mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 

Czy za około 3 miesiące o ile mnóstwo ludzi z CC dojdzie do lvlu 75 byłbyś skłonny pobawić się z nimi w Sky z godami ?
Tak, chętnie ucieknę z mojego HNMLSa bo jest za nudno. 42%  42%  [ 5 ]
Tak ale nigdy nie zrezygnuję z mojego HNMLSa nawet jakbym miał w nim już nigdy nic nie robić bo dla mnie się liczy tylko perełka ... 8%  8%  [ 1 ]
NIE, do dzisiaj zażywam tabletki na uspokojenie po wyczynach z listopada ... 8%  8%  [ 1 ]
Nie ma czasu na głupoty, mam już wszystko, reszta niech sobie radzi sama ... 0%  0%  [ 0 ]
Nie, tylko prawdziwy HNMLS jest w stanie wydobyć ze mnie dyscypline niezbędną na ciężkich eventach 0%  0%  [ 0 ]
Tak, ale wybieram tą opcję bo wiem że nie uda się i tak :) 17%  17%  [ 2 ]
Nie, jesteśmy za słabi psychicznie i za mało zdyscyplinowani żeby poświęcić kawałek życia w realu na głupie gody (co innego HNMLS, wygonie dziewczynę z pokoju jak zacznie się event!!!!) 8%  8%  [ 1 ]
Tak, mogę ewentualnie pomóc ale będzie to zależało od tak wielu rzeczy że moje TAK równie dobrze może oznaczać NIE 8%  8%  [ 1 ]
Nie, nie wiem, nie chce mi się, nic nie planuję, raczej nie zależy mi na tym żeby nowi ludzie mieli szybciej itemki z godów niż ja miałem, po co im to ??? 8%  8%  [ 1 ]
Tak, ale zdobywanie triggerów mnie nudzi więc jak będą triggery to mogę się przejść na goda (ale oczywiście i tak tego nie zrobię!!!!!) 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 12
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 08:45 
Cytuj  
Za kilka miesięcy może 2-3-4 kilka osób z CC ("KOLEJNA FALA") będzie prawdopodobnie mieć lvl 75 (o ile prędzej się nie wykruszą) i bardzo mnie interesuje czy kogoś interesuje "powrót" CC do Sky, HNMów, ciężkich NMów i innych gadów na które się teraz nie wybieramy bo np. mamy zapełniony MH superwypasionymi itemkami lub nie mamy za dużo czasu bo np. zdobywanie itemków limbusowych nam zajmuje zbyt duzo czasu a wykorzystanuie ich możliwości bardzo mało.

Odpowiedzi tak spreparowałem żeby nawet jak ktoś chciałby lub nie chciałby coś wybrać to nie wybierze prawdopodobnie NIC.

ewentualny wynik ankiety jest przeznaczony oczywiście dla graczy którzy teraz mają lvl 65+ żeby sobie zobaczyli że nie liczy się wcale ilość ludzi z LVLAMI 75+ W JAKIMKOLWIEK LSIE którzy teroretycznie mógliby zrobić coś fajnego (np. RB) dla SWOICH

ankieta ma na celu pokazanie jak zwykle aktualny/przyszły stan naszego LSa, nasz power, nasze chęci, nasze szanse, nasze 'zaangażowanie', naszą wspólną grę itd.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 08:56 
Cytuj  
Ja powiem, jak to wygląda z mojej strony: w końcu dostałem się do HNMLS'a , w którym jest spora ilość graczy z CC, i raczej ( napewno ) nie mam zamiaru z tego rezygnować, dla bardzo mglistej ideii CC HNMLS. Ten temat już przerabialiśmy w listopadzie, i miałoby to prawo bytu tylko wtedy, gdyby wszyscy zostawili swoje LS i zebrali sie razem w CC, co wiadomo że jest NIEMOŻLIWE.
Kolejny problem jest taki, że nikt na tej planecie, nie jet się w stanie pokłucić o jakąś mega bzdure, jak ekipa CC na wspólnym runie, gdy jest 6 + osób.

Ale może nowi gracze, gdy będą już mieli te 75 lvl i dostęp do SKY udowodnia tym z już więkzym stażem, że taka idea jest wykonalna, czego im życze z całego serca.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 09:08 
Cytuj  
dla ścisłości : nie namawiam nikogo do rezygnacji z jakiegokolwiek LSa, nawet jakby był to 3ci socjal czy 4 hnmls

chciałbym raczej żeby strasi gracze którzy są już prawie znudzeni godami napisali tym którzy będą mieć już niedługo lub za 2 miesiące swój wymarzony lvl 75 (z którym będę prawdopodobnie wiązać jakieś małe nadzieje) że największe szanse na itemki w sky będą mieć z całkowicie nowymi sky/hnmlsami a najmniejsze z takimi jak RB czy SW o ile w ogóle będą mieć jakiekolwiek szanse żeby się do nich dostać (btw. w RB jest prawdopodobnie 10 MNKów, z czego większość ma ten job jako 2 lub 3 a nie pierwszy)
oczywiście NAJWIĘKSZE szanse na itemki ze sky nowi 75 lvlowcy by mieli w CC ala za dużo jest ale żeby to było możliwe, po prostu ludzie za wolno się zmieniają w realu żeby zrozumieć kilka podstawowych rzeczy które po opuszczeniu gry nie będą mieć kompletnie żadnego znaczenia


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 09:10 
Cytuj  
Lubie ankiety Sima. :D Sa kosmiczne. :D

Jestem juz w trzecim HNM LSie, (dwa poprzednie byly dosc powazne - DH, SW) i wiem jedno - klucz do sukcesu to dobry lider, bez tego jest ciezko. Moj nowy HNM LS ma osobe, ktora ma na Ramuhu najwieksze predyspozycje do bycia dobrym liderem, wiec mam nadzieje tu zostac na dlugo.

