mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 188 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2009, 11:45 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
nie trzeba tak daleko szukać, wystarczy zerknąć na profil Naifa :-)


:D

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2009, 13:30 
Cytuj  
powie mi ktos czemu nie widac u mnie achivments zarowno w menu na dole jak i miejsca w rogu?

EDIT: Lokej juz niewazne wszedlem na Top in Linkshell i nagle zaczelo mi pokazywac


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sty 2009, 09:20 
Cytuj  
to kiedy zaczynamy exp na Diunach ? naturalnie obowiazkowo z zielonymi perelkami:]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sty 2009, 09:48 
Cytuj  
naif napisał(a):
to kiedy zaczynamy exp na Diunach ? naturalnie obowiazkowo z zielonymi perelkami:]


zielone perelki, subligary i kebaby

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2009, 10:58 
Cytuj  
Proponuję po 1 lutego ... ale ludzie, prosze, jeśli mam wykupić abonament óbmy to jakoś sensownie i po przyjacielsku ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sty 2009, 11:12 
Cytuj  
Tak, po 1.02 oczywiscie.

Ja to widze tak. Sklad:

Bodziu - DRG
Zjawcia - ???
Opiekun - PLD
Stokrotka - ???
Naif - ???
Huckster - SAM or SCH

+ na rezerwie Galakar i Bartelius

(joby ustalimy jak juz wszyscy sie zaloguja po tym 1.02 i sprawdza co maja i ile tnl)

Wyznaczamy jakis termin. Do tego czasu kazdy dolevelowuje joba do najwyzszego w grupie i jadymy. Idealnie jakby wszyscy mieli identyczny lvl z dokladnoscia do 100 expa. Mass dingi ftw.

Potem umawiamy sie na nastepny exp itd W miedzyczasie fajnie byloby porobic jakies BCNMy.

Bez cisnienia, bez spiecia. Osobiscie nie zalezy mi na lvlu, tylko na tym zeby razem pograc.

Tak jak Naif napisal, oczywiscie bedziemy grac jako Crazy Chocobos.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 sty 2009, 11:48 
Cytuj  
Widzę ze z uzależnienia nikt nigdy do końca się nie wyleczy :wink:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2009, 11:50 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
Widzę ze z uzależnienia nikt nigdy do końca się nie wyleczy :wink:

O, to kiedy wracasz? :P


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2009, 11:51 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
Widzę ze z uzależnienia nikt nigdy do końca się nie wyleczy :wink:

Wanna borrow Su? ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2009, 12:07 
Cytuj  
Oooo Sai wraca :D


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 sty 2009, 12:11 
Cytuj  
Nie wracam :P nudzi mi się w trakcie mejtansa w Lotro ino :P

Nie chciałoby mi sie instalować wszystkiego od nowa a poza tym kasy brak :P
Używacie venta or smth? 8)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sty 2009, 12:16 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
Nie wracam :P nudzi mi się w trakcie mejtansa w Lotro ino :P

Nie chciałoby mi sie instalować wszystkiego od nowa a poza tym kasy brak :P
Używacie venta or smth? 8)


W jakiej gildii siedzisz? OceanBlue?

Mam konto aktywne non-stop od premiery, ale nie zagladalem do LOTRO prawie rok..., nie wiem w sumie czemu bo gra jest naprawde super (najlepsze pve).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 sty 2009, 12:27 
Cytuj  
Kiedy wyszedł Conan czy tam WH, OB wymarło wiec jesteśmy teraz w polskiej Twierdzy. OB po jakimś czasie odżyło i nawet przez jakiś czas Nomi zrobiła z niego hardcorowa gildie (!) przez co sporo osób odeszło. Teraz u nich wszystko wróciło do normy z tego co widzę i nawet krzyku ostatnio sie loguje do gry :)

Dzięki Morii gra się zrobiła jeszcze lepsza :P Podziemne państwo naprawdę robi wrażenie 8) Dziś robimy drugie podejście do Watchera (największy badass w tej chwili) 8)

sorry za off-top :oops:

wiec używacie venta or smth? :]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sty 2009, 12:42 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
Kiedy wyszedł Conan czy tam WH, OB wymarło wiec jesteśmy teraz w polskiej Twierdzy. OB po jakimś czasie odżyło i nawet przez jakiś czas Nomi zrobiła z niego hardcorowa gildie (!) przez co sporo osób odeszło. Teraz u nich wszystko wróciło do normy z tego co widzę i nawet krzyku ostatnio sie loguje do gry :)

Dzięki Morii gra się zrobiła jeszcze lepsza :P Podziemne państwo naprawdę robi wrażenie 8) Dziś robimy drugie podejście do Watchera (największy badass w tej chwili) 8)

sorry za off-top :oops:

wiec używacie venta or smth? :]


