mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 18:01 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
Vejitta napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Poważne kandydatury IMHO:
- Glizdus
- Deshter
- Gokulo (?)
- Coldee
- Naiku

I lol'd. Nie wiem tczewiak co ty palisz ale nie pal wiecej.


LMAO, true strike


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 18:15 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):

a cośty się tak uparł? co ja takiego robię, że miałbym zostać liderem lol? ja np. jako lidera chętnie bym widział Valyanę, która na pamięć zna jaki mobek jaki ma job, NMy włączając. Draconiego, który jest z DP praktycznie od samego początku, ale nie mnie :lol:



oooh, val to dobry kandydat, ale czy bedzie mu sie chcialo? w koncu tez ma staz diabelnie dlugi...


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 18:30 
Cytuj  
To moze inaczej - czy jest ktos kto chcialby robic relika? Jezeli tak to niech zostanie liderem.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 18:59 
Cytuj  
Ja bym chciał relika. Jest jednym z najlepszych w grze. Ale moja cierpliwość... jaka cierpliwość zresztą. Nie mam cierpliwości do robienia kasy w FFie a już tym bardziej do prowadzenia takich runów.

**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 18:59 
Cytuj  
Zang przeczytaj co Kalcia (m.i.) napisala na ostatniej stronie.

Nie kazdy sie nadaje.
Ja chce kiedys zrobic relica :D ale to nie zmienia faktu ze mannequin u mnie w mogu sie bardziej nadaje na lidera niz ja :P

[P.S. Saitouuuuuu we neeed youuuuuuuu - wracaj! :wink: ]


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C


Ostatnio edytowano 18 paź 2007, 19:01 przez Gizmos, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 19:00 
Cytuj  
Gizmos napisał(a):
...ale to nie zmienia faktu ze mannequin u mnie w mogu sie bardziej nadaje na lidera niz ja :P


Mistrzowski tekst. Pasuje i do mnie :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 19:41 
Cytuj  
Przede wszystkim jednak lider musi mieć te 2mil dochodu tygodniowo. To moje przemyślenia z pociągu. Naprawdę martwię się o przyszłość DP.

Draconi? ^^ PLS :D
Byleby to był Polak. Byleby pozostała to polska inicjatywa, byleby tego nie przejął Enoikos z Sehrem...

Może Opi po powrocie? Może chciałby zrobić drugi job jakiś i relica? :P
Coldee jeśli będzie sponsorować swojego relica to utrzyma w ryzach ludzi, bo to będą jego gile i jego monetki. Kwestia sukcesu lub porażki.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 18 paź 2007, 19:42 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 19:42 
Cytuj  
Po prostu pisze co mi sie wydaje. Moim zdaniem w dynamisach mozna miec dwa cele albo zdobycie sprzetu albo relik. Sam sprzet mozna zrobic dolaczajac sie gdzies i nie przejmujac liderowaniem, relik juz tego wymaga. Cos mi sie wydaje ze jak nie pojawi sie lider/sponsor to szybko pojawia sie dramy pokroju "ok daje kase do zrzutki na 1kk gili ale robimy ten czy inny dyna inaczej nie ide"

PS Mannequin hmmm dobra mysl :) Ludzie musza miec respekt do lidera nieco wiekszy niz do mooglesa.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 20:23 
Cytuj  
coldee nie bedzie wywalac kasy na northland, jak kazdy kto robic chce relika, bedzie robic te lokacje ktore mu sluza do upgrade'u ==;

tczewiak, ja czuje tu jakis nacjonalizm :P
jesli lepszym liderem bedzie ktos, kto nie jest polakiem, to ja bym wybrala tego nie-polaka, dla ogolnego dobra LSa >.>;


