mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2271 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 114  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 22:18 
Cytuj  
http://www.home.autocom.pl/fenek/kibice.jpg

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 00:48 
Cytuj  
Pierwszy post mnie rozwalił :D http://ffxi.allakhazam.com/forum.html?f ... =13;page=1


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 11:06 
Cytuj  
http://goblinsmithy.blogspot.com/


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 11:19 
Cytuj  
I'm in Dynamis, gone all Super Saiyan Smithy, and this place is amazing. Always dark. No lines at the auction house. Sweeeeet.

I'm really starting to like this place when I see something come up in the log...

BlackMage1 starts casting Fire IV on Vanguard Smithy.
BlackMage2 starts casting Thunder IV on Vanguard Smithy.
BlackMage3 starts casting Fire IV on Vanguard Smithy.
BlackMage4 starts casting Thundaga III on Vanguard Smithy.
DarkKnight1: OMG!!11eleven! Gobgobgobgobogobogobog
BlackMage5 starts casting Thunder IV on Vanguard Smithy.

I immediately think to myself "Hmmm... something may be wrong..."

This thought is then reinforced when my flesh is magically converted into pain.

As I die, oh so many times, the last words I hear are:

DarkKnight1: Ooooo, he dropped my AFB.



ahhahahahaha

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 12:28 
Cytuj  
LOL Ekstra XD


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]


Posty: 18
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 19:29 
Cytuj  
3 prezydentow USA(Bush), Niemiec(schreder), Polski(walesa) ma audjencie z bogiem:
Bush>Panie boze kiedy w usa bezrobocie przekroczy 20%?
Bog>za 20 lat
Bush>uff to nie za moje kadencji.

Schreder>Panie boze kiedy Niemcy straca na swojej potedze gospodarczej?
Bog>Za 50 lat.
Schreder> uff to nie za mojej kadencji.

Walesa>Panie boze kiedy w Polsce bedzie dobrobyt?
Bog>Nie za mojej kadencji.
____________________________________________________
Bog tworzac swiat zastanawial sie ile kazde stworzenie ma zyc:
Bog do czlowieka> ty to bedziesz zyl 20 lat.
czlowiek>panie boze 20 lat to zdecydowanie za malo.

bog do konia> ty to bedziesz zyl 40 lat.
kon> Panie boze mi wystarczy 20 lat poniewaz ciezko pracuje i 20 lat to bedzie w sam raz.
No to bog dal te 20 lat czlowiekowi.

bog do krowy>ty to bedziesz zyla 20 lat.
krowa>Panie boze 10 lat mi w zupelnosci wystarczy bo jestem ciagle dojona. 10 lat bedzie w sam raz.
No to bog dolozyl te 10 lat czlowiekowi.

bog do psa> ty to bedziesz zyl 20 lat.
pies>panie boze 10 lat mi w zupelnosci wystarczy bo walesam sie z miejsca do miejsca i kazdy mna gardzi. 10 lat bedzie w sam raz.
No to bog dal te 10 lat czlowiekowi.

Wniosek: 20 lat zyjemy jak czlowiek ,20 lat harujemy, 10 lat jestesmy dojeni z wszystkiego co zarobimy i przez 10 lat walesamy sie z miejsca do miejsca przez nikogo niechciani :)
_______________________________________________


_________________
Atoreis

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 21:26 
Cytuj  
http://i1.tinypic.com/sfe6tl.jpg extra

**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 08:09 
Cytuj  
ROTFL hehehe ciekawe jak bedzie brzmila ich pierwsza plyta =P


_________________
Palis | Black Mage 75 | Ranger 75 | Red Mage 75 | FF XI - emerytura
Palis Duo ... w budowie :)

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 08:15 
Cytuj  
"Przez życie z becikowym" :D


