mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 13:31 
Cytuj  
Emoikos, Donexan, Sehrahin... do nich nic nie dotrze. Chyba może Magnum przy głowie, ale też wątpię.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 13:35 
Cytuj  
Wiec pytanie kto sie za to wezmie. Sobota tuz tuz.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 13:42 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
...Sobota tuz tuz.


Rhaegal na forum Pixies napisał(a):
We will lead with Gal 6 more events, that`s 3 weeks for discussion what you want to do with dynamis.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 13:47 
Cytuj  
No to poproszę w te 6 runów Jeuno, Windurst i Beaucedine. Zrobię sobie Krisem dostęp do Xarca.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 13:47 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Emoikos, Donexan, Sehrahin


Eeee pomiędzy liderów z Pixies wstawiasz nick oszusta i złodzieja? Nie porównuj nawet Donexana do reszty. Tamci są jacy są, ale Donexan to już kompletne dno "moralne". Zmiany commentów w trakcie runów, bidowanie bez priority... Kradzieże dropów w alliancach LSów... Wysunięcie takiej kanalii na lidera byłoby jednoznaczne z upadkiem LSa.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 13:51 
Cytuj  
Ja tam nie mam nic do niego prócz tego, że jest niemiłosierną szmatą.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 13:58 
Cytuj  
Tczewiak napisal : Zmiany commentów w trakcie runów, bidowanie bez priority... Kradzieże dropów w alliancach LSów...

nie za ostro ? a jesli tak piszesz , to czemu dopiero teraz ? czemu nikt , nigdy tego nie zauwazyl ?? Ja pierwsze slysze i troche mnie to zaskoczylo :)


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 13:59 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
Tczewiak napisal : Zmiany commentów w trakcie runów, bidowanie bez priority... Kradzieże dropów w alliancach LSów...

nie za ostro ? a jesli tak piszesz , to czemu dopiero teraz ? czemu nikt , nigdy tego nie zauwazyl ?? Ja pierwsze slysze i troche mnie to zaskoczylo :)


True strike

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 14:16 
Cytuj  
Kradzieże dropów - alliance jego ówczesnego LSa z Virtue na KB. Gadka była z nim, co kto bierze - w 4:55 masowy lot przez ludzi z jego LSa (on był liderem całej akcji). Później w tellach z liderami Virtue odpowiedział tylko "lol noobs". I tyleśmy go widzieli.

Zmiany commentów - osławiona akcja jak lotowałem body BLM. Donexan miał w commencie SMN. Jak zaczął bidować to comment zdjął całkowicie. Wówczas nie byłem pewien czy mógł czy też nie mógł bidować - dopiero Gal tydzień później upewnił mnie, że w takim wypadku nie mógł. No ale shit happens.

Partowanie kiedyś tam wspólnie z nim. O znamy się z DP. Zaczął jeździć ostro po Pixies, że to boterzy, nooby itd, że on jest/był jakoś związany z MP.
Gdzie teraz jest Donexan? :D

Ja tam mam na gnoja wbite - niech sobie członkiem będzie, ale w żadnym wypadku liderem. No i stawianie go na równi z Enoikosem jest wielką obrazą dla Eno.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 14:41 
Cytuj  
Kamil za duzo mowisz, a za malo wiesz...


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 14:43 
Cytuj  
wysuwanie Dona na lidera jest o tyle nieuzasadnione, że gość jest niestabilny emocjonalnie. ja osobiście znam go krótko osobiście a jego nick parę razy obił mi się o uszy zanim zrobił przerwę. nikt jego kandydatury poważnie brać nie powinien.

tczewiak napisał(a):
...Partowanie kiedyś tam wspólnie z nim. O znamy się z DP. Zaczął jeździć ostro po Pixies, że to boterzy, nooby itd,...


w sumie nie tutaj i nie na ten topic, ale sam byłem zaskoczony, że Don dołączył do Pixies. myślałem, że DH forever.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 14:58 
Cytuj  
Katsu: wiem co wiem i dla mnie Donexan jest już spalony jako osoba niegodna zaufania

