mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 13:37 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
Ja tu widze jeden konflikt: Ator vs reszta swiata. Specyficzny sposob bycia Atora wiele osob wkurza bo nie kazdy (w tym ja) lubi czytac bluzgi na chacie. Zreszta juz raz mu to napisalem mimo ze nie byly w moim kierunku to przyszedlem sie wyluzowac a nie spinac. Dopoki Ator tego nie zrozumie dopoty bedzie sie dzialo tak jak teraz.


Jesli mam zrozumiec ze ktos specjalnie chce zjebac event przez:
a) specjalne olewanie strategii
b) afk w czasie eventu kiedy od jego roli zalezy powodzenie calej sprawy
to faktycznie nie jestem w stanie tego zrozumiec.
Sa w tej grze rzeczy ktore sie robi dla funu i sie traktuje na maksymalnym luzie i sa takie ktore przez szacunek dla czasu innych osob traktuje sie powaznie na miare swoich mozliwosci, czyli przynajmniej na poziomie IQ 100 a nie 30.

Opi te Twoje zaczepki sa juz tak nudne ze najlepiej bedzie jak sobie dasz z nimi spokoj chyba ze Cie jakos podnieca ich pisanie to kontynuuj, nie bede staremu pijakowi odbieral fetyszyskich uciech.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 14:06 
Cytuj  
IMO:
1. wipe przez samowole - owszem niefajne
2. afk - cóż różne są sytuacje i czasami może być tak że i ty będziesz musiał afk w czasie eventu. Bodajże Tomasz kiedyś podkreślił że nie może dać gwarancji że będzie cały czas i dlatego random afkuje. Mój pomysł: przed runem niech ktoś kto wie że będzie często afkował (mówie tylko o przewidywalnych sytuacjach np. gram ale ktoś mi intensywnie przeszkadza) da znać reszcie że jest taka możliwość. Wtedy ustawiając strategię będzie można potraktować tą postać jako opcjonalną i będzie możliwe zmniejszenie sytuacji w której main whm jest afk do minimum.
3. Twoje specyficzne bluzgi Ator - momentami mimo że to co mówisz ma sens to mam wrażenie jakbym gadał z dresem z sektora hoolsów.

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 14:10 
Cytuj  
Ato, raczej nikt specjalnie nie chce zjebać eventu, ale u nas zdarza się że:

1) Czsem ktoś pisze że będzie a potem mu coś wypada na chwilę przed eventem i nie przychodzi nie informując o tym
2) Czasem komuś coś wyjdzie inaczej niż zaplanowane było
3) Czasem ktoś nie przeczyta co ma zrobić i trzeba napisać raz / dwa razy jeszcze raz to samo
4) Czasem ktoś nie przeczytał czego ma nie robić i zaczyna to robić
5) Czasem ktoś piszę że mu coś pilnego wypadło / jest zjebany i musi spadać albo iść afk na jakiś czas
6) Czasem ktoś na początku walki orientuje się że ma jakiś SJ z dupy typu /blm lub jak ja thf/dnc bo zapomniał zmienić przed eventem
7) itd.

U nas na takie rzeczy reaguje się raczej spokojnie, meatless :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 14:15 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Opi te Twoje zaczepki sa juz tak nudne ze najlepiej bedzie jak sobie dasz z nimi spokoj chyba ze Cie jakos podnieca ich pisanie to kontynuuj, nie bede staremu pijakowi odbieral fetyszyskich uciech.


haha

Debil to taka osoba do ktorej nic nie dociera. Mysle, ze sie kwalifikujesz.
Nie rozumiesz, ze ludzie nie chca z toba grac, bo sie wymadrzasz, bo jestes agresywny, bo nie umiesz na luzie podejsc do gry. W piaskownicy z takimi dziecmi tez sie nikt nie chce bawic.

