mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 5 sie 2011, 09:32 
Cytuj  
A number of changes will be introduced to Walk of Echoes battlefields in the next version update:

General
The no-reservation system will be preserved.
The once-per-Vana’diel-day entry restriction will be preserved.
All PCs in a single battlefield will form an allied group, similar to Campaign battles.
The spawn delay for subsequent waves of monsters in each walk will be reduced.
The cutscene displayed upon receiving Kupofried’s medallion will appear only once.
The cutscene displayed upon entering the area will likewise appear only once.
New upper-tier walks will be added.



Evaluation and Rewards
Evaluation conditions will be revised.
The system providing exclusive rewards to only the highest-rated participants will be changed to one in which all characters rated above a certain level will qualify for extra spoils.
Monster item drops and lottable spoils will be abolished.
New rewards will be added.
Coin drop rate will be increased.



Difficulty Adjustments
The linked enmity system will be revised.
Characters who remain KO'd for 30 seconds will automatically receive a Raise effect.
A possible time limit extension to 60 minutes is under consideration.

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 5 sie 2011, 09:52 
Cytuj  
Nice, ja bym pochodził może jak będzie więcej chętnych.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2011, 10:09 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
A number of changes will be introduced to Walk of Echoes battlefields in the next version update:

General
The no-reservation system will be preserved. Good
The once-per-Vana’diel-day entry restriction will be preserved. Good
All PCs in a single battlefield will form an allied group, similar to Campaign battles. Good
The spawn delay for subsequent waves of monsters in each walk will be reduced. Good
The cutscene displayed upon receiving Kupofried’s medallion will appear only once. Good
The cutscene displayed upon entering the area will likewise appear only once. Good
New upper-tier walks will be added. Good




Evaluation and Rewards
Evaluation conditions will be revised. Good, moze bedzie teraz trzeba tylko zaliczyc raz tier 1 i bedzie dostep do tier 2
The system providing exclusive rewards to only the highest-rated participants will be changed to one in which all characters rated above a certain level will qualify for extra spoils. Good
Monster item drops and lottable spoils will be abolished. Znaczy tylko skrzynka bedzie na koncu i zero dropow?
New rewards will be added. Good, mogliby dodac pitchfork :P
Coin drop rate will be increased. Ewww Fake empy



Difficulty Adjustments
The linked enmity system will be revised. Wkoncu... to bylo na maksa wkurwiajace
Characters who remain KO'd for 30 seconds will automatically receive a Raise effect. Easy mode hell yeah. Nie lubie easy mode wszedzie , ale wkoncu sie powyzywam na MNK :D
A possible time limit extension to 60 minutes is under consideration. Nom ja mysle wszyscy na weaku to potrwa dluzej niz 30 minut :D:D:D
[/b]


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 sie 2011, 10:18 
Cytuj  
Evaluation odnosi sie raczej do oceniania wkladu gracza w walke, a nie nic zwiazanego z otwieraniem tierow kolejnych.

I tak, bedzie tylko skrzynka, bez random dropow.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2011, 16:33 
Cytuj  
woe to byl jeden z moich ulubionych eventow ostatnich miesiecy i super ze go ulepszaja bo kilka rzeczy bylo zjebanych na maksiora

np jak ostatni raz bylem sam zabilem wszystkie bossy na antilonach(juz z ochain/almace) i ofc loota mi random ludzie przygladajacy sie zabrali heh no ale to nic nowego wlasciwie poza tym ze tym razem bylem w stanie to 2box sam zrobic wiec wkurwienie po straconym loocie nie rozkladalo sie na cala grupe i bolalo bardziej.

wlasciwie i tak nie robilem tego dla monet juz od bardzo dawna bo stac mnie na jakikolwiek emp weap pelny jezeli bede chcial bardziej dla funu/wyzwania/i wlasnie kasy z money dropow(z flux 3 mi potrafilo 3mil wypasc za cleara) wiec tym bardziej sie ciesze z tych zmian.

ogladanie cutscenki z mooglem tez dobrze ze likwiduja.

zreszta logne sie dzis pewnie pozniej to poobczajam co sie pozmienialo w finalu. SAM jest wyjebany w kosmos teraz czy nie pomogly te zmiany?


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2011, 21:16 
Cytuj  
egoist napisał(a):
woe to byl jeden z moich ulubionych eventow ostatnich miesiecy i super ze go ulepszaja bo kilka rzeczy bylo zjebanych na maksiora

np jak ostatni raz bylem sam zabilem wszystkie bossy na antilonach(juz z ochain/almace) i ofc loota mi random ludzie przygladajacy sie zabrali heh no ale to nic nowego wlasciwie poza tym ze tym razem bylem w stanie to 2box sam zrobic wiec wkurwienie po straconym loocie nie rozkladalo sie na cala grupe i bolalo bardziej.

wlasciwie i tak nie robilem tego dla monet juz od bardzo dawna bo stac mnie na jakikolwiek emp weap pelny jezeli bede chcial bardziej dla funu/wyzwania/i wlasnie kasy z money dropow(z flux 3 mi potrafilo 3mil wypasc za cleara) wiec tym bardziej sie ciesze z tych zmian.

ogladanie cutscenki z mooglem tez dobrze ze likwiduja.

zreszta logne sie dzis pewnie pozniej to poobczajam co sie pozmienialo w finalu. SAM jest wyjebany w kosmos teraz czy nie pomogly te zmiany?


Dobrze ze jestes bo mamy do ciebie kilka spraw glownie chcielibysmy wznowic einherjar. Wiem ze kilka osob lubilo ten event. Ja potrzebuje z niego glownie D feet ( shura abjuration ) a ragni E body, jednak wszystkie punkty z poprzednich sa podtrzymane ( have mam nadzieje ze masz wprzynajmniej jako taki poglad na punkty ) ( Jestem zajebiscie narabany wiec sorrki za bledy ). Niech moze ludzie ktorzy chca chodzic napisza kiedy moga. preferowane terminy to godziny kolo 20 ( jeden raz w dni pracujace ( uwaga Artura) i jeden raz w weekend).


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 02:00 
Cytuj  
ja aktualnie tylko w weekendy mam opcje sie zalogowac bo w tygodniu nie mam neta ale mysle ze swc luzno by mna mogla wchodzic jezeli bylaby taka potrzeba.


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 12:49 
Cytuj  
Ja chetnie na Einh, punkty i piora mam na kompie. Mi w weekend bardziej pasuje niedziela choc na przyklad jutro wiem na 100% ze mnie nie bedzie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2011, 08:07 
Cytuj  
Cytuj:
In addition to the aforementioned adjustments, the development team has also decided to increase the stack number for coins from 12 to 99. Hope this relieves some of your inventory WoEs.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.