Poważne kandydatury IMHO:
- Glizdus
- Deshter
- Gokulo (?)
- Coldee
- Naiku


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 15:01 
Cytuj  
liderem runów dynamisowych powinna być raczej osoba która ma dobre pojęcie o dynamisach i powinna nadawać tempo pullerowi, chyba że on sam wie co i jak robić
zarządzaniem bidami, lotowaniem, składami itp. rzeczami mogłaby się zająć osoba typu sekretarka/sekretarz, taka osoba nie musi znać lsowych komend typu :
"K**WA BIJEMY NINJA WSZYSCY MAJĄ MIEĆ BARFIRA!!!!!!!!!!!!!! I TO TERAZ !!!!!"" czy info o monkach, sleepgach itd.
btw. jak dla mnie jeśli jest sporo osób robienie 2 allianceów typu : pierwy superwypasieni drugi na pożarcie nic dobrego nie wnosi do gry bo 50% czasu na dynamisie jeden alliance patrzy i czeka aż zabije mobka drugi, nic sobie nikt nie robi z namawiania przez liederów żeby pomóc, tam nawet bóg nie pomoże


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 15:02 
Cytuj  
Cytuj:
We will lead with Gal 6 more events, that`s 3 weeks for discussion what you want to do with dynamis.


Jeżeli jest taka możliwość to bym bardzo prosił o Glacier w Sobote jakąs


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 15:06 
Cytuj  
Hmmm do listy kandydatów bym jeszcze Simiego dodał, ale On chyba zbyt wielki malkontent nieco :P
Ale może by to się udało.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 15:09 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Poważne kandydatury IMHO:
- Glizdus
- Deshter
- Gokulo (?)
- Coldee
- Naiku

I lol'd. Nie wiem tczewiak co ty palisz ale nie pal wiecej.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 15:13 
Cytuj  
Nie palę nic. Co złego w tych kandydaturach?
Ok Deshtera ostatnio mało na dynamisach, ale niegdyś był zarąbiście aktywny.
Naiku dosyć często zajmuje się punktami.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 16:07 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Nie palę nic. Co złego w tych kandydaturach?
Ok Deshtera ostatnio mało na dynamisach, ale niegdyś był zarąbiście aktywny.
Naiku dosyć często zajmuje się punktami.


a cośty się tak uparł? co ja takiego robię, że miałbym zostać liderem lol? ja np. jako lidera chętnie bym widział Valyanę, która na pamięć zna jaki mobek jaki ma job, NMy włączając. Draconiego, który jest z DP praktycznie od samego początku, ale nie mnie :lol:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 16:14 
Cytuj  
Jak ja bym był liderem to ten LS by długo nie pociągnął hohohohoh~:P


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 17:58 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Poważne kandydatury IMHO:
- Glizdus
- Deshter
- Gokulo (?)
- Coldee
- Naiku

I lol'd. Nie wiem tczewiak co ty palisz ale nie pal wiecej.


LMAO, true strike

zeby byc liderem, trzeba miec do tego zaciecie, desh odpada, glizdus nie wiem, ale obawiam sie ze za czesto kurwi i zbyt publicznie okazuje swoja zlosc, czy niechec, gok - nie ma goka, juz probowal einharjal prowadzic, dupen; coldee, hm, coldee jest za malo rozgarniety i pewnie nie dalby rady trzymac ludzi silna reka ;P naiku, podobnie jak cold, to ze zajmuje sie punktami, nie znaczy ze da rade w organizacji runow, wytrzyma presje 40 telli, bedzie szybko i sprawnie rozstawiac ludzi, podejmowac decyzje~
ot co~ :P
ciezko o dobrego lidera, Rha super sie spisywal, przy tym jest uber graczem, jako nin ma sporo 'wladzy' ;p (mam na mysli, ze w porownaniu do innych jobow, moze sam wiele zdzialac; moze tankowac orci, kite'owac NM, solo tankowac wiekszosc mobow i takie tam )
gal pomagal rha, ale i tak rha odwalal wiecej roboty, jak mi sie wydaje ;p to tak jak veji i ja w limbusie ;p


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas


Ostatnio edytowano 18 paź 2007, 18:28 przez kalcia, łącznie edytowano 2 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.