mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 15:32 
Cytuj  
pasi !

Pasi też loot 1 osoby na 1 value i podział dla wszystkich !


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 21:29 
Cytuj  
nie - 1 value auto-lot

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 21:34 
Cytuj  
szczerze mowiac nei wiem stok czy by sie chcialo na wszystko lotowac i potem rozdac to 50 ludziom :D


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 01:07 
Cytuj  
jak zjada sie wszyscy zo zjechac moga... bedize z 60 osob...
im shaking....
i am rubber, u are glue....


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 08:45 
Cytuj  
He he !
Gratulation ! Super miec Dynamis o normalnej porze :) Ja bede needowal o AF dla BLMa glownie oraz dla BSTa, oczywiscie jesli bedzie jakis BST to dam mu wole pierszenstwa :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 00:11 
Cytuj  
Pierwsze lody przelamane, w sumie bylo calkiem dobrze ale pullowanie trzeba potrenowac :)

Tak trzymac Sait !!!

/bow
:)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 00:23 
Cytuj  
Pamiatkowe zdjecie: :)

Obrazek

Szkoda ze AF drop taki biedny...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 00:38 
Cytuj  
hehehehe zajefajne zdjecie :D

jak wrazenia ?
strasznei slabe dropy... chociaz m.silverpice widzialem po raz wpierwszy...

w tygodniu popracuje nad stronka, zapiszccie sie wszyscy


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 01:00 
Cytuj  
Z pullami nie ma latwo- sam widzialem co sie dzieje jak szybko to moze sie wymknac spod kontroli- pullujesz nagrobek a on spawnuje 3 ludziki ktore moga sie zlinkowac z innymi- mega train gotowy. To chyba random czy sie uda czy nie, ciezko mi powiedziec. Tak czy inaczej bylo bardzo fajnie- jestem zachwycony zgraniem ekip jak i trasa "wycieczki". MAm katane ale na razie nie skupuje monet- najpierw musze zrobic upgrade nieco przyziemniejszego sprzetu hehe.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 01:35 
Cytuj  
no doswiadczenie jest bezcenne, teraz juz wiem duzo wiecej niz poprzednio

niektore statuetki sa ze soba permamentnie zlinkowanie i linkna sie niezaleznie od tego jak sie je pulnie, zwlaszcza tez przy NMAch dwa razy zrobily nam niezly balagan... zlwazcza ten drugi (jak widac na zdjeciu) bo z tym pierwszym o dziwo poradzilimy sobie bardzo dobrze mimo charmgi i repopu statetek w miejscu gdzie stalismy ^_^
teraz ju zwiem czego sie spodziwac i gdzie ustawic ludzi by uniknac takich sytuacji
poza moim niedosiwadczeniem najwierksze problemy byly z SMNerami
albo ludzie ich nie usypiali za dobrze albo ktos ktoregos avatara zDotowal... trzeba nad tym porpacowac i przypomniec ludziom
jeden z nin tez niezle zamieszal... kiedy ich sie bije trzeba wolac o wspomaganie od blmow
blmow przyszlo calkiem sporo i dzieki temu statuetki padaly bardzo ladnie

generalnei wiekszosc ludzi sie sluchala, nei spamowali czata i bylo bardzo sympatycznie :D mam nadizeje ze bedzie tak dalej!

btw huck super robota ze stronka ! :D


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Ostatnio edytowano 9 mar 2005, 01:44 przez swordsman, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 01:36 
Cytuj  
Fajne zdjęcie panowie. Dynamisy tak zawsze się kończą?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 02:57 
Cytuj  
dobra robota ze stronka huck ^_^ tylko wez ja troszke poszerz i zwieksz czconke dla menu ^_^
swietne kolorki ! ber klimacik !

nie jestem dobry w tych klockach ale chyba daloby sie cos takeigo zrobic by stronka miala jakis krotszy adres powiedzmy
www.dynamisproject.ls.pl i stamtad przekierowywana na guildportal ?
troche ciezko zapamitac taki glupi adres jaki automatycznie przydzielaja... a fajnei byloby ludziom go podawac a nei mowic bny sobei poszukali nas na guildportal :/


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 03:27 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Fajne zdjęcie panowie. Dynamisy tak zawsze się kończą?


To nie byl koniec. Pozbieralismy sie i dalismy rade pokonac mega bossa.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 08:04 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Fajne zdjęcie panowie. Dynamisy tak zawsze się kończą?

To tylko przerwa na raise 4 aliance :D bo w sumie na nogach zostało raptem 2 x RDM - Ja i Skyline. Jak mi zabilo trzech PLD w aliance i zobaczylem co przybieglo oddalilem sie troszke i czekalem na aggro i o dziwno nie zabily nas :D

Wygralismy ten dynamis dzieki poświecniu ludzi. Pulneli megatrain a Xavery wyciagnoł jednego z tego tłumu na bezpieczny spot.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 08:26 
Cytuj  
zdjecie niezle :D
ile osob w sumie przyszlo na dynamis?
i gratuluje wszystkim tytułu "Dynamis-San d'Oria Interloper" :D

btw: Sait, jak chcesz miec adres np www.DynamisProject.prv.pl to wystarczy sie zarejestrowac na www.prv.pl, zalozyc sobie konto i przypisac adres z guildportal do adresu na prv.pl :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 199
Dołączył(a): 6.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 08:34 
Cytuj  
Sai nie wiem czy tak robiliscie ale japy maja inna technike :) podkladaja sie jak ida po jakiegos NMa, 1den THF pullluje mega train bo inaczej sie nie da i ktos wylapuje bossa i biegnie do alliancow a THF sobie ginie mobki wracaja i NM jest death a alliance nie :)


