mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 21:19 
Cytuj  
Zapisujcie sie:


http://pixies.guildportal.com/

Niestety prawda jest taka, ze bez RDMow nie jestesmy w stanie wiele zdzialac, a na RDMach z CC nie mozna zbytnio polegac co zreszta widac w naszej CCevent tabeli. Jesli chcemy cos razem robic musimy sciagnac ludzi z zewnatrz - dlatego powstal pomysl Pixies.

Wczoraj na Behe mielismy najwiecej ludzi z wszystkich LSow i przez wiekszosc czasu zadnego RDMa. Gdyby popnal KB to by nas pozamiatal w pare minut...

Dzis KB claimnal Synergy - LS nie wiele wiekszy od CC. Zabili go zupelnie na luzie (diabolosy rulez), ale mial RDMow. :)

Na naszej stronie narazie nic nie ma, ale mam nadzieje, ze sie to wkrotce zmieni.

Na teraz strona graficzna zajmuje sie Glizdus. Jak ktos inny ma ochote zajac sie np. NEWSami to walcie smialo. :D

Ja beda pilnowal tabelki, punktow, priorytetow itp i regularnych eventow.

Gal bedzie pilnowal porzadku na eventach. Niczym innym go nie bedziemy obciazac, bo i tak ma kupe roboty z DP.

Na 100% przydalby sie ktos od rekrutacji.

W Pixies zawsze bedzie miejsce dla kazdego Polaka nawet jak to bedzie 10 DRK czy 15 NIN. :D

Jak ktos nie perelki to zapraszamy na nastepne eventy w srode i piatek.


Ostatnio edytowano 23 paź 2006, 11:50 przez mrynar, łącznie edytowano 5 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 21:34 
Cytuj  
Wyniki ankiety:

Osoby dla ktorych CC > inny LS

1. Opiekun MNK / Drakant BRD

2. Glizdus PLD

3. Zetoriush WHM / SMN

4. Naif RDM / WAR / BRD

5. Sonoman BLM

6. Lesiu RDM / NIN / Nimloth BLM

7. Karwacek DRK

8. Deshter WHM

9. Palis BLM

10. Hucksterthief THF

11. Simiurg BLM

12. Kyuubipl NIN

13. Saitou THF / BLM / NIN

14. Stokrotka RDM

15. Tomala MNK

16. Neyah MNK

17. Samadam DRK

18. Panpritula BLM

19. Maras DRK

20. Torell WAR

21. Bartelius BST

22. Ancover WHM, RDM

23. Xavery PLD

24. Rhaegal NIN, BLU

25. Myrta SAM

26. Galenros DRK

27. Magos WHM

Joby:

WHM x 4

RDM x 4

SMN x 1

BRD x 2

BLM x 6

NIN x 4

PLD x 2

Melee x 14

Golym okiem widac, ze potrzebujemy BRDow, SMNerow, WHMow i RDMow
szczegolnie, ze takie osoby jak Naif, Ancover, Zetoriush maja po dwa z tych jobow, a Lesiu poza RDMem ma jeszcze NIN i BLMa ktorych to jobow tez zwykle nie mamy nadmiaru na eventach.

===============================================

W CC jest kilku przeciwnikow nowej perly, ktorzy tego nie kryja. Ja to rozumiem. Tez wolabym isc kiedys na Tiamata pod zielona perelka, ale jak na teraz to moze pozostac w sferze marzen.

Oczywiscie mozna to olac, powiedziec trudno nie da sie, sprobujemy za pol roku, ale naprawde byloby szkoda, mamy w CC naprawde duzo ludzi chciacych cos robic razem (i nowych i starych).

Nie chce mi sie ogladac kolejnego zwyciestwa LSowych malkontentow.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 21:45 
Cytuj  
pierwszą rzeczą jaką ten nowy LS powinien zrobić to dostęp do SEA DLA KAŻDEGO membera tego LSa
fajnie się czeka na behemota X godzin, fajnie się czeka na Tiamata X lat jak będzie skład a SEA możemy zrobić wszystkim z dwoma palcami w nosie w 2 tygodnie


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 22:14 
Cytuj  
trzeba zabic kilka fafow jakiegos aspiego i kb bo to najlepsza reklama


_________________
Jast v2.0

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 22:25 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
W Pixies zawsze bedzie miejsce dla kazdego Polaka nawet jak to bedzie 10 DRK czy 15 NIN.

