mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 23:50 
Cytuj  
Targaryn ja przedstawiłem sytuację na Fairy, gdzie jak wiesz rynek już istnieje, co do nowego to nie wiem, bo nigdy nie grałem na żadnym nowym serwerze. Jak kiedyś zdarzy mi się zagrać to powiem czy to możliwe :D Co do jego ekwipunku, blm na levelu 75, 90% ekwipunku to był jego AF (no może trochę mniej), co do staffów nie wypowiadam się bo nie miałem okazji z nim expować. Co do tempa, to się zgadzam z Karwackiem i skoro to jest możliwe na starych serwerach, to na nowych z minimalnym opóźnieniem też się pewnie da.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 23:52 
Cytuj  
Buhehehe bez sprzętu 4k exp na godzine. A to dobre. Do tego jeszcze podstawowymi jobami (na zrobienie advance tracisz czas).

**

Posty: 224
Dołączył(a): 15.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 00:05 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Buhehehe bez sprzętu 4k exp na godzine. A to dobre. Do tego jeszcze podstawowymi jobami (na zrobienie advance tracisz czas).


Sprzet zawsze jakis bedzie :) 4k to raczej srednia z calego przedzialu. Pamietaj ze wiekszosc expuje tam gdzie inni. Mozliwosci jest duzo w zaleznosci od skladu.
Nie moge znalesc tego kalkulatorka do expa, mozna by bylo zobaczyc ile naprawde potrzeba ale sadze ze 1,5mln starczy na wszystko. Czyli jest realne czasowo, sprzetowo pewnie tez. Zyciowo solo raczej nie, a nawet napewno :)


_________________
Dark Knight 75
BASTOK Rank 10
Merits 8
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 00:12 
Cytuj  
Pozatym zawsze moga sobie zrobic statik 6xbst i beda wszystko mordowac szybko mimo brakuw w sprzecie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 00:21 
Cytuj  
Cytuj:
BTW. Na moim serwerze pewna grupa rmt, 5 blm/rdm 1 whm/blm wszyscy tarutaru. Zaczynali od ZERA, rank 1, mieli wlasne support gili, innych rmt ktorzy pomagali im w misjach, G1 itp, urzadzali manaburn exp pt, byli caly czas ochraniani przez 2 wysokich lvlem rmt w razie linkow itp. Pomijam fakt ze grali prawie caly czas 24/7. Zrobienie lvl 75 zaczynajac od zera nie martwiac sie o kase tylko lvlujac i robiac najpotrzebniejsze misje zajelo im ponad 3,5 miesiaca. Wszyscy na moim serwerze to wiedza bo byla to pewnego rodzaju sensacja. Nawet mam kilka screenshotow w domu z ich pt. Faktem jest ze CoP i dostep do Sea zrobili w niecale trzy tygodnie ale lvl 75 zajal im znacznie dluzej.


Przeciez oni nie potrafia expowac... Grupa normalnych graczy w takim stanie zrobila by to samo w okolo 2 miesiace.

Prosze:
http://russta.livejournal.com/84433.html#cutid1
Half-Static, nie manaburn, ani arrowburn. Bez pomocy, bez mertwienia sie o itemy/kase bo je posiadajace. Prawie rowne 3 miesiace,ale: nie expowania codziennie, godziny expa roznily sie bardzo - raz 3 godziny raz 7 godzin.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 00:29 
Cytuj  
Max' napisał(a):
Pozatym zawsze moga sobie zrobic statik 6xbst i beda wszystko mordowac szybko mimo brakuw w sprzecie.


LOL !!!
Zagraj tym BSTem to pogadamy :P


Lesiu - Ed nie zrobil BLMa w 2 miesiace, cos ci sie przewidzialo :D Ja z nim zaczynalem i wiem :P A faktycznie gral niebotycznie o wiele wiecej ode mnie prawie jak no-life :D

Karwacek - a co mi po twoich przeliczeniach ? Mowmy o realnych mozliwosciach a nie utopijnych :D i pamietajmy ze jest to goly serwer !!!

