mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 19
Dołączył(a): 10.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 19:11 
Cytuj  
eee... No to tak może nic ciekawego nie powiem ,ale nie mogłem się powstrzymać. Dzis ok. godziny 15 przyszla do mnie paczka a w niej... to juz wiecie. Otwieram pudełko z grą, przeklądam co tam dali ciekawego, a tu koncze czytaćinstrukcję a na samym końcu wszystkie klucze i [teraz uwaga] na niej również gratulacje, że jestem jedną z 1000 osób ktore wygrało dodatkowe 30 dni darmowego grania :D Oniemiałem z wrażenia, jak taki początek to cos czuje że długo zasiedze tutaj z wami na forum i z FFXI :wink: Nie wiem może ktosz was też dostał 30 dni darmowego grania. Klucz ten mam wpisać do rejestracji ,,play online''
pozdro
PS: W czepku urodzony jestem :P

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 19:16 
Cytuj  
nigdy o tym nie slyszalem by taka akcje robili ale grats :)
to masz wiecej czasu sie zastanowic czy to gra dla ciebie :]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Posty: 19
Dołączył(a): 10.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 19:38 
Cytuj  
Nom czy to gra dla mnie ? To już zależy od mojej cierpliwosci :D Ale ja mam jej sporo w sobie. W lecie często chodze na ryby[jak nie mam co robic] :wink:

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 20:25 
Cytuj  
jedno jest pewne jak zaczniesz grac to wiecej rybki z wlasnego polowu nie zjesz :] chyba ze ingame :P


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 21:15 
Cytuj  
Gratulacje :)

Mi kwadratowi dali kiedyś przez pomyłkę miesiąc za darmo a teraz się skapowali bo właśnie dzisiaj dostałam maila że jak nie zapłacę to mi skasują całe konto (tylko nie napisali, do kiedy mam zapłacić :O)

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 21:29 
Cytuj  
Ho ho - cos mi sie wydaje ze SquareEnix szuka na maxa sposobów, żeby utrzymać graczy przy FFXI.

Sorry stary, ale wydaje mi się, że we wszystkich nowych pudełkach znajdzie się informacja, że "to właśnie ty zostałeś wybrany! masz 60 dni za darmo!" (czyt: o 60 dniach będziesz już miał taką postać, że nie będzie chciało Ci się rezygnować, a nasze mechanizmy time-sinkowe spowodują, że się uzależnisz) :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 21:56 
Cytuj  
Huck: nam i 30 dni starczyło ;)
To 60 byłoby lepsze.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 22:58 
Cytuj  
Tylko, ze wtedy nie bylo alternatywy. :)

Idril, wracasz do nas?


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 02:14 
Cytuj  
Ja przez darmowy okres nie wychodziłem wogóle z domu, tylko do szkoły :D kumple mysleli ze niezyje a jedna kolezana strzelila mega focha (nie wiem o co jej chodzilo ale mowila ze sa jakies wazniejsze rzeczy niz final :/ ;] )

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 03:03 
Cytuj  
Hm... A ja postanowilem Jakos darmowo rozpoczac swoja rozgrywke. Jak narazie wyzulilem od ludzi 2 konta (szkoda,ze nie playonline:D) i cd-keya ;D (tlyko jeszcze nei wiem do czego:DDDD) Za jakas godzinke jak dobrze pojdzie sciagnie mi sie 3 wersja POL CD wiec moze wkoncu zainstaluje gre!:D Anyway. Mam 2 konta. Jeden monk 33 lvl chyba, a drugi to red mage tez gdzeis taki level. Monk na fenrirze a red nie pamietam kurde dzie:D Kce ktos kupic?:D Narazie sprzedaje jedno:P Cena wywolawcza - 1zl:D (nie powiem co tam jest bo skasowalem loga z rozmowy i nie pamietam:P).

