mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 21:36 
Cytuj  
zawsze czekamy do 15 minut ...ostatnio bylo troche zamieszania > ale wyszlo wszystko ok


_________________
COLD is BACK !

**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 18:47 
Cytuj  
Cold, wczoraj sie dowiedzialem ze bede w Krapkowicach od soboty. Wiec bedzie tak ze albo Bless albo Ja pojdziemy.
...chyba ze bede mogl na twoim starym compie grac (niewiem czy dziala i jak z netem).


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 16:48 
Cytuj  
To jak kto będzie jutro? Coldee i ja będziemy. Jasonos sądzę, że też będzie (zawsze jest o tej porze). Pisać kto jeszcze będzie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 16:57 
Cytuj  
nom.....malo nas jest na jutro . ja ze Zjawka duujemy smn przed enm i po. dlatego napiszcie KTO bedzie < KOGO nie bedzie ....jak dotad wiem ze Oza MOZE nie byc
Bless czy Gizmos pojdzie ?????

Piszcie co i jak


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 16:59 
Cytuj  
Jednak nie moge sry ..


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50


Ostatnio edytowano 28 paź 2006, 17:12 przez Qurama, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 17:01 
Cytuj  
Uczestnictwo słownie mi potwierdzili już Jasonos (WAR/NIN) i Sonoman (WHM).

1. Coldee SMN
2. Krzysiek WAR/NIN
3. Jasonos WAR/NIN
4. Sonoman WHM
5. Bless/ Gizmos WHM?
6 Gizmos/ Bless ???

Przydałby się jeszcze jeden (przynajmniej) DD/ Tank

**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 19:12 
Cytuj  
Cold, mozem byc obaj - powiedz tylko czy moge grac na twoim starym kompie. I need your - OK - !


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 19:48 
Cytuj  
Gizmos > Bless do mnie na kompa > ty u blessa w domu > tak sie zgodze > i po enmie do domu > NIE MA PARTY u mnie wchacie jak nikogo nie ma ( mnie lub Gochy )

sorry za prywate


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 10:32 
Cytuj  
Niewiem jak to jest w Irlandii ale u nas było cofnięcie zegarków i mamy dopiero 10:30, także wypad dopiero za 1,5h.

**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 13:39 
Cytuj  
Gizmos: WHM/BLM + TheBlessOne: BLM/WHM
Piszemy sie na nastepna niedziele - ale tylko jak pojdzie 6 osob...


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 18:00 
Cytuj  
Ja mogę iść nawet w 12 osób. Chciałbym jednak żeby wszyscy byli punktualnie na miejscu zbiórki.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 18:26 
Cytuj  
Ja też się piszę na następną niedzielę i dal mnie może iść... no max 10 osób. Ale sądzę, że 4x WAR/NIN, SMN, WHM i choćby THF (a może pomoże z dropami) wystarczy w zupełności. Czyli 8 osób.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 18:41 
Cytuj  
Ja chętnie pójdę jako THF :) Strasznie lubiłem grać tym jobem i jedynie zbieg okoliczności + namowy kilku osób, zadecydowały, że zostałem NINem.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 19:55 
Cytuj  
spoko .... znow czekalismy ponad Plan . na mnie 15 minut po 12 ( bo randkowalem ze Zjawcia ) :p

na nowych , na Allbina.

mam za "miętkie serce " bo powinnismy juz dawno byc w srodku, ale coz
Dalismy dupy z Krzyskiem > ja zle wyszedlem z kilkoma osobami > Kris ...wie co zrabal. jjakby nie te spoznienia moglismy miec dobry czas > a tak.... next week znow zaczniemy w mea . i troszke szybciej.

to co z itemkow bedzie to na earringi > dla whm + medicines. Moze niedlugo trzeba sie zaczac zastanawiac nad enm 50 w Monarch Linn . zajrzyjcie na link > poczytajcie , pomyslcie...my robilismy to w 3 osoby ..wygrana > no drop niestety

lvl 40

http://wiki.ffxiclopedia.org/Bad_Seed

http://wiki.ffxiclopedia.org/Fire_in_the_Sky

lvl 50

http://wiki.ffxiclopedia.org/Beloved_of_the_Atlantes

http://wiki.ffxiclopedia.org/Bugard_in_the_Clouds
(ten robilismy )


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 01:29 
Cytuj  
Ja chcę Vazhl ENM: http://wiki.ffxiclopedia.org/Pulling_the_Plug

