mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 95  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 20:25 
Cytuj  
Ragni napisał(a):
Tomasz dostałeś itemy warte 2.7m za 2 ringi. Powodem tak naprawdę tego ze ci nie kończymy tych 6 gemow jest to ze nie dostaliśmy 3 ringa:)

Te 2 ringi były warte wtedy 2.4m~. Jeszcze nie dostaliśmy Pyrosoul ringa, wiec nie gadaj nie prawdziwych rzeczy, nikt tu nie jest złodziejem :/ Pisałem ci wiele razy o tym ringu i w końcu dałem sobie spokój.


Wasza bezczelnosc nie zna granic!!!!!!!! No nie moge wy wierzycie w to co mowicie czy wam sie lby polasowaly!!!! A moze jeszcze jestem Wam cos winien????
ciekaw jestem skad Ato ma 2 x 7DEX i 2 x 7STR lub MND - tyle czasu minelo ze nie pamietam jakie nawet ringi, a ty miales mi zrobic kiedys pop set na kulkulkana za ktorego dostales na tamte czasy najmocnieszy ring z +6 STR jaki mozna bylo zrobic - oczywisice popsetu nie zrobiliscie - jestescie kurna mega wywaleni


Ostatnio edytowano 3 sie 2011, 20:30 przez TandK, łącznie edytowano 2 razy
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 20:26 
Cytuj  
TandK napisał(a):
Zwroc uwage pajacu, ze pisze to do Kalci uwzgledniajac to co Kalcia moze zrobic teraz. A jak potrafisz zrobic 2k damage na Aeolian to super zlodzieju.
P.S. A jak masz robic nowy job Kalcia do dual box to rob NIN - bo to jedyny sensowny wybor.


To Ty zwroc uwage do kogo piszesz lolu ^^

Kalcia ma RDM dlatego pisalismy od RDM.

AE po 2k robi Przyjaciel ktory nie ma nawet moldevite i z polowy top equipu. Ma co prawda Martial knife wiec bez tego noza pewnie mozna zrobic po 1.8k

i Kalcia ma RDM i zrobienie WHM z 49 to dla niej nie problem a Veji WAR to main job wiec stfu ^^


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 20:27 
Cytuj  
/popcorn


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 20:28 
Cytuj  
TandK napisał(a):
Ragni napisał(a):
Tomasz dostałeś itemy warte 2.7m za 2 ringi. Powodem tak naprawdę tego ze ci nie kończymy tych 6 gemow jest to ze nie dostaliśmy 3 ringa:)

Te 2 ringi były warte wtedy 2.4m~. Jeszcze nie dostaliśmy Pyrosoul ringa, wiec nie gadaj nie prawdziwych rzeczy, nikt tu nie jest złodziejem :/ Pisałem ci wiele razy o tym ringu i w końcu dałem sobie spokój.


Wasza bezczelnosc nie zna granic!!!!!!!! No nie moge wy wierzycie w to co mowicie czy wam sie lby polasowaly!!!! A moze jeszcze jestem Wam cos winien????


Umowa była 3 ringi za jewele stony i bukhisy. Nic mi sie nie pomyliło dostałeś 90% tego co miałeś dostać my tylko 66%. Chamstwem jest to ze obgadujesz nas za naszymi plecami (nie prawdziwe rzeczy) to jest dopiero bezczelne :/

Cytuj:
/popcorn


:) Ja też chyba ide po popcorn :D


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 20:32 
Cytuj  
Oho i beda 3 strony zasrane flame'em ;/

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 20:33 
Cytuj  
TandK napisał(a):
Ragni napisał(a):
Tomasz dostałeś itemy warte 2.7m za 2 ringi. Powodem tak naprawdę tego ze ci nie kończymy tych 6 gemow jest to ze nie dostaliśmy 3 ringa:)

Te 2 ringi były warte wtedy 2.4m~. Jeszcze nie dostaliśmy Pyrosoul ringa, wiec nie gadaj nie prawdziwych rzeczy, nikt tu nie jest złodziejem :/ Pisałem ci wiele razy o tym ringu i w końcu dałem sobie spokój.


Wasza bezczelnosc nie zna granic!!!!!!!! No nie moge wy wierzycie w to co mowicie czy wam sie lby polasowaly!!!! A moze jeszcze jestem Wam cos winien????


