mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 12:41 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
event cotygodniowy ze enm dem,mea,holla,monarch,vazhl,psoxja i przydzielac punkty jak w hnmls :) taki enmls :)
Podejrzewam, że taki wypad trwałby w naszym gronie z 13h....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 15:00 
Cytuj  
Bart ....daj se siana ...to ma byc przyjemnosc > exp > i moze kasa .....


_________________
COLD is BACK !

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 11:06 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Ja sie zglaszam bst/nin tym razem mam czas do 15:00 wiec mam nadzieje ze zaczniemy o 12 i sie wyrobimy w 3h

Co do Toreador ringa to trudno zeby byl na niego free lot xD split jest jedynym rozsadnym rozwiazaniem, chyba ze zrobic z tego naprawde event cotygodniowy ze enm dem,mea,holla,monarch,vazhl,psoxja i przydzielac punkty jak w hnmls :) taki enmls :) i bidujemy wtedy ale ja bym sie nie podjal organizacji raczej.


Owiele wiekszy dmg zrobisz z /war lub /thf (i niech nikt niemówi że to z /nin jest większy bo to jedna wielka bzdura), od tankowania jest kto inny więc po cholore bierzesz nina?

Pomysł z punktami jest z gatunku: "gorszego niemieli?", chcesz punkty to chodź częsciej na eventy z Pixies a nie jeszcze tu je wprowadzaj.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 16:54 
Cytuj  
to kto jutro idzie ?


_________________
COLD is BACK !


Posty: 20
Dołączył(a): 4.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 17:09 
Cytuj  
ready

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 17:32 
Cytuj  
Idę.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 18:29 
Cytuj  
Ja też...

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 18:31 
Cytuj  
/ 8)

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 lis 2006, 14:11 
Cytuj  
Cold powiedział że mieliście wipe przez moje dc, po raz któryś już przepraszam za mojego neta (chociaż tym razem to niezupełnie net).
Niestety niemam na to żadnego wpływu dlatego żeby uniknąć podobnych sytułacji zawieszam wszystkie wspólne wypady z CC na cokolwiek.
Niepotrzebnie wy sie denerwujcie i ja też dlatego to chyba będzie najlepsza decyzja 8) .
Jeszcze raz wielkie sorki...

**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2006, 19:09 
Cytuj  
Moze bys my w nastepna niedziele zrobili jakiegos innego ENMa (Coldee tam podal pare).
Promy sa fajne, ENMki latwe, dobre exp. ... ale droga do ENMa ... ja pierd... masakra! :)
Walka nam zajmuje 5 min a dojscie 2h ... cala niedziela na to idzie.
To jak, macie ochote czy bedziemy sie dalej wkurwiac i meczyc? :wink:


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2006, 19:38 
Cytuj  
w gre wchodza odpowiednie joby > nie jakie podejda . sa wymagane do odpowiedniego enm inne joby

ale mozna pomyslec


_________________
COLD is BACK !

*

Posty: 152
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2006, 19:50 
Cytuj  
Mi ostatnio udalo sie sfarmowac Florid Stone to na ENMa cap 40 wypada tam woodsman ring ale nie wiem nic o tej walce i jobach jakie tam sa potrzebne.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2006, 20:05 
Cytuj  
Właśnie gadałem z Coldem dzisiaj o Test Your Mite. Jest to ENM40 w Pso'Xja (dokładnie w The Shrouded Maw). Walka jest do 6-ciu osób i dostaje się 3000exp, pozatym wypada tam :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Aby wejść na arenę potrzebny jest Astral Covenant key item, który dostaję się od Ghebi Damomohe (Lower Jeuno I-7, In Neptune's Spire) dając jej to:

Obrazek

Florid Stone można dość łatwo ufarmować w uncapped Pso'Xja (wejście 1 z Glacier). Wypada dość często z takich pająków (Diremite). Jeśli dobrze się orientuję należy przynajmniej być na etapie CoP 3-5 (możliwe też, że trzeba być po pokonaniu Diabolosa). Z tego co piszą na necie, tą walkę można wygrać 2xNIN + 2xWHM.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 142
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2006, 20:56 
Cytuj  
Gdyby wam brakowalo RDM ja chetnie sie z wami przjede jesli tylko termin bedzie mi odpowiadal

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2006, 22:09 
Cytuj  
ENMa można robić jak się ma "dostęp" do lokacji. Czyli ten ENM to trzeba być na etapie Diabolosa (tak jak robiłem ENM w Promach przed zrobieniem Promów). Jak coś to sądzę, że do niedzieli będę na tym etapie. A jeżeli jednak trzeba być po Diabolosie to w ciągu dwóch tygodni prawdopodobnie zrobię Ninje do 40+ levelu. ENMy w Promach robie dla expa. Ale tego ENMa robiłbym dla Woodsmana. Chociaż wszyscy wiedzą co ja bym chciał z ENMów :D Wolę jednego Torreadora niż dwa Woodsmany.

A tak poza tym to zawsze można zrobić tego ENMa i potem przejść się na Dem ENM.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2006, 23:01 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Ale tego ENMa robiłbym dla Woodsmana.
Ja bym go robił w STAŁYM statiku dla itemków, które szłyby na sprzedaż. Kasa szła by do puli i jeśli całość po podziale na wszystkich członków wyniosła by wartość itema, chętna osoba mogła by go lootować, zrzekając się kasy na rzecz pozostałych ludzi. Mi się też marzy, żeby wszyscy wszystko mieli, ale musimy być realistami. Dopóki się wszyscy nie dorobimy jakiejś tam kasy to nie ma mowy o lootowaniu drogich itemków. Fajnie nam idzie z ENM30 gdzie chodzimy głównie dla expa a kasa z dropów idzie na RR Eearringi i różne poty, dzięki czemu każdy przychodzi przygotowany. Nie będę mówił konkretnie ale są osoby które przeważnie nie mają więcej jak 10k przy sobie, więc nie chcę nawet myśleć z czym w inventory by się pojawiły na takim rajdzie. Jak dropnie coś droższego to się zastanowimy pewnie nad podziałem. Inna sprawa z itemkami r/e. Napewno nigdy nikomu nie powiem, że nie pójdę na ENMa bo nic z tamtąd mi się nie przyda. Dużo jest w miarę fajnych rzeczy na wyższych levelach, które niejednemu z nas się przydadzą. Jeśli dropnie coś bardzo drogiego, co by mi się osobiście przydało, też jestem za sprzedażą i podziałem kasy.

