mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 446
Dołączył(a): 20.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 21:10 
 
mial dostep do mojego konta, reszte mozesz sobie dopowiedziec

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 21:41 
 
oh ok. rozumiem. dziękuję za wyjaśnienie. eot


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 00:23 
 
Taira napisał(a):
wydaje mi się że tak rozwinięta postać zrekompensuje mi fatalna reputację nicka: Myrta
Chyba raczej nie :har: Gram w najróżniejsze mmogi już kilka ładnych lat, spotkałem się kilka razy z kradzieżami kont, ale nigdy się nie pojawiłą taka świnia co wchodzi na konto osoby która jej zaufała, sprzedaje ekwipunek, po czym kasuje samą postać. Myślałem, że Myrta chociaż potrafi odejśc z gry na poziomie. Ja Ci współczuję bo grać pod znienawidzonym nickiem w grę która wymaga współpracy za ciekawe nie jest. Grając w mmoga nie zwracasz szczególnej uwagi na to kto siedzi po drugiej ekranu, jedynie na postać i powiem szczerze, że mi (pewnie nie tylko mi) Mithra samuraj o nicku Myrta już nigdy się dobrze nie będzie kojarzyć, choć ja autentycznie do Myrty nic nie miałem, aż do dzisiejszego dnia, bo się wydawał sympatycznym człowiekiem. Nadal mam jakąs tam kroplę wiary, że to może nie on, ale obserwując przez te kilka miechów mojej gry jazdy jakie odwalał Myrta, to skomentowałbym tą sytuację tak....

Myrta ten kraj jest mały, pozatym wypadki i pobicia się zdarzają... ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 29 lis 2006, 13:36 przez Kassei, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 01:14 
 
ja proponuję żeby moderatorzy stanęli na wysokości zadania i usunęli ten cały topic
nie rozumiem dlaczego uczciwi gracze z CC i nie CC wchodząc na to forum mają czytać ostatnie wypociny największego CHU*A jaki gościł na tym forum, w CC i w FFXI który identyfikował/integrował się z nami dopisując kolejno każdego do swojej blisty
ja sobie nie życzę widzieć Myrty w CC pod żadną postacią, jak chcecie możecie brać postać Myrta do Pixies a nie dawać odpadki do LSa w którym jestem ja, nie interesuje mnie to kto będzie grać jego postacią, normalny człowiek za żadne korzyści lub nawet dla funu nie mógłby grać tą postacią z najprymitywniejszej przyzwoitości i uczciwości


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 01:49 
 
Co do akcji z kontem samadama jesli to prawda to niezly przekret, na miejcu nowego wlasciciela konta myrty jezeli to prawda bym sie troche obawial bo jezeli z tego konta byly spylane itemki pochodzace z konta sama to jak w kazdym MMO spokojnie mozna za taki wyczyn dostac bana... SE pewno zrobi investigate i dojda po logach kto i kiedy przetrnsferowal itemki i skasowal postac.
Z doswiadczenia najpierw bym sprawdzil kompa czy nie mam jakiegos keyloggera jakby mi ktos taki numer wywinol zanim bym kogos oskarzal, co prawda cisza ze strony myrty gra na jego niekorzysc i zreszta ostatnio malo gram a tym bardziej na CC nie siedzialem dlugi czas to nie mam pojecia co sie tam dzialo ostatnie czasy.

Jak to bywa reputacji nic nie zrekompensuje w FFie w tej grze solo to mozna sobie jedynie farmowac i to tez bardzo ograniczone, isc kopac do kopalni polowic rybki jakies syntezy porobic. Caly endgame opiera sie na wspulpracy z innymi ludzmi. Dobra reputacja to podstawa dostania sie do dobrego HNM LSa druga polowa to dobry job:P albo znajomosci^^ Zlej reputacji nieda sie tez szybko naprawic jest to czasochlonne i czasami nie przynosi rezultatuw.

**

Posty: 220
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 02:01 
 
nvm, sorry >.<


Ostatnio edytowano 29 lis 2006, 03:34 przez mik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 02:24 
 
W myśl polskiego prawa jeśli Myrta odwalił taki numer to dokonał kradzieży.
A skoro tak - to przecież nie jest problemem go namierzyć (jego ip posiadają chociażby tutejsi moderatorzy). A wówczas nie ma się nawet co bawić w ban by SE. Sprawa do prokuratury - i jakkolwiek śmiesznie to nie wygląda - to wyciągnięcie surowych konsekwencji jest bardzo prawdopodobne. Sprawy bowiem w sferze oszustw elektronicznych cieszą się bardzo dużym przyklaskiem ze strony mediów, a to oznacza szybkie i sprawne działanie organów ścigania. Szczególnie w tego typu sprawach precedensowych w skali kraju (kradzież postaci w wirtualnym świecie). Można uzyskać nie tylko spore odszkodowanie, ale winowajce może czekać także pokazowa odsiadka w areszcie (a potem wyrok w zawiasach)...

