mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 19:01 
Cytuj  
Heheh to dlatego że my wcześniej robiliśmy Sweden Found it! :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 18:20 
Cytuj  
no i jak stok idzie organizacja ? :)

wczoraj bylem na dynamisie japsow w sandorii

zebraly sie tylko 42 osoby, obsowa standartowa z pol godziny
jak juz sie wszyscy zerbali i zaplacili (co do gila, a nie w zaokragleniu w gore :) ) flame oprowadzil wszystkich po south sandorii tluamczac taktyke poakzujac campy dla kazdego alliance itd... szkoda ze wszystko w krzakach... notatki bym porobil ; ;

przypadlo mi miejsce w stone alliance, alliance ktore zajuje sie statuetkami :) nei bylo pelne ale skladalo sie z kilku blmow meleesow 3 tankow i supportu

i juz od poczatku mozna bylo zauwazyc rozniece w taktyce jaka stosowali NAsi... nie ma tu taktyki na hurrra i kto pierwszy na froncie ten uber....
kazde alliance trzymalo spory dystans od siebie i nie interferowalo w "cudze" mobki chyba ze range attackami jesli uporali sie ze swoim lub byl to NM
dzieki temu lag byl wcale nie wiekszy niz w tradycyjnym exp party i mozna bylo grac o wiele efektywniej i lepiej ze soba wspolpracowac, kazdy meles mial tez swojego kolege do SC, wlassciwie poza zmneijszeniem rozdzielczosci i efektow z cofigu nie musialem nic wiecej zmieniac, zmneijszac klatek, efektow czy tez zmneijszac zasieg widzenia... komforcik...

w 42 osoby zabilismy bossa (dalo sie zauwazyc pewien brak firepower) i zostala nam jeszcze godzina na farmowanie... niestety pulle zrobili sie wtedy wieksze i juz nei dawalismy rady, dwa razy nas wipneli...
mimo wszystko zfarmowalismy ok 7 Af2 (w tym 3 czapki whma lol) i sporo reliktow... ale oczywiscie zadnego 100 value....

gralo sie zdecydowanie przyjemniej i tak trzeba to robic :)
mam nadzieje ze nie bede skazany na japonskie dynamis bo troche glupio jak sie nic nie rozumie..


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 19:29 
Cytuj  
Sai - zacznij sam to organizować, mówię ci.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 19:52 
Cytuj  
Sai nie ma do tego cierpliwosci ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 04:37 
Cytuj  
jakis akapit wypadl mi z glowy... :)

kazde alliance mialo jakby swojego pullera(pld) + 1 ogolny puller (thf)
thf pulwoal traina a niedaleko za nim (z dala od alliance) czaili sie pozostali i dzielili sie mobkami i przyprowadzali do swojego alliance
nasze bylo od pozbywania sie statuetek
pld tankowal cel a dwoch nin solowalo sobei powoli 2 ine statuetki w pewnej odleglosci od nas
melesi normalnie bili w czasie gdy blmowie sobie z bezpiecznej odleglosci nukowali... o dziwo statuetki nie maja jakeigos uber def i zadawalismy im niezly dmg a hp nie maja zbyt wiele... ich aoe jest chamskie ale cienie przed nim chronia a ze wokol statuetek bylo tylko kila osob i to melesi czyli z duzo iloscia hp ( a nie banda 40 ludzi z blmami na froncie) wszystko bylo pod kontrola... szybko zdejmowalismy statuetke i zdejmowalismy je jedna po drugiej (te co solwoali nin) w tym czasie glowny puller zdazyl wrocic z niedobitkami (bo mial duzo miejsca do beigania a wszyscy byli rozciagneici na pewnym obszarze) i pullerzy sobie dobeirali mobki az do wyczerpania zapasow.....
jizas jak to pieknie dzialalo....
jako ze bylo nas 40 z wiekszymi trainami mielismyu problem i ludzie czasem gineli ale generalnei sytuacja byla caly czas opanowana...
to ze wszyscy byli 73+ tez mialo spore znaczenie...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 21:07 
Cytuj  
oki ...
nie ma to jak pojscie na zywiol :)
we wtorek o 19:00 probujemy swoich sil na dynamis-sandoria
poki co chetnych mam ok 30 osob
najbardziej potrzeba rdmow i whmow ale nawet jesli sklad nie bedize zbyt wymarzony jestem za tym by jednak wejsc do srodka jesli bedzie 30+ ludzi :]
jak ktos juz zapomnial pod adresem ponizej jest stronka 'mojego' ls'a
narazie sa tam podstawy ale dajcie troceh czasu 8)

http://www.guildportal.com/Guild.aspx?G ... bID=200068

mam nadzieje ze wszyscy zdolni do sluzby pojawia sie na czas !
postaramy sie zrobic to na styl japonski, zobacyzmy co wyjdzie