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:05 
Cytuj  
Pewnego razu Bóg chciał sobie zobaczyć, jak żyją ludzie na Ziemi. Kazał więc sprowadzić telewizor, włączył, akurat kobieta rodziła. Męczy się okrutnie, krzyczy, więc Bóg sie pyta:
- Co to jest? Dlaczego tak kobieta się tak męczy?
- No bo powiedziałeś: "I będziesz rodziła w bólu" - odpowiada któryś anioł .
- Tak? No... Tego... Ja tak żartowałem...
Przełącza - górnicy. Zharowani, spoceni, walą kilofami. Bóg się pyta:
- A to co to jest? Oni muszą się tak męczyć?
- Ale sam powiedziałeś: "I w trudzie będziesz pracował..."
- Oj, "powiedziałeś, powiedziałeś" - mówi Bóg, drapiąc się w głowę - to takie żarty były, ja żartowałem...
Przełącza, a tam piękna, wielka świątynia, bogato zdobiona, od zewnątrz i wewnątrz, przed nią luksusowe lśniące samochody, w środku gromada biskupów - dobrze odżywieni, pięknie ubrani, złote łańcuchy, itp, itd.
Bóg się uśmiecha promieniście:
- O, to mi się podoba! A co to jest?
- A to są właśnie ci, którzy wiedzą, że żartowałeś...


Dwóch amerykańskich pastorów podróżujących po Niemczech postanowiło pójść na nabożeństwo. Nie znając niemieckiego uznali, że najbezpieczniej będzie, jeśli będą robić to, co siedzący przed nimi dystyngowany pan. Podczas nabożeństwa pastor coś ogłosił i dystyngowany pan powstał z ławki. Obydwaj Amerykanie zerwali się na równe nogi budząc ogólną wesołość.
Po skończonym nabożeństwie przybysze odkryli, że tutejszy pastor mówi po angielsku i zapytali go, co tak rozśmieszyło zgromadzonych.
- Zapowiadałem chrzest i poprosiłem ojca dziecka o powstanie.


- Ktoś mi ukradł rower - skarży się pastorowi ksiądz. - Wiem, jak możesz go odzyskać. Jutro w czasie mszy wymień dziesięć przykazań, kiedy dojdziesz do "Nie kradnij", jeden z parafian na pewno się zaczerwieni. W poniedziałek pastor spotkał się z księdzem i spytał: - Czy wyjaśniła się sprawa z rowerem? - Tak, zrobiłem jak mi poradziłeś, a kiedy doszedłem do "Nie cudzołóż", przypomniałem sobie, gdzie go postawiłem.

Jadą w pociągu Żyd i młody wikary. Siedzą vis-a-vis siebie. Raptem Żyd pyta: - Jak ksiądz awansuje , to kim zostanie? - Mogę zostać proboszczem - odpowiada wikary - A później? - pyta Żyd - Później mogę zostać kanonikiem. - A jeszcze później - Jeszcze później mogę zostać prałatem - A dalej co? - Dalej, gdybym miał wybitne zasługi, to mogę zostać biskupem - Można jeszcze więcej? - Tak, można. Z woli Ojca Świętego mógłbym zostać kardynałem - Ten wasz Ojciec Święty to papież, czy dobrze gadam? On całym waszym Kościołem rządzi, co? - Tak, całym - To dopiero byłby awans proszę księdza! No bo jeszcze wyżej... Wikary kręci głową: - Wyżej już nie można. Przecież nie mogę zostać Panem Bogiem. A na to Żyd: - Dlaczego nie? Jednemu z naszych się udało!


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 11:05 
Cytuj  
Autentyczne dialogi pilotów

Wieża: Żeby uniknąć hałasu, odchylcie kurs o 45 stopni w prawo.
Pilot: Jaki hałas możemy zrobić na wys. 35000 stop?
Wieża: Taki kiedy wasz 707 uderzy w tego 727, którego macie przed
sobą...