Gdyby sprawa dotyczyła mnie to bym się nie wahał - od razu do prokuratora, wycenić postać 14$ x ilość_miesięcy_w_grze i mamy już przestępstwo (ważne, że nie wykroczenie) ścigane z kodeksu karnego.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 09:41 
 
Tja, ale skoro Sam sam udostępnił to konto Myrcie, to potem mu mogą powiedzieć: sam sobie jesteś winny człowieku.
Za nic bym nie chciała grać cudza postacią, a tym bardziej postacią, z taką...przeszłością i reputacją. Jasne, ze fajnie jest mieć napakowaną postac, ale imo większy fun jest, gdy samemu sie postać szkoli. Nawet jeśli to czasochłonne i nużące czasami. Nie każdy inny gracz będzie od razu wiedział/lub nie uwierzy, że nowa osoba gra ta postacia, a taka a nie inna reputacja Myrty może skutecznie popsuć przyjemność gry nowej osobie. Już po Simim widać, że będzie naszej nowej koleżance ciężko...


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 09:48 
 
Hehehe !

Kontrowersyjny Myrta w koncu pokazal na co go stac, ale nie ma co sie nim przejmowac, po prostu trzeba o nim jak najszybciej zapomniec. :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 10:37 
 
Bodziu napisał(a):
Hehehe !

Kontrowersyjny Myrta w koncu pokazal na co go stac, ale nie ma co sie nim przejmowac, po prostu trzeba o nim jak najszybciej zapomniec. :)


Samadamowi to powiedz ; ;


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 10:44 
 
Poza zla reputacja jest jeszcze jeden minus przejmowania takiej postaci, ludzie nie lubia kupowanych charow co widac na przykladzie Bulka. Ktos kupil od niego naprawde zajebista postac, ale jakos nikt go nie chce przyjac do LSa, bo to "fakeBulk". "FakeMyrta" brzmi jeszcze gorzej.

Mowiac szczerze duzo bym dal za info od SE, z jakiego IP okradano Samadama i na czyje konto potem szla ta kasa. Ciagle nie moge uwierzyc, ze to Myrta, chyba ze Myrcie zalezy na opinii najwiekszego EU chuja na Ramuhu (co w sumie pasowaloby do jego Sawyerstyle).

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 10:46 
 
Bart - a co mam mu powiedziec ? To ze dal ciala, dajac takiej osobie namiary na konto ? Wybacz, sam zdecydowal i jak wszyscy w takim przypadku musi poniesc konsekwencje :/ Nie mowiac, iz udostepnil konto to najmniej godnej zaufania osobie w calym CC :( heh ...

Chyba, ze to nie byl Myrta, to dolaczam sie w zalu :) Aczkolwiek, to sa tylko pixele, nie ma co sie zalamywac ;)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 10:53 
 
postać Myrta nigdy nie będzie moją nową koleżanką
ffxi to nie jest gra w którą trzeba grać za wszelką cenę, nikt nie ma przymusu w ogóle grać i nikt nie ma przymusu wierzyć że Myrta nie będzie grać Myrtą
Myrta nic szczególnego w grze nie osiągnął jak dla mnie, 100 meritów i swój nędzny sprzęt to sobie może opisywać na forum, zresztą dmg też nieciekawy, w ogóle kto z nim grał ostatnio, kiedyś , kiedykolwiek?
jego nagminne AFK i oślizgłość w podchodzeniu do mobków żeby zacząć je bić na dynamisach zostawiam NC bo szkoda było mi wtedy i teraz gardła ...