Czegoś tutaj nie kumam. To czym to się różni od CC?

Jeśli mogę jakoś pomóc - jestem do usług. Mogę udostępnić serwer dla contentu itp.
Poza weekendami (studia) mogę zająć się newsami - poćwiczę prznajmniej pióro na czymśco mnie interesuje, gdyż dziennikarstwo już rzuciłem jakiś czas temu...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 22:27 
Cytuj  
Od pierwszych eventow CC w Sky liczylem , ze nastanie kiedys ten dzien , gdy EU pod przywodctwem CC stanie naprzeciw NA i JA lsow jak rowny z rownym . Bawmy sie ! :D

Trzeba obgadac jak bedzie z rekrutacja . Na poczatek /shouty nie zaszkodza
, pare osob na bank sie z samych shotow zbierze . BP , ex-RBowcy , trzeba z nimi pogadac .

Hah teraz dopiero sie zacznie zabawa ! . Ramuh juz nigdy nie bedzie taki jak kiedys haha .

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 22:36 
Cytuj  
Odradzam shouty na starcie - lepiej rozmowy z wpływowymi członkami innych LSów.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 22:37 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
mrynar napisał(a):
W Pixies zawsze bedzie miejsce dla kazdego Polaka nawet jak to bedzie 10 DRK czy 15 NIN.

Czegoś tutaj nie kumam. To czym to się różni od CC?

Jeśli mogę jakoś pomóc - jestem do usług. Mogę udostępnić serwer dla contentu itp.
Poza weekendami (studia) mogę zająć się newsami - poćwiczę prznajmniej pióro na czymśco mnie interesuje, gdyż dziennikarstwo już rzuciłem jakiś czas temu...


Newsa to ja kiedys napisze "Grats to me on my new Dalmatica" keke

Shouty to normalny sposob rekrutacji ale mysle ze nie musimy shoutowac narazie. Kilka osob sie znajdzie nawet takich z OB ktore beda chcialy na HNMy pochodzic np. z BP pewnie tez


_________________
Jast v2.0

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 22:44 
Cytuj  
jebac "wplywowych czlonkow lsow" , z shoutow co prawda nie zwerbujemy raczej ludzi z doswiadczeniem ale to nieistotne . Grunt ze beda to ludzie z naszej strefy czasowej , reszta przyjdzie z czasem . Oprocz tego naturalnie trzeba porozmawiac z ludzmi chocby np z BP czy innych lsow .

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 23:39 
Cytuj  
zeby nie bylo: jesli perle pixies zaczna dostawac ludzie z poza CC to tez wezme perle ale poki co szkoda mi miejsca

chcialbym wiedziec jak ma funkcjonowac ta perla i caly ls:
- zakladana tylko na eventy w srody/piatki/weekendy w sutalone godziny
- funkcjonujaca non stop, wtedy wiekszosc z nas musialaby siedziec na niej caly czas by eventualni nowi czlonkowie spoza lsa czuli ze cos sie dzieje, ze sa ludzie ktorzy sa gotowi na hnmy

Jest to wybor miedzy swiecacym pustkami CC a Pixies heh


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 23:52 
Cytuj  
[edited]


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 21 paź 2006, 23:56 przez Duszek, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 23:55 
Cytuj  
Poczekajcie z OB - rozmawiałem z Nomi i jest średnio zadowolona - imho to jest w pewnym sensie wpierniczanie się do jej LSa. Dajcie mi trochę czasu :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 00:18 
Cytuj  
egoist napisał(a):
trzeba zabic kilka fafow jakiegos aspiego i kb bo to najlepsza reklama


dokladnie

Musimy zabic jakies HNMy, wrzucic screeny to ludzie sami beda do nas przychodzic.

