mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1912 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 96  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2008, 00:50 
Cytuj  
getserious napisał(a):
dla mnie pisanie dmgu jaki sie zrobilo to noobostwo.. lawl /random, zwlaszcza, ze polowa osob w ogole nie wlacza filtrow to i tak pewnie widzi jaki zrobiles dmg


To najsmieszniejsza rzecz jaka slyszalem. Bo w takim razie niczym sie w tej grze nie mozna pochwalic. Bo random jest czy Ci item dropnie i czy go dostaniesz, random jest czy zalozysz debuff czy nie, randomem jest DPS caly przeciez mozes zmiec super sprzet i 5 x chybaic, rdm solujacy brothers to tez random bo przeciez nuki moze zresistowac wszystkie i sie nie wyrobic w czasie, zabicie AV to tez random moze przeciez walnac na samiutkim paczatku albo na 1% chainspell meteor invincible i hundred fist i zmiesc wszystko z powierzchni sea. Niczym sie nie warto chwalic bo cala ta gra to random. Po co wogole zdobywac HQ itemy albo wogole jakies aresy byakko czy inne zwieksza Ci to dmg o 5% ale przeciez to tylko teoria bo to random czy Ci pozniej WS wejdzie w moba wogole przeciez miss moze byc nawet na HQ. JAk wygram w totka to tez sie nie pochwale bo to przeciez tylko szczescie a nie moj skill w skreslaniu kratek wiec czym tu sie chwalic.

NA tym ta gra polega zeby umiec do takiego szczesliwego randomu doprowadzic. Gal mysle ze Twoj dex equip jest gowno warty bo to przeciez random czy Ci wejdzie Crit relic tez do dupy bo to tez random. Jesli panie nie podam swojego nicka bo sie go wstydze nadal nie rozumies zironi to wybacz nie mamy o czym gadac see ya.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2008, 02:20 
Cytuj  
Bart po prostu ignoruj tego debila, tak jak wszyscy robia, szkoda nerwow.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2008, 14:04 
Cytuj  
ja mam filtry na dmg innych poza mna, jest mi obojetne czy ktos zrobi 100 dmg czy 2000 a jak ktos sie chce chwalic to jego sprawa - po prostu przerost ego i tyle :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2008, 14:27 
Cytuj  
Ator ... nie odpierasz MSGy ? chyba masz 26 :p


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2008, 17:27 
Cytuj  
Miejsce akcji: rezydencja Panstwa Katsu.
Czas: 5 minut temu.
Misja: spijanie piwa.
Siedzimy sobie przed assaultami mowie "zaraz zrobie random i bedzie 999",
niezlego mielismy rotfla gdy zobaczylismy to:

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2008, 21:52 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
ja mam filtry na dmg innych poza mna, jest mi obojetne czy ktos zrobi 100 dmg czy 2000 a jak ktos sie chce chwalic to jego sprawa - po prostu przerost ego i tyle :D


Mnie tam nie obchodzi kto ile ma craftu o masz w podpisie Moglification: Woodworking ... przerost ego tak sie tym chwalic...


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 14:25 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):

Mnie tam nie obchodzi kto ile ma craftu o masz w podpisie Moglification: Woodworking ... przerost ego tak sie tym chwalic...


to informacja dla potencjalnych klientow


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 15:57 
Cytuj  
Czy skoro w moim sigu były dwie laski to też mam przerost ego?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 16:15 
Cytuj  
Gal nie przyznawaj się, bo jeszcze zostaniesz uznany za mega egocentryka :lol:

Btw. Skoro uważam się za boskiego no.1 dramamakera, to też mam za dużo ego? <tak, wiem, ze mam 8) >

Kto ile robi dmg nie wydaje mi sie na tyle super hiper, zeby dac na siga, za to dlaczego nie chwalić się i nie reklamować swoim craftem? Jestem za.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 20:57 
Cytuj  
wszyscy którzy mają joby typowo dmg'owe powinni się tu wg mnie chwalić swoim dmg bo jak na razie ci którzy się nie chwalą (bo widocznie nie mają czym) sami podpisują się pod tym że w ffxi kilkuletnie zbieranie itemów i zdobywanie doświadczenia jest jak chodzenie do podstawówki: każdy chodzi ale wybitnych uczniów jest zawsze tylko kilku

btw. pierwszym przykazaniem KAŻDEGO DD jest kontrola hate, nie może być tak że wchodzę do losowo wybranej zony i po sekundzie widzę shouta : "Raise <Can i have it ?> : Atoreis" :( :)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 21:53 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
wszyscy którzy mają joby typowo dmg'owe powinni się tu wg mnie chwalić swoim dmg bo jak na razie ci którzy się nie chwalą (bo widocznie nie mają czym) sami podpisują się pod tym że w ffxi kilkuletnie zbieranie itemów i zdobywanie doświadczenia jest jak chodzenie do podstawówki: każdy chodzi ale wybitnych uczniów jest zawsze tylko kilku

btw. pierwszym przykazaniem KAŻDEGO DD jest kontrola hate, nie może być tak że wchodzę do losowo wybranej zony i po sekundzie widzę shouta : "Raise <Can i have it ?> : Atoreis" :( :)


Tak bylo kiedys ale widze ze niesty bede juz do konca swiata pokutowal za to ze sobie pozawalalem na outdmg kiedys...


_________________
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 22:28 
Cytuj  
wal to wszystko Bart .....

Masz swoj cel w FFXI - trzymaj sie go . co z tego ze sie nasmiewaja ? rob swoje i nie patrz na innych < takie jest moje zdanie .

Zjawcia ma swoj specyficzny rodzaj wypowiedzi/charakteru ... mozna przywyknac :p ...

skonczcie juz ten Off > pliz :)

ide pochlac :)


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2008, 13:27 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
Zjawcia ma swoj specyficzny rodzaj wypowiedzi/charakteru ... mozna przywyknac :p ...


tez Cie lubie Cold ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2008, 21:30 
Cytuj  
to ja trochę z innej beczki :]


Obrazek


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2008, 22:50 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
to ja trochę z innej beczki :]


Obrazek


o oo - jakaś drama mnie ominęła?


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2008, 22:52 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
o oo - jakaś drama mnie ominęła?


drama master in action! (a mówią, że to ja jestem drama queen)


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2008, 23:24 
Cytuj  
Wezcie to skasujcie :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2008, 01:41 
Cytuj  
Opowiadajcie :D
Skoczę po piwo i popcorn :D


(mnie nie przebijesz Glizd)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2008, 09:53 
Cytuj  
Można streścić to tak, że jak się nie przychodzi na event jobem o który się prosiło to nie ma tam czego szukać osoba która tak zrobiła, taką mamy zasadę. Zastosowałem tą zasadę wobec Enoikosa, kiedy pomimo próśb kilku osób przyszedł samurajem zamiast blmem więc go kicknąłem z alliance czym był nadzwyczaj podekscytowany (patrz screen). A to, że jest jednym z liderów w tym momencie mnie niewiele obchodziło, lider powinien dawać przykład a nie ignorować własne zasady.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2008, 10:13 
Cytuj  
Dlatego w większych firmach istnieje coś takiego jak rada nadzorcza. Jak prezes ma zryty beret to rada może go odwołać.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1912 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 96  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.