mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 99  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 05:04 
Cytuj  
Erelen: skoro CC jest takie do dupy :evil: , a Twoj Ls na Fairy jest taki super i zawsze sklonny do pomocy itp itd.... to po jaki #^%&$ pytasz sie Nas o cokolwiek ?


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 12:37 
Cytuj  
Jak zawsze zaczelo sie z gadek, przeszlo do patyczek, a skaczy sie wrogoscia....po co?
Nie ma sensu.

Lothlorien przeszla na serwer, gdize bedzie wsrod Polakow i jest jej tu dobrze. Wsrod ponad 60+ moze wiecej graczy, w tym z 30 grajacych non stop napewno znajdzie swoich ludzi.

Erelen, jak lubisz byc w obcojezycznym towarzystwie i masz tam kumpli, tez zrozumiane, ale na serio po co sie klocic "serwerami" ? I lepiej odpusc Lothlorien jej odejscie :) bo naprawde pomyslimy, ze sie boisz ze Cie przegoni 8)


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 12:51 
Cytuj  
To prawda.
Jak sie lubi grac z obcokrajowcami to kazdy serwer moze byc ok.

Jak sie lubi grac z Polakami (i to Polakami na poziomie :D ) to Ramuh jest jedynym sensownym wyborem. Jest nas duzo i ciagle przychodzi ktos nowy, ludzie przenoasza sie do nas z innych serwerow. Nawet jak gdzies idziej jest 5 Polakow, to za pol roku bedzie 3 itd

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 12:52 
Cytuj  
Elfcia w końcu się odezwał ktoś rozsądny ;) Tylko, że to nie ja zacząłem z tym przekonywaniem, że źle robię będąc na Fairy :) Niech mnie przegania :) Ja się z nią droczę jak zwykle ;) Niech mnie nawet prześcignie, lepiej niech jak najszybciej osiągnie we wszystkich jobach levele 75 :) To tylko jakaś głupia gra, a nie wyścigi o złote kalesony XD Poza tym Balrog jeśli nie chcesz abym się pytał to poproś admina aby mnie z forum skasował jak ci tak to bardzo przeszkadza, mam jeszcze inne miejsce gdzie mogę się pytać, ale na razie tutaj większość osób była bardzo miła i chętnie pomagała. Jak ci się nie podoba to nie pomagaj i tak mi to zwisa.
[Edit] Opiekunie a jest jakaś różnica między polakiem a obcokrajowcem XD Liczy się charakter a nie narodowość :) Loth nie mogła znaleźć nikogo kto by jej odpowiadał i przeniosła się na Ramuha. Skoro tutaj znalazła zrozumienie z innymi to chwała wam i jej za to :) Gra się po to aby było przyjemnie, nieważne na jakim serwerze :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 14:06 
Cytuj  
Wszyscy lubią orzeszki...ale o czym ja tu...ah, tak.

Erelen tylko potem nie narzekaj. ;) Co do tego droczenia się, to było zawsze i wszedzie, więc to naturalne, ze rzucamy w siebie czym się da (minusami serwerów w tym wypadku). Bawi Cię to Er. super. Gra to gra, ale w przypadku MMORPG chyba jednak cos więcej, znajomi. Masz swoich, fajnie. Ja zaczęłam cieszyc się grą dopiero na Ramuhu. Polacy rlz ;) Więc myśle, że dyskusja i tak niczego nie rozstrzygnie. A, ze Er. pyta? No cóż, włosi nie wiedza wszystkiego ^^'


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 17:58 
Cytuj  
Jaka jest różnica między Polakiem a obcokrajowcem? Ogromna. Polak jak mi coś mówi to czaję bazę a obcokrajowca niebardzo czaję (kiepski jestem z angielskiego i często się na LSie pytam o jakieś proste zwroty jak: muszę już kończyć) albo nic nie czaję (krzaczki).

Jak ktoś dobrze włada jakimś językiem prócz ojczystego to mu inne serwery nie straszne. Zawsze się ktoś znajdzie z kim można pogadać o grze. Ja mówię raczej tylko po polsku i jednak wolałbym grać z polakami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 11:02 
Cytuj  
Ciekawostka:

Ramuh powstal 16.05.2002 (niektorzy JP juz graja ponad 3 lata)

Fairy powstal 7.10.2003

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 10:27 
Cytuj  
Mam pytanie, co to są te Promyviony?? Starano się to jakoś wytłumaczyć, ale nic z tego nie rozumiem ^^' To ma coś wspólnego z CoP tak??


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 11:32 
Cytuj  
Jest to jakiś inny wymiar mieszczący się w Cragach (dokładnie niewiem co to jest, gdyż mam tylko wstęp z którego i tak niewiele czaje). Wygląda na to, że mamy tam Neverending Story - ten wymiar dopadła złowroga Pustka.

Oto kilka screnów z Promyvion Dem:

Promyvion Dem
Empt
Zgraja Emptów
Brama do następnego poziomu w Dem
To ścierwo i otaczające go Straye trzeba ubić, żeby przejść dalej

Promyviony są to lokacje w których odbywa się CoP (przynajmniej pierwsze misje - niewiem jak to dalej wygląda).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 11:53 
Cytuj  
Zaczynam powoli kapować :) Ale są różne Promyvion: Dem, Holla i jeszcze jakiś, czym się one różnią??