Kupe ludzi ma dosc skylsow, ktore trwaja tak dlugo az liderzy nie dostana tego co chca i srednio im sie chce pakowac do nastepnego.

Sai --> na teraz zakladamy perle tylko na eventy, ale jak tylko zaczniemy prowadzic rekrutacje to trzeba bedzie tam siedziec prawie non-stop, bo malo wiarygodnie wyglada LS gdzie sa 3 osoby na perle. Jak bedziesz mial czas i ochote pomoc w rozkrecaniu tego to oczywiscie dostaniesz tez pearlsack.

Narazie nie ma cisnienia z rekrutacja.

Zgadzam sie tez z Naifem, ze czasem wiecej wart jest swiezy i ambitny lvl 70 niz stary gracz ktory wszystko widzial i nic mu sie nie chce robic (chyba ze ma z tego korzysci).

Ja teraz mam troche luzu w pracy i moge wiecej czasu poswiecic na granie i spray organizacyjne.

Gal --> mowilem ci ze wszystko zalezy od tego jak silne jest ego Nomi. :D
Naszym celem napewno nie jest rozpierdalanie OB.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 00:38 
Cytuj  
ze sky lsami to tak jest ze prawie nigdy nie awansuja do miana HNM lsa. trzeba robic to i to naraz a nie mowic ze jak skonczymy sky to bedziemy bic HNmy to tak sie nie da. rb niby bylo tobrze equipniete a jak przychodzilo co do czego to wipowalismy ksiazkowo na kingach


_________________
Jast v2.0

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 07:01 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
pierwszą rzeczą jaką ten nowy LS powinien zrobić to dostęp do SEA DLA KAŻDEGO membera tego LSa
fajnie się czeka na behemota X godzin, fajnie się czeka na Tiamata X lat jak będzie skład a SEA możemy zrobić wszystkim z dwoma palcami w nosie w 2 tygodnie


Popieram!!! :D Magos Jauron Amateru i ja jestesmy na Bombie... choc sadze ze jakos sam to pociagne do konca jak znajde wiecej czasu na FFa


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 07:40 
Cytuj  
ja proponuję żeby jednak najpierw zrobić ludziom do końca CoP,ZM i pochodzić do Sky i zdobyć dla ludzi sprzęt , po co chodzić na HNMy i pokazywać się innym LSom w żałosnym sprzęcie ?
ja na HNMy na 99-100% nie będę chodzić z żadnym LSem, przynajmniej w tym roku, dla mnie za wcześnie na taki endgame bo za dużo rzeczy trzeba zrobić żeby pozwolić sobie na robienie niczego ...


_________________
Obrazek

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 09:39 
Cytuj  
Rozmawialem wlasnie z Denonem i dowiedzialem sie ze BP chce sie z nami laczyc . Maja sporo magow czyli tego czego wlasnie nam brakuje najbardziej . Trzeba tylko by dac im ze dwa sacki . Mysle , ze to nie bedzie wielka przeszkoda , pewnie lepiej byloby gdyby tylko CC je mialo ale zawsze jesli kto by sie nam nie spodobal to sacki mamy tak czy siak .

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 10:02 
Cytuj  
Dzis to ustalimy na umowionym spotkaniu.

Jesli jestesmy za laczeniem to mozemy dac sacki calej trojce liderow. Moze to i nie jest glupi pomysl

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 10:09 
Cytuj  
Od poczatku mowilem zeby zrobic z nimi 'merge' =P

BTW. Ta nazwa jest tragiczna -_-


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 10:16 
Cytuj  
ee tam , jest slodziutka ^^ Wszyscy kombinuja jakies mroczne nazwy a my bedziemy takie wesole skrzaty . Beda w DH pytac - Kto ubil Fafa dzisiaj ? Skrzaty ..:D

Dajac im sacki nic nic nie tracimy wlasciwie , a mozemy zyskac wiele . Podejrzewam , ze liderzy BP wezma na siebie czesc "obowiazkow" . Beda zabiegac by ludzie pojawiali sie na eventach , organizowac moze jakies spontanty na trigery do sky itp .

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.