mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 20:00 
Cytuj  
Ja gram bez pada i gra mi się naprawdę dobrze. Cały system skrótów jest dość intuicyjnie zrobiony (najwyżej tak mi się zdaje). A o graczy to się nie masz co martwić (najgorzej jest w godzinach 14-17, ale wtedy większość Polaków pracuje).


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 20:10 
Cytuj  
No to mi właśnie w FINALU podoba że graja ludzie z US i EU co gwarantuje fajny "play time" dla osoby co np pracuje na dwie zmiany :] .Z drugiej strony jak czytam jak "rodacy" pomagają nobkom i że większość czasu szuka sie party to troche się zastanawiam - no i fakt że musiałbym fhoi czasu czytać jakim to by jobem zagrać .


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 20:13 
Cytuj  
Nie wrzucaj wszystkich Polaków do 1 worka. Są tacy, którzy będą 2h farmowali czaszkę dla kogoś obcego, tym bardziej dla rodaka.
O party jest teraz bardzo łatwo. Jest Level sync, więc złożenie party, to kwestia minut...


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 20:25 
Cytuj  
Wracam do domu to zaczynam zasysać:D .BTW jak spytam o jakąś strone gdzie są dokładnie joby opisane itp to będzie noobowe czy mam sobie wyguglować i pokazać skilla ;]?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 20:30 
Cytuj  
http://wiki.ffxiclopedia.org
Dzisiaj gratis!


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 20:30 
Cytuj  
ffxiclopedia.org - tam jest wszystko :)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 20:31 
Cytuj  
Wczoraj Huckstera pytalem ale on gra na klawie.

Otoz mam pada PS2 i przejsciowke USB, ktora kupilem swojego czasu zeby pizgac bijatyczki 2D na emulatorkach liek SF3.

W sumie bardzo mi sie <3 opcja lezenia na kanapie z padem w lapach i granie na TV czy laptopie.

Jak to sie sprawdza tbh? Bo na klawiaturze to tak +/- srednio mi sie gra.
Gra obsluguje analoga?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 20:33 
Cytuj  
Tak obsługuje.
Mi się nie podoba granie na padzie - ale taki Katsukun, który ma jeszcze szerszą paletę makr ode mnie - daje radę.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 20:34 
Cytuj  
Łobsługuje. Zreszta gra wyszla najpierw na PS2 wiec w zasadzie bardzo dobrze do tego pada jest przystosowana ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 20:40 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Wczoraj Huckstera pytalem ale on gra na klawie.

Otoz mam pada PS2 i przejsciowke USB, ktora kupilem swojego czasu zeby pizgac bijatyczki 2D na emulatorkach liek SF3.

W sumie bardzo mi sie <3 opcja lezenia na kanapie z padem w lapach i granie na TV czy laptopie.

Jak to sie sprawdza tbh? Bo na klawiaturze to tak +/- srednio mi sie gra.
Gra obsluguje analoga?


Pad od PS2 (albo jego kopia) to najlpsze rozwiazanie. Ja na klawie to tylko potrafie AH sprawdzic (na laptopie to i z tym mam problem). :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 20:41 
Cytuj  
Ok thx wlasnie przerzucam sie na notka i potestuje.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 20:52 
Cytuj  
A jest jakiś podział na "realmy" albo cuś w FFXI ?Czy jest po prostu jeden international serwer :D?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 20:55 
Cytuj  
viewtopic.php?t=18958

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 21:07 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
A jest jakiś podział na "realmy" albo cuś w FFXI ?Czy jest po prostu jeden international serwer :D?


Sa chyba 33 serwery, wszystkie sa miedzynarodowe. Sa 4 wersje jezykowe: angilelska, japonska, francuska i niemiecka i 3 sprzetowe: PC, Xbox i PS2. Wszyscy graja wspolnie.
Do porozumiewania sie z innymi grupami jezykowymi sluzy translator, ale JP sa srednio kontaktowi, a francuzi i niemcy jak graja to i tak gadaja po angielsku (przynajmniej na Ramuhu).

