mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 342 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 17:37 
Cytuj  
Eee tam, kwestia musi byc jasna i kropka. Polski LS powinien byc jeden, a jesli ktos chce pogadac, to prosze - droga wolna. Lecz sadze,ze zasada powinna byc zachowana - Polski LS jest nasz i wasz - ten sam CC, w tym sens istnienia nas, oby bylo nas duzo i bylismy silni. Kazdy nowy gracz powinien zglaszac sie do uprawnionych czlonkow CC, a jak bedzie z wami chcial pobyc, to prosze. :D Nie wypada obrazac sie i moim zdaniem nie ma na co. Przyszliscie na Ramuch w tym czasie co ja, nu prawie :D wiec mamy sporo wspolnych problemow i ja was rozumiem.
Szukaliscie rodakow i ich macie. Wiec oni i wy powinniscie byc dla siebie tolerancyjni i tyle :D


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 18:07 
Cytuj  
nie ma sensu rozdmuchiwac tej sprawy, nie to nie, nikt ich sila na CC nie trzyma

[edit]
Bodziu, Anc - zaczekajcie na mnie troche gdybym nie zdazyla przed 22, marsz i zapalanie zniczy moze sie troche przeciagnac


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 21:09 
Cytuj  
Ja powiem to tak: jakby nikt nie dyskutował na ten temat, to by po prostu problemu nie było. Bo to nie jest żaden drugi, polski LS, to jest LS grupki znajomych, którzy akurat mówią po polsku. Czujecie różnicę? To, czy będą spędzać czas na CC czy na swoim LS to jest ich prywatna sprawa. CC, to oficjalny polski LS. Jak ktoś chce, to może sobie ze znajomymi założyć swój ls. Będą sobie wpadać od czasu do czasu na CC i tyle. To nie komuna ;)
Niech ktoś da Pilkowi perełke przy okazji.

EOT

No to kiedy odpalamy Statik? Ja mam czas codziennie wieczorami - od 18,19.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 21:52 
Cytuj  
Comodo napisał(a):
No to kiedy odpalamy Statik? Ja mam czas codziennie wieczorami - od 18,19.

Ja jestem praktycznie codziennie od 22. wiec optowalbym za poczatkiem gdzie w okolicach tej godziny, dzien dowolny :)

BTW: mam takie pytanie do moderatorow? czy ktos tutaj dba o to zeby zawartosc trzymala sie naglowka? ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 23:22 
Cytuj  
drakar napisał(a):
hm .. no long story short sai dzis przyczepil o to, ze mam drugi polski ls i powiedzial, ze mam wywalic jedna perelke .. to wywalilem


Bardzo dobrze Sai powiedział.

Wszyscy którzy maja perelke innego polskiego ls-a niech wywala perekę CC, jak sie komus nie podoba na CC moze grać bez naszego ls-a, nie toleruje rozłamów ani debilizmu jaki wykazaliscie twożąc kolejną polska perelkę.
Wiem co sie dzieje kiedy powstaja takie debilizmy i napewno nie pozwole debilom rozpierdolac polskiego community, juz predzej sam wyzuce perelke CC niz bede patrzyl na to bezczynnie.

To nie sa gildie, nikt od was nie pobiera składek ani nie zmusza was do pracy harytatywnej na rzecz ls-a, ale generowanie kolejnych perelke dla polakow jest najwiekszym debilizmem jaki mozecie zrobić.

Ktoś moze podać liste ludzi którzy robią ten idiotyzm ? Jak dostad mialem 2 osoby na blist - widze ze przybedzie. I sugeruje takie postępowanie wszystkim w CC, skoro ci ludzie maja NASZ ls w dupie to NASZ ls powien miec ich w DUPIE.

Aby odciąć się od nielubianych ludzi sluży blist, choc jak dotąd zdażyło sie tylko raz że ktoś był blisted przez kilku polaków z ludzi na CC.


Troche sie zdenerwowalem.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 23:27 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Comodo napisał(a):
No to kiedy odpalamy Statik? Ja mam czas codziennie wieczorami - od 18,19.

Ja jestem praktycznie codziennie od 22. wiec optowalbym za poczatkiem gdzie w okolicach tej godziny, dzien dowolny :)

BTW: mam takie pytanie do moderatorow? czy ktos tutaj dba o to zeby zawartosc trzymala sie naglowka? ;)


Probowalem wydzielic posty zwiazane z innym ls-em ale nie daje sie to zrobic bez ingerecji w tresc postów a tego nie chce robic. Wiec temat musi tu pozostac.

