mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 

Mam 72-75 lvl i chciałbym skończyć CoP i ZM w polskim ramuhowym gronie.
tak 44%  44%  [ 8 ]
nie zależy mi 56%  56%  [ 10 ]
Liczba głosów : 18
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 11:18 
Cytuj  
pytanie proste a odpowiedzi oznaczają :
tak - mam 72-75 lvl i chciałbym skończyć CoP i ZM w polskim gronie.
nie zależy mi - mam 72-75 lvl nie skończyłęm CoPZM jestem na ramuhu i nie jestem zainteresowany

nie mam nic przeciwko niepolakom (oprócz tego że mimo statystyk i sprzętu mają braki we właściwej ocenie sytuacji i właściwych reakcjach oprócz przypadków w których plan się nie powiódł, żałują na RR i Poison Potiony, to jest wszystko zrozumiałe bo tacy są ludzie ) bo grając w ffxi nie za bardzo się przejmuję kto jest kim i kto jest skąd chyba że jest naszym biednym rodakiem z którym można pogadać na różne tematy w przeciwieństwie do nierodaków, ale samym gadaniem się CoP i ZM nie ukończy a są to na serio banalne misje jeśli się ma skład i taktykę i jest się trzeźwym emocjonalnie w realu

zdobyć można ring i 2 kolczyki + wspaniałe CSy, każdy może znaleźć jakie
kwestia zebrania ekipy do pomocy to najprostrza sprawa jeśli nie będzie żadnych głupich statików typu 2h na tydzień na CoPZM i ustawi się wszystkim priorytet CoP i ZM > ALL, kiedyś tak było bo ludzie nie mieli ringa i kolczyków, jak już je zdobyli to priorytet dla nich zmienił się ALL>CopZM i byle jakie farmowanie BSów stało się ważniejsze niż ...

jak ktoś kto nie skończył CoP i ZM chce coś napisać oprócz głosowania to niech napisze też co takiego jest ważniejsze w całym FFXI w który gra się tylko po to żeby coś zdobyć/ nabić/ wyśrubować/ podnieść/ podwyższyć itd. od zrobienia do końca CoP i ZM np.
dynamis > CoPZM
pielęgnacja kupo w MH > CoPZM
farmowanie kryształów > CoPZM
exp party loluselesssuba > CoPZM
exp party for matczapkę > CoPZM
nie mam pojęcia > CoPZM
czekanie na party > CoPZM
nie gram jak nie robię CoPZM > CoPZM
itd.

lub w realu
szkoła o 22.00 > CoPZM
praca o 22.00 > CoPZM
dentysta o 22.00 > CoPZM
dzieci,żona,teściowa,impreza o 22.00 > CoPZM
zakupy o 22.00 > CoPZM
na pewno zaśpię o 22.00 > CoPZM
matka, ojciec chcą mieć wolną sypialnię o 22.00 > CoPZM
itd.

jak już będzie wiadomo co dla kogo ma wyższy priorytet niż zrobienie do końca CoPZM to będzie wiadomo dlaczego nie mogli tego zrobić i zobaczymy czy da się coś naprawić

(22.00 to godzina wirtualna, równie dobrze może być 21.00 czy 23.00 czy jakas inna w której polacy kiedyś zrobili CoPZM)

głosują tylko gracze z 72-75 lvl, reszta ma czas, pisać posty może każdy

mam nadzieję że każdy zdaje sobie sprawę że pisząc "skończyć CoP i ZM" mam na myśli skończyć CoP i ZM, czyli nie ważne od jakiego miejsca do samego końca



pls niech każdy kto głosował niech napisze choćby kropkę w poście '.'


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 maja 2007, 12:14 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 11:45 
Cytuj  
DynamisProject > CoP/ZM (bo to event planowany, aczkolwiek w razie planowania jestem w stanie odpuścić DLA SWOJEGO CoP'a lub ZM kilka dynamisów).

Dolevelowanie do 75 > CoP/ZM

Praca > CoP/ZM
Egzamina na studiach > CoP/ZM

i przede wszystkicm!

dziewczyna > CoP/Zm (ale Ona akurat to doskonale rozumie)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 12:19 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
dziewczyna > CoP/Zm (ale Ona akurat to doskonale rozumie)

Zdziwilbym sie bardzo gdyby nie rozumiala dlaczego przedkladasz ja nad gre lol


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 12:43 
Cytuj  
chodziło mi raczej w > co stoi na drodze żeby móc spokojnie zająć się robieniem CoPZM w grze po 22.00 , jeśli ktoś ma problemy w realu nie ma szans na zrobienie tych misji, jeśli je zrobił to znaczy że rozwiązał problemy które są przed znakiem >, wszystko jest kwestią zaplanowania sobie w życiu, jak ktoś nie panuje nad prywatnością po 22.00 to nic się na to nie poradzi


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 13:22 
Cytuj  
Simi - nie wszyscy mają jednolite życie. Gdy prowadzi się firmę, gdy się studiuje - to nie ma nic pewnego ;)

Veji - chodziło mi raczej o to, że rozumie problemy natury FFXI ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 13:56 
Cytuj  
W weekendy nie moge bo pracuje czasem do 1 w nocy.
Praktycznie cala reszte tygodnia moge wieczorami poza dynamisem i jakimis rare eventami. Jestem na 3path zostal mi snoll i pso'xia .