*

Posty: 168
Dołączył(a): 27.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 23:01 
Cytuj  
z każdym się praktycznie idzie dogadać za pomocą translatora, wystarczy tylko dobrze dobierać słowa i określenia. Raz miałem ciekawą godzinną rozmowę z pewnym jp graczem tylko i wyłącznie z użyciem translatora bo ni w ząb nie rozumiał angielskiego :D


_________________
Obrazek
gimped BLM XD

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 16:43 
Cytuj  
A jak to wygląda z graniem w godzinach 9 - 15 ?Jest z kim grać/lvlować czy raczej polskie community gra po 20 ;] ?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 168
Dołączył(a): 27.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 16:49 
Cytuj  
9-15 to jp playtime. Ja osobiście lubię grać w tych godzinach bo party z jp są przeważnie bardzo dobre. Mało gadania i dużo dobrego expo.


_________________
Obrazek
gimped BLM XD

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 16:50 
Cytuj  
Posprzątam to chyba zainstaluje :)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Posty: 7
Dołączył(a): 30.09.2008
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 17:14 
Cytuj  
ja wczoraj zainstalowalem (ale full nie triala) i dzisiaj pewnie juz zaczne grac ;]

edit:
mam 30 dniowego triala jakby ktos chial (ale chyba wymaga karty do rejestracji)


Posty: 13
Dołączył(a): 20.10.2008
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 17:59 
Cytuj  
Witam serdecznie, mam pewien problem z trialem.

Wczoraj dowiedziałem się, że znajomy ma FF XI "2008 Edition". W pudełku jest karteczka, na której są kody na darmowego, 30-sto dniowego triala. Długo się nie zastanawiając, ładnie się do niego uśmiechnąłem i poprosiłem o owe kody. Dzisiaj gra jest u mnie, jestem po instalacji, zakładaniu konta itd itp... Co w tym wszystkim dziwnego zapytacie- ano kilka rzeczy. Wg instrukcji (zarówno na kartce, jak i w pdf-ie ściągniętym ze strony podanej na owej kartce) wystarczy "zainstalować grę, zarejestrować się przy pomocy Guest Passa i...grać". Tak to miało wyglądać. Właśnie, MIAŁO. Przy rejestracji takiego (darmowego) konta nie trzeba podawać żadnych danych odnośnie karty płatniczej, wystarczą podstawowe dane (imię, nazwisko, wiek etc.). Wiem to i z tego wspomnianego pdf-a jak i z screenów, które tam były. Moja rejestracja wyglądała nieco inaczej, bo podałem najpierw poprawny kod aktywacyjny do PlayOnline, po czym uzupełniłem dane... o sobie, oraz o mojej karcie płatniczej (wtedy jeszcze nie wiedziałęm, że przy rejestracji darmowego konta nie trzeba tego podawać). Zwykła, standardowa rejestracja. Wiem, jak taka wygląda, bo widział, jak swego czasu mój ojciec taką przeprowadzał. Dalej- mam już PlayOnline ID, mam swoje konto, mogę nim zarządzać itp. Wszystko cacy, uruchamiam z poziomu PlayOnline Viewer Finala. Pojawia się okno dedykowane XI, gdzie widzę kilka buttonów, w tym play. Bez dłuższego zastanowienia klikam na play, czekam chwilę i... zostaję uprzejmie poinformowany, że nie mam Content ID. Wracam w takim razie krok wcześniej i wchodzę do odpowiedniego menu. Jest tam kilka opcji, m.in purchase. Próbuję wszystkiego, ale nigdzie nie ma możliwości wpisania kodu rejestracyjnego do Finala XI, który również jest na "kartce z kodami". Myślałem, że ten drugi kod jest właśnie tym Content ID... ale nie. Czyli podsumowując- nie ogarniam tego wszystkiego, bo niby miałem założyć dfarmowe (trialowe) konto, przy którym nie trzeba podawać nr karty. Założyłem normalne, bo nie było innej możliwości. Tzn chyba mam zwykłe konto... ale dziwi mnie bardzo to, że takie konto powstało na podstawie trialowego kodu... Nie wiem, co robić z tym dalej, bo pograłbym sobie dla testów- ostro przymierzałem się do wsiąknięcia w świat Vana`Diel :twisted:

PS. Jeśli to nie ten temat, to wybaczcie, ale jestem nowy, co widać ;) Wybaczcie za chaos w tym opisie, ale to tak na świeżo po "emocjach" :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.