mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 268 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 21:54 
Cytuj  
Co trzeba przynieść ze sobą na run: food, echo dropsy, prism powder, silent oile, hi-potion tank, buforek expa żeby nie delvlowac podczas runu

Rulsy:

1.Za każdy run każda osoba dostaje osobno punkty do bidowania lvl15, lvl25, lvl35 dropów.
2.Nie można bidować części itemku którego nie można założyć na 75lvlu.
3.Minimalny bid wynosi 50% posiadanych punktów.
4.W przypadku identycznych bidów osoby te lotuja item i wyższy lot wygrywa.
5.W przypadku nie wystarczającej ilości ludzi do wejścia wypad zostaje odwołany a wszyscy co się stawili na czas dostają punkty za normalny run.
6.Free lot aktualnie oznacza free lot nawet ludzie co nie mogą nosić części na 75 mogą lotować (może zmobilizuje tych co mogą do bidowania)
7. Żeby bidować trzeba być na 2 z 4 ostatnich runów
8. Minimum wynosi 50% ale cap na Minimum 25pkt na 35lvl piece i 15pkt na 25lvl piece
9.Wszystkie lvl 15 dropy są free lot(dla ludzi co mogą nosić item na 75lvlu) chyba że ktoś jest 2/3 posiada 25ke i 35ke to wtedy dostaje priority na 15ke. W wypadku posiadania 25ki i 35ki zgłasza się to mnie w celu zorganizowania wypadu po brakująca 15ke.
10.UNDER CONSTRUCTION

Points:
Obrazek

No to teraz trochę standardowego info przed bossem:
Przed zaczęciem walki magowie powinni dokonać podziału kto komu rzuca paralyne i erase jak tylko widzą te ataki w logu:
Standardowe ataki:
Discharge: AoE zasięg 10 ściąga wszystkie cienie, daje paralyze wszystkim w zasięgu(magowie jak tylko widzą w logu to castują paralyne na swuj cel)
Inertia Stream: AoE zasięg 10 ściąga wszystkie cienie, daje bind wszystkim w zasięgu (też powinno iść zaraz erase jak tylko się w logu pojawia)
Diffusion Ray: wszystko z przodu chariota dlatego tankowie potrzebują erase bo dmg się zmniejsza jak się stoi lekko z boku, też ściąga wszystkie cienie

Do tego każdy boss ma swój unikalny atak:
SSR: Brainjack: ignoruje cienie, daje charm, i DoT 25hp/tik (pisać czy macie cienie up jak was charmnie, tankowie/dd powinni jak tylko widzą BJ w logu albo się centralnie chariot na nich odwraca zaraz zmienić broń na cos w czym nie mają skilla bądź skill jest niski, jeżeli im się to nie uda i zostaną charmnieci zanim zmienia to pisać to odrazu żeby zostali bindowani w pierwszej kolejności, magowie za to jak widzą w logu brainjack to powinni już pomału zacząć uciekać/kitować chariota aż tankowie odzyskają hate, WHM fajnie jakby regen trzymał na tankach w okolicach 75% 50% 25% hp chariota)
AR: Mortal Revolution: AoE wchodzi w cienie zabiera 1-3 a jak nie wchodzi w cienie to daje robii dmg knockback+stun (stun czasem troch trzyma 3-5sek) więc poza standardowymi atakami magowie uważaja przy tym żeby zaraz wyleczyć jak tank oberwie)
BR: Homing missile: tu szystko zależy od tego czy się zrobiło gearsy piętro niżej i ile, ale nie znerfowany atak zabiera 90% aktualnego hp, używa tylko gdy ktoś stoi przed nim więc jak sie odwraca to trzeba szybko uciec (dlatego również trzeba szybko erase po inertia steam żeby tank nie byl bind i nie złapał HM), gearsy zmnieszają dmg a ubicie 10/10 zmniejsza dmg i sciąga hate reset)
ZR: Discoid: nie ściąga cieni ale robi 4,4k dmg w całości dzielone na liczbę playerów/petów w zasięgu shell redukuje dmg, zasięg ataku 10 od celu (tu najlepiej jak tankowie będą stać jeden na drugim a reszta dokładnie 10 od każdego tanka tym sposobem nikt nie łyka normalnych AoE tylko discoid)

Trochę info do BRD, COR, dd:
BRD, COR: jak chcą zapodać songi rolle powinni podbiegać zaraz po jakimś TP ataku najlepiej jak mogą zapodać bez pochodzenia bliżej niz 10 ale z tym różnie bywa i nie wolno im stać z przodu, po zapodaniu songów rolli odchodzą na bezpieczną odległość.
Co do dd to tylko podchodzą żeby używać jakiś abilities albo WSów, albo gdy jakiś ze zbędnych magów im napisze że mogą troche pobić bo ich poleczy w przeciwnym wypadku podchodzą jak mobek ma <25% w celu użycia 2hra i wycofaniu się po. Tak jak w przpadku brd i cor podchodzą po TP atakach i wycofuja się przed następnymi.


