mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 10:07 
Cytuj  
mam w dupie takich ludzi co beda online a nie beda sie pojawiac bo nie maja nic do szukania na danym boardzie, jezeli takie cos bedzie sie powtarzac bede wykopywal z LSa

stok nie panikuj
powiedzialem przesuniecie zbiorki o 30min czyli 19:30 i wyznaczenie wymarszu na 21 max, tak bylo teraz z powodu obsowy i tak moze zostac. bez przesady ze konczenie eventu o 24 to jest zla godzina dla EU nie robcie juz takich scen zwlaszcza tacy starzy wyjadacze :P
Sam nie chce konczyc o 2am i na to nie pozwole
a zauwazcie ze 1/4 to byli NAsi - conajmniej 2 WHMow przyszlo tylko dlatego ze mielismy obsowe, wyznaczajac event o ta godzine pozniej daje nam duzo wieksze mozliwosci
do tego dochodzi to ze spora czesc europejczykow jacy sie pojawili i ktorzy sie zglaszali jest pon 70lv... liczba moze i jest ale ich przydatnosc znacznei oslabiona... kilku osobom juz odmowilem przyjecia do LSa gdyz mamy na ich miejsce 'starszych' kolegow... swoja droga... malo przyjemne uczucie...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 10:08 
Cytuj  
co jest z tym forum >.>


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 10:51 
Cytuj  
Mam prośbę: jako, że słaby jestem z angielskiego i opisy Dynamisów w takowym języku niewiele mi mówią, więc może ktoś napisać po polsku co to są te Dynamis Runy? I co jest Dynamis? Coś mi się obiło, że nemesis Vana'Diel ale mogę się mylić.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 12:52 
Cytuj  
Popatrz na screena i sie zastanow dlaczego minimalny level aby tam wejsc to 65. Dynamis (zwany tez Deathnamis) to alternatywna wersja niektorych lokacji, w wiekszosci miast- mozna luznie przyjac ze zamiast ludzikow/sprzedawcow masz bardzo silne stworki z ktorych kazdy reprezentuje jakas profesje, tak jak gracz a do tego tez tak jak gracz ma skilla 2h czyli robi sie bardzo nieprzyjemnie jak ninja wybuchnie czy tez summoner uzyje swojego skilla. Wczoraj z Diamond Dust Shivy poleglo conajmniej 12 osob (tyle widzialem bo padl nasz 12 osobowy alliance- na reszte mialem filtry). Poza tym wypadaja tam przedmioty ktorych nie spotkasz nigdzie indziej- wyjatek stanowia beastcoiny- wczoraj sypaly sie goldy i mithrile. Reszta to starodawne monety za ktore sie placi goblinowi przy przerabianiu Relic Weapon (ostatecznej broni) i rozne dziwne rzeczy ktorych nie znam zastosowania- bo co na przyklad mozna zrobic ze swieza watroba orka? :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 13:18 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
... bo co na przyklad mozna zrobic ze swieza watroba orka? :D


Do produkcji cantarella - trucizna do upgarde relic dagger.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 13:19 
Cytuj  
Wątroba - do Relica (Cantarella) (http://ffxi.allakhazam.com/db/item.html?fitem=4898)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 14:06 
Cytuj  
Ja bym nie bral na dynamis melee ponizej 70 lvlu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 14:12 
Cytuj  
juz to zrobilem jako wymog opi ^_^
ale na poczatku by mic wogole z kim isc bralem kazego kto sie zglosil
kilku <70 przyszlo i niech juz zostana ale ci co sie zglosili a neiprzyszli beda musieli podlevelwoac zanim ich dopuszcze :D

naprawde sporo osob przyszlo i mielismy bardzo ladny setup
duzo blmow i whmow (o dziwo) uber tankow i sporo rngrow
na liscie mam ok 70 osob, zobaczymy iel przyjdzie za tydzien... wiem np ze rangar i katlan nie beda mogli... :/ rangar akurat mail wolne od pracy a kat ma wlasny dynamis


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 14:37 
Cytuj  
Mysle ze jest szansa na dobre publicity w DH, bylo od nas 10+ osob, nie zaliczylismy wipeoutu wiec jest szansa ze nastepnym razem pojawi sie wiecej. :)

Moze dla nowych membersow wyznaczyc godz. 19.30 (i im tlumaczyc przez 30 min podstawowe zasady) a dla starych wyjadaczy godz. 20.00 i postarac sie wyruszyc o 20.30. Niektorzy byli troche podirytowani poltoragodzinnym siedzeniem i nicnierobieniem.

Czemu nie jestem membersem?

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 15:11 
Cytuj  
Run uwazam za udany :)

Oto nasi dzielni BLM-i (Bodziu gdzies uciekl)
Obrazek

O jest i Bodziu :)
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 15:20 
Cytuj  
He he ! :)

Tez uwazam ze jak na pierwszy raz to bylo rewelacyjnie, super imho taktyka zorganizowania 1 Alliance'a do eliminowania nagrobkow i ewentualnego potem zabicia pullnietych mobow, to bylo super, wnosilo to wrazenie jak to nazwal Rha kontroli nad cala sytuacja :)
Co prawda bylo troche bledow, jak trzymanie blisko nas owego nieszczesnego NIN, ktory musial sie explodowac i wipenac nas :( czy innego ytypu kwiatki, ale to sa poczatki z czasem bedziemy roznosic takie Dynamisy. ;-)
No poza pochwaleniem Saita za organizacje to pochwalilbym rowniez Nima, super dyrygowal nami BLMami ^^; czasem nawet opieprzyl i slusznie :)