Gratsy za te 60dni:D tez kce:D Chociaz jak uda mi sie zaoszczedzic 200zl to i tak mnei taniej wyjdzie:D


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 03:04 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Hm... A ja postanowilem Jakos darmowo rozpoczac swoja rozgrywke. Jak narazie wyzulilem od ludzi 2 konta (szkoda,ze nie playonline:D) i cd-keya ;D (tlyko jeszcze nei wiem do czego:DDDD) Za jakas godzinke jak dobrze pojdzie sciagnie mi sie 3 wersja POL CD wiec moze wkoncu zainstaluje gre!:D Anyway. Mam 2 konta. Jeden monk 33 lvl chyba, a drugi to red mage tez gdzeis taki level. Monk na fenrirze a red nie pamietam kurde dzie:D Kce ktos kupic?:D Narazie sprzedaje jedno:P Cena wywolawcza - 1zl:D (nie powiem co tam jest bo skasowalem loga z rozmowy i nie pamietam:P).

Gratsy za te 60dni:D tez kce:D Chociaz jak uda mi sie zaoszczedzic 200zl to i tak mnei taniej wyjdzie:D


:wtf:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 03:47 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
Seph napisał(a):
Hm... A ja postanowilem Jakos darmowo rozpoczac swoja rozgrywke. Jak narazie wyzulilem od ludzi 2 konta (szkoda,ze nie playonline:D) i cd-keya ;D (tlyko jeszcze nei wiem do czego:DDDD) Za jakas godzinke jak dobrze pojdzie sciagnie mi sie 3 wersja POL CD wiec moze wkoncu zainstaluje gre!:D Anyway. Mam 2 konta. Jeden monk 33 lvl chyba, a drugi to red mage tez gdzeis taki level. Monk na fenrirze a red nie pamietam kurde dzie:D Kce ktos kupic?:D Narazie sprzedaje jedno:P Cena wywolawcza - 1zl:D (nie powiem co tam jest bo skasowalem loga z rozmowy i nie pamietam:P).

Gratsy za te 60dni:D tez kce:D Chociaz jak uda mi sie zaoszczedzic 200zl to i tak mnei taniej wyjdzie:D


:wtf:


Co WTF?
Ah... Cd-key, ktory mam jest do FFXI:D koles szuka mi wlasnie do PlayOnline i Rise of the ZIlart;D Ql:P Chce ktos ta jedna postac? Bo naprawde mam na zbyciu. Nie wiem co tam sobie znia zrobicie. Odsprzedacie komus, bedziecie nia grac, czy cus. Wlasciwie to smialo moge powiedziec,ze 100zl zaoszczedzilem (jak narazie:P zobaczymy jak z reszte key`i bedzie:P). Tylko CoP nie moge nigdzie znalezc na necie:/

@Pan Pirtula
Mowilem Ci,ze cos wykombinuje!:D Trza kombinowac jak sie kasy nie ma:P Nie kradlem:> :P


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 04:03 
Cytuj  
.....
cd-keye w momencie stworzenia konta sa tylko szeregiem znakow bez zadnego znaczenia...
konto to playonlineID i haslo
aby reaktywowac trzeba podac dane karty , a jesli byl na koncie jakis dlug to od razu go sciagaja...

wprost nie moge sie doczekac dalszych postow...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 04:10 
Cytuj  
Hm... a slyszalem co innego. Podobno mozna zalozyc kilka kont na jednym cd-key`u ale online moze byc tylko jedna osoba. W przeciwnym wypadku - ban. Nie wiem jak w praktyce. Niedlugo sie dowiem:P Kazdy mowi co innego.
Oke, jak narazie zainstalowalem PlayOnline i mi sie updejtuje:P zobaczymy jak bedzie:D 15min updejtowania :/ zgroza :\


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 09:44 
Cytuj  
Ten post się robi wesoły. :) Super rzecz takie posty na pochmurne dni.

