mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 14:40 
Cytuj  
Cleave po KI z chestów?

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 14:45 
Cytuj  
mnk jeszcze nie testowalem bo 5 skilli staff do cataclyzm mi brakije jeszcze a nin i thf calkiem przyjemnie sie cleavuje. w la tiena to zaby pewnie beda idealne do tego ale na samo cleave nie liczcie to tylko bonus. zreszta np ja jak robilem kannago to 4 sety/4bria w 120min niecale bo mi sie nie chcialo TE farmic to 4 dziennie robiem. wy jak was z 10 jest to 25/50 w 2-3h zrobicie. ja bym wam polecal np zrobic kannagi/almance bo to ta sama zona te same NMy robicie `100 itemow z bria i do misa. z masamune sie nie wyglupiajcie bo cienka bron.

to sie tylko tak wydaje ze `100 to duzo. a realnie 2-3 runy


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 16:29 
Cytuj  
Czyli zebym cie dobrze zrozumial:
Jedna czesc grupy zajmuje sie cleave.
Druga otwieraniem skrzynek po te, ki.
Jedna osoba nie robi nic tylko zarzadza ki (zeby nie bylo zamoty.)

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 16:41 
Cytuj  
Najłatwiejsze emp to są z cara bria i fistule. Najtrudniejsze z glavoida i chlorisa (są bardzo czasochłonne i tunga wkurwiajaca :) )

Może i masamune cienka ale cara to też armagedon która wymiata :)


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 16:48 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
Czyli zebym cie dobrze zrozumial:
Jedna czesc grupy zajmuje sie cleave.
Druga otwieraniem skrzynek po te, ki.
Jedna osoba nie robi nic tylko zarzadza ki (zeby nie bylo zamoty.)


Plus można by normalnie lać NMy dla KI bo do tego cleave to nie są wszyscy potrzebni... Nie wiem można spróbować ale to potrzeba aby się każdy zdeklarował co chce - 1 item i Huck by coś wykombinował aby to pogodzić (jakiś matrix zon, osób, KI itemów).

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 16:49 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
Czyli zebym cie dobrze zrozumial:
Jedna czesc grupy zajmuje sie cleave.
Druga otwieraniem skrzynek po te, ki.
Jedna osoba nie robi nic tylko zarzadza ki (zeby nie bylo zamoty.)


Plus można by normalnie lać NMy dla KI bo do tego cleave to nie są wszyscy potrzebni... Nie wiem można spróbować ale to potrzeba aby się każdy zdeklarował co chce - 1 item i Huck by coś wykombinował aby to pogodzić (jakiś matrix zon, osób, KI itemów).

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 16:59 
Cytuj  
Ja myślałem o robieniu Kannagi dla NINa (bo BLU i tak najwięcej dmg robi spellami, a testy Rudra's Storm (THF) nie są zachęcające...

Wtedy w danej zonie najlepiej lać NMy na popy (Sobek = 3 NMy, Briareus = 3 NMy) - nie wiem co wypada z goldów (czy cały set na Sobka np).

Ale z cleave / aoe nie ma problemu - 2x BLU robi masakrę.

Skończmy jednak AFy najpierw :) bo czasu się nie rozciągnie.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 17:15 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Ja myślałem o robieniu Kannagi dla NINa (bo BLU i tak najwięcej dmg robi spellami, a testy Rudra's Storm (THF) nie są zachęcające...


- Kannagi rzadzi przede wszystkim dlatego ze nin z kannagi zancznie przyspiesza robienie nastepnych empy.
- Twashtar to wciaz najlepszy (moze na rowni z upg Mandau) dagger dla THF
- BLU robi wiecej dmg ze spellow jak nie ma Almace haha


Huckster napisał(a):
Wtedy w danej zonie najlepiej lać NMy na popy (Sobek = 3 NMy, Briareus = 3 NMy) - nie wiem co wypada z goldów (czy cały set na Sobka np).


- NIN,WAR,WHM bija NM
- BLU solo robi cleave

Reszta zalezy od jobow. Jesli sa ze 2 osoby jeszcze i maja NIN + WHM to robia nastepna dwuosobowa grupe bijace NMy.

Na poczatku BLU soluje tylko TE w czasie kiedy inni robia juz KI z NMow (Nmy zabijacie z perle blu sobie soluje azure). kiedy blu nabije z 200 minut mozecie zaczac robic amber (blu solo na normalnych mobkach a grupa od nmow na mobkach farmiac triggery) Kiedy grupa od NMow bedzie miala 3 popy idzie zabic Bria. Kiedy skonczycie Bria wszyscy ida na Cleave. NIN robi osobno i BLU osobno (ale kolo siebie) i po zebraniu kilku KI idziecie uzupelnic brakujace na nm. Tak w kolko.

Huckster napisał(a):
Ale z cleave / aoe nie ma problemu - 2x BLU robi masakrę.


jeden

Huckster napisał(a):
Skończmy jednak AFy najpierw :) bo czasu się nie rozciągnie.


fakt


_________________
Obrazek

Obrazek


Ostatnio edytowano 8 lut 2011, 17:24 przez Bartelius, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 17:17 
Cytuj  
jak mowilem 2-3 osoby cleavuja a reszta NMy z goldow srednio KI tak naprawde wypadaja. w mis to szkoda zavchodu na cleave jak wszystkie 3 nmy macie w odleglosci 20s biegu


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 17:26 
Cytuj  
Sam się chyba wezmę za robienie Almace teraz jak mam Kannagi :p

A właśnie, co należy zrobić aby Kannagi pojawiło się w equipie zamiast pustego okienka w main (mówię o linkshell community/ffxiah.com) ? Mam model 85 póki co. Na razie wyczytałem, że można samemu dodać ale trzeba mieć guildwork client/windowera i cośtam jeszcze, nie da się inaczej?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 17:26 
Cytuj  
Dla mnie pasowałby Kannagi, jeśli Huck chce to robić to ja mogę Almace.
To akurat jest do dogadania.