Ostatnio edytowano 22 cze 2009, 16:49 przez Max', łącznie edytowano 28 razy
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 23:37 
Cytuj  
To ja sie oficjalnie wpisze, bo nieofcjalnie juz gadalismy :)


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 21:38 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 21:41 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Obrazek

padłam XD


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 21:44 
Cytuj  
ej bo ja jestem pijany ale chyba ok wyszlo XD


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 21:46 
Cytuj  
Ta tylko nam tam o ramparty chodziło nie o chariota:P ale spoko nie było źle dobrze poszło jak na pierwszy wypad trzeba trochę przyśpieszyć pierwsze piętro mniej stania więcej bicia bo tam parę minut uciekło.
Szkoda że nic z NMów nie dropneło ale może następnym razem.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 22:26 
Cytuj  
Dobra teraz poniedziałki x2 od 19, czwartek x1 start też dobrze o 19:30.
W pierwszym poście wrzucać będe punkty.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 12:27 
Cytuj  
Dobra upnełem punkty. Osoby z kamila ekipy niech się wypowiedzą co chcą z salvage (dwie 25 i dwie 35 jakie chcą najbardziej), ułatwi to ustalanie drogi. To tylko ma wpływ na droge a bidować można wszystko. Czwartek 19:30 start jak nikt niema nic przeciwko?

**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 13:45 
Cytuj  
Skadi Feet -> mam 15 i 35, potrzebuje 25
Usukane Hands -> 35 (potrzebuje tez w sumie 25... -_-)
Usukane Feet -> 25 i 35


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 17:28 
Cytuj  
Skadi Body > Legs

Mam Skadi Feet (3/3) oraz Skadi Head (2/3 - potrzebuje 25 - SSR boss)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 18:07 
Cytuj  
Ares Body - 25 (i 15)
Ares Head - 35 i 25

W czwartki mam Dynamis więc będę chodził tylko w poniedziałki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 18:10 
Cytuj  
morri legs 35 > head 35 > feet 35
usukane feet 15 (mam 35)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 18:45 
Cytuj  
Usukane Head i Legs

Mam Usukane Legs 15, Usukane Hands 15(nie Head!!!) i Ares Mask 15 (choć nie wiem po co :P).

Najbardziej by mi pasowało Salvage o 20. Wtedy mogę spokojnie iść spać o normalnej porze, jeżeli mam na drugi dzień 12h na 7am a i zdążę wrócić z pracy jeżeli miałbym kończyć o 19.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 19:08 
Cytuj  
O 20 mozemy startowac jak jest 1 salvage jak dwa to o 19.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 00:24 
Cytuj  
O 20 jutro bo ludzią wczesniej nie pasuje więc ale w poniedziałki żeby pozbierać siły po pierwszym runie uzupelnić rr i napic sie cherbatki ziołowej kojącej nerwy to trzeba o 19 wystartować.

Co do tego kto co chce to tylko przy wyborze drogi uwzgledniam, reszta zależy od dropa i możliwości punktowych z bossów jeżeli zaczniemy je robić to predzej czy później każdy dostanie co chce.

Sora napisał(a):
Skadi Feet -> mam 15 i 35, potrzebuje 25


To najwyższy czas wbić THFa na 75 :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 01:24 
Cytuj  
Ja jutro pójdę, ale punkt 21:30 używam flies i idę na run Valyana/Rhaegal.
Generalnie w czwartki o 21:30 muszę kończyć.
Czyli na farm runy w czwartki to spoko, na boss runy już niezbyt.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 01:35 
Cytuj  
Max' napisał(a):
To najwyższy czas wbić THFa na 75 :P

Się robi - już prawie 71.... -_-;
Przypuszczam, że do czasu aż wypadną, wyrobię się z expieniem heh...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2009, 12:49 
Cytuj  
Update punktowy.

Jutro punkt 19 pod BR.

