mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2003, 22:42 
Cytuj  
Jestem rozrabiaka, hehehe, dzieki za komplement. Thief chyba moze na dwa sztylety dzialac niezle. Plytki zrobilem. Wypalilem piec sztk w pysk chociaz nie znosze kopiowania ale sie poswiecilem. Daj adres to jutro wysle. Gram na Alexandrze bo nie ma dzialajacego Word Passa na Ranuh'a. No nie wiem co zrobic, moze kupic i wypostowac world pass na Alexander? Jesli chodzi o taktyke walki jest rozbudowana bardzo bardzo. W grupie jesli kolejno uzyje sie odpowiednich broni i czarow w kolejnosci i timingiem jest wielokrotne wzmocnienie obrazen. Mam taka sliczna tabelke na cala strone a4 co z czym i kiedy.

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2003, 22:54 
Cytuj  
Strangerr podaj adres to wysle Tobie piec moich oryg plytek jutro jesli naprawde chcesz kupic klucze. Wysylam Scorpio jutro kopie ktore dzis pracowicie zrobilem wiec za jednym zamachem moge Tobie tez wyslac. Scorpio moze nie odsylac cdr'ow ale Ty chcialbym zebys mi oryginaly odeslal jakos szybko w miare :smile:. Podaj swoj adres mozesz na priva mojego [email protected].

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2003, 22:55 
Cytuj  
Witam wszystkich !
pytanka takie:
1)czy w tym pieknym pudeleczku poza pieknymi plytkami lezy cos jeszcze za co warto doplacac te 7-15$ do przesylki ?
2)rozumiem ze przy przenoszeniu sie miedzy serwerami postac zaczyna od zera tak jak bys ja dopeiro stworzyl -> bez kasy, bez expa itd..
3)czy wybrales alexandra ze wzgledow osobistych ? :wink:

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2003, 23:05 
Cytuj  
1. w pudelku jest 5xcd, fajny 144 kolorowy manual formatu okolo a5 (bardzo do rzeczy), kartonik skladany na 3 z najczesciej uzywanymi rozkazami, no i same pudelko bardzo ladne - blyszczace kredowe wycisniete litery i dosyc zgrabne male i grubiutkie. Troche smiecia reklamowego. Ostrzezenie na kartce ze jesli sie przerwie instalacje 5'ciu plytek gdzies w srodku to sie nie zainstaluje nic. :smile:
2. Przy przenoszeniu postaci podobno jesli serwer jest zapchany pojawia sia NPC Worldshifter ktory moze przeniesc na inny serwer. Nie mozna w tej chwli przeniesc postaci. Robi sie nowa od poczatku.
3. nie z osobistych bylo luzno i milo :smile:

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2003, 23:06 
Cytuj  
Ok Olek poszedl mail z moimi danymi..;]

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2003, 23:11 
Cytuj  
Jak nie ma działającego, jak jest:

5802213655

Powinien mieć ze 2, 3 wejścia

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2003, 23:13 
Cytuj  
Tylko użyj tego powyższego WP na Ramuh jak najszybciej, bo to nie mój i nie odpowiadam za jego trwałość.

Na własny zarobię pewnie jutro..

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2003, 23:16 
Cytuj  
Z tym brakiem mozliwosci wyboru serwera troche pojechali.... ale dobrze ze jest do przeskoczenia....

200lv herosi w AO mi jakos nei przeszkadzali (bo gra jakos tak fajnie byla skonstruowana ze nie mialo to znaczenia) wiec i w FF nie bede narzekal :smile:
Ale wiadomo, ze sa tacy co marza tylko o byciu the best na serwie i moc szpanowac swoim character sheet, mam jednak nadzieje ze to mniejszosc :razz:

Z trailerkow i gameplay movies widac ze podczas walki jest co robic bo wyskakuje ci z 20 okienek i teraz sie polap w tym wszystkim :grin: Oczywiscie kwestia wprawy,jak kazdym FF, a tam nigdy nie narzekalismy na nude, wiec licze ze i w online jest podobnie baaa nawet ze jest duzo lepiej :]

Troche Alexandrze ufliwy jestes tak szastajac tymi oryginalnymi plytkami od FF :smile: Ja bym nawet matce, swoich pieknych plytek nie dal dotknac :]

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2003, 23:56 
Cytuj  
Alex dzieki za World Pass do Ramuh. Tym razem bez problemu zrobilem postac. Nazywa sie Sztorm, tarutaru Black Mage teraz level 2 :smile:

Scorpio nie mam Twojego adresu, Strangerr mi podal juz. Podrzuc mi prosze bo jutre ide na poczte.