_________________
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 14:03 
Cytuj  
Simi, zdajesz sobie sprawe jaka bardzo ten topic jest wtorny?

Znowu kilka osob w tym topicu napisze jak to on nie moze wtedy a wtedy bo to i tamto albo moze wtedy a wtedy bo tamto i sramto. Nic wiecej, nic mniej :] To juz jest nawet do czytania przykre...


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 14:48 
Cytuj  
wiem że jest wtórny
ring i kolczyki CoPZM to nie jakiś złom, trzeba mieć sporo meritów żeby wyrównać te braki
zresztą namawiam wszystkich którzy zawsze znajdą jakiś powód żeby nie bawić się w to za co zapłacili żeby odpuścili sobie, zawsze jest miło pobiegać 1000 godzin za marzeniami w endgamie ffxi niż 20h za gwarantowanym dropem ...


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 15:30 
Cytuj  
Moj ostatni CoP Static sie rozpadl kiedy Dexy dostal bana. Dodatkowo padla mi konsola i bylem bez dostepu do FF prawie tydzien. Gdyby nie to pewnie mialbym access.

Co do inicjatywy pokonczenie tych misji w polskim gronie to chetnie. Chociaz Polacy czy nie to chce pokonczyc te misje wreszcie. Wazne zeby miec stala grupe i przebiegalo to w miare szybko. Mysle, ze dynamisy, assaulty moga poczekac, mysle, ze osoby z mojego assault statica mi wybacza :)


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 16:03 
Cytuj  
ja bym chetnie ukonczyl ;] poniedzialek - sroda jestem praktycznie zawsze, 22 - 03 by mi pasowalo, w inne dni to nie wiem, poza tym teraz zostaly 2 tygodnei do konca semestru i musze troche pozaliczac ;]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 17:39 
Cytuj  
CHĘTNIE BYM POMOGL W ZM .... o ile bylyby to godziny wieczorno/nocne .

i o ile tym LUDZIOM ZALEZALOBY na ukonczeniu / pojawialiby sie w terminach .


Z CoPem jest juz trudniej , bo misje sa CAPowane .... w co niektorych moge pomoc , jednak ( w moim przypadku ) zalezy to od pory dnia .


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 07:07 
Cytuj  
Ja sie chetnie na to pisze. Bo coz na Zilarty zrobiono w pewnym momencie beze mnie (choc pewna grupa osob zaczela wspolnie), a z Copem w ostatecznosci doszedlem do promy Vahzl i sie skonczylo.
Choc topic ten jest wtorny uwazam ze jak najberdziej na miejscu gdyz sa osoby ktore chca miec ten etap gry za soba. Chetnie po 22.00 w kazdy umowiony dzien staralbym sie zjawic aby zrobic jakis wypadzik ^^


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 07:51 
Cytuj  
widzę że ciężko głosującym postnąć chociaż kropeczkę '.'


pytanie "Mam 72-75 lvl i chciałbym skończyć CoP i ZM w polskim gronie" daje odpowiedzi które mają wskazać ilość osób chętnych, więc skoro jest 7 to w nastepnym topicu się uszczegółowi sposób zrobienia banalnego i supertrywialnego CoPZM który nie jest tym samym czym był X lat temu gdzie garstka njubów bez doświadczenia i leveli w szmatach ruszała na podbój nieznanego, teraz wszyscy mają do dyspozycji pomoc o jakiej nie śni żaden inny LS na jakimkolwiek serwerze w całym FFXI, ci którzy mogliby pomóc poświęcając co nieco również w grze (to i tak jest ułamek ułamka ich aktywności w grze) zawsze będą porównywać swój nieudolny zazwyczaj podbój CoPZM i zazwyczaj nie chcieliby przechodzić przez pseudomęki jeszcze raz, ale radziłbym im sprawdzić czy nadal są njubami którzy dobrze się prezentują tylko przed AH i zachęcam do pomocy :)
(btw dla mnie każdy kto ma ciągły problem z RR jest njubem niezależnie jaki ma lvl, jak dużo zdobył relictów, jak dużo ma jakiśtam gdzieśtam punktów, taki njub ma większość rzeczy dzięki zazwyczaj armii ludzi którzy wykurwiście się poświęcają)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 13:02 
Cytuj  
pielęgnacja kupo w MH > @ll :D :lol:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 20:20 
Cytuj  
Dobra - osoby, które jeszcze robią:
- wypiszcie na jakiej misji stoicie
- czy bylibyście w stanie pomóc osobom, które są na niższych misjach?
- na jakie capy macie sprzęt?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 21:48 
Cytuj  
-Rise of the Zillart 16, Chains of Promathia 4-3
-tak, zalezy kiedy ;]
-40, 50, 60, 75, moze i na 30 sie costam znajdzie (wszystko raczej bez rewelacji)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 22:23 
Cytuj  
powielany temat/zapytanie .....

pomoge w zaleznosci od godziny


_________________
COLD is BACK !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.