mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 188 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2009, 23:14 
Cytuj  
Bzdura Bodziu :P Po prostu nie szukaj wśród high uber duper super levelowców :) Jest sporo osób, które z chęcią pójdą na dany event, tylko dlatego, że jeszcze ich tam nie było :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 sty 2009, 23:43 
Cytuj  
Ta Bodziu. Z FFXI Najlepiej wspominam (nie koniecznie w tej kolejnosci):

1. Nasze statici

2. Pierwsze party na diunach

3. Robienie pierwszych misji, genkai itp

4. Robienie CoP

Niestety caly ten highlvl content juz mi nie dawal takiego funu, chodz oczywiscie pierwsze dynamisy, fafniry itp tez byly fajne.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2009, 23:55 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Ta Bodziu. Z FFXI Najlepiej wspominam (nie koniecznie w tej kolejnosci):

1. Nasze statici

2. Pierwsze party na diunach

3. Robienie pierwszych misji, genkai itp

4. Robienie CoP

Niestety caly ten highlvl content juz mi nie dawal takiego funu, chodz oczywiscie pierwsze dynamisy, fafniry itp tez byly fajne.


CoP :D
Opik - pamietasz snoll tzar maraton? od 18 do 2 w nocy run co 2 godziny zeby 2hr naladowac i probowac kolejny raz? :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 sty 2009, 00:02 
Cytuj  
Cytuj:
2. Pierwsze party na diunach


Biegales w Tunice i Subligarach i ciagle zostawalem z tylu, nie pamietam czy przez lagi czy ciagle afk ;p :D
A ja robilem SC z jakims DRG ktory uczyl nas grac ! I niedlugo potem poznalem tam Osrica, ktory tez jako pierwszy job robil rdm i od tamtej pory 3/4 invite do pt jak dostawalem on tez tam akurat byl XD Taa, to byly czasy, czlowiek chyba z tydzien, jak nie wiecej spedzil zeby z Diun wyjsc :PP

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 sty 2009, 00:33 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Cytuj:
2. Pierwsze party na diunach


Biegales w Tunice i Subligarach i ciagle zostawalem z tylu, nie pamietam czy przez lagi czy ciagle afk ;p :D
A ja robilem SC z jakims DRG ktory uczyl nas grac ! I niedlugo potem poznalem tam Osrica, ktory tez jako pierwszy job robil rdm i od tamtej pory 3/4 invite do pt jak dostawalem on tez tam akurat byl XD Taa, to byly czasy, czlowiek chyba z tydzien, jak nie wiecej spedzil zeby z Diun wyjsc :PP


Chello wtedy strasznie do dupy dzialolo w mmo, strasznego stresa przez to mialem, bo mi ciagle gineliscie z oczu.
Tego DRG pamietam! Strasznie uber sie wtedy wydawal. :D

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2009, 09:51 
Cytuj  
Hej, to chyba screen jak szliśmy na zilart mission bić tonberrych :D
Bodziu wrzuć proszę jeszcze jakieś statikowe screeny bo jak zmieniałem kompa to sporo screenów straciłem a fajnie będzie powspominać.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2009, 10:23 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Bzdura Bodziu :P Po prostu nie szukaj wśród high uber duper super levelowców :) Jest sporo osób, które z chęcią pójdą na dany event, tylko dlatego, że jeszcze ich tam nie było :)


Widzisz, w wiekszosci MMO mozna lvlowac spokojnie solo, natomiast tutaj masz z gola przeciwnie, lvlowanie jest tylko w grupie (pomijam odchylki od normy jak BST, aczkolwiek w 2-3 jest rozniez bardzo fajnie :P ). Reasumujac, w FF masz od samego poczatku wspolprace w grupie. Jak dzisiaj wygladaja Duny ? Wielu ludzi nie ppotrafi tam grac bez PL, jeszcze rok temu jak ciagnalem SMN to normalnie zal.pl, kupa bo az 80% ludzi tam grajacych nie kumala o co w tym wszystkim biega. Party to:
- PL obowiazkowo inaczej wipe, bo niemozliwe przeciez granie w zbalansowanym teamie ;)
- wiedza na temat hate management praktycznie zerowa
- gear minimalny, brak zarelka i innych medicines aby dojsc bezpiecznie na spot itd
- zero organizacji, bo przeciez kupe czasu traci sie na dojscie a jak sie juz dojdzie to granie ludkow przez polgodziny a potem kolejne szukanie ludzi przez kupe czasu
To jest tylko kilka czynnikow, ktore odstraszaja ludzi do lvlowania na przykladowych Dunach :(
Do dzis pamietam pierwsze party na dunach z Saitem jak mnie pouczal jak grac co robic no i niezapomniane chwile na lokacji J-6 na dunach z japonskim BRD :) Exp jak rakieta wchodzil. Teraz tworzy sie jakies lvl sync, zmniejsza sie exp na lvl, jakies boost medykamenty aby na maxa uproscic rozgrywke, jak dla mnie wszystko co latwe to nudne, satysfakcje mialem zawsze wtedy jak bylo jakies wyzwanie, jak wymagalo od wszystkich w grupie maksymalnego zaangazowania, a nie slackerow, ktorzy co chwile afkuja, zaluja na zarcie, gear itp.