19:00 to oczywisice czas zbiorki i mam nadzieje ze ok 20 uda nam sie wyruszyc... jako ze to peirwszy raz trzeba bedzie sie sporo nagadac

naaaaaajtrudniejszy pieeeerwszy raz lalalala


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 23:45 
Cytuj  
Nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mam nadzieje, ze Polacy 65+ pojawia sie w komplecie.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 23:54 
Cytuj  
Panowie dajcie czadu a nie ciała. "Jesteśmy z wami, Polacy jesteśmy z wami".

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 00:08 
Cytuj  
Chetnie sie wybiore ale ze moge miec krytyka z powrotem z uczelni to wolalbym sie wczesniej przejsc z Saiem po Sandorii aby mi wyjasnil co i jak i gdzie (jesli jest taka koniecznosc-w czesniej znaczy rano najlepiej albo moze w poniedzialek nawet?).


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 02:53 
Cytuj  
heh robie sie z tego wielka operacja :) mam ok 40 ludzi spisancyh wiekszosc z nich mowi ze sie pojawi :)
jak zwykle kupa DD i za malo supportu... z shoutowanai zwykle zglaszali sie ludzi z niskim lv :/ no ale bedizemy pracowac z tym co mamy

jutro ciag dalszy szukania ludzi ale melesom pon 70 nic nie obiecywac...
popracuje tez nad stronka i dac tam wiecej info

ku mojemu zdziwieniu sporo osob spoza europy moze sie pojawic o tej godzinie.. kilkoro moglo by sie pojawic ale jakeis 1,5h pozniej.. ale narazie nie bedziemy zmieniac czasu eventu
jako e to peirwszy run bedzie sporo do opowiedzenia.. bede musial sie nauczyc panowac nad tyloma ludzmi ^_^ juz mam zarys druzyn
jak juz sie zbiora bedzie spora pogadanka potem pewnie zalew pytan
potem raz dwa oprowadze ludzi po sandorii mowiac mneij wiecej gdzie ktore alliance ma stac i zaczynamy
mam nadzieje ze pojawi sie prawie wszsyscy... 40+ ludzi to juz sila ktora moze powalczyc
planuje wyruszyc najpozniej o 20:30 i skonczyc ok 23:30 w zaleznsoci jak dobrze nam pojdzie... im gorzej tym krocej lol ale nie bedizemy sie mordowac by zdobyc time bonus
co mi przypomina ze musze sam sie doedukowac o tamtejszych nmach :D

ide spac


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 07:25 
Cytuj  
Sai - zajebiście! Od razu mówiłem, że się nadajesz do organizacji takich rzeczy! :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 11:31 
Cytuj  
Sai, oferuje ci 100% pomocy, tylko podziel zadania :)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 11:54 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Sai - zajebiście! Od razu mówiłem, że się nadajesz do organizacji takich rzeczy! :)


Ty to rusz dupen i dobi do tego lv 65-70 ! Zadnego pozytku z ciebie kurnia ! :D


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 12:10 
Cytuj  
Saitou, ludzie ktorzy nie maja AFow w danym miescie powinni miec mozliwosc lotowania na materialach... co taki PLD ma robic w Jeuno, ani AF ani relica.. po co ma isc?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 12:30 
Cytuj  
wlasnei huck masz miec 65 za tydzien !!!

nad regulami lotowania ciagle glowkuje :)
poki co plan jest taki mniej wiecej jak na stronie

czyli
kazdy moze zdefiniowac sobie jakikolwiek job dla ktoerego chce af bez limitu lv (moze byc nawet 40, nie ma znaczenia) mam nadzieje ze ludzie nei beda tego naduzywac i wpisywac sobie na chybil trafil job bo jego af tam akurat nie ma

w drugiej linijce mozna umiescic relikt ktorego sie pozada, lub stan reliktu ktory posiada i chce upgradowac

100-unit monety beda mogly lotowac tylko osoby ktore nie wybraly zadnego AF na ktory chca lotowac i ktore potrzebuaj go do upgradu (nie mozna sprzedac tych monet)