Edit :
Uczciwie mowiac nie sledzilem tego watku jako ze nie dotyczyl on w temacie calego community a jedynie mial sluzyc grupie, nowo powstawajcemu static party, i jako taki pownien byc zachoany przez innych uczestnikwo forum w czystosci.
Jako moderator staram sie mnimalizowac wtracenia w wypowiedzi innych na tym forum, ale widze ze muszę przestać kierować sie tą zasadą i bezwzglednie ekzekwowac zasady ogolne formulowania wypowiedzi na forum, przemysle to.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle


Ostatnio edytowano 7 kwi 2005, 23:33 przez Scorpio, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 23:31 
Cytuj  
dla sprostowania
nikomu nie kazalem wywalac perelki, nawet jesli by ktos cos takiego powiedzial to nie ma prawa, nikt tu nikomu nie rozkazuje, ls jest dla wszystkich nie ma zandego szefa. Pilek wywalil perle obrazajac sie na to co powiedzialem, heh widac strasznie liczy sie z moim zdaniem lol

po strzasznie przyjemnej rozmowie na lsie widac jzu wszysyc znaja moja opinie, i dobrze...

ja wam niczego nie zabraniam robcie sobie co chcecie ale robienie potajemnie nowego lsa dla waszej paczki zupelnie inaczej wyglada niz napisanie po ludzku co robicie i dlaczegom tak akby sobei kazdy to przeczytac, a to co i jak zrobiliscie to prawie jak spluneicie w twarz po tym jak czlowiek przez poltora roku sie stara by rozwiajac ls, pomagac rodakom i stworzyc zgrany zespol, by ludzie znali nasza marke, ze gramy dobrze, ze nie oszczedzamy na sprzecie, ze jestesmy aktywni, ze jestesmy kurde jednym z najbardizej zgranych narodow jakie graja w mmorpgi... obcy ludzie w szoku sa ze nasz ls jest tylko polski, ze tyle ludzi udalo sie zebrac
kiedy ktos chce to rozwalac nie dziwcie sie mojej reakcji, a tak to wlasnie wygladalo

jesli macie z kims zatargi lub nie chce wam sie ich sluchac sa inne sposoby na poradzenie sobei z tym, to nie powod do rozbijania ludzi...

no to chyba wszystko co chcialem napisalem, nie zamierzam do tego wracac do tego ani na forum ani na lsie


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 23:36 
Cytuj  
Sai nie znam twojego stanowiska, moze mi je przedstawisz, ale jak powiedzialem nie mam zamiaru bezczynnie patrzec jak jakis deblizm niszczy polski community tak dlugo bodowany i tak wspanialy na tle innych mmorpg.

Drugie EVE pl po moim trupie :evil:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 23:39 
Cytuj  
Stok, to nie jest niszczenie, ty sobie to wmowiles :/
widze ze albo masz mnie na bliscie albo zaraz bedziesz miec w takim razie :/


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 23:53 
Cytuj  
Ehhh... a niech se robia co chca.
Watpie zeby przeciez stara gwardia chciala opuszczac CC ?
To mi wystarczy do tworzenia naszego community.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 23:59 
Cytuj  
Kalciu: to jest niszczenie, popatrz troche do przodu.

Nie ublizajac nikomu, oby przychodzilo coraz wiecej graczy- wyluzowanych mniej czy bardziej, w ten czy inny sposob traktujacych CC i ludzi jacy sie w nim znajduja. Szczerze powiem, ze bylem w szoku jak przeczytalem ze Drakar ma "polowe" LS na bliscie. Bywam czesto na kanale a nie spotkalem sie z jakas wielka wojna gdzie osoby by sie opowiadaly po skrajnych stronach barykady. Widac jednak cos przegapilem, sa jakies zatargi o ktorych nie wiadomo- jedni maja zal do innych o to ze osobno expuja, inni ze "starzy" maja "nowych" gdzies, nowi sie frustruja bo nie ma kto im pomoc (??? to dla mnie niewytlumaczalne- niemniej jednak chyba nadszedl czas aby nie tylko super uberzy robili za Was wszystko???). Wiele osob ktore widze na CC LS nie wypowiada sie na forum- te same osoby caly czas prosza o pomoc i zadaja mase pytan na ktore tutaj jakby sie tylko WYSILILI znalezli by odpowiedz. Inni zakladaja inny LS na skutek jakis wydarzen. Potem zaczna sie plotki ze CC to banda nie wiadomo kogo i nowym lepiej bedzie w "konkurencyjnym, lepszym polskim LSie, gdzie jest luz i sa koledzy". Dialog typu: "Skad jestes? Z Polski. A to czemu nie w CC? A bo smierdza." stoi tylko pod znakiem zapytania kiedy sie pojawi bo ze sie pojawi to mozemy byc pewni jesli dalej bedziecie sie upierac przy swoim pomysle nowego LSa. Jesli jednak czujecie sie niekomfortowo to skoro macie polowe LS na blist to po prostu wrzuccie tam wszystkich poza kolkiem wlasnej adoracji, wtedy Wam bedzie lepiej i innym pewnie tez bo po 5 czy 10 przeklenstwach czy capslockach sami was wrzuca na blist. Problem sie sam zalatwi. Gram rok z okladem a pierwszy raz widze taka zbiorowa histerie- dotychczas cos takiego robili tylko debilni amerykanie. Przemyslcie sobie jeszcze raz czy macie zamiar robic konkurencje CC. Czy sie boimy? Tak, boimy sie o dobre imie CC ktorego marka byla wyrabiana zanim niektorzy z tych co teraz sa na 75 robili quest na subjoba.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 00:26 
Cytuj  
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mam juz tego serdecznie dosc!
Jakies ***** klotnie :/
Wezcie sobie dajcie wszyscy spokoj z tym i juz.
Co Wam kurwa przeszkadza, ze 3 czy 5 osob zalozylo LSa ?
I ze ktos tam inny czasem wpadnie ich odwiedzic ?
Tam sa sami przyjaciele i nikt nikogo nei lubi.
Zawsze panuje przyjacielska atmosfera.
Wiec pytam jeszcze raz... O *** WAM CHODZI ?!?!
DAJCIE SOBIE SIANA! Chca to maja!
Stok a Ty **** co ? Przyslali Ci WoW`a i zaczalem w niego grac, ze taki terror wprowadzasz ? Daj sobie siana czlowieku.
Zjawa jak edytujesz post to zaznaczaj, ze caly edytujesz a nie tylko koncowke.
Saiowi nic nie powiem bo juz z nim gadalem :P
I SIE ***** NAUCZCIE! TO NIE JEST ZADEN DRUGI POLSKI LS! TO JEST LS GRUPKI PRZYJACIOL! NO ZESZ *****!