Wieża: Jesteście Airbus 320 czy 340?
Pilot: Oczywiście, ze Airbus 340.
Wieża: W takim razie niech pan będzie łaskaw włączyć przed startem
pozostałe dwa silniki.


Pilot: Dzień dobry Bratysławo.
Wieża: Dzień dobry. Dla informacji - mówi Wiedeń.
Pilot: Wiedeń?
Wieża: Tak.
Pilot: Ale dlaczego, my chcieliśmy do Bratysławy.
Wieża: OK w takim razie przerwijcie lądowanie i skręćcie w lewo...



Pilot: Mamy mało paliwa. Pilnie prosimy o instrukcje...
Wieża: Jaka jest wasza pozycja? Nie ma was na radarze.
Pilot: Stoimy na pasie nr 2 i już całą wieczność czekamy na
cysternę.


Pilot: Prosimy o pozwolenie na start.
Wieża: Sorry, ale nie mamy waszego planu lotu, dokąd lecicie?
Pilot: Do Salzburga, jak w każdy poniedziałek...
Wieża: DZISIAJ JEST WTOREK
Pilot: No to super, czyli mamy wolne...


Wieża: Wasza wysokość i pozycja?
Pilot: Mam 180 cm wzrostu i siedzę z przodu po lewej...


Wieża: Macie dość paliwa czy nie?
Pilot: Tak.
Wieża: Tak, co?
Pilot: Tak, proszę pana.


Wieża: Podajcie oczekiwany czas przylotu.
Pilot: Wtorek by pasował...


DC-1 miał bardzo daleką drogę hamowania po wylądowaniu z powodu
nieco za dużej prędkości przy podejściu. Wieża San Jose: "American 751 skręć
w prawo na końcu pasa, jeśli się uda. Jeśli nie, znajdź wyjazd
"Guadeloupe" na autostradę nr 101 i skręć na światłach w prawo, żeby
zawrócić na lotnisko

Po każdym locie, piloci linii lotniczych są zobowiązani do
Wypełnienia kwestionariusza na temat problemów technicznych, napotkanych podczas lotu.
Formularz jest następnie przekazywany mechanikom w celu dokonania
odpowiednich korekt. Odpowiedzi mechaników są wpisywane w dolnej
części kwestionariusza, by umożliwić pilotom zapoznanie się z nimi przed
następnym lotem. Nikt nigdy nie twierdził, że załogi naziemne i
mechanicy są pozbawieni poczucia humoru. Poniżej zamieszczono kilka
autentycznych przykładów podanych przez pilotów linii QUANTAS oraz
odpowiedzi udzielone przez mechaników. Przy okazji warto zauważyć, że
QUANTAS jest jedyną z wielkich linii lotniczych, która nigdy nie miała
poważnego wypadku...


P = problem zgłoszony przez pilota
O = Odpowiedź mechaników


P: Lewa wewnętrzna opona podwozia głównego niemal wymaga wymiany.
O: Niemal wymieniono lewą wewnętrzną oponę podwozia głównego.


P: Przebieg lotu próbnego OK. Jedynie układ automatycznego lądowania
przyziemia bardzo twardo.
O: W tej maszynie nie zainstalowano układu automatycznego lądowania.


P: Coś się obluzowało w kokpicie.
O: Coś umocowano w kokpicie.

P: Ślady przecieków na prawym podwoziu głównym.
O: Ślady zatarto.


P: Poziom DME niewiarygodnie wysoki.
O: Obniżono poziom DME do bardziej wiarygodnego poziomu.

P: Zaciski blokujące powodują unieruchomienie dźwigni przepustnic.
O: Właśnie po to są.


P: Układ IFF nie działa.
O: Układ IFF zawsze nie działa, kiedy jest wyłączony.

P: Brak silnika nr 3.
O: Silnik znaleziono na prawym skrzydle po krótkich poszukiwaniach.

P: Mysz w kokpicie.
O: Zainstalowano kota.


P: Po wyłączeniu silnika słychać jęczący odgłos.
O: Usunięto pilota z samolotu.