No to teraz trochę standardowego info przed bossem:
Przed zaczęciem walki magowie powinni dokonać podziału kto komu rzuca paralyne i erase jak tylko widzą te ataki w logu:
Standardowe ataki:
Discharge: AoE zasięg 10 ściąga wszystkie cienie, daje paralyze wszystkim w zasięgu(magowie jak tylko widzą w logu to castują paralyne na swuj cel)
Inertia Stream: AoE zasięg 10 ściąga wszystkie cienie, daje bind wszystkim w zasięgu (też powinno iść zaraz erase jak tylko się w logu pojawia)
Diffusion Ray: wszystko z przodu chariota dlatego tankowie potrzebują erase bo dmg się zmniejsza jak się stoi lekko z boku, też ściąga wszystkie cienie

Do tego każdy boss ma swój unikalny atak:
SSR: Brainjack: ignoruje cienie, daje charm, i DoT 25hp/tik (pisać czy macie cienie up jak was charmnie, tankowie/dd powinni jak tylko widzą BJ w logu albo się centralnie chariot na nich odwraca zaraz zmienić broń na cos w czym nie mają skilla bądź skill jest niski, jeżeli im się to nie uda i zostaną charmnieci zanim zmienia to pisać to odrazu żeby zostali bindowani w pierwszej kolejności, magowie za to jak widzą w logu brainjack to powinni już pomału zacząć uciekać/kitować chariota aż tankowie odzyskają hate, WHM fajnie jakby regen trzymał na tankach w okolicach 75% 50% 25% hp chariota)
AR: Mortal Revolution: AoE wchodzi w cienie zabiera 1-3 a jak nie wchodzi w cienie to daje robii dmg knockback+stun (stun czasem troch trzyma 3-5sek) więc poza standardowymi atakami magowie uważaja przy tym żeby zaraz wyleczyć jak tank oberwie)
BR: Homing missile: tu szystko zależy od tego czy się zrobiło gearsy piętro niżej i ile, ale nie znerfowany atak zabiera 90% aktualnego hp, używa tylko gdy ktoś stoi przed nim więc jak sie odwraca to trzeba szybko uciec (dlatego również trzeba szybko erase po inertia steam żeby tank nie byl bind i nie złapał HM), gearsy zmnieszają dmg a ubicie 10/10 zmniejsza dmg i sciąga hate reset)
ZR: Discoid: nie ściąga cieni ale robi 4,4k dmg w całości dzielone na liczbę playerów/petów w zasięgu shell redukuje dmg, zasięg ataku 10 od celu (tu najlepiej jak tankowie będą stać jeden na drugim a reszta dokładnie 10 od każdego tanka tym sposobem nikt nie łyka normalnych AoE tylko discoid)

Trochę info do BRD, COR, dd:
BRD, COR: jak chcą zapodać songi rolle powinni podbiegać zaraz po jakimś TP ataku najlepiej jak mogą zapodać bez pochodzenia bliżej niz 10 ale z tym różnie bywa i nie wolno im stać z przodu, po zapodaniu songów rolli odchodzą na bezpieczną odległość.
Co do dd to tylko podchodzą żeby używać jakiś abilities albo WSów, albo gdy jakiś ze zbędnych magów im napisze że mogą troche pobić bo ich poleczy w przeciwnym wypadku podchodzą jak mobek ma <25% w celu użycia 2hra i wycofaniu się po. Tak jak w przpadku brd i cor podchodzą po TP atakach i wycofuja się przed następnymi.

Co do zawartości skrzynek po drodze przydałaby się jedna osoba co by sprawdzała zawartości i wołała szybko odpowiednie osoby do siebie po dane elixiry itd. jak tankowie Body boost, MNKowie revitalizery, WHMi RDMi megaelixiry itd.


Ostatnio edytowano 20 kwi 2009, 15:55 przez Max', łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2009, 13:44 
Cytuj  
Max' napisał(a):
SSR: Brainjack: ignoruje cienie, daje charm, i DoT 25hp/tik (pisać czy macie cienie up jak was charmnie, tankowie/dd powinni jak tylko widzą BJ w logu albo się centralnie chariot na nich odwraca zaraz zmienić broń na cos w czym nie mają skilla bądź skill jest niski, jeżeli im się to nie uda i zostaną charmnieci zanim zmienia to pisać to odrazu żeby zostali uśpieni w pierwszej kolejności,


Tu sie Maxii walnal z rozpedu oczywiscie ludzi charmnietych Brainjackiem nie da sie uspic bo maja DoT, Bind dziala i Gravity dziala, problem polega na tym ze jak dasz bind lub gravity to jak charm zejdzie to trzeba dac erase bo bind zostaje i gravity zostaje, wiec najlepiej olac bind i gravity i po prostu uciec od charmnietych jak najdalej charmnieci biegaja wolno i uciec jest latwo, poza tym oczywiscie najlepiej jak tank bron zmieni :)


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2009, 15:57 
Cytuj  
Ta myślałem o bind napisałem uśpić tak to jest jak się pisz i expi w tym samym czasie :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 268 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.