mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
**

Posty: 220
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 21:12 
Cytuj  
EdwinPl napisał(a):
pozatym byłem 1szym polakiem z 75 lv :)

Piszesz w ogole czy chodzi ci o serwer Ramuh ?

EdwinPl napisał(a):
Bilet sie sprzedał za 500k nie za 5 baniek.


Jak na kogos kto jest przeciwny cheatowaniu, nie oddanie kasy komus kto przebidowal za duzo brzmi hmm conajmniej dwulicowo.
Ogolnie panuje taka zasada : RMT nie dostanie kasy spowrotem, przyjaciel (znajomy) dostaje wszystko, obca osoba dostaje przeplacona kwote -10%. I tak jest od zawsze, przynajmniej na moim serwerze. Oczywiscie znajdzie sie ktos kto nie odda ale zawsze w jakimkolwiem LS nie bylem jak ktos sie powchwalil ze dostal za duzo kasy pierwsze pytanie od osob brzmialo : Oddales ?


Kampiles Mimasa ? Czy pomyliliscie NM ? Jesli tak to z czystej ciekawosci duzo zarobiles na tych axe ? Bo na moim serwerze zawsze byly gowno warte :o

*

Posty: 199
Dołączył(a): 6.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 21:22 
Cytuj  
mik napisał(a):
EdwinPl napisał(a):
pozatym byłem 1szym polakiem z 75 lv :)

Piszesz w ogole czy chodzi ci o serwer Ramuh ?


EdwinPl napisał(a):
Bilet sie sprzedał za 500k nie za 5 baniek.


Jak na kogos kto jest przeciwny cheatowaniu, nie oddanie kasy komus kto przebidowal za duzo brzmi hmm conajmniej dwulicowo.
Ogolnie panuje taka zasada : RMT nie dostanie kasy spowrotem, przyjaciel (znajomy) dostaje wszystko, obca osoba dostaje przeplacona kwote -10%. I tak jest od zawsze, przynajmniej na moim serwerze. Oczywiscie znajdzie sie ktos kto nie odda ale zawsze w jakimkolwiem LS nie bylem jak ktos sie powchwalil ze dostal za duzo kasy pierwsze pytanie od osob brzmialo : Oddales ?


Kampiles Mimasa ? Czy pomyliliscie NM ? Jesli tak to z czystej ciekawosci duzo zarobiles na tych axe ? Bo na moim serwerze zawsze byly gowno warte :o


Wtedy nie bylo ludzi na innych serwerach

Koles kupil bilet z AH za 500k a potem mnie wyzwal ze mam mu oddac bo jak nie to mnie zniszczy i costam bla bla bla mlodszy brat Carpedm, stara historia.

Jak na tamte ceny to dosc duzo wtedy to bylo duzo sprzedawalo sie do NPC, ale wiecej campowalem Archer Ringa NMa bo zawsze 12 min repop byl a mimas mial taki 12-16 jakby a takto stoperek i co 12 min do kompa.


_________________
TaruTaru BLM 75/ SMN 75/ BST 56/WHM 38/ RDM 37 Fenrir : O BASTOK rank 10.
HQ Fire/HQ Ice/HQ Thunder/HQ Wind/HQ Earth/HQ Water/HQ Light/HQ Dark
Staff Ready. Kirin O Nidhogg O Aspi O King Behemot O Jorg O Tiamat O Vrtra X
SMN af2: 2/5, Zenith: 4/5

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.