mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Wiadomość
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 22:31 
Cytuj  
Piszesz to samo po raz kolejny w kolejnym wątku. Teraz już wiem dlaczego wątek, gdzie Huck robił CoP miał 100 stron. Po drugie co Cie obchodzi nasz CoP. Nie pomagasz w nim nawet. Miałeś swój CoP? To pisz tam. A te swoje pesymistyczne wizje wstawiaj na inne fora.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 08:51 
Cytuj  
mój CoP, wasz CoP, to nie ma w ogóle znaczenia, są walki których nigdy w waszym statiku nie zrobicie sami i nie zrobił ich żaden statik sam w CC, nie pomagam w waszym CoPie bo nawet go nie zaczęliście jeszcze i nikt z was nie chce od nikogo pomocy, jak uważasz że moją pesymistyczną wizją jest pisanie na tym forum że CoP i ZM da się skończyć w 2-3 tygodnie to pewnie masz tylko na myśli siebie i Twoje możliwości, ja piszę do wszystkich ludzi którzy mają 75 lvl i chcą robić i skończyć CoP i ZM, przyjdzie czas na pomoc, uwierz mi, w ogóle to dziwne że mi bardziej niż Tobie zależy na tym żeby ludzie w CC byli lepiej wyposażeni w itemy które mogą zmienić coś w ich dotychczasowej grze


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 09:06 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
wszystkie wasze problemy w realu to pikuś w porównaniu do czegokolwiek co jest w CoP


;];];];]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 09:43 
Cytuj  
Wczoraj - Ouryu Fight - 1st fight > 4 x BLM - walka 8 min, 2nd fight > 5 x BLM - walka 3:50 min. Thank you !


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 10:56 
Cytuj  
Byłem razem z blesem i tadeushem na ojro z pixies ale ofkorsa ide z wami na niego w nastepny czwartek wiec prosze niesłać /telli z pytaniem: "co to kurwa ma znaczyc??" :wink:

*

Posty: 142
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 11:28 
Cytuj  
z Jasem juz gadalem teraz trzeba jeszcze zlapac Allbina i moze jeszcze jakiegos BLM do pomocy :roll:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 12:35 
Cytuj  
Chyba Was popierdoliło, że będę robił dalej CoPa :] Cudem jest, że nadal się loguję do tej pojebanej gry :wink: Znajdźcie kogoś na moje miejsce, albo w ogóle lepiej olać to wszystko i rozwiązać static.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 13:15 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Chyba Was popierdoliło, że będę robił dalej CoPa :] Cudem jest, że nadal się loguję do tej pojebanej gry :wink: Znajdźcie kogoś na moje miejsce, albo w ogóle lepiej olać to wszystko i rozwiązać static.


Tak myślałem ale wolałem tego nie pisać, gdyż pewnie Simi by się dojebał, że piszę za innych.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 13:30 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Kassei napisał(a):
Chyba Was popierdoliło, że będę robił dalej CoPa :] Cudem jest, że nadal się loguję do tej pojebanej gry :wink: Znajdźcie kogoś na moje miejsce, albo w ogóle lepiej olać to wszystko i rozwiązać static.


Tak myślałem ale wolałem tego nie pisać, gdyż pewnie Simi by się dojebał, że piszę za innych.
Tylko co ma Simi do naszego statica, oprócz tego żeby napisać kolejny post, którego i tak 50% ludzi nie czyta, 45% przestaje czytać po pierwszych dwóch zdaniach, 4% czyta cały ale nie rozumie z tego kompletnie nic, a pozostałe 1% czyta cały a potem prowadzi płoną dyskusję na temat w którym zostało powiedziane już wszystko i to multum razy... Ale to jest forum publiczne i każdy może pisać to co chce :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 20:00 
Cytuj  
Niewiem co dalej ze staticiem, chodze z pixies jak mam okazje ale napewno sie na was niewypne tylko jak bedzie umowiony termin to pojde.
Musiała by sie znaleźć osoba ktora poprowadzi ten static, bedzie miała duzo cierpliwości i samozaparcia żeby przypominac i wrecz prosic żeby wszyscy stawili sie na czas i byli przygotowani :D
W pixies wyglada to inaczej z czego sie ciesze, niejest to jakies oszalamiajace tempo ale idziemy doprzodu.
Tak jak mówie, ide z wami jak podacie termin wiec blma macie :wink:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 00:23 
Cytuj  
W Pixies wyglada to tak, ze Dexy mowi kiedy, a wszyscy maja sie dostosowac (drobne zmiany godzin included, ze wzgledow RL). Jak nie ma strata tego co sie nie pojawil, ludzie do pomocy sie zawsze znajda. Osoby, ktore sa dalej pomogaja tym co sa ... blizej :) i na odwrot wiec wzajemna korzysc ftw !


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 20:39 
Cytuj  
Niewiem czy mi się śniło czy jak ale coś mi się obija, że mamy iść jutro o 20:00 na smoka. Mam problemy z kompem. Jeżeli pada mi dysk to niestety zawieszam grę do odwołania. Niemam kasy na nowy a reszta pasożytów z domu ,męczących jakby nie patrzeć mój komputer, nie pali się do kupna nowego. Jeżeli to tylko system to może dam radę zrobić wszystko do tej godziny. Ale jeżeli to jakakolwiek część komputera to zawieszam grę i blokuję neta (po co mi jak niebędę miał kompa).

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 22:36 
Cytuj  
Sklepałem Ouryu z /shout. BLM, 3x SMN, SAM i WAR/NIN jako Tank.

Wykończyłem gada :D Screen zrobiłem po wyjściu z BCNMa. Walkę skończyłem na 41HP.

Obrazek

Jak ktoś pomoże z najbliższymi misjami uncaped to z tego co słyszałem w piątek ma być wypad na Promyvion - Vazhl. Jakby dało radę to też byłbym chętny.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 23:21 
Cytuj  
moge pomoc Krzysiu > w nocnych godzinach


_________________
COLD is BACK !

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 10:01 
Cytuj  
Teraz chyba Sacrarium ? Do latwych misji to nie nalezy.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.