mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Co chcesz robic dalej?
Ankieta wygasła 20 paź 2006, 19:55
Odpowiadaja mi eventy CC w obecnej formie 66%  66%  [ 21 ]
Jestem za stworzeniem HNM LSa na bazie CC 19%  19%  [ 6 ]
Zamierzam sobie znalezc jakis HNM LS 9%  9%  [ 3 ]
Jestem juz w innym HNM LSie i nie zamierzam go zmieniac 6%  6%  [ 2 ]
Liczba głosów : 32
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 19:55 
Cytuj  
Wazne pytanie do wszystkich ludzi z CC lvl 60+. Potraktujcie to powaznie.

Jesli jest wola robienia czegos razem to super (nie ma co kryc ze zalezy to glownie od naszych WHMow, RDMow, BLMow, BRDow i tankow), jesli nie to trzeba to jasno powiedziec i dac szanse ludziom znaleznienia innego LSa.

Sama ankieta bedzie trwac 4 dni sluzy tylko celom statystycznym. Wiazace sa odpowiedzi w osobnych postach szczegolnie w wypadku pierwszej i drugiej odpowiedzi.

Poza tym w czwartek po limbusie proponuje sie spotkac i pogadac o tym co dalej.

Osobiscie jestem za kontynuowaniem tego co robilismy do tej pory. Jesli bedzie potrzeba to moge chodzic na eventy Drakantem.

Osoby dla ktorych CC > inny LS

1. Opiekun MNK / Drakant BRD

2. Glizdus PLD

3. Zetoriush WHM / SMN

4. Naif RDM / WAR / BRD

5. Sonoman BLM

6. Lesiu RDM / NIN / Nimloth BLM

7. Karwacek DRK

8. Deshter WHM

9. Palis BLM

10. Hucksterthief THF

11. Simiurg BLM

12. Kyuubipl NIN

13. Saitou THF / BLM / NIN

14. Stokrotka RDM

15. Tomala MNK

16. Neyah MNK

17. Samadam DRK

18. Panpritula BLM

19. Maras DRK

20. Torell WAR

21. Bartelius BST

22. Ancover WHM, RDM

23. Xavery PLD

24. Rhaegal NIN, BLU

25. Myrta SAM

26. Galenros DRK

27. Magos WHM

Joby:

WHM x 4

RDM x 4

SMN x 1

BRD x 2

BLM x 6

NIN x 4

PLD x 2

Melee x 14

==============================================

Osoby dla ktorych CC = inny LS (czyli beda sie pojawiac od czasu do czasu na naszych eventach):

1. Zjawcia NIN (wszystko poza SKY)

2. Thergal DRK

3. Kalcia RDM

4. Vejitta WAR

5.

===============================================

Osoby dla ktorych inny LS > CC:

1. Suczka WHM

2. Coldee WHM

3. Maxii RDM


Ostatnio edytowano 21 paź 2006, 21:30 przez mrynar, łącznie edytowano 11 razy
*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 20:02 
Cytuj  
ja zostaję


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 20:05 
Cytuj  
CC ONRY!!!


_________________
Obrazek

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 20:23 
Cytuj  
CC > others

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 20:27 
Cytuj  
Mi pasuje tak jak jest.

Swoją drogą kto by pomyślał że zrobi sie taka drama po jednym evencie na którym niebyło czerwonych...

Troche sie działo od tego nieszczęsnego eventu: część osób już przeszła albo zastanawia sie czy nieprześć do jakiegoś HNMLSa, ludzie jęczą na LSie że z CC nieda sie nic zrobić a Myrta zaczął robić brda :P ... to wszysko po jednym KSNM runie który sie nieodbył 8)

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 20:54 
Cytuj  
ja wziolem BP perle aczkolwiek na eventy CC bede chodzil normalnie po porostu wiem ze nie zaczniemy nigdy regularnie na HNMy chodzic zadne


_________________
Jast v2.0

**

Posty: 224
Dołączył(a): 15.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 20:57 
Cytuj  
Na sprzet z CC nie mam co liczyc, tak samo na przyjecie do normalnego HNM LSu. Nic innego mi nie zostaje jak siedziec na CC, moze cos ciekawego sie wydarzy.


_________________
Dark Knight 75
BASTOK Rank 10
Merits 8
Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 21:06 
Cytuj  
I zaraz będzie drama, czemu ktoś się tu nie zapisał heh.
Imho opcja "Jestem za stworzeniem HNM LSa na bazie CC" byłaby najlepsza, ale ostanio powstał nowy EU EndGameLs (BlackPearls), wiec nie wiem czy 'hnmls stworzony na bazie cc' nie mialby ludzi tylko z cc >.>


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 21:14 
Cytuj  
CC onry!!Zostaje na 100% :)


_________________
Palis | Black Mage 75 | Ranger 75 | Red Mage 75 | FF XI - emerytura
Palis Duo ... w budowie :)

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 21:18 
Cytuj  
Ja też - CC foreva :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 21:27 
Cytuj  
Zawsze mozna pogadac z Apolisem czy Dexy, i ewentualnie polaczyc dwie grupy. Z tego co wiem oni maja niewiele osob na razie. A CC event moglby byc niezlym zastrzykiem dla nich. I dla CC, bo ludzie w BP z tego co wiem to glownie tacy, ktorzy w np. ze sky maja juz wszystko lub niemalze wszystko. Wiekszosc osob z CC tylko by na tym skorzystala. Apolis chcial w ramach naszych grup Limbusowych robic Sea. W ramach grup by to nie wypalilo (aczkolwiek imo szkoda), ale byc moze w ramach BP (+CC) mialoby to rece i nogi. W CC tez to nie wypali, bo gdyby mialo juz dawno bysmy tam poszli (zwlaszcza ze mamy triggery, tylko ??? znalesc i popnac goda nam trzeba).

