mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 15:33 
Cytuj  
Udało się komuś już ztransferować??
Ja nie mogę bo:

Because this month's service fees have not yet completed processing, you cannot transfer your PlayOnline ID.
Please try again next month.

Troche bez sensu...

EDIT:
Właśnie coś znalazłem

Cytuj:
Customers who have reactivated Content IDs, purchased additional expansions, performed world transfers, or made any other additional purchases during the month of July, will not be able to complete the transfer process until after the monthly maintenance the end of the month


Ja zawsze 2 dnia miesiąca musiałem wpisywać jeszcze raz moje dane etc bo mi nie chciało pobierać kasy z konta automatycznie, musiałem zawsze wpisywać moje dany karty i klikać "pay" aby coś pobrało, czyli aktywowałem każdego miesiąca content ID. Pewnie znów będę musiał to zrobić 2 sierpnia i co później? Znów nie będę mógł zrobić transferu czy jak?


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 16:50 
Cytuj  
Ragni napisał(a):
Udało się komuś już ztransferować??
Ja nie mogę bo:

Because this month's service fees have not yet completed processing, you cannot transfer your PlayOnline ID.
Please try again next month.

Troche bez sensu...

EDIT:
Właśnie coś znalazłem

Cytuj:
Customers who have reactivated Content IDs, purchased additional expansions, performed world transfers, or made any other additional purchases during the month of July, will not be able to complete the transfer process until after the monthly maintenance the end of the month


Ja zawsze 2 dnia miesiąca musiałem wpisywać jeszcze raz moje dane etc bo mi nie chciało pobierać kasy z konta automatycznie, musiałem zawsze wpisywać moje dany karty i klikać "pay" aby coś pobrało, czyli aktywowałem każdego miesiąca content ID. Pewnie znów będę musiał to zrobić 2 sierpnia i co później? Znów nie będę mógł zrobić transferu czy jak?


Mysle ze bedzie trzeba zrbic transfer przed reaktywacja i reaktywowac juz z transferem?


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 17:56 
Cytuj  
Mialem nadzieje ze zrobia to jak nalezy.....
ale widac SE to SE, nie moge oczywiscie transferu zrobic bo zawsze musze wbijac payment info na poczatku miesiaca....
i ze nie mozna poprostu karta zaplacic z gory tylko jakies crysta....
czas pograc w wowa niech sie SE wypcha tymi "ulatwieniami"


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 20:58 
Cytuj  
katsu napisał(a):
Mialem nadzieje ze zrobia to jak nalezy.....
ale widac SE to SE, nie moge oczywiscie transferu zrobic bo zawsze musze wbijac payment info na poczatku miesiaca....
i ze nie mozna poprostu karta zaplacic z gory tylko jakies crysta....
czas pograc w wowa niech sie SE wypcha tymi "ulatwieniami"


EMO!


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 22:21 
Cytuj  
katsu napisał(a):
Mialem nadzieje ze zrobia to jak nalezy.....
ale widac SE to SE, nie moge oczywiscie transferu zrobic bo zawsze musze wbijac payment info na poczatku miesiaca....
i ze nie mozna poprostu karta zaplacic z gory tylko jakies crysta....
czas pograc w wowa niech sie SE wypcha tymi "ulatwieniami"


Podpisuję się pod tym obiema rękami. Odjebali taką fuszerkę że szkoda gadać. Co to wogóle za pomysł żebym nie mógł zapłacić tyle kosztuje miesiąc grania tylko muszę nadpłacać do przodu te pare plnów? Przecież nie oddadzą mi nadwyżki jeżeli zrezygnuję po miesiącu.

I fakt, wow to jest rozwiązanie, od czasów bety sam silnik poprawiony, wygląd świata rewelacyjny, nie to co puste finalowe przestrzenie, silnik user-friendly i nie ma wiecznych problemów z party na raidach (z tego co widzę bo jeszcze nie jestem na tym etapie.) Może i FF jest wyzwaniem ale niech się kurwa SE obejrzy na konkurencje bo graficznie na chwilę obecną nawet grafika z lineage go wyprzedziła (że o innych aspektach nie wspomne.)

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 22:31 
Cytuj  
Kurde Katsu, Zang, dajcie znać czy rezygnujecie z FFXI bo jak tak to chyba to pier*. Hucka rozumiem bo bebiczek > all. Sam ostatnio ledwo wyrabiam się aby pograć Abyss i jeden NM w VW a to dopiero przedślubne organizacyjne sprawy.
Zastanawiam się czy nie zostawić tego po prostu z powodu braku czasu. A te nowe wymysły typu crysta to nie wiem kto wymyślił bo kurde ja nie zajmuje się co do zasady takimi pierdołami aby kupić odpowiednią ilość czegoś na koniec miesiąca od tego jest karta aby to się załatwiało samo.

EDIT: WOW to dla mnie nie rozwiązanie :/.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 22:39 
Cytuj  
Ja raczej dziękuję finalowi na bliżej nieokreślony czas (czytaj do momentu aż pójdą po rozum do głowy i zaakceptują informację że to całe zjebane crysta to nie jest wyjście, tak samo jak zmuszanie ludzi do zmiany waluty lub do momentu aż się nałóg odezwie.)