No ale sie rozwiadlem troche, ok koncze ;)

ps. Erelen - a co do stałych eventow po osiagnieciu high lvlu, to zauwaz sobie, ze im wiecej ich sie tworzy tym wiecej czasu ci brakuje, wiecej, zaczynasz traktowac rozrywke jak druga prace, a z czasem ustawiasz real pod gre, trudno ci to bedzie pojac, jak nie masz rodziny, ale inaczej sie na to patrzy pod wlasnie tym katem :)
No teraz zapytasz sie: W takim razie po co taki lvl-static ?
Odp.: Po to aby spotkac sie 2-3 razy w tygodniu z kumplami np o 20:00 aby milo pograc, miec FUN i nie tracic czasu na wipe, dochodzenie na spota itd. :)

Good Luck and Have FUN !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2009, 10:29 
Cytuj  
Rha - mam kupe zdjec, niedlugo we flashu galeryjke zrobie to podam linka, wczoraj nawet ogladalem Twoj filmik zwiazany ze zdobyciem Hototogisu w walce w Temple of Uggalepih: "Beryl-footed Molberry" :) i tekst: "Bodziu Spieprzaj ! Daaaleko !!!" hahaha :D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2009, 10:43 
Cytuj  
Hahah aż sobie też obejrzałem :D
-Bodziu "czemu?" Tonberry mijin Gal padł, ja padłem.
-Xav "temu" :D:D:D
Mój nin wtedy miał /thf dla th i zadziałał w końcu za 12 razem, lightning clustery z farmowania w tower, skilchain z burstowaniem ninjutsu, to było fajne granie :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2009, 10:53 
Cytuj  
No teksty byly zajebiste ;D Moje noobowskie pytanie zownowalo ;D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 sty 2009, 14:03 
Cytuj  
Ehh Hototogisu... Do dzisiaj jak mysle o tym itemku to odrazu przeszywa mnie mysl o horrorze i kampieniu miesiacami i mega trudnym NMie XD

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 sty 2009, 14:46 
Cytuj  
Na WP ciagle jest stara galeria FFXI, gdzie 3/4 screenow jest nasze:

http://gry.wp.pl/filtr;1,0;x;slideshow, ... ;core.html

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 sty 2009, 14:52 
Cytuj  
Meele RDM ! :D
http://gry.wp.pl/g/galerie/_scr/_f/5750/5750_1040_3.jpg

Masakra, w co ja sie ubieralem :D
http://gry.wp.pl/filtr;1,0;x;slideshow, ... ;core.html

I patrzcie na nicki ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 sty 2009, 14:57 
Cytuj  
Ja niestety też potraciłem te screeny jak mi dysk padł. Mam tylko część + filmik z ding i hoto :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2009, 20:41 
Cytuj  
LOL !
Nawet screen mojego alta O_O Haha
http://gry.wp.pl/filtr;1,0;x;slideshow, ... ;core.html

A pamietacie jeszcze Pakera, Maldiego ? Kurde Od Maldiego perelke dostalem, lezka w oku sie normlanie kreci :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 sty 2009, 22:48 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
LOL !
Nawet screen mojego alta O_O Haha
http://gry.wp.pl/filtr;1,0;x;slideshow, ... ;core.html

A pamietacie jeszcze Pakera, Maldiego ? Kurde Od Maldiego perelke dostalem, lezka w oku sie normlanie kreci :)


Byl Maldi i Barti - ulubiency Suczki. Obaj dobrze grali.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2009, 10:42 
Cytuj  
Panowie, o ktorej moge billing otworzyc aby mi naliczylo juz od nastepnego miesiaca ? O 12:00 w niedziele bedzie ok ? :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2009, 11:51 
Cytuj  
A pamiętacie Browara ??? i jego tekst o ffXI ktory nas chyba wszystkich tm sciagnol, zadnych emocji ...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2009, 11:52 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Panowie, o ktorej moge billing otworzyc aby mi naliczylo juz od nastepnego miesiaca ? O 12:00 w niedziele bedzie ok ? :)

Bodzium zapomniales, ze w FF serwer odpowiedzialny za oplaty lezy i kwiczy od 28 jakos tak, do 2 nastepnego miesiaca ...

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2009, 12:00 
Cytuj  
Thank you for your patience and cooperation.

Phase 1
From Jan. 31, 2009 23 : 50 to Feb. 1, 2009 2 : 00 (GMT)

Phase 2
Feb. 2, 2009 from 0 : 00 to 2 : 00 (GMT)
* Maintenance completion time may be subject to change.

[Affected Services]
PlayOnline

[Details]
PlayOnline registration server maintenance for billing cycle.

* PlayOnline and PlayOnline services will be available.

* Please be aware that several services including purchasing, cancellation, and reactivation of Content IDs will also be unavailable between Phase 1 and Phase 2.


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 188 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.