Gwarantuje ci, ze wszyscy grajac sie staraja i nie olewaja innych, ale np. telefon od dziewczyny albo obiad sa wazniejsze niz zabicie jakiegos potworka w grze. I normalni ludzie potrafia to zrozumiec.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 14:39 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Opi te Twoje zaczepki sa juz tak nudne ze najlepiej bedzie jak sobie dasz z nimi spokoj chyba ze Cie jakos podnieca ich pisanie to kontynuuj, nie bede staremu pijakowi odbieral fetyszyskich uciech.


haha

Debil to taka osoba do ktorej nic nie dociera. Mysle, ze sie kwalifikujesz.
Nie rozumiesz, ze ludzie nie chca z toba grac, bo sie wymadrzasz, bo jestes agresywny, bo nie umiesz na luzie podejsc do gry. W piaskownicy z takimi dziecmi tez sie nikt nie chce bawic.

Gwarantuje ci, ze wszyscy grajac sie staraja i nie olewaja innych, ale np. telefon od dziewczyny albo obiad sa wazniejsze niz zabicie jakiegos potworka w grze. I normalni ludzie potrafia to zrozumiec.


Nie denerwuj sie staruszku.

Widze ze juz Cie kosci bola i musisz wspominac o piaskownicy zeby troche sie odmlodzic :)

Nie, obiad i telefon od dziewczyny (taki standardowy gdzie sie gada o pierdolach) nie jest wazniejszy od eventu ustawionego na konkretna pore z kilkoma osobami.

Jak idziesz do kina to wylaczasz telefon a obiad zjadasz wczesniej.
Jak sie umawiasz na pokera z kumplami nie odbierasz telefonow a obiad wcinasz wczesniej.

Nie widze roznicy pomiedzy powyzszymi sytuacjami a graniem.

Sytuacja gdzie sie komus pali garnek z mlekiem (autopsja) jest zrozumiala sytuacja do afk. Tak samo z bolem glowy, nagla sraczka, srednimi i wyzszymi potrzebami dzieci itd. Dziewczynie mozna powiedziec ze oddzwonisz a obiad zjesc wczesniej nie sa to zadne nagle wypadki.

Zapewniam Cie ze sporo osob lubi czasem ze mna pograc na troche bardziej profesjonalnym poziomie, ale maja dylemat poniewaz inna czesc CC mnie nie toleruje, poniewaz zaklocam ich totalne olewanie eventow i troche dyscypliny dziala na nich jak srodek przeczyszczajacy.

EDIT: Have zapraszam na skype. Tam to sobie slodzimy :D


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 14:43 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Opi te Twoje zaczepki sa juz tak nudne ze najlepiej bedzie jak sobie dasz z nimi spokoj chyba ze Cie jakos podnieca ich pisanie to kontynuuj, nie bede staremu pijakowi odbieral fetyszyskich uciech.


haha

Debil to taka osoba do ktorej nic nie dociera. Mysle, ze sie kwalifikujesz.
Nie rozumiesz, ze ludzie nie chca z toba grac, bo sie wymadrzasz, bo jestes agresywny, bo nie umiesz na luzie podejsc do gry. W piaskownicy z takimi dziecmi tez sie nikt nie chce bawic.

Gwarantuje ci, ze wszyscy grajac sie staraja i nie olewaja innych, ale np. telefon od dziewczyny albo obiad sa wazniejsze niz zabicie jakiegos potworka w grze. I normalni ludzie potrafia to zrozumiec.


^
THIS


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 14:56 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
EDIT: Have zapraszam na skype. Tam to sobie slodzimy :D


Też chce :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 15:10 
Cytuj  
Nie możecie wrzucić na luz i pograć normalnie?