W CC HNMLS zbytnio nie wierze, jesli kiedys powstanie zycze mu oczywiscie jak najlepiej.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 09:28 
Cytuj  
a jaki to HNM LS Opi?


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 09:30 
Cytuj  
o liderach celowo nie wspominałem bo wypalają się jak mikroświeczki chociaż są kluczem do sukcesu
nie namawiam nikogo do bycia liderem, raczej liczyłem na spontan dla wyższego dobra, ale w czasach kiedy WSZYSCY 'UWAŻAJĄ' ŻE SIĘ ZNAJĄ bo większość umieściła swoje zdjęcie/zdjęcia na forum to możemy się pożegnać z bezinteresownym pomaganiem SOBIE NAWZAJEM


_________________
Obrazek


Posty: 33
Dołączył(a): 29.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 09:36 
Cytuj  
a ja w CC HNMLS jak najbardziej wierze :)


Ostatnio edytowano 10 kwi 2006, 10:36 przez ziemek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 09:37 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
o liderach celowo nie wspominałem bo wypalają się jak mikroświeczki chociaż są kluczem do sukcesu
nie namawiam nikogo do bycia liderem, raczej liczyłem na spontan dla wyższego dobra, ale w czasach kiedy WSZYSCY 'UWAŻAJĄ' ŻE SIĘ ZNAJĄ bo większość umieściła swoje zdjęcie/zdjęcia na forum to możemy się pożegnać z bezinteresownym pomaganiem SOBIE NAWZAJEM



Jak ja nie lubie poniedziałków.....


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 09:46 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
Jak ja nie lubie poniedziałków.....

ja uwielbiam, szczególnie w realu :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 10:05 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
a jaki to HNM LS Opi?


Quadavy


Ostatnio edytowano 10 kwi 2006, 10:10 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 10:08 
Cytuj  
fajna ankieta simi
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ale wiesz, ja od kilku miechow mam w storage triggery na byakko i seiryu - nic tylko sie zebrac i zabic smoczka i tygryska...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 10:27 
Cytuj  
Bla bLa blA ...
Simi znowu zaczynasz te wodolejskie topiki ... nikt chyba już nie wierzy w HN LS CC ... bo nawet LIMBYS CC nam nie wyszlo


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 10:33 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Bla bLa blA ...
Simi znowu zaczynasz te wodolejskie topiki ... nikt chyba już nie wierzy w HN LS CC ... bo nawet LIMBYS CC nam nie wyszlo


to nie jest wodolejstwo
po prostu liczę na takich ludzi jak TY żeby napisali dlaczego nowi 75 lvlowcy nie będą mogli na was liczyć w 'prostych sprawach' i tyle

Limbus się udał/udaje WYBITNIE, mnóstwo ludzi realizuje swoje marzenia zgodnie z planem, ale trzeba chodzić żeby coś mieć ...

też nie wierzę w CCHNMLSSKYLS ale grupa ludzi bijąca sky-goda wcale się nie musi zrzeszać w HNMLSie, weźmy na przykład socjal-njub-LS RB, grupa przypadkowych ludzi czasami chodzi do sky, czasami ma prawie wipa na jakimś godzie a potem po 15 minutach zabija go momentalnie bez żadnego problemu w tym samym składzie


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 12:42 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Huckster napisał(a):
a jaki to HNM LS Opi?


Quadavy


Uber mutants Quadav Ninja brothers !


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 13:28 
Cytuj  
Brakuje imo najważniejszej opcji w ankiecie ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 13:48 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Brakuje imo najważniejszej opcji w ankiecie ;)


opcje są tylko i wyłącznie dla poniedziałkowego fun'u :D (tak jak nasz LS zresztą)

poważni gracze mają ambicje pograć w poważnych LSach a w CC odpoczywają zazwyczaj, nie zmieniłaby tego nawet sytuacja w której CC kiedyś rozwaliłoby na brenderze np. całe SW w 30 sekund


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 14:36 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
fajna ankieta simi
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ale wiesz, ja od kilku miechow mam w storage triggery na byakko i seiryu - nic tylko sie zebrac i zabic smoczka i tygryska...


Sell?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 15:23 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
nie zmieniłaby tego nawet sytuacja w której CC kiedyś rozwaliłoby na brenderze np. całe SW w 30 sekund


a co to za trudnosc :D

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 15:42 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Slayerek napisał(a):
nie zmieniłaby tego nawet sytuacja w której CC kiedyś rozwaliłoby na brenderze np. całe SW w 30 sekund


a co to za trudnosc :D


oni mają mesjasza w którego wierzą
u nas sami ateiści
ich wiara czyni cuda, nasza tylko topiki i posty


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.