Krzysiek2099 napisał(a):
Chociaż wszyscy wiedzą co ja bym chciał z ENMów :D Wolę jednego Torreadora niż dwa Woodsmany.
No mi też się to marzy, tylko, że ich ceny to 700k i 14mln. Nikt nikomu nie podaruje 14mln... przynajmniej na etapie na którym jesteśmy....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2006, 23:18 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
No mi też się to marzy, tylko, że ich ceny to 700k i 14mln. Nikt nikomu nie podaruje 14mln... przynajmniej na etapie na którym jesteśmy....


Ja bym podarował... poza tym pomysł z kasą sprawdziłby się tylko wtedy, jakbyśmy robili ENMy w staticku. Niestety tak nie jest. Punkty? No thanks. Dla mnie najbardziej "użytecznym" rozwiązaniem byłby bezczelny lot tych osób co mogą nosić itemek, by się im itemek przydał, chodzą jobem używającym itemka. Wtedy przynajmniej jedna osoba będzie miała najlepszy item. A po pewnym czasie kolejne (osoba co posiadła item nie może lotować póki inni potrzebujący go nie zdobędą). Ja jak mam iść na ENMa co dropuje użyteczny itemek to tylko po to, żeby ja lub ktoś go miał a nie żeby później bawić się w sprzedawanie, podział kasy... bo jak tak to ja odpadam. Bo ciągle wszystko sprzedając to nikt nic przez długi czas nie osiągnie. Poczytajcie temat o DP i dramę o Reliki. Jakby kilka osób odpuściło monety to teraz przynajmniej dwie by miały te bronie. A tak niema nikt i każdy jest w sumie daleko.

Ja jak mam czas to nigdy pomocy nie odmawiam. I mi nie sprawia różnicy czy itemek jest r/e czy kasiasty.

Moje ostatnie zdanie na ten temat: jeżeli mam iść na ENMa od Woodsmana i wypadnie itemek na ten Ring to jeżeli potem miałby on iść na sprzedaż to ja nie idę.

P.S. Pozostaje jeszcze kwestia zaufania czy osoba, która zdobyła itemek pomoże zdobyć go dla innych potrzebujących.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2006, 23:51 
Cytuj  
Kris .... to bedzie zawsze problemem . Kasa byla i bedzie problemem . Nie stworzysz ideal statika > mysle ze kwiestia jest zeby wygrac > nawet kilka razy > a nie zeby myslec co bedzie z itemkiem . Najpierw niech wypadnie > wszyscy potrzebuja pieniedzy > takich porzadnych . bedzie kasa > sam sobie kupisz co bedziesz chcial.

Ja sie martwie o organizacje i zgranie .

stworzmy grupe wpierw > taka porzadna > a potem sie zobaczy

co do itemka ?> ja juz mam


_________________
COLD is BACK !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2006, 23:55 
Cytuj  
Kris .... to bedzie zawsze problemem . Kasa byla i bedzie problemem . Nie stworzysz ideal statika > mysle ze kwiestia jest zeby wygrac > nawet kilka razy > a nie zeby myslec co bedzie z itemkiem . Najpierw niech wypadnie > wszyscy potrzebuja pieniedzy > takich porzadnych . bedzie kasa > sam sobie kupisz co bedziesz chcial.

Ja sie martwie o organizacje i zgranie .

stworzmy grupe wpierw > taka porzadna > a potem sie zobaczy

co do itemka ?> ja juz mam


_________________
COLD is BACK !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2006, 00:08 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Moje ostatnie zdanie na ten temat: jeżeli mam iść na ENMa od Woodsmana i wypadnie itemek na ten Ring to jeżeli potem miałby on iść na sprzedaż to ja nie idę.
Czarno na białym jak lubię :P Generalnie to chodzi o fun (niestety przez różne pierdoły i trzeba to szczerze powiedzieć zaniedbana z naszej strony, narazie jest więcej nerwów niż fun'u). U mnie prorytety w takich wypadach wyglądają tak : fun >> exp >> kasa. Ale mam zdanie (miałem już je zanim zacząlem grać w FFXI), że każdy może sobie zaoszczędzić i kupić wymarzony item, co jest tym łatwiejsze jeśli ma umożliwiony zarobek. Gram dla frajdy i nie chcę żeby była sytuacja, że muszę z kimś łazić do usranej śmierci na jakiegoś ENMa, aż jemu też dropnie ten item, który ja już lootowałem (pomijam tu r/e). Nie będę też produkował graczy, którzy mają świetny sprzęt, a nie mają kasy na standardowe wydatki. Uważam, że najpraktyczniejsza i najuczciwsza jest sprzedaż takiego itema i podział kasy (jeśli jest co dzielić.... powiedzmy powyżej 100k ma rękę po podziale). Pozatym wpierw coś musi dropnąć.... ba!.... wierw tam trzeba zajść bo narazie się tylko przymierzamy. Ja już osobiście keyitem na tą walkę mam.

ps. punkty na bidowanie to n/c


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.