P: Zegar pilota nie działa.
O: Nakręcono zegar.

P: Samolot się wznosi jak zmęczony.
O: Samolot wypoczął przez noc. Testy naziemne OK.

P:3 karaluchy w kuchni.
O:1 karaluch zabity, 1 ranny, 1 uciekł


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 15:21 
Cytuj  
uwagi i odpowiedzi sa kosmiczne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 20:00 
Cytuj  
Było??

http://video.google.com/videoplay?docid ... us&pl=true


_________________
Obrazek

**

Posty: 446
Dołączył(a): 20.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 20:43 
Cytuj  
Swiateczne:
http://www.100lat.pl/kartki/wielkanocne ... elkanocne/
http://www.100lat.pl/kartki/wielkanocne ... rnik_2006/

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 10:38 
Cytuj  
To ja też dam świąteczne :)

Obrazek


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 10:46 
Cytuj  
hahahaha


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 12:51 
Cytuj  
:lol: :lol: :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 19:42 
Cytuj  
Historia autentyczna. Usłyszałem ją przed chwilą:

Do kuriera z firmy, w której pracuję, dzwoni klientka:
- Panie Andrzeju, czy pan jeszcze może?
Kurier:
- Hmmm, proszę zadzwonić pod numer (podaje nr komórkowy)
Klientka:
- Panie Andrzeju ale po co?
Kurier:
- To jest nr komórki mojej żony. Ona najlepiej będzie wiedziała czy mogę...
Klientka (lekko zmotana ale zadowolona):
- Ależ panie Andrzeju...

**

Posty: 311
Dołączył(a): 18.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 19:44 
Cytuj  
Paranoja Polska*:

• 19-latek z Bielska otrzymał wezwanie do sądu. Podobno 9 lat wcześniej założył firmę, zamówił domenę internetową, ale ponieważ za nią nie zapłacił, bo wyrejestrował firmę, został podany do sądu. Okazało się, że to pomyłka - firmę założył nie on, ale ktoś mający identyczne imię i nazwisko. Aby wyjaśnić sprawę, sąd kazał chłopakowi napisać "Sprzeciw od nakazu zapłaty". Tylko po co ma pisać sprzeciw? Skoro sprawa jego nie dotyczy, równie dobrze sąd może taki sprzeciw zażądać od każdego z nas.

• Niemal 70-letni obecnie mieszkaniec woj. warmińsko-mazurskiego 15 lat temu pokłócił się z żoną, wyprowadził się z mieszkania i odtąd mieszka w poniemieckim bunkrze o powierzchni kilku metrów kwadratowych. "Może bym i wrócił, gdybym usłyszał od żony jedno magiczne słowo" - mówi mieszkaniec bunkra. Magicznego słowa "przepraszam" nie zamierza jednak powiedzieć jego żona, zatem nic nie zapowiada zakończenia małżeńskiego sporu sprzed lat.

• Wydawało się, że fiat 126p czyli popularny niegdyś maluch przejdzie do lamusa, tymczasem... Mechanik samochodowy ze Skoczewa, który minionej zimy nie mógł sobie poradzić z odgarnianiem śniegu z placu, przerobił malucha na odśnieżarkę. Maluch w kwadrans robi to, co kilku facetów z łopatami w kilka godzin. Mechanik przyjmuje zamówienia na przeróbki kolejnych maluchów.

• Policja wszczęła śledztwo w sprawie zgłoszonej przez mieszkańca Zawiercia. Żona schowała mu pilota od telewizora.

• Zwłoki pacjentów, którym dane było zemrzeć w jednym z białostockich szpitali, z braku odpowiedniego miejsca przechowywane są w WC.

• Warszawscy policjanci, którzy między styczniem a marcem 2006 r. rzucą palenie, w nagrodę mogą pojechać na wycieczkę do Włoch.