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 21:21 
Cytuj  
lider nie musi mieć żadnych dochodów, żeby dynamis się mógł odbyć musi być sponsor który zgodnie z rulsami sponsoruje
odpowiadanie na milion telli tez nie powinno być głownym zadaniem lidera, co mnie i 25 czy 55 innych osób obchodzi że ktoś ma jakiś dziecinno-banalny problem skoro na dynamisie mają być zabijane mobki + boss na końcu, wszyscy którzy przeszkadzają liderowi powinni być na blist wrzucani przez lidera a może nawet obcinane im punkty za zakłócanie runów
od podziału monet, bidowania, commentów nie musi być specjalista od prowadzenia runów, po to są sekretarki
przed dynamisem też nie mam pojęcia o co chodzi z tajemniczymi tellami, może jakiś lider pochwali się kto z jakimi problemami się zgłasza ? o ile nie jest to tajemnica, intymna sprawa lub rzecz która miałaby skompromitować kogoś, dynamis jest tak banalny że 99% uczestników robiąc to samo dziesiątki setki razy nie ma szans na wysielenie się żeby wymyśliło coś innego-nowego
żaden tell żadnego gracza przed w trakcie i po dynamisie nie spowoduje ani nic dobrego ani złego, do kluczowych info na dynamisach służy /l który od kilku lat skrzętnie olewa 80% graczy mając głęboko to co się dzieje
niech nikt się nie łudzi że jakiś nowy lider będzie słuchany przez graczy na dynamisach, mają w d**pie Gala i Rha od X lat ludzie to niby dlaczego mieliby słuchać się kogoś z mniejszym autorytetem ? (chodzi o kluczowe sprawy dla walk a nie o bzdury typu np. sub)
(btw nie róbmy scen, ja się nie nadaję na żadnego lidera a szczególnie na lidera dynamisu, armia ludzi opanowała w stopniu mistrzowskim ignorowanie większości informacji od liderów na dynamisach, ja jestem zwolennikiem na takich runach dyscypliny o której się nie śniło żadnemu graczowi tam, szkoda by mi było psuć "zabawę" ignorantom , olewaczom i stemplom)
Naiku jest super wg mnie, ostatnio przed niedoszłym Jeuno grzecznie wybiła mi z głowy comment war af, który pewnie i tak bym lotnał :) , ale nie obraziłbym się też jakby go dostał jakiś amator finala za 1 punkt


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 21:33 
Cytuj  
wszyscy duzo pisza > masa ludzi lol'uje , ale wymyslic cos trzeba . Ja jezeli nie bedzie DP wroce do CAE dynamisow ( lol ) , ale wrocilem przede wszystkim zeby miec kontakt - pograc z dawnymi znajomymi razem .

Szkoda to tracic

zastepcy Rha -jezeli chodzi o trzymanie dyspypliny , umiejetnosc prowadzenia takiej duzej grupy , ba ! nawet sklady przed dynamisem - to wcale nie jest takie latwe .

Relika chcialem robic w DP - narazie stracilem ochote po rozmowach z liderami >> mozecie miec zal >> ze tak to oceniam , ale wiedzialem , w momencie pierwszych rozmow na temat relika ( tym razem ) w CAE , ze DP jako PL-liderowy > dlugo juz nie pociagnie .

Reliki powodowaly , ze jeszcze cos was trzymalo w nudnych dynamisach - i ich organizowaniu . Po skonczeniu sprawa wyglada troche inaczej

Na koniec chcialem zaznaczyc - ze SE zjebalo totalnie Dynamisy . Nie zmniejszono ceny za wejsciowke , droprate AFow jest jaki byl , BLU,COR , PUP AF2 ciagle brak ( a nowy dodatek za miesiac ) i co najbardziej boli >> coraz wiecej jest nowych DYnamis LSow ( wedlug mnie powinno sie zmniejszyc czas oczekiwania na ponowne wejscie na Dynamis do 3 moze nawet 4 razy w tygodniu ) ....

Nowe dodatki to 1 ,ale zawsze mozna usprawnic "starsze" eventy ( wejsciowki na Limbus czy Salvage np ) .


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 22:34 
Cytuj  
Weż cold nie gadaj takich herezjii 3-4 dynamis na tydzień co by ci to dało cena monet by spadła i byś tracił 12-16h na dynamisy na tydzień 2 to już sporo gdzie zamiast dynamisu w tym samym czasie zrobisz salvage+limbus i jeszcze ci sporo czasu zostanie.

Robiąc 2xdynamisy, 2xlimbus, 2xeinherjar + HNMy i inne event nawet brakło by ci dnia na więcej dynamisów pozatym wiele nowego sprzętu co jest dużo lepszy od dynamisowych AFów do tego drop rate na innych eventach jest troszeczke lepsze niż na dynamisie jeżeli weźmiesz pod uwage liczbe ludzi jaka jest do tego potrzebna.

Prowadzenie dynamisu jest troche trudniejsze niż limbus czy jakiś inny event jeden lider to troche mało tak z 4-6 liderów to dobra liczba każdy odpowiedzialny za coś innego.

Co do kogoś co będzie wywalał 2mil na tydzień na glass to raczej teraz cieżko o to monety są tanie i często za ten 1mil na glass da się kupić więcej niż wypadnie na runie...

Jeżeli nowy dodatek wniesie jakies nowe eventy to napewno zacznie się limitowanie stary eventów najlepiej tych co sa nudne i długie jak dynamisy.