Seph --> dawaj dużo raportów o tym jak ci idzie. :)

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 09:51 
Cytuj  
hmmm. Seph... a postać przypadkiem nie jest przypisana do konta na playonline?
nie pograsz sobie wysepionymi postaciami jezeli ten ktos nie podal ci swojej nazwy i hasła na swoje konto w playonline :D

ale powodzenia :D czekam na dalsze sprawozdanie i do zobaczenia w Bastok :P

btw: update playonlina to jakies 15 minut ale update gry ze wszystkimi dodatkami to jakis 6 godzin ;)

btw2: nigdy nie kupilabym konta z gotowa postacia - stracilabym cala zabawe :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 12:13 
Cytuj  
Ano witam witam:D Wlasnie robi mi sie updejt gry:D Okolo 15% w ciagu jakichs 5? moze 10minut. Jeszcze tylko 9 i pol tysiaca plikow do "checking" jak potem bedzie "updejting" to umre:D Co do konta.... Wiec mam 2. Jedno oplacone, jedno nie. Korzystam z tego oplaconego. Juz wlazlem pousuwalem all postacie i jest "gitara" :D Stworzylem sobie nowy swoj profilik i handle:D Dobre jest to,ze mam content ID na gre i wszystkie dodatki:))) Oczywiscie mam narazie tylko RotZ bo CoP`a nie moge znalezc nigdzie:/ Ale juz moge grac:D Czekam tylko na updejt i zobacze jak to wszystko wyglada RIL :D Na MOIM kompie:D Juz jest 21% checkingu:D Z tymi kontami to ciekawa sprawa. Mozna duzo zaoszczedzic:) Gierke sciagnac z netu i wziac konto od znajomego albo kupic jakies. Widzialem na ircu jak ludzie sprzedawali;D Ja akurat sie za jedno wymienilem a drugie dostalem za free:D W ogole na tym swoim mam chyba 2 kontent id ale tylko jeden aktywny:P Nie mam zamiaru bulic za drugi;) 25% :P


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 12:15 
Cytuj  
najpierw "check" potem "update" a na koncu "installing" - jakies 6 godzin minimum :D

ekhm... usunales wszystkie postacie? stary profil?

btw: co masz na mysli mowiac "zaoszczedzic"? czas na levelowanie czy kase? bo i tak bedziesz musial oplacac miesieczny abonament :)

i druga sprawa - postac na 33 levelu i 0 doswiadczenia w "teamwork"? wybacz - ale ja z toba w party grac nie bede - szkoda mojego expa i zycia :/


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 14 sty 2005, 12:21 przez Duszek, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 12:19 
Cytuj  
Pozabijam Was wszystkich jak bedzie dluzej niz godzina!!!:D W godzine i 10 minut sciagnalem cala 3 plyte:D Ponad 700mb:P Checku juz mam (niech lookne) 36% podejzewam,ze jeszcze ze 20min i skonczy. Updejt pewnie potrwa jak znam zycie ze 2 godziny.... A szkoda:| Myslalem,ze zagram o 12;DDD W sumei na poczatku myslalem,ze zagram o 8 no ale cuz:P Life is brutal:D Niech mi ktos jeszcze raz powie,ze minimum 6h to wykastruje:D Nie mam zamiaru tyle czekac;D Nie po to mam 1mbps;D (lol, wiem, wiem wolne lacze:P)

Tak. Pousuwalem wszystko co bylo w tym profilu.

DuszQ zaoszczedzic kase:))) 180zl gra na allegro kosztuje. A ja jak narazie nie wydalem nic:D Bo to konto jeszcze jest zasilone:P Pozniej dopiero jak mi eKarta przyjdzie to zmienie dane. I nie mam zamiaru sie brac od razu za 33lvl. Ja kocham fajnala ibede gral od poczatku do konca:P tak jak w 4,5,6,7!!!,8,9,10 MQ,FFT!!!:PPPP


Edit: 50% "czeku"


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 12:28 
Cytuj  
hehehe to powodzenia i do zobaczenia na serwerze Ramuh :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.