A gdyby jakis nowy gracz nie chcial isc do CC tylko by poszedl do jakiegos NA LSa bo tam jego kumple graja to jego tez wszyscy ***** na BList dacie ? THINK!

Dobra....
Mam juz dosc.
Dla mnei sprawa jest zamknieta.
Nie wolno ludziom nic narzucac, beda robic to co uwazaja za sluszne i tak jak chca.

Edited by Xavery

Edit ermmm. przepraszam za przeklenstwa - ponioslo mnie.
Ah... jeszcze tylko BTW male... Comodo zrozumial i ma racje.
Thx Xav.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 kwi 2005, 00:34 przez Seph, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 00:27 
Cytuj  
Ja juz swoje powiedzialem na LSsie.

Moje zdanie bardzo krotko:
- Osobny LS - marny pomysl
- Opierdzielanie ludzi ze o cos pytaja na LS - mega obciach. Na forum zreszta tez... co wy wszyscy z tym "Zobacz inne topiki, blah, blah... " Wiecej energii wkladacie czasem w opierdzielanie ludzi niz zajela by wam odpowiedz lub wskazanie miejsca gdzie ta odpowiedz sie znajduje.
- Przeklinanie bez powodu - passe (co innego jak sie straci 4k expa w 3 minuty jak ja przed chwila kurna).
- Gadanie o pierdolach na LS - Mega fajne :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 00:31 
Cytuj  
Przeklinania na forum ani w grze nie bede tolerowal. Bardzo prosze, szanujcie innych.


_________________
Obrazek

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 00:38 
Cytuj  
to jeszcze zedytuj post stoka, bo mnie na forum publicznym obraza ;p

no jak juz canto powiedzial, to nie jest zadna konkurencja i tak dalej .. nie prowadzimy zadnego naboru i nikt w sumie nie chcial sie od cc odcinac (no Yarpen to jest osobna historia)

Darujcie wiec juz sobie i przestancie spamowac topic staticowy .. jesli koniecznie musicie sie pozalic, to zalozcie sobie nowy temat


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 00:40 
Cytuj  
Załużcie nowy wątek i powiedzcie co kogo boli a nie robicie śmietnik z tego. To jest wątek Opiego i jego statika.

EDIT: Zresztą sam go założę...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 01:34 
Cytuj  
Lekko chory klimat sie zrobil, bez specjalnego powodu...

Niby banal, grupka przyjaciol, chec pogadania we wlasnym gronie, ale dzis na LSie uslyszalem cos takiego: "ale tutaj nudy, change pearl" :wtf:

Powiem szczerze, ze niespecjalnie sluzy to budowaniu fajnej atmosfery, ktorej chyba kazdy w grze szuka.

Jesli nowy LS sluzy do pogadania, to do czego sluzy CC? Do zalatwiania interesow?

-----------------------------------------------------------------------------------
Wracajac do tematu: :)

Proponuje wtorek 20.00, pierwszy probny exp. Potwierdzcie czy wam pasuje?

Vejitta --> 22 to troche pozno na rozpoczecie expowania. Niektorzy z nas musza wstawac rano nastepnego dnia, a bycie niewyspanym nie sluzy ani graniu ani RL. Mam nadzieje, ze sa dni kiedy mozesz grac wczesniej, chociazby w weekendy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 02:19 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Vejitta --> 22 to troche pozno na rozpoczecie expowania. Niektorzy z nas musza wstawac rano nastepnego dnia, a bycie niewyspanym nie sluzy ani graniu ani RL. Mam nadzieje, ze sa dni kiedy mozesz grac wczesniej, chociazby w weekendy.

Napisalem ze o tej porze jestem praktycznie zawsze. Ale jesli zajdzie potrzeba bede wczesniej :)

PN. 20. mi pasi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 03:30 
Cytuj  
Ok, moze byc poniedzialek.

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 08:10 
Cytuj  
ok, mi pasuje


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 342 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.