Goku - nie chce mi sie w to wierzyc moze, dlatego ze ostatnio expowalem troche i wiem jak mniej wiecej to wyglada (chodzi mi o czas expa i lvl), oczywiscie to moze byc prawda ale robione przez osoby, ktore cos juz na ten temat wiedza, a napisac to ja tez sobie moge ;)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.


Ostatnio edytowano 2 lut 2006, 00:40 przez Bodziu, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 00:36 
Cytuj  
Tak ale ja mówiłem o pierwszych osobach na serwerze.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 00:48 
Cytuj  
Powodzenia z Maatem bez vile elixirów i innych soczków :D W zgimpowanym sprzęcie (pewnie w AFach).


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**

Posty: 220
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 01:02 
Cytuj  
No i wlasnie mi tez chodzilo o "goly" serwer bo tak w zalozeniu napisal Comodo, a ja napisalem odpowiedz WLASNIE na jego posta. Potem zaczely sie spekulacje ze 2 miesiace to bez zadnego problemu, tylko ze czesc zapmniala przeczytac co napisal Comodo. Dalej to juz byl mix i wstawianie kolesia ktory zaczynal na serwerze juz z ekonomia. Wiec po to napisalem o kupowaniu gili bo rozmowa zeszla na inny tor, skoro masz wszystko na AH to MUSISZ to kupic, sorry ale nikt z gimpem nie bedzie gral bo to TYLKO opoznia exp per hour. Dalej pokaz mi 6 osob ktore :
1) sa w stanie na lvlu 55 zrobic G2
2) przyklad BLM : ktore party jest w stanie zrobic BLM AF3
3) zrobienia AF3 dla whm na lvl 58 w 6 osob (ciagle jest to 6 osob zapalencow czyli rozne joby) jest awykonalne. Tank zginie w przeciagu pierwszych 10 sekund.

Mozna mnozyc przyklady. Prawda jest taka zaczynajac od zera na jakimkolwiek serwerze i NAWET kupujac gile nie ma takiej mozliwosci zeby zrobic postac na lvl 75 w 2 miesiace. Na "golym" serwerze jak napisalem najlepsi moga to zrobic w 8-10 miesiecy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 01:42 
Cytuj  
Zarowno Suczka jak i Ed robili 75 z pol roku (Suczka zreszta chyba nawet nie zrobil, doszedl do 70-71) a obaj grali naprawde praiwe cala dobe.

Tylko pamietac trzeba, ze kiedys trzeba bylo wiecej expa na nastepny lvl, nie bylo exp ringow i za EP/DC dostawalo sie mniej expa (dzis nawet farmujac mozna zrobic lvl).

**

Posty: 220
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 01:50 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Przeciez oni nie potrafia expowac... Grupa normalnych graczy w takim stanie zrobila by to samo w okolo 2 miesiace.

Prosze:
http://russta.livejournal.com/84433.html#cutid1
Half-Static, nie manaburn, ani arrowburn. Bez pomocy, bez mertwienia sie o itemy/kase bo je posiadajace. Prawie rowne 3 miesiace,ale: nie expowania codziennie, godziny expa roznily sie bardzo - raz 3 godziny raz 7 godzin.


Czy ty nie potrafisz czytac uwaznie ? Podajesz przyklad ludzi ktorzy maja rank 10, dostep do sky i kilka jobow na lvlu 75. Czy jest to TO samo co ja napisalem ? Ci rmt zaczeli od kompletnego zera RANK 1, bez sky i bez zadnych misji wiec CHYBA logiczne jest ze zajelo im to wiecej czasu bo byli 9 rankow nizej bez sky i bez CoP. Teraz maja wszyscy rank 10 i robia wszystkie ENM co piec dni na naszym serwerze.

