! tyle ze w tym bym zrobil jedne farm lv 16-20 i 3 ataki na wyzsze pietra


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.