mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 14 mar 2011, 18:32 
Cytuj  
Cos mi sie wydaje ze na tygodniu przerwy sie nie skonczy - nie bardzo mam pomysl jakie mmorpg uruchimic na ten czas? Ktos w cos gra i moze polecic?

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2011, 19:09 
Cytuj  
TandK napisał(a):
Cos mi sie wydaje ze na tygodniu przerwy sie nie skonczy - nie bardzo mam pomysl jakie mmorpg uruchimic na ten czas? Ktos w cos gra i moze polecic?


Olej mmorpg nie ma sensu zaczynać grać w tego typu gry na kilka dni czy nawet tygodni.

Jak na serio musisz w coś grać to zależy jakie masz dostępne konsole i jak mocny PC, ale ja Ci radze lepiej pobiegać po lesie, pograć w piłkę, iśc do kina lub zaprosić kogoś i obejrzeć coś u siebie. Pouczyć się gotować, obcych języków itp.


_________________
Obrazek

Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 mar 2011, 19:19 
Cytuj  
DA2


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2011, 19:24 
Cytuj  
Siero dobrze gada! Pograj w pilkę, zamiast na komputerze!


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 14 mar 2011, 19:58 
Cytuj  
No chyba was pogielo ^^
Odpalilem Red Faction i niespodzianka serwery nie dzialaja - szkoda bo fajna strzelanka byla, zobacze czy pojdzie Guerrilla

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2011, 22:35 
Cytuj  
TandK napisał(a):
No chyba was pogielo ^^
Odpalilem Red Faction i niespodzianka serwery nie dzialaja - szkoda bo fajna strzelanka byla, zobacze czy pojdzie Guerrilla


No wlasnie ja chce zeby mnie pogielo troche bo trzeba kosci rozruszac. Jutro o 8 rano lece na boisko z piłką do kosza i nogi i nie wracam, dopóki bede w stanie chodzic (czyli ze 3h pewnie).


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 15 mar 2011, 00:02 
Cytuj  
W niedziele kupilem ffxiii na xboxa ale jeszcze nie odpalilem, zadnego mmo na bank nie bede zaczynal.

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 15 mar 2011, 00:39 
Cytuj  
FFXIII nie jest takie złe, piękny świat co z tego że jest strasznie liniowa (tak jakby pozostałe FFy nie były liniowe ^^),naprawdę dobry wybór.


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 15 mar 2011, 17:25 
Cytuj  
Mój zakup PS3 w zeszły piątek był chyba proroczy. Aktualnie katuję Assassin's Creed II - bomba jednym słowem. Do tego dochodzi Uncharted 2 którego tylko liznąłem. Na X-klocka zostało mi parę tytułów do skończenia, więc nawet jeśli serwery będą off do końca kwietnia to mam co robić.

Prócz grania idę na whiskey/piwo, gram w piłkę lub łączę te trzy rzeczy. Whiskey/browar u kumpli i Fifa/Tekken na bańce ;)

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2011, 18:55 
Cytuj  
Demko MK9 nie mogło wyjść w lepszym momencie. To i Demon's Souls to gierki, które obecnie zajmują growy leisure slot w moim grafiku zapełnionym głównie jeszcze ski serwisem. :]


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2011, 22:23 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
........ ale ja Ci radze lepiej pobiegać ....



RUN ATOR , RUN !!!!

Może mały bieg do mnie , na pifko ? jak przybiegniesz , to nawet 2 postawie :)


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2011, 22:41 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
Bartelius napisał(a):
........ ale ja Ci radze lepiej pobiegać ....



RUN ATOR , RUN !!!!

Może mały bieg do mnie , na pifko ? jak przybiegniesz , to nawet 2 postawie :)


Jak bym drogi wyjscia z Warszawy nie znalazl a co dopiero do Ciebie :D


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2011, 22:44 
Cytuj  
Dobra przyznam sie. Nudze sie kurwa jak nigdy, niech juz wlacza te servery ; ;


_________________
Obrazek

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 15 mar 2011, 23:41 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Dobra przyznam sie. Nudze sie kurwa jak nigdy, niech juz wlacza te servery ; ;


Patrząc na wydarzenia w JP to pewnie pod koniec kwietnia włączą.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 00:09 
Cytuj  
Shinji-kun napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Dobra przyznam sie. Nudze sie kurwa jak nigdy, niech juz wlacza te servery ; ;


Patrząc na wydarzenia w JP to pewnie pod koniec kwietnia włączą.


Cholera wie. Mam nadzieje, ze raczej na poczatku niz na koncu, no ale nie wiadomo i nikt nie jest w stanie tego przewidziec rownie dobrze za 2 tygodnie moze byc nastepne trzesienie nawet jesli nie tak mocne to np z epicentrum pod tymi elektrowniami i bedzie jeszcze gorzej ( odpukac ).


_________________
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 00:18 
Cytuj  
a niech do maja nie włączają . Może akurat poskładam nowego PC na otwarcie serwerów :p


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 00:26 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
a niech do maja nie włączają . Może akurat poskładam nowego PC na otwarcie serwerów :p


Nie badz egoista! Pozniej bedziesz chcial cos w grze!


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 02:15 
Cytuj  
Chyba jedynym dla nich wyjsciem bedzie przeniesienie serwerow do innego kraju - obie elektrownie atomowe maja wylaczone na dobre - 1 juz sie nie podniesie - nie potrwa to tygodnia a raczej pare miesiecy, jesli projekt FFXI nie byl dla nich rentowny, to sa nawet duze szanse, ze przymuszeni sytuacja zmkna go na dobre lacznie z XIV, a jesli zarabiali to dobrze zdaja sobie sprawe z sytuacji i nie beda tkwic w marazmie, ich wyniki finansowe ostatnich lat nie sa najlepsze. Generalnie nastawilem sie, ze w FF juz sobie nie pogram. Martwi mnie tylko ze grajac w inne gry nudza mi sie one juz po godzinie - a nie bede na okraglo ksiazek czytac :/

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 03:51 
Cytuj  
TandK napisał(a):
Chyba jedynym dla nich wyjsciem bedzie przeniesienie serwerow do innego kraju - obie elektrownie atomowe maja wylaczone na dobre - 1 juz sie nie podniesie - nie potrwa to tygodnia a raczej pare miesiecy, jesli projekt FFXI nie byl dla nich rentowny, to sa nawet duze szanse, ze przymuszeni sytuacja zmkna go na dobre lacznie z XIV, a jesli zarabiali to dobrze zdaja sobie sprawe z sytuacji i nie beda tkwic w marazmie, ich wyniki finansowe ostatnich lat nie sa najlepsze. Generalnie nastawilem sie, ze w FF juz sobie nie pogram. Martwi mnie tylko ze grajac w inne gry nudza mi sie one juz po godzinie - a nie bede na okraglo ksiazek czytac :/


Teraz to dopiero zes czarne scenariusze napisal ; ;


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 07:36 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Dobra przyznam sie. Nudze sie kurwa jak nigdy, niech juz wlacza te servery ; ;

Get life :P



;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.