Zeby nie bylo watpliwosci - ja przyczynilem sie do zwiekszenia udzialu opcji trzeciej. Ale moge naturalnie zmienic zdanie ;)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**

Posty: 446
Dołączył(a): 20.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 21:33 
Cytuj  
/nod Vej
moglbym zacytowac cala jego wypowiedz ale mi sie nie chce :P W CC jest super ale kuleje support, a ludzie chca chyba zobaczyc cos innego poza sky


Ostatnio edytowano 16 paź 2006, 21:35 przez Samadam, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 21:35 
Cytuj  
Też popieram rozwiązanie Vejiego.


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 21:58 
Cytuj  
Sorry, ale Pala to dla mnie czlowiek lekko niezrownowazony psychicznie. Jesli sciagaja takich ludzi jak Orai to wielkiej przyszlosci im nie wroze. Pewnie skoncza jak kilkadziesiat innych podobnych LSow.

CC jest jakie jest, ale przynajmniej mozna miec pelne zaufanie do 95% jego czlonkow i laczy nas cos wiecej niz tylko zdobycie okreslonych itemow.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 23:43 
Cytuj  
ja uważam że jak komuś z CC zależy na zdobyciu sprzętu endgameowego, nabyciu doświadczenia itd. to powinien JAK NAJSZYBCIEJ próbowac dostać się do jakiegoś prawdziwego HNMLSa

każde sztuczne czy naturalne przywiązywanie się emocjonalne do CC i rezygnacja z udziału w prawdziwym endgamie na rzecz CCnjubgameu spowoduje tylko że za pół roku w CC zalegnie armia 75 levelowych njubów bez sprzętu, bo będą dalej czekać na to aż coś się w CC wydarzy 1 raz w tygodniu przez 3-4 godziny, nie jest to złe ani dobre bo to tylko zabawa, zabawa może być żenująca i uskrzydlająca ...

jak komuś nie zależy na endgamie to wg mnie nie ma prawa i nie powinien namawiać CC LS do endgameowych zabaw, jak zależy to powinien wiedzieć gdzie na Ramuhu 'uprawia się' endgame ...

ja nie planuję w tym roku noszenia innych perełek bo dobrze mi się w CC leveluje low joby i subjoby

Sea, Sky, HNM itd. mogłyby być robione w CC ale jak na razie za mało osób jest online w środę i w piątek 20-24 (jak ktoś nie wierzy to niech się zaloguje w tych dniach i sam zobaczy), może za pół roku a może za rok jak dojdzie z 5-10-15-1000 nowych osób do 75 coś się uda zrobić


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 00:16 
Cytuj  
lubie CC eventy, ale jestem w OB ktory robi w weekendy sky runy - sorki ale 4 dni w tygodniu w sky to za duzo - kazdy inny event z CC chetnie - sea, HNMy, trigger NMy - ale sky - no thanks

dzisiejszy wieczor pokazal ze jestesmy w stanie zebrac sie i (prawie) zabic Cerba, pewnie potrafilibysmy zabic kazdego innego ground HNMa - nie ma sensu kombinowac, ustalac grafikow z wyprzedzeniem, skoro i tak najlepiej nam wychodza spontany

cos popnie - zbieramy sie i idziemy zabic :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 07:07 
Cytuj  
Ja mam podobnie jak Zjawcia. Do tego zeczeły sei znowu studia u mnie.
Jak będe wstanie iść na event to pzrzyjde ale nie linczujcie jak minei nie będzie :)


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 07:25 
Cytuj  
wiec jeszcze raz:
jestem z CC, w srody powinienem byc zawsze, a w piatki i weekendy to roznie bywa

ale:
nolify (ludzie ktorzy maja min 4h dziennie na gre) zdecydowanie powinni poszukac full timowego HNM LS'a

BlackPearls jakos mi sie nie widzi, poza tym, zdecydowanie najbardziej potrzebujemy sprzetu ze sky, jak widac z poprzedniej ankiety, a do tego mamy wystarczajaco ludzi, z reszta do innych rzeczy tez, tylko czasu na wszystko brakuje. Wiadomo, ze jak ktos juz nachapal sie itemow se sky to dla niego to zaden event i bedzie marudzil i szukal LSow, przy ktorych ma, jakas chocby pozorna szanse na wyrwanie super rarowego sprzetu i ma prawo. Cokolwiek was czyni szczesliwymi a innych nie krzywdzi.


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 07:27 
Cytuj  
podobnie jak Zja i Kyu, tez w ob jestem i z nimi robie to co robie, dlatego w cc mnie nie widac, co nie znaczy ze calkiem zrezygnowalem i mi niezalezy.
ponadto okres zimowy w pracy mam zwykle przejbany lekko i czasu na giercowane tez niezawiele, o hnmlsach nie mysle glownie z braku czasu.


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 07:46 
Cytuj  
Jak jestem online i sie nudze to zawsze wam chetnie pomoge.

Ja już postawiłem krzyżyk na moje plany dotyczące sky i sea itemów więc mi to ... ryba.

Jedyne czego mi szkoda to to że nie mam kiedy chodzić na dynamis z DP.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.