Co do lidera to napewno tak łatwo sie nikt chętny się nie znajdzie ale napewno Draconi by się nadawał ale najlepszym liderem jest osoba co coś jeszcze chce z danego eventa...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 22:59 
Cytuj  
Maxii .... ja nie mowie o CHodzeniu 4 razy na tydzien . Byc moze to by spowodowalo lepszy dostep do WYBRANEGO/zaplanowanego dynamisu . Ostatnio coraz czesciej pojawia sie problem z wejsciem na dynamis , bo Inny LS wchodzi 1szy ..... moze to by pomoglo i troszeczke "zluzowalo" obciazenie danych lokacji dynamisowych .


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 23:37 
Cytuj  
Różne telle dostaje się przed i podczas dynamis:

-jakim kto ma przyjść jobemx30
- czy będzie muł ze szkłemx20
- znajomi sobie nagle przypominają że chcą pogadaćx10/15
- ta nie lubi tamtego i średnio chce byc w jednym party/alliance z kimś takim (to głównie dziewczyny mają ten problem)
- chłopak chce być z dziewczyna w alliance (Enoikos)
-kogoś długo nie było i nie wie czy może lotować
- ktoś płacze że stary gracz wrócił i po jednym runie mu zwrocono punkty i spadł na pozycję X z lotowaniem jakiegoś equipa
-ktoś ma ultra-zajebisty pomysł na to jak pullować mobki i koniecznie się musi nim podzielić TERAZ (na przykład Althen chicken knife+ magnet knife- jednocześnie perma flee a do tego gravity na mobki/statułę- a to tylko jego ostatni pomysł)
-update setupów, ludzie co sie nie zapisali a nie są w setupach...
-drama telle... podczas runu ktoś "bitchingował" na kogoś i już się nie lubią, lepiej zmienić party setup zanim się pozabijają nawzajem
-drama telle 2... ktoś zmienił comment i ktoś inny zauważył
-drama telle 3... ktoś długo afkuje- czy należą mus ię za to full punkty czy nie
-drama telle 4... Rhae zrób coś kurwa z Myrtą ten ciul się nie słucha (na szczęście już nieaktualne)
-drama telle 5... Rhae powiedz coś pullerom statuł znów wybiegaja przede mnie jak pulluje mobki
-drama telle 6... DLACZEGO NA MNIE KRZYCZYSZ PRZECIEŻ DZISIAJ SIĘ ŹLE CZUŁAM TO NIE MOJA WINA, ŻE NIE WRZUCAM CI HASTE, TO PRZEZ KSIĘŻYC!

i tak dalej :D

Coldee: jakbyśmy prowadzili DP tylko dla relików to struktura runów by wyglądała zgoła inaczej a na xarca to byśmy nigdy nie weszli :]


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 23:47 
Cytuj  
Hehe dobre ale to na każdym evencie jest podobnie jezeli jest się liderem i trzeba odpowiadać na miliony bezsensownych telli w czasie runu jest ich zwykle więcej a po już chyba każdy chce coś napisać...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 00:11 
Cytuj  
a kiedy mam z toba pogadac ??????? TYLKO na dynamisie moge lol :)

a tak wogole jakim jobem mam isc we wtorek ?:p


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 00:18 
Cytuj  
Rha nie dodałeś jeszcze jednego: "On ma w comment NIN AF a wg tabelki nie może lotować... no co zwiększam swoje szanse".

Hehehe widać posiadanie jednego joba ma zaletę.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 07:48 
Cytuj  
Cytuj:
DLACZEGO NA MNIE KRZYCZYSZ PRZECIEŻ DZISIAJ SIĘ ŹLE CZUŁAM TO NIE MOJA WINA, ŻE NIE WRZUCAM CI HASTE, TO PRZEZ KSIĘŻYC!


Priceless ;)

True strike - Goka nie ma. Gok stara sie jak najszybciej wrócic ale nie ma szans, że zabiore się za prowadzenie czegos takiego jak Dynamis. Jak Kalcia powiedziała już Einherjar nie bardzo mi wypalił - chociaż raczej z innych powodów niż Dynamis by mi nie wyszedł ^^; Ogólnie to jak mi kiedyś znajoma powiedziała "masz za miękkie serce" ;)


Ostatnio edytowano 19 paź 2007, 10:07 przez Gokulo, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 09:52 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Ogólnie to jak mi kiedyś znajoma powiedział "masz za miękkie serce" ;)


ha! To mi znajoma dla odmiany mowila, ze "lepiej jak facet ma miekkie serce niz... co innego"! Tak mi mowila O_o


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 10:07 
Cytuj  
O przy okazji literówke zobaczyłem ;)

A no myśle, że chyba dobrze mówiła :lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.