/bow


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 15:47 
Cytuj  
a czemu bod nie w weskicie ? :P

opi jestes membersem, wytlumaczenie dlaczego nie ma cie w spisice jest nad tabelka...
trzeba dac znaczek ze nalezysz do tej guild w character settings...
mamy 20 membersow a 5 przeczytalo jak to zrobic :/


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 16:11 
Cytuj  
http://dynamisproject.cjb.net


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 16:31 
Cytuj  
Ludzie nie ma co narzekac.
Bodziu i Stok pare rzeczy moglo wam sie wydac kiepskich ale to zrozumiale. Gdybyscie byli naprzyklad na runach Kelenae to byscie tez uwazali ze ten run byl Genialny. Runy Kele to zwykle wiele strachu ^^;; Niby doswiadczonych graczy ale tak naprawde noobow co sie nie sluchaja. I calosc chaotyczna strasznie. Sai bardzo dobrze zrobil wzorujac sie na runach Flame'a chociazby. Co do czasu to tak naprawde zgodzilbym sie na taka mala obsuwe. Dla EU to nie jest nic tak tragicznego, a wczesniejsza pora w sumie wykersla 80% NA - co tez nam utrudnia zycie - samych EU nie zbiezemy. Co do szwedow... musieli poprostu miec jakies plany bo zwykle w tym czasie nie koncza - trzeba tez zauwazyc ze to byli tylko Yoxid i Crosno - twinsy wiec nei wiadomo co tam mieli zaplanowanego :)
Naprawde to byl bardzo dobry run i oby tak dalej nam szlo.
Jedyna moja uwaga niewielka to trzeba upilnowac aby nikt nie rzucal DoT'ow no i trzymali sie od siebie odpwiednio daleko - ale to sie wyrobi z czasem. Dla niektorych to wlasniem oze byc nietypowe (jak dla mnie po runach Kele),

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 21:35 
Cytuj  
Widze wrzuciliscie wipe-out screen. :)

Moze zrobic podstrone ze screenami?

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 21:56 
Cytuj  
Dzięki wielkie za info. Szczegółów dowiem się wraz z graniem.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 09:31 
Cytuj  
Goku - a ty myslisz ze ja nie bylem na runach Kelenae ??? Hmmm, chyba nawet wiecej anizeli ty, bo praktycznie na kazdym, mimo ze odbywalo sie to o 2:00am :P ale to nie wazne. Wiem jak tam bylo i napisalem co mysle o tym runie u Saita, wiec nie rozumiem twoich uwag :P
Zreszta pisalem to tylko w celach konstruktywnych a nie w celu flame itp. To ze u Kelenae z runa na run wszystko wymykalo sie z pod kontroli to kazdy juz widzial, nie mowiac o lootach :( Tak tez dalsze tworzenie tych runow nie mialo juz sensu i jak widac szybko z nich zrezygnowal :]

Osobiscie ciesze sie ze Sait wzial sie za to bo w koncu bedzie mozna pochodzic na dynamisy, fajne runy, ktory mi brakuje, nie mowiac o AF2 :]
Mam rowniez nadzieje iz nie podzieli losu Kelenae i bedzie trzymal wszystko w ryzach, aby nie dochodzilo do sytuacji bezaladu i samowoli co jest niewatpliwie trudna rzecza ale jakze wielkim wyzwaniem ;D
Wierze w Saita ze podola temu wyzwaniu i bedzie trzymal krotko ludzi ! (ach ten jego temperament ;D) Moze lepiej niech wytypuje jedna osobe na kontrolowanie lootow czy cos aby bylo to fair play. Nie wiem w sumie co z tym zroic moze jakies inne propozycje w tej kwesti.

btw. Goku tu bylo lepiej bo bylo duzo ludzi nowych, ktorzy pierwszy raz w dynamis uczestniczyli, wiec i kontrolowac jest troche latwiej, tych bez zlych nawykow itp :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.


Ostatnio edytowano 10 mar 2005, 09:52 przez Bodziu, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 199
Dołączył(a): 6.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 09:33 
Cytuj  
szkoda ze we wtorki sie raczej nigdy nie pojawie poniewaz pracuje ; ; moze kiedys jak beedzie jakis urlop wolne czy cos :(


_________________
TaruTaru BLM 75/ SMN 75/ BST 56/WHM 38/ RDM 37 Fenrir : O BASTOK rank 10.
HQ Fire/HQ Ice/HQ Thunder/HQ Wind/HQ Earth/HQ Water/HQ Light/HQ Dark
Staff Ready. Kirin O Nidhogg O Aspi O King Behemot O Jorg O Tiamat O Vrtra X
SMN af2: 2/5, Zenith: 4/5

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 17:23 
Cytuj  
Zrobilem spory update, mam nadzieje ze ludzie beda to czytac...

www.dynamisproject.cjb.net


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 17:49 
Cytuj  
To nie byla odpowiedz na zaden flame, poprostu chcialem powiedziec co ja mysle. Wcale tego tak nie odebralem.
Prawde mowiac pamietam jak byles na jednym runie ^^;; Ale na to nie zwracam uwagi bo byla pozna pora i malo pamietam z wtedy :)
Sam nie bylem chyba na 1 runie Kele w Jeuno...
I niezupelnie bym sie zgodzil, ze latwiej jest utrzymac tych nowych - zwykle jest wrecz przeciwnie, ale wydaje mi sie ze poprostu trafilismy na naprawde dobrych ludzi i mam nadzieje ze tak bedzie dalej ^^

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.