Musimy ustalić konkretny dzień/dni, w robocie za bardzo nie skupie się na jakimś serious stuff. Dlatego jak będę wiedział kiedy co i jak i o której to wolne załatwię czy cuś.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 17:30 
Cytuj  
Mis i tak sie oplaca jak nin war whm robia nmy w czasie kiedy blu cleavuje lizardy i bugardy bo poza KI wypadaja tez triggery na nmy i wlasciwie sa z miejsca gotowe do uzycia. Jesli blu nie daje rady solo (lizardy bija dosyc mocno) to moze go asekurowac jakis rdm lub whm.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 17:32 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Sam się chyba wezmę za robienie Almace teraz jak mam Kannagi :p

A właśnie, co należy zrobić aby Kannagi pojawiło się w equipie zamiast pustego okienka w main (mówię o linkshell community/ffxiah.com) ? Mam model 85 póki co. Na razie wyczytałem, że można samemu dodać ale trzeba mieć guildwork client/windowera i cośtam jeszcze, nie da się inaczej?


Nie da sie inaczej. Linkshell community wogole nie ma zupdatowanych ikonek dla 85 i 90 wiec trzeba uzyc guildwork.


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 17:36 
Cytuj  
Aha to trudno, będę miał cichociemnego empyreala, chyba że ktoś może to dodać za mnie?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 17:47 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Aha to trudno, będę miał cichociemnego empyreala, chyba że ktoś może to dodać za mnie?


Co za problem dodac lol?
Kod byl sprawdzany pod kontem virusow i trojanow przez niezalezne osoby i wystaczy odpalic raz klienta. No chyba ze chodzi Ci o brak windowera. Ja rozumiem ze lubisz grac najczysciej jak sie da itd. ale jesli zainstalowanie windowera i guildwork na 5 minut uzycie w celu sciagniecia danych o Kannagi i pozniej odinstalowaniu skazi Twoje poczucie nie cheatowania to juz chyba troche przesadzasz lol


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 17:57 
Cytuj  
daj linka jakiegos bo za 30min drugi emp odbieram a kannagi dalej tam nie widac tez. Tade ty to najpierw sie wyequipuj/atmy itd a potem dopiero nad emp mysl lol. Bria bilem 27 razy na 50 helm wiec nie jest zle(z huckiem na thf).

Imo zrobcie Huckowi katane tak jak Ato pisal o jakies 200% przyspiesza wszystko(czasem mam problemy zeby popnac red !! zanim nma zabije lol). Almance to toy w sumie wiele wam nie zmieni na poczatek a katana owszem.

Cara jest w tej samej zonie chyba cor gun sie robi z niej podejrzewam ze niezly.


_________________
Jast v2.0


Ostatnio edytowano 8 lut 2011, 18:04 przez egoist, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 17:58 
Cytuj  
http://www.ffxiah.com/forum/topic/17095/guildwork-client/


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 18:11 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Skończmy jednak AFy najpierw :) bo czasu się nie rozciągnie.


Tak, tylko przy robieniu head/feet/legs +1 dobrze aby itemki juz wpadaly do odpowiednich osob ustalenie jakiejs niezobowiazujacej listy nie zaszkodzi.

Z drugiej strony sam nie wiem co robic po podbno wildfire (poza brew) ssie na NMach a własnie to zaczalem robic i pasowaloby pod 2 joby no i najlepiej wyglada, najlepszy niby luk ale musialbym zaczac od nowa i rng gram raczej zadko (ale moze z tym lukiem byloby inaczej), nozyk dla THF to ta sama droga co armageddon, plus latwiej by bylo VNMy robic

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 18:35 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Targaryen napisał(a):
Aha to trudno, będę miał cichociemnego empyreala, chyba że ktoś może to dodać za mnie?


Co za problem dodac lol?
Kod byl sprawdzany pod kontem virusow i trojanow przez niezalezne osoby i wystaczy odpalic raz klienta. No chyba ze chodzi Ci o brak windowera. Ja rozumiem ze lubisz grac najczysciej jak sie da itd. ale jesli zainstalowanie windowera i guildwork na 5 minut uzycie w celu sciagniecia danych o Kannagi i pozniej odinstalowaniu skazi Twoje poczucie nie cheatowania to juz chyba troche przesadzasz lol


Szczerze? Nie chce mi się aż tak kombinować dla kilku wirtualnych punktów.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 18:47 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Targaryen napisał(a):
Aha to trudno, będę miał cichociemnego empyreala, chyba że ktoś może to dodać za mnie?


Co za problem dodac lol?
Kod byl sprawdzany pod kontem virusow i trojanow przez niezalezne osoby i wystaczy odpalic raz klienta. No chyba ze chodzi Ci o brak windowera. Ja rozumiem ze lubisz grac najczysciej jak sie da itd. ale jesli zainstalowanie windowera i guildwork na 5 minut uzycie w celu sciagniecia danych o Kannagi i pozniej odinstalowaniu skazi Twoje poczucie nie cheatowania to juz chyba troche przesadzasz lol


Szczerze? Nie chce mi się aż tak kombinować dla kilku wirtualnych punktów.


Sciagniecie i wlaczenie trwa jakies 2 minuty.


_________________
Obrazek

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.