Cala ta sytuacja to Twoja wina. Kiedy odbieralem od Ciebie moja DEX ringi to Ci tradowalem za nie 2M ale powiedziales ze wolisz zebysmy Ci zrobili X i Y an +2. Ja Ci powiedzialem ze spoko , ale jeszcze zrob Ring STR dla Ragniego i ze nie wiem jak szybko bedziemy Ci mogli zrobic bo masz chujowy play time i przewidywalem dobrze bo pozniej wlasciwie nie dalo sie z Toba umowic. Chciales mi dac postac zebym Cie zalogowal, ale Ci powiedzialem ze ja nie loguje sie na zadne cudze konta i nie chce zadnych danych. Ragni Ci powiedzial ze nie zrobimy Ci nic jesli wejdziesz do zony i bedziesz afk bo go wkurwia jak trzeba czekac 5 minut zeby passnac trigger itd. Pozniej zaczales plakac na calyy server i po wszystkich kolegach jaka to Ci sie krzywda nie stala i oczerniac nas gdzie tylko sie da a rownoczenie przysylac nam msg kiedy robimy, kiedy Ragni CODZINNIE ci wysylal msg zebys to ty dal nam date bo nie znamy Twojego planu dnia. Wkoncu napisales godziny do 16 chyba ktore zupelnie nam nie pasuja, ale mimo wszystko zrobilismy Ci Coiny i czesc jeweli. ty nadal zasowasz po calym serverze i wyzywasz nas od zlodzieji i nadal slesz nam msg zeby Ci zrobic. Jestes kurwa smieciem i tyle.


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 20:34 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Oho i beda 3 strony zasrane flame'em ;/


A tu nie flamuje, ja tu nie mam problemu. Wywiązaliśmy się z umowy z Tomaszem, a on tutaj robi wielką awanturę.


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 20:37 
Cytuj  
No super co za nieoczekiwany obort sprawy - a dopiero Wam sie przypomnialo ze jestem Wam to winien? A Grim body gnoju za ktorego nie placiles i miales mi zrobic atme z Rani??? I ty masz jeszcze czelnosc mowic ze ja jestem Wam cos winien!!!!!!! Powtorze to jeszcze raz nie 2 ringi a 4 ci zrobilem, a ty Ragni dostales +6 STR ring duzo wczesniej za jaki sie nie rozliczyles.

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 20:45 
Cytuj  
Ja ci dawałem kasę za grima i chciałem tez dac za ringa +6 str, nie chciałeś! Wpychałeś te itemy aby coś ci później zrobić to teraz mnie za to nie obwiniaj. Ja ci nic nie obiecywałem że ci coś zrobimy za to :|


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 20:53 
Cytuj  
Ragni napisał(a):
Ja ci dawałem kasę za grima i chciałem tez dac za ringa +6 str, nie chciałeś! Wpychałeś te itemy aby coś ci później zrobić to teraz mnie za to nie obwiniaj. Ja ci nic nie obiecywałem że ci coś zrobimy za to :|


Tak na sile ci do gradla wpychalem a ty wzioles bo bylo ci glupio ze mi sie przykro zrobi jak nie wezmiesz - mega LOL pajace i zlodzieje. Ciekaw jestem jakie jeszcze historie wymyslicie

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 20:59 
Cytuj  
Tak wpychałeś bo ci tradowałem kasę a ty nie chciałeś. To jest fakt i przestań już takie głupoty wypisywać.

Wiedziałem aby nie brać tych itemów w ten sposób, bo będzie taka sytuacja.


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 21:02 
Cytuj  
Ragni napisał(a):
Tak wpychałeś bo ci tradowałem kasę a ty nie chciałeś. To jest fakt i przestań już takie głupoty wypisywać.

Wiedziałem aby nie brać tych itemów w ten sposób, bo będzie taka sytuacja.


Wzioles i wiedziales co za nie chce. Za chwile przeszukam forum i ci przypomne jak to bylo

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 21:15 
Cytuj  
Ragni napisał(a):
Ja ci dawałem kasę za grima i chciałem tez dac za ringa +6 str, nie chciałeś! Wpychałeś te itemy aby coś ci później zrobić to teraz mnie za to nie obwiniaj. Ja ci nic nie obiecywałem że ci coś zrobimy za to :|


To jest fajne. :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 21:22 
Cytuj  
TandK napisał(a):
Ragni napisał(a):
Tak wpychałeś bo ci tradowałem kasę a ty nie chciałeś. To jest fakt i przestań już takie głupoty wypisywać.