Swordsman dzieki za rade o ostroznosc ale wydaje mi sie, ze tu sa wszyscy fajni i mozna kazdemu zaufac :smile:

Co do serwerka Ramuh to chyba rzeczywiscie niezle zapchany po komunikaty zaraz po wejsciu namawialy mnie zebym sie przeniosl na dowlny inny serwer wystarczy tylko papiery emigracyjne zlozyc ... Hehe, a ja dopiero co sie pierwszy raz zalogowalem. No ale generalnie odczucia pozytywne. Troche wiecej ludzi ale nie mialem problemu natloc jeden levelek w kilka minut. Bede chyba musial skasowac mojego drugiego sztorma z serwerka Alexander bo zaraz mi sie darmowy okres gry skonczy i wtedy mnie za kazdy Contet ID z automatu skasuja, gram czy nie gram. Ach szkoda mi kasy. Tak sie wysprycilem na tej gieldzie pare tysiaczkow lezy w banku .... :sad:

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2003, 00:03 
Cytuj  
Ok jakos mnie naszlo jak patrzylem na ta ladne pudelko i zamowiel se boxa ... .Jak przyjma mi karte to powinienem miec za jakis czas jak nie to sie bede ciol ...Ale o te cd dalej prosze bo box bedzie pewnie szedl 2 tyg a ja wlasnie staram sie dogadac z panem zeby mi cd-key dal wczesniej pzrez icq ..;]

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2003, 00:07 
Cytuj  
Strangerr,
zlamales sie brachu hehe :smile:
To co nie ma po co Tobie plytek wysylac, bo juz nie bedziesz klucz kupowal, zgadza sie?
Same plytki bez kluczy to nic nie warte sa.

Nawiasem mówiac dobrze zrobiles mysle, pudeleczko fajne i instrukcja tez porzadna.

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2003, 00:09 
Cytuj  
Jesli Strangerr sie zlamal i kupuje komplecik, cud miod, to moze ktos kupuje klucze i chce plytki co je mialem do niego wyslac?

Scorpio odezwij sie po co ja jutro na te poczte mam isc?

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2003, 00:12 
Cytuj  
OLEK ale plytki mi nadal wyslij bo tak to bede musial czekac az dotrze do mnie pudelko a ja sie z milym panem ze sklepu dogadalem ze jutro da mi cd-keya na icq ..;] wiec zainstaluje gre na twoich cd ..;]

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Strangerr dnia 2003-11-25 00:13 ]</font>

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2003, 00:16 
Cytuj  
Strangerr ok, plytki jutro do Ciebie pojda expresowo. Jesli bedzies zmial klucze to ma sens. Ja z Alexem bedziem kaske na nasz polski worldpass zbierac. Naszymi pozal sie boze levelkami bliskime sera :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2003, 00:38 
Cytuj  
Moj FF XI ma status AWAITING PRODUCT i 11/24 - This item is expected to ship 11/25.
Mam nadzieję, że to znaczy że ja oczekuję na grę, a nie sklep, bo wszyscy Polacy wykupili :smile:
Rozumiem, że po heroicznym przeniesieniu sie olka na Ramuh jest to teraz jedyny wybór dla Polaków. Rzeczywiście jak na wstępie wszyscy się zbierzemy na jednym serwerze to może być fajnie. Może zorganizujemy w wigilię spotkanie opłatkowe na Ramuh :smile:
Czy w FF można tworzyć jakieś organizacje? Co to jest ten worldpass?

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2003, 00:51 
Cytuj  
yes! nowa osoba, hurra! W FFXI na serwerze Ramuh zaraz bedzie wiecej Polakow niz amerykanow :smile:
World Pass to cos co sie kupuje w swiecie gry od NPC czyli takiej sztucznej postaci. W Bastok World Passy sprzedaje koles na bazarze kolo portu latajacych statkow. To jest zwykly numerek na ktory przez tydzien moze przejsc 5 osob. Chodzi o to, ze jest 30 serwerow o pojemnosci 20 tys kont na kazdym. Jesli tworzymy pierwsza postac to otrzymujemy losowo jeden z 30 serwerow. Nie mozna wybrac konkretnego serwera bez World Pass'a czyli tego numerka ktory nam musi ktos kupic. Mamy world passa wchodzimy na serwer na ktory mamy world passa, nie mamy to jestesmy zdani na to co system nam za serwer wylosuje. W praktyce losowanie serwerow wyklucza te bardziej zapchane i czesciej sie losuja te mniej zaludnione.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2003, 01:35 
Cytuj  
Ta szczera, wrecz infantylna wiara olka w FF jest naprawde urocza :smile:

Nad FF zastanawialem sie od dluzszego czasu i takie poruszenie bylo tym co bylo mi potrzebne by decyzje ostatecznie podjac :grin:

Sam juz dzis zamowil bym gre, ale ciagle highest bidder nie przysyla mi kasy za ostatnie konto.... czy nie moglem kurna trafic na kogos uczciwego ?! :sad:

Opinia Alexa tez bylaby mile widziana :]

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2003, 02:33 
Cytuj  
Swordsman,
Tez bylem podejrzliwy. FFXI zainstalowalem wrecz z lekkim obrzydzeniem bo myslalem, ze to kolejny nieudany atak bedzie na dobra gre on-line i tylko szkoda czasu na instalacje tych 5cd i patcha przez internet. Bo prawde mowiac bylem ostatnimi czasy zniechecony, ze w nic nie da sie pograc ostatnio. Niby jest troche roznosci ale nic czlowieka nie rusza. Narobilem rabanu tylko dlatego, ze bardzo sie mylilem jesli chodzi o FFXI, a zaloze sie, ze wiekszosc grupowiczow mysli tak samo jak ja myslalem zanim odpalilem.

Alex nie ma czasu wydawac opinii bo leveluje :smile:

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2003, 06:18 
Cytuj  
I zbieram kase na wp. Olek - co z tym wp co tu postnąłem wyżej? Nie tym pierwszym, tylko tym drugim? Zadziałało?

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2003, 06:20 
Cytuj  
A co do opinii, to postaram się popełnić jakąś dłuższą recenzję dzisiaj.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.