Polacy nie potrafią się zgrać na to wychodzi... tłumaczenie się tym że nie da się z Ato grać jest głupie jakbyście wy byli idealni lol. Tak jak napisałem wcześniej my też chcemy pograć dla funu i poznać VW i najlepiej by było to zrobić z rodakami z którymi da się najlepiej dogadać :p

Przestańcie już się kłócić o błahe sprawy ~~


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 15:17 
Cytuj  
Nie zmienisz tego, ze ktos nie potrafi zniesc charakteru i stylu bycia Ato i nie mozesz nikogo zmusic do grania z nim dlatego, ze "jestesmy rodakami". Tylko masochista pchalby sie do robienia czegos z kims, kto go denerwuje, no chyba, ze mialby w tym jakis naprawde duzy zysk, a dla wielu raczej mozliwosc zrobienia in-game eventu taki zyskiem nie jest. I nie pisz takich bzdur, ze ktos jest idealny czy nie, bo nie tak dzialaja relacje miedzyludzkie.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 15:25 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Nie zmienisz tego, ze ktos nie potrafi zniesc charakteru i stylu bycia Ato i nie mozesz nikogo zmusic do grania z nim dlatego, ze "jestesmy rodakami". Tylko masochista pchalby sie do robienia czegos z kims, kto go denerwuje, no chyba, ze mialby w tym jakis naprawde duzy zysk, a dla wielu raczej mozliwosc zrobienia in-game eventu taki zyskiem nie jest. I nie pisz takich bzdur, ze ktos jest idealny czy nie, bo nie tak dzialaja relacje miedzyludzkie.


Mozesz sie oszukiwac ale tu nie chodzi o relacje meidzy ludzkie ani o to czy ktos mnie lubi czy nie. Chodzi o to ze moje uczestnictwo w evencie zazwyczaj wprowadza jakas dyscypline ktorej Polacy nie nawidza bo takim jestesmy narodem.

Jakby Rhae do Was dolaczyl i na serio potraktowal to jak kiedys Dynamis to by byly dokaldnie te same teksty co w moim kierunku mimo ze Rhae kazdy lubi.


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 15:28 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Mozesz sie oszukiwac ale tu nie chodzi o relacje meidzy ludzkie ani o to czy ktos mnie lubi czy nie. Chodzi o to ze moje uczestnictwo w evencie zazwyczaj wprowadza jakas dyscypline ktorej Polacy nie nawidza bo takim jestesmy narodem.


Nie masz racji, ale nigdy tego nie zrozumiesz, chociazby wlasnie ze wzledu na ta swoja megalomanie.

A ludzie nie maja problemu z dyscyplina, co najwyzej z tym jak sie im ja narzuca i kto to robi.


Ostatnio edytowano 21 lip 2011, 15:29 przez Gokulo, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 15:29 
Cytuj  
Szukacie dziury w całym takie jest moje przekonanie. Nic złego w Ato nie ma, głupie przekonania. Jak ja kogoś nie lubię i miałbym z tą osobą grać to dla dobra całej grupy bym grał i nie robił by jakiegoś emo pt. "ze chyba sobie odpuszczę". Jak ktoś go nie lubi to nie musi się do niego odzywać, albo spróbować z nim normalnie grać a nie się głupio ograniczać - zresztą to już zależy od danej osoby czy jest otwarta czy będzie unikać tego "zła".

EDIT
Wiele miałem takich sytuacji że musiałem współpracować z kimś kogo bardzo nie lubię, ale udawało zawsze się dogadywać, nie gadaj głupot że się nie da.


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 15:34 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Mozesz sie oszukiwac ale tu nie chodzi o relacje meidzy ludzkie ani o to czy ktos mnie lubi czy nie. Chodzi o to ze moje uczestnictwo w evencie zazwyczaj wprowadza jakas dyscypline ktorej Polacy nie nawidza bo takim jestesmy narodem.


Nie masz racji, ale nigdy tego nie zrozumiesz, chociazby wlasnie ze wzledu na ta swoja megalomanie.

A ludzie nie maja problemu z dyscyplina, co najwyzej z tym jak sie im ja narzuca i kto to robi.