• W budynku ministerstw: Gospodarki, Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Transportu i Budownictwa w Warszawie zamontowano najnowszą zdobycz techniki: pisuary, z których wydobywa się muzyka, gdy pracownik ministerstwa sika. Muzyka (od Love me tender po Lambadę) miała odstresować pracowników wymienionych ministerstw, jednak jak to w Polsce bywa - stała się źródłem kłopotów. Na wieść o grających pisuarach zgłosili się przedstawiciele ZAiKS-u i poprosili o tantiemy. Bo to odtwarzane utworów muzycznych w miejscach publicznych. Muzykę odłączano w takiej panice, że... zepsuto część urządzeń spłukujących.

• Liga Polskich Rodzin znów zaapelowała o kupowanie polskich towarów. Według LPR pochodzenie towaru można poznać po kodzie kreskowym. Jeśli kod zaczyna się od 590 - to polski towar, więc kupując go wspieramy polskich producentów. Szybko okazało się, że pomysł LPR to strzał chybiony. Wystarczy pójść do pierwszego z brzegu supermarketu. Towary z kodem kreskowym zaczynającym się od 590, to m.in. męskie slipy z Turcji, pumeks z Francji czy chińskie zabawki.

• Skandal w Słupsku: radni żądaja odwołania sztuki lalkowej dla dzieci "O dwóch takich co ukradli Księżyc", gdyż doszukują się w tym podtekstów politycznych (bracia Kaczyńscy). Ponoć to złośliwość dyrektorki teatru, sympatyzującej z lewicą. Co ona na te zarzuty? Repertuar teatru ustalany jest na 3 lata naprzód, a kto wtedy sądził, że sztuka Kornela Makuszyńskiego może mieć polityczne podteksty?

• Nie bezrobocie czy dziury w drogach, ale majtki są obecnie największym problemem władz w Nysie (woj. opolskie). Straż miejska na polecenie władz, ruszyła w miasto i pstryka zdjęcia straganiarzom. Dokładniej: nie im, ale majtkom, stringom, kalesonom i innej bieliźnie, którą sprzedają na swoich straganach. Strażnicy nie pstrykają bielizny znajdującej się na wystawach sklepowych, zatem nie jest to nagonka na bieliznę jako taką. Władze Nysy twierdzą, że tekstylia nieestetycznie wyglądają. Ale czemu wyglądają one nieestetycznie tylko w Nysie, a w całej Polsce już nie? - oto jest pytanie.

• Niewykluczone, że strachy na wróble wkrótce znikną z polskiego krajobrazu. Zgodnie z prawem Unii Europejskiej, ochronie podlegają wszystkie dziko żyjące gatunki ptaków. Za płoszenie ptaków grozi kara - począwszy od grzywny aż do 3 lat więzienia. Aby postępować zgodnie z prawem, dla wystawienia stracha na wróble należy uzyskać zgodę urzędnika.

• Poczta Polska rozesłała niedawno do starszych osób ofertę darmowego abonamentu radiowo-telewizyjnego. Otrzymały ją także osoby już nieżyjące, np. mieszkanka Gorzowa (zmarła 16 lat temu), mieszkańcy Zielonej Góry (pochowani 8 i 21 lat temu). Podobno te osoby we właściwym czasie nie wyrejestrowały odbiorników we właściwym czasie, stąd nieporozumienie. Po prostu po śmierci zapomniały tego zrobić.

• Podobna historia z Ostrowa. Wezwanie do rejestracji przedpoborowych wysłano młodemu mężczyźnie, który... 18 lat temu umarł w trakcie swego porodu.

• Ciekawostka z Chojnic. Wdowa napisała wiersz, którego treść została wyryta na nagrobku jej zmarłego męża. Wkrótce ten sam wiersz został umieszczony na nagrobku innej wdowy, mieszczącym się nieopodal, na tym samym cmentarzu. Teraz autorka wiersza oskarża drugą wdowę o łamanie prawa autorskiego i żąda usunięcia wiersza.