Ok oto oni:
Obrazek

No to teraz wypadaloby sie przedstawic to wlasnie ja Mikunia :

Obrazek

Obrazek

Dlaczego kocham Ifrit's Cauldron :

Obrazek

Jeden z ostatnich Kirinow (przewaznie robimy 3-4 pod rzad) :

Obrazek

Obrazek

Ceny z niedzieli - niestety dla mnie Unsho nie chce wypasc z KS99 T.T a ceny sa jak widac :

Obrazek

I na sam koniec cos czego NIENAWIDZE robic Rostrum Pumps, to byl nasz pierwszy run :

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 08:02 
Cytuj  
Cytuj:
Goku - nie chce mi sie w to wierzyc moze, dlatego ze ostatnio expowalem troche i wiem jak mniej wiecej to wyglada (chodzi mi o czas expa i lvl), oczywiscie to moze byc prawda ale robione przez osoby, ktore cos juz na ten temat wiedza, a napisac to ja tez sobie mog

No to sa osoby, ktore wiedza akurat Bodziu. Moge potwierdzic slowa tej osoby, bo to stary gracz i nie oszust ^^;

Mik: Wogole nie wiem do czego dazysz... Rank czy dostep do sky nie maja nic wspolnego z expowaniem i nie powinno sie tego wliczac do czasu jesli juz chcesz miezyc. Te 2 rzeczy nie sa niezbedne do expowania i np. u nas niektorzy RMT robili ranki czy sky majac dopiero lv 75. Rank 10, dostep do Sky, cz do sea nie przyspiesza zdobywanego expa -.-

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 08:41 
Cytuj  
OK Goku, ale wez pod uwage ile im rzeczy odchodzi, na ktore potrzeba kupe czasu jak: wszystkie genkai, no 1 to moga zrobic w swojej grupie, ale zabij 3 NMki w Xarca grupa 6osobowa, bo przeciez jest to nowy serwer i raczej nikt nie poleci tak jak oni i zrobi te paredziesiat lvli w miesiac :) O sprzecie nie wspomne, bo i skad maja go wziac, na AHa na pewno kupy rzeczy nie bedzie, a krafterow rowniez. Generalnie warunek, ze jest to nowy serwer jest dosc istotny i bardzo znaczacy, ktory wplywa bezposrednio na czas expa :)
A to, ze tak zrobili zgrana paczka, to jestem wstanie uwierzyc, kiedy ma sie wszytko pod reka to poswiecasz tylko czas na tluczenie mobkow co jest mozliwe przy odpowiedniej ilosci wolnego czsu jak i konkretnego podejscia do zadania :) W koncu ja zrobilem 17lvl (20-37) w jeden tydzien i to w random party.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 08:57 
Cytuj  
No tak Bodziu, ale przy tych RMT my nie mowilismy o nowym serverze tylko o expowaniu wogole. Co do Genkaiow to Mik powiedzial, ze mieli pomoc lv 75 przy expowaniu to czemu nie i przy Genkaiach?

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 09:08 
Cytuj  
Taki nowy serwer to raj dla zawodowych farmerow gil. Grajac 24h/dzien szybko zrobia max lvl, sky, sea, 100 lvl craftu i beda dyktowac ceny.

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 10:02 
Cytuj  
Ja bym chcial zagrac na takim serwerze... a lvlowalbym BRDa.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 10:38 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Erelen będzie się twardo upierał przy swoich założeniach ale mimo wszystko nie odmówię sobie komentarza:

Przypuśćmy, że faktycznie bierzemy pod lupę BLMa.

-Nie ma crafterów. JAK zamierzasz zdobyć ubranka i sprzęt potrzebny do sensownego funkcjonowania postaci? Kto scraftuje soczki, kto scraftuje staffy nie wspominając nawet o HQ Elemental Staffów bo to wymaga WW i jeśli się nie mylę GS na dwóch wysokich poziomach (Ore się przerabia w Bead, które jest składnikiem staffa razem z Ebony Lumber). WW 100+3 z supportem z gildii w New Moon ma uśredniając 30% szansę na HQ. Z CZEGO je zrobi?