Wiedziałem aby nie brać tych itemów w ten sposób, bo będzie taka sytuacja.


Wzioles i wiedziales co za nie chce. Za chwile przeszukam forum i ci przypomne jak to bylo


Nic sobie nie przypominam to było prawie 9 miesięcy temu. Póki co tylko ty sprawiasz jakieś problemy, a sprzedaliśmy w huj itemów. Coś tu musi być nie tak ?


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 23:32 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
TandK napisał(a):
Aeolian jest imo najslabszym ws do cleve - robi po prostu najmniejszy damage, najfajniej cleve wyglada na BLU i tylko z tego powodu warto sobie ten job zrobic - ale jak chcesz clevowac ki na glawoida to idz THF/NIN + WHM - czego nie dostaniesz ze skrzynek to sobbie dobijesz z NM a czasu bedziesz miala tyle ze czekanie na pop NM nie bedzie klopotem jesli ci go ktos claimnie wczesniej. Nie licz na zrobienie 10 NM w jednym wypadzie - chyba ze bedziesz miala ekipe kilku osob ktora bedzie tam z toba siedziec 12h


Ten post jest tak glupi ze nie wiem od czego zaczac.
(...)

Jedynymi jobami ktore oplaca sie robic pod cleave zeby sobie farmowac KI z cleave + NMy to WAR i NIN. Wszystko inne to porazka wlaczajac w to BLU.


LOL :)

CHyba, że Ato akurat będzie na BLU - to wtedy nie ma porażki.

CLeavowanie na BLU jest super - MM+Lion+Blinding Horn atmy (ja też używam setu MM+Ultimate+Beyond) i można cleavować:

Obrazek

Obrazek

Tu fajny opis co i jak do AoE na BLU:
http://www.ffxiah.com/forum/topic/20806 ... blue-mage/


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 4 sie 2011, 00:43 
Cytuj  
Spoko ale z RDM byś przegrał z szybkością zabijania :) Bo rdm buffuje sie tylko 1 na pull (tylko stoneskin)


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2011, 02:01 
Cytuj  
Ty Huck jak zwykle przekrecisz...

Porazka do "cleave zeby sobie farmowac KI z cleave + NMy" wiesz co to znaczy?

To znaczy ze jest porazka do robienia naraz cleave i NMow a nie samego cleave. Co z tego ze w miare dobrze sie cleavuje jak pozniej masz 2-3WS na red stagger? Duzo lepiej jest cleavowac WAR lub NIN troche wolniej ale za to na NM miec 9-11/13 WSow i o to chodizlo w mojej wypowiedzi. (Najlepszy ze wszystkich jest tu PLD bo ma 9/13 i robi cleave chyba najlepiej jednak do tego trzeba miec solidny equip(Ochain), wtedy mozesz sobie wogole isc solo PLD/RDM i solo cleavowac i solo bic NMy)

Jesli chcesz tylko cleavowac i nie robic pozniej NM to wtedy BLU jest calkiem wporzadku ale i tak przegrywa z RDM pod katem survivability, a jesli chodzi o szybkosc sa mniej wiecej rowni z przewaga dla RDM przy wiekszej ilosci mobow.

Jesli juz to atmy Ultimate Lion i Horn. 3300 z tego co pamietam to smiesznie maly damage chyba ze nie uzyles BA (damage slaby glownie z powodu zlych atm wlasnie)


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 4 sie 2011, 09:48 
Cytuj  
Tyle miłości na tym forum aż się wzruszyłem :D
Wiedziałem że potrafimy okazywać pozytywne uczucia, teraz tylko czekać aż Jarek wpadnie zapłakany w objęcia Donalda i cmokną się w policzki.
Wracając do senda topicu dziś lecimy z listą, jak będzie szybko w miarę (np Huck dla którego mamy sety na czapkę) to można skoczyć potem na VW + Limbus oczywiście jeśli będzie chęć. W pon późno weszliśmy do Limbusa więc może od razu po Abyss nas nie wpóścić. Jak nie będzie ludzi na VW to można skoczyć zrobić Dyna - Windurst dla Szarleja. Ostatecznie nawet można kilka Cirenów pobić :D.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2011, 10:44 
Cytuj  
tyle dramy, a wszystko przez durny nozyk i cleave ; ;


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2011, 12:32 
Cytuj  
Kalcia, to ewidentnie Twoja wina. :P


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 95  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.