• Jeśli chcesz otrzymać informację kiedy, gdzie i za ile byłeś leczony (czyli na co wydawane są pieniądze z twoich składek ubezpieczeniowych), wystarczy złożyć wniosek w miejscowym oddziale Narodowego Funduszu Zdrowia. Z tej możliwości skorzystał mieszkaniec Łodzi. Z otrzymanego pisma z zaskoczeniem dowiedział się, że 30 razy korzystał z porady lekarza w jednej z podłódzkich miejscowości. Z zaskoczeniem, ponieważ nigdy w życiu nie był jeszcze w tej miejscowości. Ileż to interesujących informacji otrzymalibyśmy, gdybyśmy wszyscy złożyli stosowny wniosek do NFZ.

• Recepta wystawiona pacjentowi przez lekarza musi mieć wymiary: 98 do 103 mm (szerokość) i 203 do 211 (długość). Od jakiegoś czasu aptekarze sumiennie respektują obowiązujący przepis, mierząc każdą otrzymają receptę linijką. Jeśli któryś bok jest zbyt długi - można go uciąć nożyczkami, jeśli zbyt krótki - niestety realizacja recepty jest niemożliwa, chyba że pacjent kupi lekarstwo bez przysługującej mu zniżki lub wróci do lekarza i poprosi o większą receptę. Skąd ten galimatias? Jeśli aptekarz przyjmie niewymiarową receptę, w przypadku kontroli z NFZ musi oddać pieniądze za znajdujące się na niej leki z własnej kieszeni.

• Grupa pań (dziewcząt?) z Wrocławia założyła agencję modelek. Panie prezentują stroje podczas pokazów mody. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że owa dziesiątka pań ma łącznie... ponad 600 lat.

• Dostałeś drogi prezent imieninowy, urodzinowy albo pod choinkę? W świetle aktualnych przepisów podatkowych, w ciągu 30 dni musisz zapłacić podatek w wysokości trzech procent. Aby obdarowany uniknął podatku, żonie czy dziecku nie można dać prezentu droższego niż 9.637 zł, bratu czy ciotce - droższego niż 7.276 zł, a teściowej czy kuzynowi - droższego niż 4.900 zł. Czy w Polsce jest jeszcze coś, czego nie opodatkowano?

• Mieszkaniec gminy Trzebinia przez 12 lat jeździł samochodem, w kieszeni mając podrobione prawo jazdy. Niedawno, gdy kierowcom zalecono wymianę praw jazdy na nowe, poszedł do urzędu aby je wymienić i... wpadł.

• Z policyjnego magazynu w Łodzi, w którym przechowywane są przedmioty odebrane przestępcom, znikło 20 kg kokainy (wartości 2 mln dolarów) i 24 kg heroiny. Z podobnego magazynu w Szczecinie wyparowało 1.500 litrów spirytusu, z innych policyjnych magazynów znikły też: 8 tys. dolarów, 7 tys. złotych, pistolet, radiostacja i inne przedmioty. Może policja winna zatrudnić jakąś prywatną firmę ochroniarską?

• Nowa moda wśród licealistów. Za kilka złotych kupują suchy pokarm dla papug. Spośród nasion wynajdują nasiona konopi, wsadzają do doniczek i hodują z nich roślinki. Dobrze jest mieć w swoim telefonie komórkowym zdjęcie swego okazu, którym można się pochwalić przed kumplami. Skąd to niezwykła moda? Z liści konopi można produkować skręty, które są narkotykiem, ale wielu rodzicom to nie przeszkadza. Są dumni z przyrodniczej pasji swych dzieci.


* teksty pochodzą ze strony http://www.sadurski.com/paranoja/polska.htm

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 13:46 
Cytuj  
Robiąc porządki na dysku znalazłem takie kwiatki:

Obrazek


Obrazek


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2271 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 114  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.