I chcę to: http://wiki.ffxiclopedia.org/Toreador%27s_Ring

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 01:49 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
"Venessa in Ru'lude Gardens (H-10) will offer you the option into Promyvion - Vahzl if you have completed the Chains of Promathia missions and reached chapter 5 or above." Długa droga jednym słowem ;) Pozatym jeśli wypadnie Torreador Ring to wątpie że się ktoś zgodzi, żeby ktoś go sobie wziął, jeśli w przypadku sprzedaży jest 14 baniek do podziału :har: Osobiście też bym nie pogardził tym itemem, ale jestem realistą. Nawet gdyby się umówić, że chodzimy aż do momentu kiedy wszyscy lootną, to pomijając wipy, przy takim rare dropie i możliwości chodzenia raz na tydzień (48 razy wciągu roku) to nie wiem czy większość z nas będzie w tą gre jeszcze ciupać do czasu aż wszystkim zdobędziemy ten item. Ja w sumie może już zabiłem 15 ENMów z Vahzl, Holla, Mea i był JEDEN drop jak byliśmy z Suczką w Mea.[/url]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 10:01 
Cytuj  
Drobny szczegół nie każdemu ten item jest potrzebny. Poza tym nie napisałem, że będę chciał lotować Impetuous Vision. Jest wiele innych rzeczy, które mogą być dobre jak np. Woodsman Ring (ENM 40 Colda), czy Kshama Ring 2 i 8. Ze wszczorajszych ENMów jak się wszystko dobrze sprzeda to ze 330k wyciągniemy. Także też źle nie było.

Co do mojego Shade Seta. Niektórzy nie wierzą w jego działanie. Ale podczas niefortunnej walki w Dem (nadal nierozumiem tego co się tam stało lol) jak mobek był na mnie to z 10 razy miałem Intimidate (raz na pewno 3x pod rząd) i z 8 razy spudłował. Czyli, że 18 razy uniknąłem ciosu. + jeszcze cienie. Następnym razem biorę Neckchoppera. Może będę bił słabiej ale będę trafiał. Traciłem Hate przez to, że pudłowałem. Za tydzień wszystko musi pójść jak trzeba z ENM. Będzie czas na zrobienie Promów MJowi. Raz w tygodniu i za miesiąc będzie je miał. Przed walkami jak będzie trzeba to wracamy się do Jeuno po Animy. Niema co ryzykować.

Trzeba będzie wprowadzić kilka rulesów. Dwa ode mnie:

1. Mogę prowadzić ale wszyscy mają słuchać moich poleceń (żeby nie było znów, że piszę STAĆ a ktoś za mną biegnie).
2. Jakiekolwiek sygnały (do ataku, do wejścia do ENMa, dotyk kuli po walce...) daje lider Alliance (Party). Wyjątkiem jest oczywiście agrro. Wtedy napierdzielamy albo padamy w bezpiecznym miejscu.

Narazie tyle.

P.S. Mam Teal Memosphere na mapę w Holla, ktoś ma na mapę w Dem. Sądzę, że wartoby było zaryzykować i zdobyć te mapy. Przydały by sie w razie jakieś zguby. Moby dropujące Memosphery: http://wiki.ffxiclopedia.org/Promyvion_Map_Guide - możnaby spróbować sfarmić jak ktoś byłby wcześniej w niedzielę (ale to ze 4 osoby, żeby nie było za długich przestojów).

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 12:04 
Cytuj  
Ja sie zglaszam bst/nin tym razem mam czas do 15:00 wiec mam nadzieje ze zaczniemy o 12 i sie wyrobimy w 3h

Co do Toreador ringa to trudno zeby byl na niego free lot xD split jest jedynym rozsadnym rozwiazaniem, chyba ze zrobic z tego naprawde event cotygodniowy ze enm dem,mea,holla,monarch,vazhl,psoxja i przydzielac punkty jak w hnmls :) taki enmls :) i bidujemy wtedy ale ja bym sie nie podjal organizacji raczej.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 12:17 
Cytuj  
Wogole proponuje zbiorke o 10 i to taka ze max 10:10 wychodzimy i jak ktos bedzie pozniej to nie idzie na pierwszy enm jego strata. I nie wiem jak mozna robic enm 4-5h O_o podobno tyle robiliscie... Jak ja to kiedys robilem z CC to trawlo max 2h a czesto wyrabialismy sie w troche ponad godzine...
20-25 minut na dojscie do spire to max, taktyke wiekszosc zna wiec rest 3 minuty i walka 10 przejscie miedzy cragami to jakies 5 minut w sumie 3x (25+5+15+5) 150 minut to powinien byc kompletnie maksymalny czas na zrobienie tego.... nie bylem z Wami w tym tygodniu wiec nie wiem co sie dzialo ze o 17+ jeszcze robiliscie


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 12:29 
Cytuj  
Juz chcialem napisac ze tez bym poszedl ale slady zamkniete a serio to wypad na 3xENM 30cap to zwykle do 2h zajmuje...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.