Jak dojdziesz na spoty do expa skoro nie masz silent oil/prism powder?

-AH nie istnieje bardziej niż na poziomie prymitywnym (kryształy i popularne dropy jeśli wogóle ktoś to będzie wystawiał)

-Zdobywanie Gil to questy i sprzedawanie dropów do NPCów. Jak wiemy kasa z tego nie jest "prima-sort". Niektóre spelle u NPCów kosztuja dość sporo. To dość poważne spowolnienie. Aby nabyć sprzęt u strazników trzeba mieć ODPOWIEDNI RANK, CP by się nawet uzbierało ale zrobienie rank troche czasu zajmuje.

Nie wierzę, że można zrobić 75 level w 2 miesiące, nawet taką profesją jak BLM, nawet hipotetycznie zakładając że ma się ekipę podobnych postrzelonych psychopatów podłączonych do kroplówek z zapałkami w poprzek powiek. Nie na serwerze gdzie nie ma AH, nie kiedy jest się odciętym od WSZYSTKIEGO poza NPCami.

Może znasz kolesia co zrobił to w dwa miesiące na twoim serwerze. Fajnie. Teraz powiedz mi jaki rank miał jak levelował BLMa, ile razy korzystał z AH do zakupu sprzętu i ilu graczy na swoim levelu BLMa miał do swojej dyspozycji kiedy rozpoczął expowanie. Czy miał w swoim inventory coś więcej niż ekwipunek typu "onion" RSE szmaty i 100 gil? Jak nie to daruj sobie wszelkie próby tłumaczenia jaki to szef wszystkich szefów z tego gościa jest że zrobił BLMa w 2 miesiące.


Przesadzasz Rhae, w dupciach wam sie poprzestawiało od dobrobytu ... :)
Nie potrzeba żadnych elemental staff do expowania -> pomagaja, ale nie muszą być!, to że ktoś sobie zakłada że musi je mieć nie znaczy że miec je musi każdy.

90% zaklęć BLM-a jest kupowalana od NPC-a, problem moze być z kasa na te zakupy ale kupic je mozna.

Ekwipunek dla BLM-a to może być nawet zwykła szmata RSE jak ty to nazywasz, dla mnei to jest i pozostanie uber ekwipunek dla maga ...

Da się expować bez ranków, zilartów, copów itd ...
Da się expowac bez food, uber itemów i kupy kasy ...
Maata da się pokonać bez uber sprzetu, zajmie to tylko wiecej czasu -> ja pokonałem Maata bez eliksirow choc mialem oba w 3 probie a jedyny HQ jaki mialem to wind na ta walke i cap w elemental magic. Bodziu pokonał Maata majac tylko Ice Staff a ównie dobrze mógł mieć wan z int+
Tylko co to za exp .. i co za fun z gry logowac sie tylko po to aby nabic expa i nic innego ...

Co do Legendy Suczki - w ciagu 4 czy 6 miesiecy dignoł chlopak lv 72/73, i był najszybciej expujacym Polakiem i wogole gosciem ze strefy innej niz JAPAN ... JP robili z nim GK, ZM i inne takie. Kiedy my z reszta ls-a gnebilismy robale albo netoperki on juz robil pierwszego GK. Ale on grał mniej wiecej tak - pol dnia w kopalni pol dnia exp ...

Co do legendy Edwina to jest ona imo mocna przesadzona, edwin expowal postac okolo roku, i zaczynał naprawde wolno i bardzo wolno mu to szlo do pewnego momentu ... przypadkiem wystawil bilet - revard z moogle questu - za 5 baniek i ktos go kupil, poniewaz koles ostro zaczol po nim jechac i go jebac nie oddal mu za niego kasy co caklowicie rozumie, od tej chwili edwin dostal skrzydel w expie ... zatrzymal sie znow kolo lv 50 na GK i prawdopodobnie z braku kasy tez ... potem edwin zostawial boota w dalktuf tower kiedy spal i kampowal nm-a, robil to tez w ordeless cav vide sniper ring ....


