mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 00:31 
Cytuj  
Zbieram ekipę do CoP'a od początku. Powód? Cap30. Teraz kilka osób ma sprzęt na taki cap i można by ruszyć z pierwszymi misjami.
Jednocześnie myślę, że będziemy wdzięczni za pomoc doświadczonych gracz - zarówno tutaj na forum - poprzez porady i strategie, a także in game tych, którzy mają i czas, i chęci i sprzęt na ten lvl.

Osoby chętne:

1. Freyah THF/ [Nin/War]
2. Kamilus BLM / WHM
3. Irrie WAR / NIN
4. Ornito WHM
5. Samotnik WAR - PLD
6. Piter MNK - DRG / Krzysiek (Blacklady) MNK


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 6 lut 2007, 20:37 przez kamilus, łącznie edytowano 4 razy
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 01:40 
Cytuj  
Jak się Freyah pojawia na jakimś "evencie" to zawsze ssie jobem. Ani THF ani NIN nie nadają się na Promy. Zwłaszcza jak idzie taka noob ekipa. Jak coś to Blacklady (WHM lub MNK). Ale to raczej ja będę szedł. Tyle, że nie idę z THFem i NINem.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 01:42 
Cytuj  
i nin i thf sie nadaja. bst sie nawet nadaje


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 01:44 
Cytuj  
BST jest wyczesany. Na ENM Sono jako BST zamiatał elegancko. Tygrys daje tam niezły damage.

Ja napisałem kim mogę iść i z jakimi jobami nie idę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 01:54 
Cytuj  
Gra THFem, bo THFem chciała być. Sprzęt ma dla THFa. Nie stać Jej na wydanie kolejnych setek tysięcy na sprzęt dla innego joba, a tym bardziej nie zdąży wyexpić w najbliższym czasie. Nie każdy może grać 7 razy w tygodniu po kilka godzin.Zresztą powinieneś to rozumieć mając lvl55 po 2 latach grania...
Także iść będzie jako THF. Innej możliwości po prostu nie ma. Nie chcesz? Nie idziesz - proste. Jak dla mnie Freyah >>> Krzysiek...(żeby nie było nie chodzi o umiejętności grania czy coś w tym stylu - ot po prostu inne względy ;) - także bez urazy)
Inna sprawa, że to w FF jest wkurzające... THF do party? No thanks.
THF do farmienia? Yes, please.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 5 lut 2007, 02:11 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 02:10 
Cytuj  
Ja oczywiście się pisze :) i idę WAR/NIN, który właściwie do tego typu rzeczy został zrobiony:P jak tez jako main mam THF :P

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 02:11 
Cytuj  
THF w party jest wyczesany. Jeden z najlepszych jobów. Ja Promy robiłem jako WAR (gdyż już wtedy na CC mówili, że THF ssie w takich miejscach, gdzie ważny jest fast kill). THF to tylko SATA. Powinieneś wiedziec jak się je robi. Zapytaj Irrie w jaki sposób mieliśmy dzisiaj wipe w Dem. Pozdrawiam każdego próbującego w takiej sytuacji zrobić SATA :] Co do sprzętu dla WARa (na przykład) to jest on do otrzymania za CP w Bastok.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 02:19 
Cytuj  
Ujmę to tak - wylevelowanie 20 -> 30 zajęło Jej dwa miesiące z górką... A ma tylko war20... Impossible to gauge.
Myślę, że może THF nie jest NAJLEPSZY przy tym runie, ale z odrobiną sprzętu, fooda i chęci poradzi sobie. Nam raczej nie chodzi o bicie rekordów, a o ukończenie tych misji.
Mówimy póki co o Chapter I i Chapter II.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 09:33 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Ujmę to tak - wylevelowanie 20 -> 30 zajęło Jej dwa miesiące z górką... A ma tylko war20...


hmmm skoro w takim tępie expuje joba, to za wiele nie podziałacie. jerdynie Promy są cap30. minotaur jest juz cap40. chociaż znając życie zrobienie Promów zajmie wam tyle czasu, że Freyah spokojnie stuknie 40 :wink:

w temacie Przydatne linki macie najlepszy jak dotąd CoP Guide. co prawda pidasany był pod konkretny setup, ale ogólne porady na pewno się wam przydadzą. ja ze swojej strony, o ile czas mi na to pozwoli, mogę pomóc z Minotaurem. lubię tą walkę, mam na to sprzęt, ale zanim uporacie się z Promami... :) radzę, żeby KAŻDY ufarmował recollections do Anim. bez Animy walka jest "lekko" upierdliwa jeśli nie ma się mocnego damagu w setupie.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 10:02 
Cytuj  
Ja bym chętnie poszła, ale dobrze widać czym i ile mi brakuje do 30. Poza tym dopiero od marca będe w stanie zaczać normalnie grać. Szkoda, z,e się nie załapię, ale nie wątpię, że kiedyś da się zorganizować kolejna taką wyprawę.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 10:06 
Cytuj  
nin na promy i na minotaura sie nie nadaje - wiem bo specjalnie expilam WARa i kupowalam uber equip na cap 30 i 40, dopiero od mammetow zaczelam chodzic ninem na CoPa :)

nie zapominajcie ze boss z ENMow to zabawa w porownaniu z prawdziwa CoPową walką


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 13:16 
Cytuj  
Znając prędkość zbierania się ludzi to do marca nie wyruszymy więc nie ma co się przejmować;) i powinniście expic;P

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 13:43 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
hmmm skoro w takim tępie expuje joba, to za wiele nie podziałacie. jerdynie Promy są cap30. minotaur jest juz cap40. chociaż znając życie zrobienie Promów zajmie wam tyle czasu, że Freyah spokojnie stuknie 40

THF39 ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 16:33 
Cytuj  
Ja sie na to pisze. Moge isc w zaleznosci od potrzeby PLD, BLU, WAR, NIN albo WHM jesli sie tyczy promów. Oczywiscie wolalbym isc WAR/NIN bo mam odpowiedni sprzet na cap 30 dla takiej kombinacji. Jesli chodzi o nastepne misjie CoP'a to PLD afkors :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 16:47 
Cytuj  
To co Krzysiek? Chcesz iść jako Blacklady MNK?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 19:15 
Cytuj  
Taaa ale Freyah ma iść jako NIN (lepsze to niż THF). Dajcie termin ale przez najbliższe dwa tygodnie w tygodniu niedam rady iść wcześniej niż o północy. Mogę w normalnych godzinach w soboty i w niedziele po ENM.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 20:04 
Cytuj  
Ja w tygodniu moge tylko po 21 (druga zmiana) w sobote zawsze w niedziele po ENM jak sie zalapie;P

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 20:43 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Taaa ale Freyah ma iść jako NIN (lepsze to niż THF). Dajcie termin ale przez najbliższe dwa tygodnie w tygodniu niedam rady iść wcześniej niż o północy. Mogę w normalnych godzinach w soboty i w niedziele po ENM.

Ma tylko THF >30
NIN i WAR = 20...
Termin po północy nie jest nam straszny :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 14:43 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Termin po północy nie jest nam straszny :D


Mów za siebie ja na 6: 00 do pracy chodze wiec po północy nie pójde napewno.

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 09:24 
Cytuj  
Chyba i na mnie przyszedł czas żeby mieć dostęp do Tavnazian Safehold iitp. Gorzej że te moje joby to podobno nie Promowe.....


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.