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 11:58 
Cytuj  
Dem, Holla, Mea i Vahzl.
Pierwsze 3 sa odrazu dostepne z Telepointow, roznia sie ukladem i bossami. Jak sie skonczy wszystkie 3 dostaje sie dostep do tavnzania archipelago. Vahzl wystepuje dopiero pozniej w CoP.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 17:00 
Cytuj  
Macie jakieś rady aby szybko zdobywać conquest points? Ja narazie stosowałem dwie techniki:
1. Wykonywanie Expedition Mission (ale to tylko 10 punktów za jedną misję, a schodzi się długo).
2. Expowanie dodatkowych postaci i walka z event i tought mobkami. Tylko, że ostatnia malee klasa którą miałem na levelu 1 to monk, a on już jest na levelu 5. A magowie sobie nie radzą :/


_________________
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 17:49 
Cytuj  
Rewelacyjny sposób na szybki CP to exp party z sygnetem. Dużo exp party.

Możesz też w outpostach oddawać itemy sklepikarzom.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 17:51 
Cytuj  
Dzięki Comodo oto mi chodziło :) Spróbuję pooddawać itemy :D


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 22:38 
Cytuj  
Ogólnie to CP dostaje się tylko jak się ma Sygnet. CP to 10% zdobytego expa z Sygnetem. Niewiem jak to jest z oddawaniem itemów. Także im lepsze party i co za tym idzie szybszy exp tym więcej CP.

Zbieraj Erelen CP. Z Rank#3 i 30 levelem niezle przedmioty sie dostaje. Przedmioty za Rank#2 i #1 można odpuścić. Za Rank#3 i 4000CP można dostać Centurions Sword. Sporo osób twierdzi, że to najlepsza broń dla WAR/NIN na Promy. Poza tym to najlepsza broń dla Paladyna Goldsmithera między 30 a 38 levelem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 23:14 
Cytuj  
Ja zbieram na Mercanery Captain's Set. Mam już body i hełm, brakuje mi paska, rękawic, spodni i butów :) Jedna część kosztuje 8000 CP :)


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 23:59 
Cytuj  
No to powodzenia. Już szybciej to kupisz farmując itemy i sprzedając albo robiąc BCNMa. Albo idź do kopalni. Ja kopiąc w Zeruhn w tydzień zrobiłem 150k. Zinc Ore można sprzedawać co noc cały plecak (ludzie to kupują tonami do NIN questu). Ja swoje sprzedawałem po 15-20 sztuk co noc średnio po 900g. Do tego jeszcze 2x Darksteel Ore = 50k. Możesz też iść pokopać do Parlborough Mines ale tą kopalnię to zdeka trzeba obcykać, żeby się nie zgubić. Tam można dostać Platninium Ore - 40k na Ramuhu.

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 00:13 
Cytuj  
Pare rzeczy do wyjasnienia:

- za udany EF dostajesz kilka TYSIECY CP (np. za EF cap30 3k) pod warunkiem ze po najblizszym tally region gdzie sie odbywal EF przejdzie pod kontrole twojej nacji wiec trzeba byc cierpliwym i nieustepliwym :]
- CP dostaje sie za expowanie z sygnetem, wykonywanie supply do outpostow, EF i Garrison. CP nie dostaje sie za handlowanie z NPCami w outpostach (tak tak Comodo :]), ale zwieksza sie wtedy wplyw swojej nacji w danym regionie.
- Niektore itemy zdecydowanie lepiej kupowac na AH niz za CP (albo nie kupowac ich wcale). Niektore oplaca sie brac tylko na handel (dosc latwo wybadac ktore :]).

Reszte rozgryzaj sam.
Powodzenia

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 00:33 
Cytuj  
Saed napisał(a):
CP nie dostaje sie za handlowanie z NPCami w outpostach (tak tak Comodo :]), ale zwieksza sie wtedy wplyw swojej nacji w danym regionie.
No wiedziałem, że coś za tę wymiane itemów się zyskuje :lol: Ogólnie, to właśnie dlatego CC jest fajne. Bo po kilku wymianach zdań na LSie wiesz, że nie ma co marnować czasu w 'farmowaniu' CP na Merc.Captaina. :] Też nie rozumiem czemu go na Ah nie kupisz. Też nie rozumiem po co ci cały set, który po kilku lvlach wyrzucasz na rzecz innego. Poza tym tylko kilka itemów z tego setu jest ok. Nie masz kasy? Idź na pijawy.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 00:45 
Cytuj  
bez sensu jest kupowanie equipu setami... jakbym miala magiem biegac w ful rse na exp pty, to chyba by mnie wysmiali.. equip kupujesz pod statsy nawazniejsze dla twojego joba a nie bo wyglda ladnie (choc to tez mile ;p ale akurat moje buty, ktore sa mega wypas i w ogole uber, wygladaja tragicznie...), czy bo to jest akurat czesc jakiegos setu..
ja chyba mam tylko jeden set - AF set ^^;


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 99  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.