mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2007, 17:48 
Cytuj  
Szczerze to co do CoPowych dynamisow ..... nie licz Glizdus na to szczegolnie
po ostatnim sobotnim dynamisie > jak Rha mial DC .

Ogolnie to smieszy mnie taka sytuacja gdy potezny DYNAMIS ls ze wsparciem jednego z najlepszych HNMlsow na Ramuhu nie potrafi zorganizowac ( lub wplynac ) dla/na ludzi ,aby byla kasa na wejsciowke .

Zwlaszcza ze w tym momencie NIKT notabene relika nie robi wiec Monetki sa i leza.

sluchajac FOCH pierdolnietego Sehra , ktory na Jeuno nie pojdzie , na windurst tez nie ( a ludzie potrzebuje tam clearance ) to odechciewa sie chodzic na dynamisy . Liderzy powinni takich pojebow ukrocic takie zachowanie ( taki Sehr to juz niejednemu za skore zaszedl > moje prywatne obserwacje :) )

Mysle ze juz pora zaczac robic na Powaznie CoP dynamisy . Gal , Rha przemyslcie to > wiem ze trudno ukonczyc Valkurm czy Quifm , ale MUSIMY PROBOWAC

-------------------------------

mysle ze w najblizszym czasie powiiny sie odbyc BRAKUJACE miasta : JEUNO i WINDURST . smieszne jest to ze duzo ludzi potrzebuje stamtad wciaz AF2ów .

Przemyslcie to > a reszta moze sie wypowie , co mysla na temat CoP dynamisow > i reszty .


_________________
COLD is BACK !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2007, 22:43 
Cytuj  
Chcialbym zeby Gal i Rha napisali cos na Polskim forum na temat stanowiska wobec dynamisow i liderowania > nie tylko na Pixies gdzie kilka osob z DP nie ma dostepu ..... wiecie o czym mysle .

chcialbym o tym "pogadac" gdy przedstawicie swoje zdanie na ten temat ( boze jak to powaznie zabrzmialo :p ) .

Piszcie , bo i tak nie macie co robic miedzy oknami Nida :)


_________________
COLD is BACK !

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2007, 22:54 
Cytuj  
Zamierzałem jutro napisać ale widać że siatka szpiegowska jest dość silnie rozwinięta ;)
Ze względu na brak czasu muszę zrezygnować z pomagania Rha w prowadzeniu Dynamis. Po odbytej z nim rozmowie ustaliliśmy że On także poda się do dymisji. Bądź co bądź jesteśmy na Dynamisach praktycznie zawsze od jakichś 2 lat i nawet najciekawszy event może się znudzić (a jak wiadomo Dynamis do tych najbardziej interesujących nie należy). Uważam że najlepszym wyjściem byłoby zachowanie DP w tej samej formie, czyli w grę wchodzi przejęcie. Problem jest natomiast jeden - nikomu się nie chce. Wiem że parę osób byłoby skłonnych coś robić natomiast nie wiem w jakim stopniu.
Od siebie dodam jeszcze że jestem wdzięczny za AF'y i relica które pomogli mi uzyskać ludzie z DP i na tyle na ile będzie to możliwe postaram się bywać na runach, niestety nie jestem w stanie zagwarantować mojej obecności, dlatego też taka jest moja decyzja.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2007, 23:09 
Cytuj  
Moim zdaniem powinniście zostać, gdyż ludzie darzą Was szacunkiem - dokoptujcie tylko dwóch dodatkowych liderów. Ostatnio całkiem aktywny jest m.in. Coldee.
Z tego co widzę to w życie DP angażuje się także Naiku.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2007, 23:24 
Cytuj  
Tczewiak, czlowiek po prowadzeniu tyle czasu runow, trawajacych co by nie bylo 3h, ma juz troche dosc :P
wcale sie nie dziwie ze Rha i Gal rezygnuja z prowadzenia, to meczaca i nudna robota, stresujaca i czesto wkurzajaca.
ja mam serdecznie dosc zajmowania sie limbusem (a zajmuje sie juz jakis dluzszy czas), a to przeciez event trwajacy raptem max 1h...
nie sadze zeby pisanie, ze powinni zostac bylo na miejscu, swoje zrobili a i jeszcze wiecej :P
dodawanie liderow do juz istniejacych nic nie da, bo wiadomo ze i tak cala robota spadalaby na tych starszych stazem, masa tellow przed runami, zastrzezen, przeklenstw itd. nie oderwa sie od tego, dopuki nie zrezygnuja.


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2007, 23:27 
Cytuj  
Cieszy fakt, że ludzie darzą nas szacunkiem, cieszą osiągnięcia, radość ludzi z nowych zbroi, zdobywanie dostępu i tak dalej niestety liderowanie poniekąd zmusza do regularnej obecności a to w tej chwili niestety zarówno z Gala jak i mojej strony jest nie do zagwarantowania.

Chciałbym znów się cieszyć dynamisem jak na początku ale teraz to tylko rutyna a dodatkowo dochodzi denerwowanie sie aby osiągnąć cel na danym runie, rozwiązywanie dramy ne tellach/lsie a to wszystko cały czas tankując. Czasem myślę "o nie znów dynamis trzeba robić" to nie jest właściwe podejście a nie chcę znienawidzić dynamisu bo to jednak fajny aspekt gry.