_________________
TaruTaru BLM 75/ SMN 75/ BST 56/WHM 38/ RDM 37 Fenrir : O BASTOK rank 10.
HQ Fire/HQ Ice/HQ Thunder/HQ Wind/HQ Earth/HQ Water/HQ Light/HQ Dark
Staff Ready. Kirin O Nidhogg O Aspi O King Behemot O Jorg O Tiamat O Vrtra X
SMN af2: 2/5, Zenith: 4/5

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 08:36 
Cytuj  
Tak wlasnie zrobilismy, najpierw Sait a potem Schredder :)) Dzieki temu wygralismy dynamis. W sumie bylo wszystko under control, dopoki nie pullnelo sie super mega trainow, jak ten na obrazku :) I tak naprawde nie trzeba mnostwo BLMow jedno pt zalatwia spokojnie nagrobki :]

Aha Sait moja propozycja, jako iz BLMy najczesciej padaja to zwroc uwage na to aby dostawali czesciej R3, poza tym nie kumam jedenej sytuacji jak zostalismy wipeneci to czemu zgodnie z zasada najpierw WHM a potem BLM nie byli raisowani ?? tylko kazdy jak chcial :(


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 08:39 
Cytuj  
Edwin ten run był robiony własnie na modłe JP, i dlatego był latwy.
Moim zdaniem Sai cipeńke ostrożnie pulował bo były przerwy 10-15 min pomiedzy walkami.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 09:33 
Cytuj  
thx zjawcia pomysle o tym prv.pl
na runie bylo ok 54osob

stok bez przesady ze tak sie nudziliscie :D ale fakt ze pulowalem wolno i w miare ostroznie jako ze mialem w tym zerowe dosiwadczenie a wieksozsc ludzi byla newbie na dynamis, nastepnym razem troche bedzie smielej...

ten mega train to wylaczeni moja wina bo nie wiedzialem ktore statuetki przyciagna zasoba NMa... generalnei za peirwszym razem juz mial byc sacrifice pull.... ale nie spodziewalem sie ze linkna sie tak wczesnie i przyprowadzilemich do was.... teraz juz wiem czego sie spodziwac ale za tydzien moga zdazyc sie podobne.. musze jednak starac sie umierac tam gdzie da sie mnie wskrzesic :D

generalnei wiem na co moge sobie pozwolic, jak szybko beigaja mobki i stuetki jak czesto mnie trafiaja i co jest dla mnei grozne...
moge spokojnie trainowac za soba z 5 mobkow w czasie gdy inni zajmuja sie wybrancami

bod wiem ze jedno party blmow wystarczy do statetek dlatego taki byl setup :) i czy naprawde gineliscie teraz tak czesto ? nie liczac tego dimod dusta przy smnerach i wipie przy NMie....
blmow jednak nigdy malo bo sa nieocenieni przy takich mobkach jak pld thf nin czy mnk, wiec poza stone party chcialbym miec chocby jednego dla kazdego alliance

co ja zrobie ze nei wszyscy chca mnei sluchac... zasady bede powtarzal w kulko do znudzenia by kazdy zapamiatal i jesli widze ze cos jest nie tak to do razu mowie ale nie moge zapanowac nad wszystkimi i kazde alliance musi sie pilnowac i pilnowac by tych zaasad przestrzegali ich membersi

sporo osob mowilo (zwlaszcza NAsi) ze przesuniecie runu o godzine byloby dla nich znacznym udogodnieniem... i takmielismy obsowe... moze zrobmy tak ze zbiorka bedzie o 19:30 wymarsz o 21 ? jest tam wtedy 3pm EST i sporo amerykan wraca o tej h do domu... a run sie bedzi ekonczyl ok 24 wiec dla nas chyba nei jest to takim wielkim poswieceniem ?z reszta tak bylo wczoraj z powodu malej obsowy

ale jeak na pierwszy event newb leadera i newb membersow dalismy ognia :] pamietnych czasow jak chodzilem z DH to w sand dotarlismy tylko do bramy N.sandy w Bastok do alejki alchemikow a w wind... wind to prawie nigdzie :D zobaczymy jak nam pojdzie...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 09:50 
Cytuj  
Sai ja bym nie przesówał jednak godziny. Jako godzina spotkania 19:00, start o 19:30.
Sporo ludzi nie poszło na ten run dlatego ze nie maja tam nic do szukania a obcenych online była kupa.
Godzina ma być wygodna dla EU players nie NA players. Ten dynamis jest dla nas nei dla amerykanów. Jak przesuniesz godzine spotkanai na 21, to pojdziemy walczyć o 22 a skonczymy o 2 wiec mnie mozna już wykreślić z rooster tym samym.
Szwedzi się zmyli o 23:30, to tez wez pod uwage.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.