mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 18:53 
Cytuj  
WoE to event grupowy i trzeba sie nachodzic ale kazdy bedzie mial, a z EMP proponuje robic w malych grupach.
Moze i bedziemy w stanie uzbierac 25 itemow w jednym wypadzie, tylko kto je dostanie? Jak zobimy kolejke jak na AF to osoba z konca dostanie weapon za 2 lata, a pewnie nie bo sporo osob przestanie grac lub bedzie trzeba robic nowe stage dla tych co juz je maja - i pije tu do ostatniego wypadu, nie chcialbym uslyszec ze mam pasnac jakis item bo ktos inny go chce, a na pytanie czy mozna lotowac nie pada odpowiedz.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 18:56 
Cytuj  
100licad napisał(a):
Huckster napisał(a):
Skończmy jednak AFy najpierw :) bo czasu się nie rozciągnie.


Tak, tylko przy robieniu head/feet/legs +1 dobrze aby itemki juz wpadaly do odpowiednich osob ustalenie jakiejs niezobowiazujacej listy nie zaszkodzi.

Z drugiej strony sam nie wiem co robic po podbno wildfire (poza brew) ssie na NMach a własnie to zaczalem robic i pasowaloby pod 2 joby no i najlepiej wyglada, najlepszy niby luk ale musialbym zaczac od nowa i rng gram raczej zadko (ale moze z tym lukiem byloby inaczej), nozyk dla THF to ta sama droga co armageddon, plus latwiej by bylo VNMy robic


Nie kapuje wogole o co Ci chodzi z ta sama droga dla dagger i armageddon? dagger to glavoid/itzpapalotl a Armageddon Carabosse/Cirein. Jesli chodzi o nmy i vnmy to na to nawet nie patrz to moze i zajmuje troche czasu ale jest proste jak barszcz w waszym skladzie lub nawet lowman.

Wilfire tez slyszalem ze na nm potrafi resistowac , ale na normalnych mobach to podobno po 7k z fireshhot przed WS. Bow jest spoko ale jest wlasciwie srednio efektywny. Jest idealny do zerg, idealny do epeen, ale na ragularnym evencie tankujacy rng jest sredni aczkolwiek, jesli by dobrze tego rng ubrac to czemu nie :)


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 22:38 
Cytuj  
Jak Huck napisal, traktujmy to raczej jak dalekosiezny plan na moment jak kazdy dostanie takie af3 ktore chce i juz nie bedzie nam sie chcialo ich robic.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 10 lut 2011, 08:08 
Cytuj  
Z twittera:

We’re planning some major changes to Walk to Echoes. It will take time, but we're going the distance to bring you enjoyable content!


Ciekawe czy w koncu zrobia z tego znosny event ;p

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 10:58 
Cytuj  
Ruszamy jakoś z WOE czy czekamy aż coś zmienią ?

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 13 paź 2011, 13:00 
Cytuj  
kurde - nie wiedziałem że moby w woe można staggerować teraz (red !!) - po staggerze dostaje się temp item.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 13 paź 2011, 13:25 
Cytuj  
Chyba nie tylko temp items bo po ostatnim wypadzie dostałem coin w ten sposób (tzn nie mam pojęcia skąd go mam bo nie wypydał w żaden sposób więc chyba musi być ze staggera).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.