Ja nie mam megalomani ja mam poczucie wlasnej wartosci. Doskonale sobie zdaje sprawe ze Rhae lepiej niz ja robi eventy, Ty lepiej wyszukujesz info o nowosciach w ffxi, Ragni lepiej gra na wielu jobach itd. Wiem ze w Polsce sie utarlo zeby sie nie wychylac ponad tlum bo od razu Cie wlasnie zwymyslaja od samolubow jak to wlasnie zrobiles. Na to jednak nic nie poradze bo to jest w polakach zakorzenione gleboko.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 15:35 
Cytuj  
Na tym evencie jeżeli o mnie chodzi ...to Ato/Ragni ich klony nie będą mi przeszkadzać i chętnie ich tam z nami zobazce z prostej przyczyny....każdy dostaje swoją skrzynie, nie ma wspólnego pool...więc nie trzeba będzie czytać pierdolnia że ten item albo tamten item MUSI mieć Ato albo Ragni bo tylko ONI w pełni go wykorzystają. TYLE

A co do samego Ato...tak wkurwia mnie nieprzeciętnie momentami i nie zgadzam się z nim prawdopodobnie we wszystkim, ale co zrobić takie życie.[/b]


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 15:41 
Cytuj  
Ej ja nigdy nie robiłem emo o itemy lol

W grze się normalnie dogadujemy (tak mi się wydaje - cześć etc, normalnie na tellach gadamy), właściwie to nie wiedziałem że masz o mnie takie zdanie, no cóż takie życie :p


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 15:43 
Cytuj  
Ragni napisał(a):
EDIT
Wiele miałem takich sytuacji że musiałem współpracować z kimś kogo bardzo nie lubię, ale udawało zawsze się dogadywać, nie gadaj głupot że się nie da.


Nie twierdze, ze sie nie da, bo kazdy z pewnoscia musial. Ale co innego jak nie musimy, wybor kazdy ma i akurat w tym wypadku wcale nie musi sie kierowac dobrem wiekszosci.

Co do mojej opinii jezeli chodzi o sam event bo jak zwykle uber OP sie zrobil: ja osobiscie jestem zdania, ze to i tak nie wypali z tego wzgledu wlasnie, ze mamy grupe, ktore jest bardzo hmm "niestabilna", czesc osob ma srednie doswiadczenie z gra pre-abyss, a ten event jednak wymaga troche wiecej wkladu niz to co dajem teraz. A np. osobiscie nawet ja nie mam ochoty teraz ten wklad zwiekszac, raz, ze nie bo nie, dwa, ze i tak event ani nie jekis rewelacyjny/rewolucyjny :p Moze jak go rozbuduja dalej to ciekawszy sie wyda, a teraz inni tez chyba za specjlanego zainteresowania nie wykazuja.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 21:51 
Cytuj  
Peiste padł.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2011, 00:22 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Peiste padł.



Zabrzmialo jakbyscie czegos dokonali ^^

Peiste to T1 to tak jakbys na 75 robimi ZNM i zabili http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Chigre. Chociaz nie jestem pewny Peiste moze byc latwiejszy ^^


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2011, 00:37 
Cytuj  
Hehe

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 22 lip 2011, 07:01 
Cytuj  
Bo bylo latwo, kadrowo raczej slabo poszlismy:

Tom (PLD)
Katsu (NIN)
Suri (WHM)
Gok (RDM)
Suko (BLM)
Have (COR)

Samo (BLM)

I jak zaczelismy lac to nie bylo kiedy swiatel zrobic bo hp strasznie szybko mu spadalo, nastepnym razem musimy jakas taktyke na powolne bicie obczaic. Trignelismy 1 magic weakness i drop skladal sie glownie z jakich drewienek (po 1 itemku).

Dodatkowo kazdy melee/mag kupic musi odpowiednio:
Periapt of Guidance Grants the bearer heightened insight into Voidwalker weaknesses against weapon skills and abilities. Purchase from a Voidwatch Officer for 150,000 Cruor
Periapt of Percipience Grants the bearer heightened insight into Voidwalker weaknesses against magic. Purchase from a Voidwatch Officer for 150,000 Cruor

Wczoraj robiac WSy dostalem 2 hinty, Axe ws (nie mielismy) oraz Dagger ws (zanim wyjąłem dagger to mob już nie żył). Od poniedzialku kombinujemy jak tu nie zabic za szybko moba. Ktos wie czy jest jakas lista wsow czy to faktycznie moze byc kazdy WS?

Ato: rozliczcie sie z Tomem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.