mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 22:56 
Cytuj  
dla tych , ktorzy wskakuja na ostatnia strone topicu >>> zawsze :)


Witam szanowne grono kolegów i koleżanek z Lv 65+

Ponieważ jest nas pare osób na tym poziomie i zapewne każdy odczuwa pewien niedost związany z rzadkimi rajdami Dynamisowymi proponuje utwożyć taki projekt.

Spotykamy sie jakiegoś pieknego dnia, powiedzmy o 18/19 naszego czasu w grupie polaków oraz naszych znajomych którzy mają chęć się w coś takiego bawić, losujemy który dynamis wybieramy {lub wybiera go sponsor} i idziemy farmować AF 2, relic, monetki i inne dziadostwo.

Propnuje aby, o ile znajdzie sie taki, sponsor otrzymywał wszystkie 100 value i 1 value, natomiast reszta czyli AF-y, relice i syntezis item szły do podziału na drodze free loot.

Popytajcie wśród znajomych, sądze że takie mało skomplikowane rajdy połaczone z możliwością zdobycia upragnionych value i Af2 przyjmą sie łatwo.

Czekam niecierpliwie na wasze komentarze i na ewentulana osobe która by tym pokierowała.

Ave Dynamis !
Mori Turi De Salutan !

Our Heroes :
1. Stokrotka Red Mage
2. Opiekun Monk
3. Rhaegal Ninja

.... smutny koniec . Dzięki za dobra szkole gry , mila atmosfere , AFy ....... Dzieki Saitou :) ze zaczales to wszystko , RHA za twarda szkole gry i Gal za wieczne marudznie ( w obie strony ) >:)

Pamietam moj pierwszy run z MEGA LAGIEM wbieglem prawie do AH na dynamis - bastok ..... a mobki pojawily sie dopiero jak lezalem :)

Szkoda , bo Dynamis w P to juz nigdy nie bedzie to samo

ACHA !!! XVA ! NIE DROPUJ PERLY ...zachowam sobie na pamiatke :) serio :)


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 23:07 
Cytuj  
Pojawila sie dyskusja aby w ramach oldstars zorganizowac dyna. Jednak tutaj najlepiej niech sie wypowiedza liderzy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 23:35 
Cytuj  
jedyna mozliwosc jaka byla rozpatrywana to dalsze prowadzenie w ramach DP przez innych ludzi > membersow DP . NIkt jednak na dobra sprawe zainteresowany nie byl. Teraz to juz Pixies bedzie robilo Dynamisy jako wewnetrz - LSowy event . Jak to bedzie wygladac ? nie chce pisac , co mysle

znam Dynamisy wewnatrz CAE > wiem jak to wyglada w czasie okien HNM .....

Moze sie myle


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 23:39 
Cytuj  
Chetnie bym sie podpiol pod Pixiesowe Dyna jezeli bylaby taka mozliwosc. Ale na tyle co wiem to zdania na temat ludzi z zewnatrz sa niezbyt przychylne. :/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 16:22 
Cytuj  
Afaik to ma byc na zasadzie spamowania Northland'ow, miasta wtedy gdy P zacznie produkowac jakis relic. Kolejna sprawa beda okna HNMow, jezeli jest minimum dzien 4 (?) Dyna jest odwolany (ew. przesuniety) czy cos w tym stylu. Watpie w uczestnictwo osob spoza shell'a.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 16:31 
Cytuj  
Dla mnie mnie z Dyna liczy sie AF moge chodzic i dla pomocy bo podoba mi sie ten event, jednak biorac pod uwage fakt ze mam regularne runy sky oraz assault to przesuniecia nie bardzo wchodza w gre :/

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 16:36 
Cytuj  
Pixies Dynamis ma byc Pixies-only, nie bedzie wstepu dla ludzi zewnatrz ;p


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 16:45 
Cytuj  
Lipa straszna. Szkoda ze do czlonkow pixies nie dociera fakt ze jest grupa ludzi ktora chcialby robic Dyna i robic je solidnie a nie wejsc i afk na 30 minut. My moglibysmy zdobyc sprzet, wy wiecej monet - prosta zaleznosc.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 17:03 
Cytuj  
Dynamis upadł?:)
LoL zrobił się event dla wybrańców :)

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 17:14 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
My moglibysmy zdobyc sprzet, wy wiecej monet - prosta zaleznosc.


A tak Członkowie Pixies zdobędą więcej uber sprzętu i ciut mniej monet. ;p 20 monet w stosunku do 300 na run to mniejsza strata niż jakiś 1 świetny AF który wypada raz na tydzien/dwa tygodnie/miesiac? :p

Ale ja sie nei znam, takie tylko moje zdanie >.>

Zawsze można iść do Pixies albo jakiegokolwiek innego hnmlsa, który robi Dynamis :P


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 17:43 
Cytuj  
Widzisz tutaj sprawa wyglada tak ze ja z Pixies nie chce HNM, chce tylko Dynamis. Jednak moja ewentualna aplikacja nie bedzie rozpatrywana w kierunku samego Dynamisu tylko calosci. Mowisz ze chcielibyscie miec AFy, spoko potrzebujecie AF dla monka? Mnie tylko to interesuje. Jezeli nie to nie wiem w czym problem.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 18:09 
Cytuj  
Zang: raczej w tym, że chcą robić to wewnętrznie bez potrzebnych randomów, ja to w pełni rozumiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 19:31 
Cytuj  
Zang - i z moich rozmów z liderami i z doświadczeń wiem, że wolą po prostu osoby, które potrafią i mają czym grać. Przez kilku randomów były wipe ostatnio. Chociaż nie powiem - często zawodzili też członkowie Pixies.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 20:09 
Cytuj  
Skladajcie aplikacje do Pixies - chec regularnego uczestnictwa w dynamisach to napewno duzy plus (podobnie jak sky i sea).

Osobiscie wole dynamisy robione przez HNM LSy - szczegolnie jak jest mniej ale za to zgranych ludzi. Czlowiek czuje sie mniej anonimowy i bardziej sie stara.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 23:03 
Cytuj  
Mnie interesuje tylko Dynamis. Odnosnie tego co napisal Kamil rozumiem ze nie chca gosci ktorzy sie po prostu opierdalaja. A przez te dwa Dynamisy widzialem zreszta co sie dzieje, widzialem kto biega za Rha i klepie moby, widzialem kto sie opieprza.

Opi mam prosbe. Czy moglbys sie zapytac na forum Pixies czy jest mozliwosc przyjecia kogos na test jak sie sprawdzi w Dyna a jezeli bedzie dawal rade (tzn nie opieprzal, wykonywal polecenia) to czy bedzie mogl tam chodzic stale? Podkreslam chodzi mi tylko o Dynamis.

Jezeli bylaby taka mozliwosc to chetnie zloze aplikacje i poddam sie takiemu testowi.

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 23:18 
Cytuj  
Gdyby Pixies chciało robić dynamis dostępny dla ludzi z zewnątrz, to by go robiło w ramach DP =_=, nawet jak jedna osoba nie będzie miała nic przeciwko tobie, to znajdzie się 15innych które po prostu nie chcą ludzi z zewnątrz.

I to nie jest kwestia tego, kto się opiepsza, a kto nie. Tu chodzi o to, żeby z dynamisu, za który płaci LSfund itemy dostawaly osoby należące do LSa, tyle ;p


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.