Ja w WAR tak, TSa. :D

ale pewnie chodzi Ci o FFXI. Widzialem ze kamilus na salvage probowal komunikacji glosowej, ale nie wiem czy sie przyjela.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2009, 13:03 
Cytuj  
ok, wiec sprawa tego rodzaju - jezeli chcecie expic w klasyczny sposob to ja podziekuje, nie mam w tej chwili jobow ktore moge/chce expic ponizej 37,

od 37 mam rdma i blma do expienia ale wierzcie mi - level sync jest lepszy - nie ma problemow z jobami na danym levelu bo mozna wziac do party kogos kto ma 75 a chce sobie w level sync ponabijac merity

btw - macie wszyscy wotg ofc? level 36+ zarabisty spot na colibri w past


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sty 2009, 13:07 
Cytuj  
Zjawcia wiemy, ze jest lepszy, ale nam nie zalezy, zeby bylo lepiej, tylko tak jak kiedys. ;) Sentymentalni emeryci z nas.

Sai --> przy okazji offtopa, o co chodzi z tym mitycznymi broniami, jak sie je zdobywa/craftuje? Przypomina to troche relica, czy zupelnie inny system?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2009, 15:18 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Zjawcia wiemy, ze jest lepszy, ale nam nie zalezy, zeby bylo lepiej, tylko tak jak kiedys. ;) Sentymentalni emeryci z nas.

Sai --> przy okazji offtopa, o co chodzi z tym mitycznymi broniami, jak sie je zdobywa/craftuje? Przypomina to troche relica, czy zupelnie inny system?

Inny system.
Bronie dropują z mobów lub je kupujesz za fanty od npc lub AH od gracza.
Są rózne bazowe bronie, legnadary purpurowe i niebieskie. Drop jest losowy.
Potem bron sie apraisuje u legendary smitha i zakłada/podpina w panelu posiadnego zubrojenia. Jak bijesz moby dajace exp, to exp dostaje też item, przy kazdym lvl up itemu dostajesz punty, za te punkty mozesz wykupic specjale które im wiekszy rank specjala tym wiecej kosztują, i np tier 5 dps kosztuje powiedzmy 60 pts, co daje 6 lvl itemu. Specjale widać jak zaniesiesz bron do takieg ogoscia ( apraisera )od legendary i on ja rozpozna. Kazda bron danego typu moze miec inny wyglad i inne specjale przypisane losowane z puli wszystkich dla danego typu i klasy. Dodatkowo co 10 lvl odkrywa sie jeden specjal losowo.
Ponadto bron ma 3 sloty na equipniecie runa, kamienia i cos tam jeszcze. Te upgardy maja swoje tiery, i np 5 takich samych tier 1 kaykow u npc mozna zamienic na 1 kamyk lub run tier2 ( losowo ) itd az do tier 5 chyba. te kamyki i runy sa uzyskiwane po tym jak u npc-a zrobisz operacja polegajaca na rozwaleniu legendarnej broni.


Edit :

Z mithrilu mozna craftować też legendary weapon, ale do tego trzeba miec standing kindred do guild.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 sty 2009, 18:40 
Cytuj  
mniej więcej tak jak Stok opisał :)
ale ktoś kto tego nie doświadczył raczej nie skuma zbyt dobrze :P

W kolejnych bookach mam nadzieje system będzie się rozwijał i będzie poprawiany bo obecnie niemalże zabił player crafting, a na zdobycie przydatnego zestawu legacji (bonusow) jest taka sama szansa jak na zgarniecie dzisiejszej kumulacji w niemieckiej loterii :P


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2009, 16:48 
Cytuj  
Czy w ramach wspolnej zabawy mozna by zrobic Bomb Queen Event? :D


_________________
Obrazek

Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2009, 22:46 
Cytuj  
Sait - dzis przegladalem screeny ze statica, i inne z FF11, powiem jedno, gdybym mial ludzi do statica, to moglbym od poczatku doslownie wszystko zaczac, ta gra ma taki urok, ze zadna gra tego nie pobije, po prostu to jest to cos :) Wiem wiem sentymentalny jestem, ale nic na to nie poradze. Szkoda ze juz nigdy nie bedzie jak kiedys, nie bedzie ludzi chetnych do staticowych eventow, end-content sie tak rozwinal, ze kazdy juz tylko marzy o max lvlu.
A ja naprawde bardzo milo wspominam tamte czasy, w ktorych zabawa byla naprawde przednia i nigdy tego nie zapomne :)

Ciekaw jestem czy ktos jeszcze z Was pamieta te zdjecie ? :)

Obrazek


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 188 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.