mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 96
Dołączył(a): 8.07.2008
Offline
PostNapisane: 22 sie 2008, 20:56 
Cytuj  
Jestem na misji 2.5 mialem static ktory sie rozpadl przez okropne zgranie ludzi ( komus zawsze cos nie pasowalo , jak sie juz umuwilismy ktos sie nie zjawil ) , jako ze jestem blu potrzebuje dostepu do sea zeby nauczyc sie przydatnych czarow więc chcial bym zrobic static ktory mi pomoże zrobic te misje jak najszybciej ... mam nadzieje ze ktoś sie zgłosi do pomocy :-?


_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.....

Obrazek

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2008, 22:39 
Cytuj  
Mogę pomóc :)

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 12:40 
Cytuj  
O widze, że się Toki wkurzył na naszą ekipę :P No ale jak mówiłeś tak i zrobiłeś. Powodzenia życzę.
Sorki, że mnie wczoraj nie było ale RL>FF a coś mi wypadło (btw pierwszy raz mi się zdarzyło nawalić).

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 12:46 
Cytuj  
Achh to Toki Was zostawił :P eee to ciężko będzie znaleźć Ci ludzi do pomocy.

*

Posty: 96
Dołączył(a): 8.07.2008
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 17:01 
Cytuj  
zostawilem bo z tego statica juz nic nie bedzie a jak staralem sie cos zorganizowac to mnie ludzie olewali .....


_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.....

Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 17:50 
Cytuj  
Lubię cię Toki ale czasem trochę przeginasz. Po pierwsze to ja nie kojarzę, żeby ktoś cię olewał. Po drugie to były tylko dwie sytuacje, że na umówiony termin się ktoś nie zjawił. A po trzecie to nie dziw się, że ludzie mają średnie chęci skoro przez twoje wypowiedzi odnoszą wrażenie, że są tylko pionkami dzięki którym zdobędziesz ten upragniony dostęp do sea. Może i nie masz złych intencji i wszystko co możesz robić bez sea ci się już nudzi ale jednak odrobina dystansu do tego nie zaszkodzi. W końcu FF to tylko gra.

Ja dalej jestem chętny na te misje ale ostatnio niestety nie mam dużo czasu na grę. Jeśli znajdą się chętni to ja mogę w poniedziałek zrobić 2-5 od godziny ok. 19tej.

*

Posty: 96
Dołączył(a): 8.07.2008
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 18:18 
Cytuj  
Jak sie pytalem komu jaki dzien pasuje to nikt nic nie mowil , jak podawalem konkretne godziny to chyba tylko Ty sie cos odzywales , i nie wiem kiedy was traktowalem jak pionki .... jak chcesz to mozesz sprobowac mi ta godzina nie przeszkadza ale watpie zebys dogadal sie Fam i Pembym - Therru mowil ze w tym tygodniu bedzie mial czas - pogadaj z nim ..... - btw Marianx jest chetny do pomocy .


Black jakim jobem bys mogla pomoc ?


_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.....

Obrazek

**

Posty: 214
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 18:45 
Cytuj  
Toki ty sobie zdajesz sprawe ze SEA to jest jakies polroku pracy ??

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 18:51 
Cytuj  
Da się w tydzień, maksymalnie dwa - tak zrobił static Pudziana ;)
Kwestia zgrania, sprzętu, doświadczenia, skilla, meritów i podejścia :D

Wydaje mi się, że w Waszym "pokoleniu" za jaja ekipę utrzymać mogą Tilandil i Junfan. Bez urazy, ale Ty Tokimu jesteś cienki bolo w okresie irytującego buntu młodzieńczego. Rozumiemy, że masz 14 lat i ograniczony czas grania (a pewnie chciałeś copa skończyć w wakacje), ale... CoP to także kwestia gili... W Waszej ekipie sporo osób nie ma jeszcze 75 i nie macie osoby z workiem gili - więc muszą pomiędzy misjami i expić, i farmić...