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 12:49 
Cytuj  
Co do "szmat RSE" miałem na myśli startowe ubranko a nie to na lvl 29 :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 14:20 
Cytuj  
Stok - te RSE tez trzeba zrobic i wcale nie jest takie proste zrobic je samemu, poza tym ta Twoja wyobraznia o BLMie w ogole mnie zadziwia :o :roll:
Ale konkrety 90% czarow kupionych u NPCeta:
- wszystkie czary -ga powyzej tier1 nie kupisz u npceta,
- wszytkie czary ancient, tier 4 z podstawowych nie kupisz,
- warp, warp2, sleepga2, aspir, drain, escape, tractor nie kupisz u NPCeta,

wiec powiedz mi gdzie ta Twoja rzekoma 90% ilosc czarow kupiona u NPC ???

btw. a skad ty wiesz jak ja pokonalem Maata, grales moja postacia ??? do pokonania Maata potrzebne mi byly czary, ktorych nie kupisz u NPCeta LOL
Stok ja Cie naprawde prosze nie pisz na temat BLMa zanim nie zrobisz go do 75lvl, bo ja moge to samo napisac o RDMie, taki miecczyk z charliego mu wcale do szczescia nie jest potrzebny, a zabijacie sie o niego bedac na 75lvl :P


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 14:55 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Stok - te RSE tez trzeba zrobic i wcale nie jest takie proste zrobic je samemu, poza tym ta Twoja wyobraznia o BLMie w ogole mnie zadziwia :o :roll:

Bardzo proste jesli nie robisz tego sam, mobki dropujace klucz sa EP/DC dla lv 30
Bodziu napisał(a):
Ale konkrety 90% czarow kupionych u NPCeta:
- wszystkie czary -ga powyzej tier1 nie kupisz u npceta,
- wszytkie czary ancient, tier 4 z podstawowych nie kupisz,
- warp, warp2, sleepga2, aspir, drain, escape, tractor nie kupisz u NPCeta,

taaa, zwłaszcza że nagminnie uzywasz _expujac_ Acientow i -GA ... zreszta : http://mysterytour.web.infoseek.co.jp/f ... index.html
Warp, Warp II, Sleepga II, Aspir, Drain są nagroda z questu, tak banalnego że nawet nie waż sie wspominac o jakiś trudnosciach z nim zwiazanych ... tractor pochodzi z trupikow w qufim i tez jest to czar o bardzo czestym uzyciu w exp party, normalnie nie uda mi sie zaliczyc zadnego expa zeby przynjamniej 20 razy go nie uzyc :roll:
Bodziu napisał(a):
wiec powiedz mi gdzie ta Twoja rzekoma 90% ilosc czarow kupiona u NPC ???

http://mysterytour.web.infoseek.co.jp/f ... index.html
Bodziu napisał(a):
btw. a skad ty wiesz jak ja pokonalem Maata, grales moja postacia ??? do pokonania Maata potrzebne mi byly czary, ktorych nie kupisz u NPCeta LOL

Chyba zapomniałeś "Misiu" ale dużo o tym mówiłeś i razem że tak powiem nie raz bylismy po testimony dla BLM i wogole duzo gralismy wtedy razem, twoje problemy byly mi znane tak jak moje tobie ... :roll:
Bodziu napisał(a):
Stok ja Cie naprawde prosze nie pisz na temat BLMa zanim nie zrobisz go do 75lvl, bo ja moge to samo napisac o RDMie, taki miecczyk z charliego mu wcale do szczescia nie jest potrzebny, a zabijacie sie o niego bedac na 75lvl :P

A se pisz o RDM co chcesz,a co do joya to chcialem go miec ale nei byl mi potrzebny do exp co zreszta widac po tym jak szybk osie zabralem za zdobywanie tego itemu w porownaniu np do dark staff czy inny pierdolek wiec .. Bodziu :roll:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.