1-value i materialy beda no-lot

czemu tak ? co ma robic osoba bez AF na danym boardzie ?
uznalem ze jako swiezy ls nie mozemy ustalic tak by ten kto nie ma afu lotowal na materialy gdyz 95% bedzie chciala AF i nie moge pozwolic by 2 osoby zgarnialy itemy za kilkadziesiat/kilkaset tysiecy
nie ma tez gwarancji ze ci co wybrali sobie AF wogole zobacza jak wypada, zwlaszcza ze dopeiro raczkujemy i nie oczyscimy wiekszosci boardu, wiec chce by to infinity core czy mithrill coin chociaz im to oslodzilo.
ci co nie maja afu dla swojego main joba moga wybrac Af dla innego joba (jeszcze byscie sie zdziwili ile osob trenuje kolejny job do 75lv) lub zdecydowac sie na 100-unit monety

uwazam ze poki co tak bedzie najsprawiedliwiej
mam nadzieje ze to bedzie przyjacielskie comunity, a nie banda ktora tylko na AF sie rzucila i prysnie jak tylko dorwie to co chciala
Regularne przychodzenie zapewni tez stale miejsce w roosterze i szacunek ludzi ^^
poczatkowo chcialem jeszcze wprowadzic punkty za uczestnictwo ktorymi mozna by bidowac itemy ale jednak odpuszcze

jesli ktos jeszcze nei wie co gdzie wypada porpoonuje odwiedzic mysterytour
http://mysterytour.web.infoseek.co.jp/f ... tm#Dynamis


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 12:38 
Cytuj  
Saitou, jest zawsze kilka jobow ktore nie maja AFa w danym miesice wiec nie ma strachu ze 2 osoby. Plus, sporo ludzi ma juz AFki, jak nie pozwolisz im lotowac to po co maja isc?
Uwazam ze to bardziej niesprawiedliwe jest dawanie tym co maja AFy i tego i tego.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 13:05 
Cytuj  
Ja bym jednak nie pozwalal na lot na AF dla innego joba niz ten ktorym sie przyszlo. Moim zdaniem beda naduzycia.

No-lot na materialach, odpada dzieki temu problem nieuczciwych ludzi, ktorzy poluja na AFy, a do tego lotuja na wszystkim. Przy grupie kilkudziesieciu ludzi ciezko nad tym zapanowac.

Ja bym jakies punkty wprowadzil, to jednak mobilizuje ludzi do udzialu, nawet jak nie maja na danym dynamis zadnego Afa.

Mam nadzieje, ze bedziemy tez czasem wygrywac dynamisy i robic tez te bardziej zaawansowane. :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 13:08 
Cytuj  
Jak dobrze rozumiem sai będziesz rozdzielał itemy po runie czy sprzedawał i dzielił kase ? Bo nei bardzo kumkumam ten wpis no-loot. :roll:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 13:12 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Ty to rusz dupen i dobi do tego lv 65-70 ! Zadnego pozytku z ciebie kurnia !


Właśnie mam zamiar wziąć się z lvlowanie THFa, bo nawet Zet mnie odstawił do lv.70 :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 15:18 
Cytuj  
ok mozemy tak zrobic by materialy byly lotowane ale niech sie jeszcze ktos wypowie co o tym mysli.

ale reguly ze mozna sobie wybrac dowolny job na ktory sie chce lotowac raczej nie zmienie, coraz wiecej ludzi ma kilka jobow albo trenuje kolejny wiec jesli ktogos prosze by wzial np nin zamiast rng a dla nin akurat tam nie ma AFa to nie moge mu zabronic lotowania na AF rng'ra

no wiec, w skrocie kto na co moze lotowac:
AF - wszyscy ktorzy maja ten AF w sowim search comment
Relikt - wszyscy ci ktorzy maja ten Relikt w sowim comment
Synthesis Materials - ci ktorzy nie wybrali żadnego AFa, ani 100 value (nadal moga lotowac na relikt bo to common drop)
100 value - tylko ci ktorzy nie lotuja na zaden AF ani synthesis materials, potrzebuja go do upgradu posiadanego aktualnei reliktu, maxymalnei 1moneta/run
1 value - bez lotowania (no-lot) przedzielane losowo


pasi ?
na dynamisach prowadzonych przez DH 1value lotowala jedna osoba, a po runie rozdzielala po rowno miedzy wszystkich uczestnikow, tez tak mozemy zrobic jesli wam sie podoba.


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.