2-5 dla nowicjuszy jest strasznie irytującą misją. Nie ze względu na walkę, która jest trywialna, ale ze względu na przeprawę przez Riverne. Jak się ma już mapę i doświadczenie, to przebiega się w kilka minut. Pamiętam jak mojej ekipie za pierwszym razem zajęło to około godziny :lol:

Toki - ochłoń i... albo zbierz zagraniczną ekipę w Twoich godzinach, albo poczekaj, aż obecny static dorobi joby. I dla innych z Twojego "pokolenia" jesteś irytującym ciągłym popisywaniem się, że znasz ludzi z Pixies :lol:
Większość z nas zna, sporo z nimi regularnie gra i uczestniczy we wspólnych eventach, więc dla 75+ takimi gadkami jesteś zabawny :D
Jednak budujesz sobie ścianę i napięcie pomiędzy tymi, z którymi Ty grasz.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 20:10 
Cytuj  
Toki ja wiem, że nie traktowałeś nas jak pionki i nic takiego nie napisałem ale, niektórzy mogli odnieść takie wrażenie. Nawinęliśmy ci się pod rękę akurat to poczekałeś aż zrobimy Promy ale później jak zaczęły się problemy ze znalezieniem odpowiedniego dla wszystkich terminów to zaczynałeś "straszyć", że znajdziesz sobie innych ludzi bo ty potrzebujesz sea bardziej niż my. Nie wspominając już o szukaniu winnego za niepowodzenie. Jeśli nam coś nie wyszło to nie wyszło wszystkim. Można wyciągnąć wnioski i zrobić to lepiej ale teksty w stylu "jakby ten czy tamten zrobił to inaczej to by się nam udało" mogą trochę denerwować.

Jak już pisałem tutaj czy w grze ja cię rozumiem, że chcesz to zrobić szybko ale po moich dotychczasowych doświadczeniach i po wypowiedziach innych mogę stwierdzić, że CoPa z naszym sprzętem, doświadczeniem, jobami i kasą szybko zrobić się nie da.

*

Posty: 96
Dołączył(a): 8.07.2008
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 22:17 
Cytuj  
Wiem ze dosc mocno nalegalem na to abysmy zrobili misje szybciej, jednak wydaje mi sie ze zaliczenie minotaura i jedna proba na mammetach w przeciagu miesiaca to niewiele. Niektorzy robia CoP szybko inni dluzej, mialem jednak nadzieje ze uda sie to zrobic szybciej niz pozniej :) i rzeczywiscie chcialem wykorzystac wakacje na zrobienie jak najwiekszej ilosci misji. Natomiast problemem w naszym wypadku nie byly gile ktorych jak na jedna misje zbyt wiele jednak nie potrzeba, a problem z podjeciem przez niektore osoby decyzji kiedy i czy wogole mozemy sie spotkac. Problemy z komunikacja i ustaleniem terminu nie wynikaja jedynie z mojego "mlodzienczego buntu", ale także z troche dziwnego podejscia niektorych czlonkow statica.
Til - jedyny cel dla ktorego pokazywalem co nie dziala byla chec poprawienia tego co robimy, jezeli Was tym urazilem to przepraszam i postaram sie to zmienic. Jednak w dalszym ciagu uwazam ze kazdy powinien starac sie sluchac co zrobil zle (ja takze :(


_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.....

Obrazek

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 22:57 
Cytuj  
A tak z "innej beczki" moze jeszcze raz pojdziemy na promy holla i dem dla mnie??? :roll:


_________________
Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 01:13 
Cytuj  
Toki co do podejścia niektórych osób to wiem co masz na myśli. Sam już wiele razy próbowałem się dogadać co do misji Bastok i wiem jak to jest. Choć to raczej nie jest kwestia podejścia, a w każdym razie nie tylko tego, ale niemożliwości znalezienia przez wszystkich jednego wolnego terminu. Akurat mi odpowiada to, że ludzie traktują grę jako rozrywkę i jeśli mają ważniejsze sprawy w życiu to mogą spokojnie je załatwić bez wyrzutów sumienia i obaw jak to zostanie odebrane. I nie mówię, że to jest lepsze/zdrowsze podejście. Każdy gra po swojemu.

Co do wypominania błędów to zgodzę się, że można a nawet trzeba przyjmować krytykę w celu polepszenia swoich umiejętności czy zgrania jednak gdzieś między twoimi słowami można było wyczuć oskarżycielski ton tej krytyki. Może było to spowodowane frustracją po niepowodzeniu a może odebraliśmy cię tak przez to twoje ciągłe popędzanie. Jak już pisałem ja tam cię o nic nie winię ponieważ do wszystkiego staram się podchodzić z dystansem i nie osądzać innych pochopnie.
Jeśli rzeczywiście uda ci się zebrać innych ludzi którzy pomogą ci z CoPem to gratuluję. Jeśli nie, to mam nadzieję, że jeszcze jakieś misje zrobimy razem :)

Casp – chętnie bym pomógł z promami ale jak już wspominałem nie gram za wiele i nie miałbym nawet czasu nazbierać kasy na Animy. Jeśli nie uda ci się tego zaliczyć do połowy września to możesz na mnie liczyć, bo wtedy mam nadzieję będę miał więcej czasu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.