Zawdzięczamy z Galem wiele DP, więcej niż ktokolwiek inny (może poza Opem) i staramy się to "spłacać" nie sa się jednak ukryć, szczególnie po popatrzeniu na ilość zgromadzonych punktów, że jesteśmy jednymi z najaktywniejszych osób w DP. Nie można jednak spłacać zobowiązań wiecznie. Będe chodził czasami ale nie będe na każdym runie.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2007, 23:43 
Cytuj  
Ciekawe kto będzie liderem?? Emoikos?? Sehr?? Naiku jest fajna, ale nie sądzę by miała taką siłę przebicia.

P.S. Dzięki DP za Koga Chainmail :D To mój pierwszy zdobyty AF2 (Koga Hakama jest po Kassie).Screena zapodam jak odzyskam nowego kompa, gdyż na starym mam biedną grafę ustawioną.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 04:51 
Cytuj  
Goodbye DP!


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 07:26 
Cytuj  
A dopiero co wypelnilem formularz :/ Z lolkami mialem tak samo. Chyba przestane sie zapisywac do jakichkolwiek event lsow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 08:53 
Cytuj  
DP nie padnie jeśli liderowaniem nie zajmą się Emoikos, Sehr czy inne arabusy z Pixies. IMO liderami powinni być Polacy z w miarę luźnym lifestylem... Hmmm.... Deshter? Glizdus? Coldee?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 09:09 
Cytuj  
Wobec tego na jakich zasadach odbedzie sie sobotni run?

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 09:17 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
Ogolnie to smieszy mnie taka sytuacja gdy potezny DYNAMIS ls ze wsparciem jednego z najlepszych HNMlsow na Ramuhu nie potrafi zorganizowac ( lub wplynac ) dla/na ludzi ,aby byla kasa na wejsciowke .

Zwlaszcza ze w tym momencie NIKT notabene relika nie robi wiec Monetki sa i leza.
-------------------------------

mysle ze w najblizszym czasie powiiny sie odbyc BRAKUJACE miasta : JEUNO i WINDURST . smieszne jest to ze duzo ludzi potrzebuje stamtad wciaz AF2ów .

Przemyslcie to > a reszta moze sie wypowie , co mysla na temat CoP dynamisow > i reszty .


ja bym nie przesadzał z potęgą i najlepszym :D
ja bym powiedział średnia liga, średnie możliwości itd.
sprzęt i merity nie mają żadnego znaczenia jak ktoś nawet broni nie wyciąga (jeśli chodzi o melee)
CoP dynamisy są dla hardcorowców, nie dwóch czy trzech tylko 30tu, nie ma tylu w DP, a przynajmniej nie chcą nimi być na czas dynamisu
też bym był za tym żeby za monety np. za 100tki sponsorować wejściówki na CoP dynamis 2x w miesiącu, na tych brakujących miastach wypadają przecież setki cześciej niż na innych chyba


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 09:39 
Cytuj  
Dzieki Rhae i Gal.
Gdyby nie wy pewnie bym niemial tych AF2!

PS. Mam nadzieje ze sie jakis chetny znajdzie do liderowania.
Szkoda by bylo tych punktow zebranych przez ludzi.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 12:06 
Cytuj  
w samą porę wypadły mi te legsy... :-?
szkoda. taka tradycja. jakoś nie widzę dynamisów z Pixies. a jeśli jakieś sie odbędą, to po paru runach przestaną sie odbywac w ogóle. spójrzcie na Einhja-cośtam.

tczewiak napisał(a):
...IMO liderami powinni być Polacy z w miarę luźnym lifestylem... Hmmm.... Deshter? Glizdus? Coldee?


nie żartuj... :lol:


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 18 paź 2007, 12:11 przez Gli2duS, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 12:10 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
...IMO liderami powinni być Polacy z w miarę luźnym lifestylem... Hmmm.... Deshter? Glizdus? Coldee?


Huh XD WUT? XD


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 12:16 
Cytuj  
Coldee, Glizda lapcie sie za to dacie rade!! ;] z cebula nie gralem ale pewnie tez ;]

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 12:20 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
Coldee, Glizda lapcie sie za to dacie rade!! ;]


nie wiesz co mówisz. spójrz na tabelkę pod pozycją Glizdus i odpowiedz sobie na pytanie: Czy Glizda nadaje się na lidera.

podpowiedź: chodzi o uczestnictwo, a raczej częstotliwość uczestniczenia.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 12:26 
Cytuj  
hmmm do tabelki nie mam dostepu, dopiero wczoraj wypelnilem formularz o przyjecie (swoja droga jestem ciekawy czy Rha albo Gal go jeszcze rozpatrza czy jakis Emo ktory powie ze nie mam ton wypasionego sprzetu i dlatego nie dostane perly) jednak wydaje mi sie ze jak wladza wpadnie w rece niepolaka to sie wszystko posypie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 12:31 
Cytuj  
Są sensowni niepolacy w DP. Nie należą do nich Sehr czy Emo. Za każdym razem gdy brakuje Rha lub Gala to się wtrącają, grają liderów i jest wtedy generalnie ujnia... Chociażby ostatnia akcja w sobotę. Rhae D/C i dynamis odwołany, bo im się nie chce jeuno czy windy...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 12:34 
Cytuj  
Hmmm to moze niech Rha i Gal wybiora swoich nastepcow i przez pare runow robia za wsparcie decyzyjne dla nich, do momentu jak do niektorych (wyzej wspomniany Emo) dotrze co sie stalo i gdzie ich miejsce.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.