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 23:22 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
katsu napisał(a):
Mialem nadzieje ze zrobia to jak nalezy.....
ale widac SE to SE, nie moge oczywiscie transferu zrobic bo zawsze musze wbijac payment info na poczatku miesiaca....
i ze nie mozna poprostu karta zaplacic z gory tylko jakies crysta....
czas pograc w wowa niech sie SE wypcha tymi "ulatwieniami"


EMO!


Nie emo, syndrom skończonego relika ;)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 04:50 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
Ja raczej dziękuję finalowi na bliżej nieokreślony czas (czytaj do momentu aż pójdą po rozum do głowy i zaakceptują informację że to całe zjebane crysta to nie jest wyjście, tak samo jak zmuszanie ludzi do zmiany waluty lub do momentu aż się nałóg odezwie.)


Ragni cos pisal ze mozna placic w funtahc i jest wtedy 899 crysta ( ale on czesto jakies glupoty gada :P ). JEsli to prawda to sporo polakow zaplaci taniej a nie drozej. Crysta to rzeczywiscie kiepskie rozwiazanie ale w mmo sie gra 30 dni w miesiacu a placi przez pol godziny, wiec nie wiem czy forma platnosci jest dobrym powodem zeby zmieniac gry XD Ja wole grac w ulubione mmo i sie jebac z placeniem przez pol godziny w miesiacu niz jebac sie z gra ktora mnie nudzi przez miesiac i przez pol godziny wygodnie placic. Chyba ze komus sie WoW podoba jako gra to wtedy co innego.


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 07:34 
Cytuj  
Spoko Have ja jeszcze im daje szanse, ale qrde mnie mega wku... znaczy zdenerwowali, nie moge transferu zrobic bo reaktytowwalem konto, jak qrwa co miesac przez ich zrabany system pobierania platnosci ktory ich nie pobeiral u mine nigdy z automatu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 07:45 
Cytuj  
System zostal wymyslony na potrzeby FFXIV, wiec sie nie dziwcie, ze jest dziwny. :)

Te dolary to byl blad SE, bo EU juz od dawna POWINNI placic za gry w funtach/euro.

Generalnie nowy system to krok na przod, bo reaktywacje ID byly strasznie wkurwiajace, no i teraz grajac powiedzmy od 20 sierpnia placac dostajemy caly miesiac gry, a nie 10 dni (!).

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 16:52 
Cytuj  
ja tam tesknie za ff ale dopiero od 12 sierpnia mam urlop to bede gral bo tu na tym necie to szkoda sie wkurwiac. btw gra ktos moimi charami? w sensie brok/swc?


_________________
Jast v2.0

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 17:19 
Cytuj  
swc gra


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 20:07 
Cytuj  
to gut powiedzcie jej ze 12 wracam jak bedziecie mieli okazje


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 23:53 
Cytuj  
egoist napisał(a):
to gut powiedzcie jej ze 12 wracam jak bedziecie mieli okazje


Dzis mus konczylismy 50 fangow (dzis 31 wczoraj 19) z hydry. Szybkie 19M ^^


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2011, 11:42 
Cytuj  
Dzisiaj na ffxiah przeczytałem coś takiego: "The opportunity to transfer your FINAL FANTASY XI character will end Wednesday, August 31, so we encourage you to act without delay." A co we wrześniu jeżeli nie przetransferowałem postaci? Skasują mi ją?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2011, 11:52 
Cytuj  
Po prostu nie bedziesz mogl grac poki nie zrobisz transferu.

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 4 sie 2011, 12:48 
Cytuj  
nie trzeba kupowac zadnych krysta i mozna placic normalnie karta - nie ma z tym problemu, problem jest tylko taki ze jak placilem 11,5 euro to teraz wychodiz 13,5 bo pobieraja wiekszy charge od transakcji ktora jak mi sie wydaje liczona jest od ilosci operacji na koncie, czyli np. za reaktywacje kazdego char osobna prowizja albo jakos w ten desen - fakt faktem ze dostalismy ukryta podwyzke za granie

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2011, 13:01 
Cytuj  
TandK napisał(a):
nie trzeba kupowac zadnych krysta i mozna placic normalnie karta - nie ma z tym problemu, problem jest tylko taki ze jak placilem 11,5 euro to teraz wychodiz 13,5 bo pobieraja wiekszy charge od transakcji ktora jak mi sie wydaje liczona jest od ilosci operacji na koncie, czyli np. za reaktywacje kazdego char osobna prowizja albo jakos w ten desen - fakt faktem ze dostalismy ukryta podwyzke za granie


Nikt nie twierdzil, ze jest problem z placeniem karta. Problem jest z firma, ktora S-E uzywa do zajmowania sie tymi transakcjami - Click&Buy - ma nienajlepsza opinie, beznadziejny customer support i rozne dodatkowe oplaty za co sie tylko da, wiec jak juz ich uzywasz to miej, ze zawsze wszystko bedzie ok, bo inaczej bedziesz musial sie uzerac ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2011, 17:30 
Cytuj  
Ja próbowałem najpierw przez to Click&Buy właśnie zapłacić ale....nie udało mi się założyć tam konta nawet :) Pisali coś że błędny adres wpisuje patałachy :) jakbym nie wiedział gdzie mieszkam hej! :)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.