Bodziu nie wszyscy z CC byli świadkami myrtowych foch i nie wszyscy wnikliwie czytali na forum jego wypociny w stylu "hahaha" także wg mnie nie można obarczać ludzi że mu zaufali w jakimkolwiek stopniu tylko podziwiać za odwagę


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 11:47 
 
Bodziu i Loth:Czy jeśli dam klucze do biura swojemu pracownikowi, a ten mnie okradnie to nie mogę podać go do sądu? Bzdura! A podanie hasła do konta to właśnie udostępnienie klucza. Nie jest to żadna linia obrony. JEŻELI Myrta dokonał kradzieży to powinien za to odpowiedzieć przed sądem. Szczególnie, że z prawa ciągle drwił - więc trzeba mu pokazać, że prawo jednak obowiązuje.
Sam: zgłoś sprawę na prokuraturę i kserokopię wszczęcia postępowania wyślij do swojego oddziału S-E. Wówczas dowiemy się kto Cię okradł i dalszym tokiem postępowania na drodze prawnej zostaną wyciągnięte konsekwencje.A jest nawet szansa, że S-E wesprze Cię w tych działaniach, by pokazowo utrzeć nosa GS'owi (bo gile zostały spieniężone z tego co czytałem).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 12:13 
 
Mysle, ze z taka sprawa najprosciej isc na policje w miejscu swojego zamieszkania i zglosic kradziez "internetowa". Wprawdzie kolesie z komisariatu pewnie popekaja za smiechu, :D ale jesli nie da sie im zbyc (najlepiej miec jakies pisemko napisane prawniczym jezykiem) to sprawa najprawdopodobniej powedruje do specjalnej komorki ds. przestepstw internetowych. To sa gliny, ktore swietnie znaja angielski i prawo internetowe i nie powinni miec problemow od wyciagniecia od SE potrzebnych informacji.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 12:20 
 
nie chce nikogo oceniac i nie bede...ale, zdystansujac sie do calego zajscia i przygladajac sie temu dochodze do wniosku ze tak naprawde Myrta - zrobil to co zrobil, czy tez tego ne zrobil - ma generalnie w dupie to co piszecie. ktos kto wg was byl chujem w grze nie znaczy ze zrobil cos z kontem Sama. byc moze ale niekoniecznie. mam nadzeje ze da sie to sprawdzic chociaz sam proces moze trwac dlugo a Strazak Sam zdazy juz o tym zapomniec.

przykre jest to ze komus wypadly 2 lata z zyciorysu i wywalil spora kase zeby do czegos dojsc. ale zeby sie wam nie udzielila jaks psychoza - to jest tylko popier#$@!$#lona gra.


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 12:33 
 
ja tylko nie wiem czy wy macie jakies dowody czy co. czy tak sobie mowicie ze ktos cos ukradl


_________________
Jast v2.0

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 12:37 
 
Bazztek napisał(a):
to jest tylko popier#$@!$#lona gra.


To tylko gra, to tylko zycie, to tylko smierc.

Wszystko w co sie angazujesz emocjonalnie na dluzej ma duze znaczenie, siedzimy w tym swiecie po 2-3 lata i nie mozna powiedziec, ze to tylko gra. To cos wiecej niz gra. To nie jest krotki sen czy meczyk w ET.

Emocje, ktorych doswiadczamy w mmorpg zostaja w nas na dluzej, jedni staja sie lepsi, ucza sie pracowac w grupie itp a inni gorsi.

Wiadomo ze fizycznie gra nas nie dotyka, nie umrzemy z glodu w niej, nie zginiemy w wypadku, ale psychicznie mysle ze wplywa na wiekszosc z nas dosc mocno.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 12:44 
 
egoist napisał(a):
ja tylko nie wiem czy wy macie jakies dowody czy co. czy tak sobie mowicie ze ktos cos ukradl


Lesiu --> zakladamy, ze Samadam sobie tego wszystkiego nie wymyslil.

Na miejscu Samadama bylbym bardzo ciekawy kto to zrobil.

**

Posty: 446
Dołączył(a): 20.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 13:28 
 
czysta dedukcja
haslo zostalo zmienione w poniedzialek popoludniu, w weekend poprzedzajacy ten dzien nie mialem internetu, wiec myslac, ze to moze byc wina systemu (dzis wiem ze provider zawinil) skanowalem wszystko po kilka razy - system byl czysty, tak samo zrobilem w poniedzialek po fakcie i nic nie znalazlem. dodatkowo mam w polu autologowanie wiec jezeli jakis keylogger by mi umknal to by przechwycil jedynie member password co jak wiadomo na obcym kompie gowno daje. tego samego dnia pojawia sie post Myrty, ze odchodzi z gry sprzedajac swoje gile, a do tej pory nie odzywa sie ani na forum ani na gg. zbieg okolicznosci?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.